زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

پیشنهاد: پالایش مانشت!

ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط Amir V.)
سلام به همه.

امروز داشتم سر کار دیتابیس‌های Sharepoint رو تر و تمیز میکردم و اضافه‌هاش رو پاک میکردم.

بعدش دیدم که یهو ۳۵۰ گیگ فضای هارد خالی شد و اصن سرور جون گرفت!

بعد یهو یاد مانشت افتادم. خواستم یه پیشنهادی بدم.

پیشنهادم اینه که یه عده از معتمدین حق حذف پست و تاپیک رو دریافت کنن.
هر بخشی رو بدن به یه نفر و این تیم طی یک عملیات سریع، تاپیک‌ها و پست‌های اضافی و چرت و پرت مانشت رو حذف کنن.
البته قبلش باید بشینیم دور هم ببینیم به چه پست ها و تاپیک هایی اسم چرت و پرت بدیم و طبق یه قانون خاصی پست ها رو پاک کنیم.

به نظرم خیلی تاثیر مثبتی داره.

لطفن مدیران نظر بدن و در صورت لزوم اقدامات لازم رو انجام بدن.

من هم میتونم کمک کنم.

There is no there there.
۶
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , good-wishes , Aurora , Mohammad WR10 , reyhaneh64 , fatima1537
ارسال:
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۸ ب.ظ
RE: پیشنهاد: پالایش مانشت!
اینکه تا چه سطحی قابل پیاده سازی و اجرایی هست رو نمی دونم ، اما من خودم بخش های مدیریتم رو توی ماه رمضان هرس میکنم . سال قبل هم حدود ۵۰۰ تا ارسال و موضوع رو هرس کردم Big Grin
انشالله امسال هم زنده باشم اینکار رو میکنم تا بچه های کنکور استفاده بهتری از بخش های درسی داشته باشن Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , SaMiRa.e , maedeh , Mohammad WR10 , reyhaneh64 , Amir V
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ، توسط Masoud05.)
RE: پیشنهاد: پالایش مانشت!
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ضمنا" من فلسفه پالایش در ماه رمضان را نفهمیدم بنظرم آقا مسعود شروع کنید تا ماه رمضان صبر نکنید. Smile

چشم اما بخش اصلی در همون ماه رمضان صورت میگیره
درباره دلایل بگم که : سنت هست ، سال قبل هم در ماه رمضان بود چون هم تو خونه هستم هم امتحان ندارم .
البته منم با این حرف موافقم که سیاست حذف و پالایش به تنهایی جوابگو نیست
ضمن اینکه از الان تا شهریور بخش های خودم تغییر خاصی ندارن و کم استفاده میشه پس میشه یکم اونو عقب انداخت تا مثلا اواخر تیر

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۱
۰
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۱۲ ب.ظ
(۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  هر بخشی رو بدن به یه نفر و این تیم طی یک عملیات سریع، تاپیک‌ها و پست‌های اضافی و چرت و پرت مانشت رو حذف کنن.
از لحاظ سرور مشکل نداریم و بازبینی توی داده‌ها به صورت مداوم در حال انجام هست. پست‌های مربوط به انجمن هم مدیران به صورت تدریجی بازبینی می‌کنن. بهتره کاربران مطالبی که می‌بینند خیلی جالب نیست گزارش کنن تا بررسی بشه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , SaMiRa.e , Amir V , Fardad-A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۴۱ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۴۵۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۹۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۰۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۲ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۳۳۹ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۵۶۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close