زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

قابل توجه اعضای محترمی که درخواست مدیریت تالارها درمانشت را دارند ..

ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۶:۳۸ ب.ظ
با سلام خدمت دوستان گرامی
دوستانی در هر ماه درخواست همکاری در مدیریت مانشت را دارند . چون امکان پاسخگویی تک تک کمی سخته من مواردی را عرض میکنم که حتما" دوستان توجه نمایند.
۱- حتما" در درخواست تون بگید مدیریت کدام تالار یا تالارها را میخواهید . میتونید چند تالار را درخواست بدید ولی مثلا" یکیش براتون تعیین بشه.اگر تالاری مدیر داشته باشه و مایل بهمکاری و کمک در اون هستید هم بگید . بعضی از مدیران درخواست کمک کرده اند و بعضی هم نه. اگه تمایل به مدیریت مستقل ندارید و باصطلاح میخواهید دستیار مدیر در یک تالار باشید و زیر نظر مدیر تالار همکاری کنید تا تجربه تون کم کم کامل بشه هم بگید.

۲- دوستانی که میخوان درخواست مدیریت بدهند باید حتما" سابقه فعالیت موثر در اون تالار را داشته باشند. بخصوص تالارهای درسی .
پس اگه در یک تالار درسی فعالیتی نداشته اید و سوالی را پاسخ نداده اید یا درس مربوطه را نگذرونده اید و از منابعش اطلاعی ندارید درخواست مدیریتش را ندین. انتظار نداریم مدیر درسی پاسخ همه سوالات درس را بداند . انتظار اینه که بتواند بحثهای علمی مرتبط را اداره کند و در بیشتر موارد پاسخ صحیح را در موارد اختلافی تایید نماید.

۳- حتما" وقت کافی متناسب با تالاری که درخواست مدیریتش را میدین داشته باشید.بخصوص در مورد تالارهای درسی دو سه ماه نزدیک کنکور پیک فعالیت این تالارهاست. یه وقت نخواهید مثلا" دوهفته یکبار سربزنید. سعی میکنیم باهاتون همکاری کنیم و مثلا" تعداد مدیران بیشتر باشه تا کمتر سر بزنیدو یا مدیر دیگری کمک تون کنه ولی مرخصی استعلاجی، استحقاقی،استنکافی،استبعادی ، تشویقی و ... دو سه ماههBig Grinنخواهید.

۴- مدیریت تالار درسی متناسب با مقطعی که گذروندید یا درحال گذروندنش هستین باشه. در تالارهای عمومی معیارهای دیگری مطرحه.

۵- با توجه به تجربه سالهای قبل مدیران بنحوی انتخاب میشن که کوتاه مدت نباشند .در سالهای قبل مکررا" مدیرانی کوتاه مدت اومدن و رفته اند. بنابراین اینکه بعضی از دوستان مثلا" میخوان دو ماه تابستان کمک کنند پذیرشش سخته.

۶- خصوصیتهای دیگه مثل صبر و بردباری و حس مسئولیت پذیری و مقبول بودن(حالا نه حتما" مقبولیت) بین اعضاء، حس همکاری تیمی و سایر شرایط عمومی در مورد مدیران در نظر گرفته میشه.

۷- مدیران در اداره تالارها با هم همکاری و به اعضاء کمک میکنند . زیاد با من سرو کار ندارید . چون از ابتدا توضیحات براتون داده میشه و از سایر مدیران هم کمک میگیرید و جز در مواردی که درخواستی داشته باشید یا شکایتی مطرح بشه و یا اتفاقی بیافته من دخالتی در کارتون ندارم.

حلقه و تیم مدیران مانشت بسته نیست و اگه فکر میکنید جای من هم میتونید مدیریت کنید حتما" بگید .

در آخر این را هم بگم که مدیران در مانشت یا خودشون درخواست میدن و یا من بهشون درخواست میدم. ولی شما درخواست بدین بهتره. Big Grin چون ممکنه من حواسم نباشه.اگه در خودتون این حس همکاری و اعتماد بنفس را سراغ دارید درخواست بدین.
سپاسگزار لطف همه دوستانی که همیشه کمک و حامی مانشت بوده و هستند چه مدیر باشند و چه عضو ،هستم.
امیدوارم این حس همکاری و کمک در جامعه مجازی و کوچک مانشت ،سرآغازی برای پذیرش پستهای مهم علمی و اجتماعی در آینده براتون باشه.
یا حق

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۵
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , sahar121 , fatima1537 , 8Operation , homa , aatwo , SaMiRa.e , Mohammad WR10 , -Ali- , هاتف , Dark Knight , neda_Network , atti joon , Jooybari , Bache Mosbat , m2m3m92 , Autumn.Folio , reyhaneh64 , Helmaa , narges_r , azad_ahmadi , آرمین , luna , good-wishes
ارسال:
۳۱ فروردین ۱۳۹۲, ۰۷:۰۱ ب.ظ
با سلام
این پستو بعد از ماه ها دوری از مانشت میذارم به یاد گذشته
میبینم که هنوز هستی تو مانشت فرداد خان، استقامتت خوبه ها Wink ولی انصافا خدا خیرت بده چون اگه نبودی تا حالا مانشت خیلی وقت بود بسته شده بود.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahani , atti joon , lotus
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۵ ب.ظ، توسط Amir V.)
من ادمین کل رو میخوام Tongue

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Dark Knight , LORD0098 , neda_Network , atti joon , Mänu , mahinjoon , foranyone , Amoojan
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ ب.ظ
RE: قابل توجه اعضای محترمی که درخواست مدیریت تالارها درمانشت را دارند ..
(۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  من ادمین کل رو میخوام Tongue

اتفاقا سخت ترین کار، کار آقا فرداد و آقای تنهایی هست اینجا.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , Fardad-A , Dark Knight , انرژی مثبت , Amir V , azad_ahmadi
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۳۴ ب.ظ
ادمین بودن وقت میخواد . کیه که نخواد ادمین شه !
ولی حس مسئولیت پذیری و نبود وقت باعث میشه که بعضی ها پا پیش نگذارن.

باد با چراغ های خاموش کاری ندارد اگر در سختی هستی بدان که روشنی.
شکسپیر
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network
ارسال:
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۰ ب.ظ
واقعا مدیریت کلا مسئولیت خیلی کار سختی هست
یه خسته نباشید میگم کلا به تیم مدیریتی مانشت بروبچ مدیریت نه خسته
بنده قصد نداشتم اینجا بیان کنم کار خوبی نیست ولی از لج این هاتف هم که شده درخواست میدم ............اون روز پی ام داده "دیگه چیکار کنیم مدیر تازه به دوران رسیدیم دیگه" Heart هاتف داداش کوچیکتیم فقط محض خنده بودا Heart
انگاری میخوان ادمین هم به یکی دیگه بسپرند Big Grin هاتف جان یه وقت دیگه بهت گفت دیگه ادمین تازه بدوران رسیدیم نه ناراحتیا TongueBig GrinHeart
Fardad-A، در تاریخ ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۲۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ویرایش شد.

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۰
۰
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ق.ظ، توسط good-wishes.)
من درخواست همکاری در ویرایش نقل قول ها رو دارم آخه واقعا این همه که گاهی تقل قول میشه واقعا لازم نیست . همون چند خطی که منظور هست رو نقل کنید بابا !
در ضمن اگر اجازه ویرایش عناوین رو هم به من بدید که عناوینی مثل "کمککککککککککک" یا "فوری!!!" یا "سوال سیستم عامل" و.... رو ویرایش کنم ممنون میشم
البته اینا که گفتم دلیل بر این نیست که الان انجام نمیشه بلکه می خوام به مدیران کمک کنم که یکم از بار کاریشون کم بشه .
دقیق عنوان کردم که کجا می خوام همکاری کنم ؟

ارسالم موقت هست اما حرفام جدی بود

---------------
ارسالم موقت بود اما چون دوستان پاسخ دادند فعلا موقتش رو حذف کردم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: equilibrium , Masoud05 , انرژی مثبت
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۴۴ ق.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  من درخواست همکاری در ویرایش نقل قول ها رو دارم
..
در ضمن اگر اجازه ویرایش عناوین رو هم به من بدید
یه نگاهی به تیم مدیریت مانشت بندازید، هر شخصی قسمتی از تالار رو تحت کنترل داره و روی بخش خوردش اعمال مدیریتی میتونه انجام بده، اینی که شما می فرمایید احتمالا یا باید مدیر کل باشید که همه جا رو بتونید ویرایش کنید، یا آقای دکتر چنین امکانی رو ایجاد کنه، بعید میدونم الان بشه.
راستی، به ضعم خودم از گزارش موارد مورد نیاز به مدیران تشکر می کنم، شما این مدت خیلی فعال هستید.

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم!
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , انرژی مثبت
ارسال:
۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ)good-wishes نوشته شده توسط:  من درخواست همکاری در ویرایش نقل قول ها رو دارم ...

سپاس . همینکه دوست دارید کمک کنید خودش یه دنبا ارزش داره
همونطور که آقا هاتف گفتند هر مدیری فقط تو یه حوزه خاص میتونه تغییراتی رو اعمال کنه .
بهترین کمکی که دوستان میکنن اینه که ارسال های مورد دار رو گزارش کنند ( توسط دکمه گزارش)
به هر حال من رو کمک شما حداقل برای بخش های ساختمان داده و الگوریتم (البته با اجازه خانم بچه + که مدیریت این بخش رو قبل از من داشتن ) حساب باز میکنم Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , هاتف

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پیچیدگی زمانی اکشن های قابل اعمال در یک وضعیت اsepid8994 ۰ ۱,۵۶۸ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: اsepid8994
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۴۰۷ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۲,۹۸۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تعداد گره های برگ با توجه به درجه نودها rad.bahar ۱ ۲,۲۱۱ ۱۰ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: سید علی اصغر
  دانشجویان تهران که این ترم درس پردازش تصویر دارند! razani.n ۰ ۱,۴۷۳ ۰۹ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: razani.n
  نکات قابل توجه برای کسب رتبه اول موتور های جستجو را یاد بگیرید itzeroone ۰ ۱,۳۲۲ ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: itzeroone
  معرفی منبع کامل و قابل درک ساختمان داده miss.rad ۷ ۷,۳۷۰ ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: miss.rad
  سلام ! یک سوال جایگشت و ترکیبی. ممنون از توجه شما humi1347 ۱ ۱,۵۷۱ ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: msour44
  دوستان لطفا با توجه به کلید سوالات درصدهاشون رو اعلام کنن hesamvazirii ۵۵ ۲۹,۴۸۶ ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  حالتهایی که ولتاژ خازن و جریان سلف در مدار مرتبه اول تغییرات ناگهانی دارند keihan ۲ ۳,۵۹۹ ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۶:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: keihan

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close