زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید سازمان سنجش برای کنکور ۹۰ مهندسی

ارسال: #۴۶
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۳۹ ب.ظ، توسط polarisia.)
کلید سازمان سنجش
من به کلید این سوالا اعتراض دارم!

۴۹) اخه چطور امکان داره آبشاری باشه، وقتی گفته پروژه نسبتا بزرگ است.

۵۳) حتما شی‌گراست جواب. مبتنی بر مولفه، قابلیت استفاده مجدد نداره. قابلیت استفاده از مولفه‌های آماده رو داره. یعنی یه جایی یه مولفه رو آماده کردن ما تو پروژه خودمون از اون استفاده می‌کنیم. تو جزوه پارسه هم است که تو شی‌گرا به فکر قابلیت استفاده مجدد هستیم.

۷۴ و ۷۵ و ۷۶( تو بحث هوش گفتم چرا اشتباه )
(۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۳۳ ب.ظ)na.farzane نوشته شده توسط:  
(07 اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۳۰ ب.ظ)polarisia نوشته شده توسط:  کسی میدونه که آیا سالهای قبل کلید اولیه پس از بررسی، تغییر کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اصلا امکان داره تغییرش بدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صبر داشته باشید هنوز که قطعی نشده دفترچه ماهان A باشه؟؟فکر نمیکنم دیگه اینقدرام غلط داشته باشه.

زبانش ۱۰۰% طبق همون دفترچه است. پس همونه دیگه!

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۴۶ ب.ظ، توسط mmpf.)
کلید سازمان سنجش
اونکه حتما ابشاری. چون تو فصل سوم پرسمن گفته خودش.
اون هم توسعه مبتنی بر مولفه است. من اون رو از کتاب ارشد سپاهان زدم. خودش هم من قبلا تو امتحانات خودمون تو دانشگاه یه سوال شبیه به این بود که گفته بود کدام یک مبتی بر استفاده مجدد می باشد.؟که تو جواب گفتن CBD کاملا مبتی بر استفاده مجدد و در ضمن شی گرا هم مبتنی بر استفاده مجدد ولی نه به اندازه CBD .
ولی ۷۴ هوش کاملا اشتباه.

العبد
۰
۰
ارسال: #۴۸
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۴۶ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
دوست عزیز دفترچه تخصصی رو دارید برای دانلود بزارید ممنون میشم ...
۰
۰
ارسال: #۴۹
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۵۶ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
کی درصداشو حساب کرده؟
رتبه هاتون چند شده؟
واسه من که خیلی بد شده

الهم افتح علینا ابواب رحمتک ونشر علینا خزائن علومک
برحمتک یا ارحم الراحمین
۰
۰
ارسال: #۵۰
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۱۸ ب.ظ، توسط hatami.)
کلید سازمان سنجش
بچه‌ها کسی دفترچه تخصصی نرم افزار را که با کلید یکی باشه نداره ؟؟؟؟
وضعیت خیلی قمر در عقربه . مشترکش مشکل داره.

برای مدیر " کامیابی " یک سفر است نه یک مقصد
۰
۰
ارسال: #۵۱
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۳۹ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
به نظرتون این سنجش با این عملکردش صلاحیت تصحیح پاسخنامه های ما رو داره؟؟؟؟؟؟
حالا اگه بجای پاسخنامه من مال یکی دیگه رو برام تصحیح کرد چه کنم

بالاخره دفترچه تخصصیش رو کسی پیدا نکرد؟؟؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال: #۵۲
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۴۵ ب.ظ، توسط yas67.)
کلید سازمان سنجش
سوال ۶۲ جوابش اشتباهه!!!!
۰
۰
ارسال: #۵۳
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۹:۱۴ ب.ظ، توسط raminbarca.)
کلید سازمان سنجش
گفتین دفترچه‌ی تخصصی رو ندارین نه؟ Big Grin

به نظر من سوال ۱۸ زبان، سیمسون ریاضی، و ۵۲ و ۵۴ ساختمان داده مشکل داره. ۵۲ که فکر می کنم جواب اصلاً تو گزینه‌ها نیست اما نزدیک ترین به جواب درست گزینه‌ی ۴ئه (من ۳۴۳۵ درآوردم). ۵۴ هم درخت با n عنصر و بیشترین ارتفاع یعنی همه‌ی گره ها* یه فرزند دارن دیگه، مگه نه؟ اگه این فرض رو بگیریم گزینه‌ی ۲ در میاد. اما با همین کلیدی که داده درصدای من شده اینا:

زبان ۷۱/۱۱
ریاضی ۳۸/۳۳
مشترک ۳۱/۱۱ (یه سوال رو یادم نیست زدم یا نه، اگه نزده باشم که همینه، اما اگه زده باشم به احتمال زیاد غلطه که می شه ۳۰)

یه مسلمونی بیاد با تخصصی معماری ۴۰ درصد (تخمین خودمه) بگه رتبه‌ی من چند می شه بی زحمت Big Grin

ویرایش: * نوشته بودم برگ‌ها که تصحیح کردم "گره ها"
ادامه‌ی ویرایش: با تشکر از این دوست پایینی، اگه صدای منو می شنوی البته. اما یه جورایی واسه زیر ۲۰-۳۰ رفته بودم (سنگ پا Big Grin)، یه سوالای ساده ای رو نزدم یا غلط زدم که نگو... ریاضی باید ۱۰% بیشتر و مشترک هم ۱۳-۱۴% بیشتر می زدم، اگه اینایی که فکر می کنم غلطه رو درست کنه عجب چیزی می شد...
۰
۰
ارسال: #۵۴
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۵۳ ب.ظ
RE: کلید سازمان سنجش
(۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۳۹ ب.ظ)raminbarca نوشته شده توسط:  گفتین دفترچه‌ی تخصصی رو ندارین نه؟ Big Grin

به نظر من سوال ۱۸ زبان، سیمسون ریاضی، و ۵۲ و ۵۴ ساختمان داده مشکل داره. ۵۲ که فکر می کنم جواب اصلاً تو گزینه‌ها نیست اما نزدیک ترین به جواب درست گزینه‌ی ۴ئه (من ۳۴۳۵ درآوردم). ۵۴ هم درخت با n عنصر و بیشترین ارتفاع یعنی همه‌ی برگ‌ها یه فرزند دارن دیگه، مگه نه؟ اگه این فرض رو بگیریم گزینه‌ی ۲ در میاد. اما با همین کلیدی که داده درصدای من شده اینا:

زبان ۷۱/۱۱
ریاضی ۳۸/۳۳
مشترک ۳۱/۱۱ (یه سوال رو یادم نیست زدم یا نه، اگه نزده باشم که همینه، اما اگه زده باشم به احتمال زیاد غلطه که می شه ۳۰)

یه مسلمونی بیاد با تخصصی معماری ۴۰ درصد (تخمین خودمه) بگه رتبه‌ی من چند می شه بی زحمت Big Grin

اگه اینا باشه واقعا زیر صدی
منم با ۵۲ و ۵۴ گزینه های تو موافقم
۴۵ محاسبات رو هم چطور به دست آورده فرمولشو یکی بگه ما هم یاد بگیریم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: raminbarca
ارسال: #۵۵
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط موج.)
کلید سازمان سنجش
بچه‌ها دفترچه تخصصی A رو پیدا کردم

هزینه دانلود یه صلوات برای تعجیل ظهور آقا امام زمان

فایل‌(های) پیوست شده
computer sobh 3.zip
اندازه فایل: ۲۹۴/۶۶ KB
computer asr 3.pdf
اندازه فایل: ۴۸۵/۵۵ KB

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali- , khoofi66 , raminbarca , ramezanpour.r , parsaNA , **sara** , Maryam-X , yas67 , آرمین , MJRS , sina_n , mehdi_matrix , hatami , fantasia , shahryar , لهمشد , samanium , 54m4n3h , Msccom , bahar , hamed_goun , Mansoureh , rezvan_m , admin , ف.ش , zarei , farhad02 , homaaa , h_1234 , - rasool - , Pegasus , mahdikoochooloo , aminx68 , ahmadii , Silence
ارسال: #۵۶
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۲۴ ب.ظ، توسط parsaNA.)
کلید سازمان سنجش
دوستان( به خصوص آقای موج )درصدای من اینا شد:

زبان‌: ۲۶/۶۶
ریاضی‌: ۲۰
مشترک‌: ۴۲
تخصصی‌: ۴۵

رتبه چند ؟

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
ارسال: #۵۷
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۱۷ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
خیلی عالیه....تبریک می گم!

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۵۸
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط موج.)
RE: کلید سازمان سنجش
(۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط:  دوستان( به خصوص آقای موج )درصدای من اینا شد:

زبان‌: ۲۶/۶۶
ریاضی‌: ۲۰/۰۰
مشترک‌: ۴۲
تخصصی‌: ۴۵

رتبه چند ؟

به من باشه میگم زیر ۱۵۰
میخاستم خیلی بهتر بگم باز گفتم بچه‌ها میگن این خیلی خوشبینه
ولی باور کن خوش بین نیستم من الان بیشتر از دو ساله که توی وبلاگای مختلف ارشد و کارنامه‌ها رو پیگیری میکنم
البته به شرط محاسبه درست درصدات؟؟؟؟؟

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: parsaNA
ارسال: #۵۹
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۳:۱۸ ب.ظ، توسط parsaNA.)
کلید سازمان سنجش
مرسی موج جان‌، تو مشترک‌ها‌، ۱۳ تا درست داشتم ۲ تا غلط (اونم سیستم عامل لعنتی ). ریاضی ۴ تا درست . تخصصی ۱۱ تا درست ۶ تا غلط .

(۰۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۱۷ ب.ظ)Maryam-X نوشته شده توسط:  خیلی عالیه....تبریک می گم!

مرسی‌، شما چطور زدین ؟

The greatest pleasure in life is doing what people say YOU CANNOT DO

۰
۰
ارسال: #۶۰
۰۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۳۵ ب.ظ
کلید سازمان سنجش
من هنوز حساب نکردم.!

آقای موج اون صلوات اول را فرستادم..
خیر ببینی !
دفتر چه‌ی مشترک کامپیوتر و آی تی رو هم پیدا کن بزار.دو تا صلوات بعدی رو به نیت قبولیت می فرستم .من که از این ماهان چیزی دستگیرم نشد.

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۱۴ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۱۶ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۱۷ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۹۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۵۰,۲۷۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Information راهنمایی برای فرصت باقیمانده تا کنکور ۱۴۰۰ marge_setare ۷ ۵,۲۳۹ ۱۰ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: fatemehbin
  خرید کتب موردنیاز برای کنکور ارشد کامپیوتر susankhanoom ۱ ۲,۵۰۶ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: jasin
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۵۶ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  موسسات پیشنهادی برای کنکور ارشد Marynaji ۳ ۳,۱۷۸ ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Fatemeh...

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close