زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۱۶
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ق.ظ
سلام دوستان
منم هستم شروع کنیم که به قول دوستمون زود دیر میشه. حیف موقعیت رو از دست بدیم و بعد خدایی ناکرده افسوس بخوریم.

برای چیزی کمتر از بهترین بودن نباید تلاش کرد.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , virtual girl
ارسال: #۱۷
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ، توسط nasrolah.)
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
نمیدونم این تایپک واسه چی هست ولی اگه میاید اینجا بگید که اره میخواهیم بخونیم چکاری هست همون رو تویه دلتونم میتونستید بگید
ولی اگه میخواهید اینجا منابع بذارید و مشاوره کتب و منبع کنید اره واسه آزاد خوبه در کل یه چیزی هس واسه آزاد اینکه دروس رو یکبار بصورت تفهیمی بخونید و سوالات کنکور های دانشگاه آزاد رو بخونید خیلی عالیه چون سوالای آزاد آسون هستن و خیلی تکراری
بنده درسی رو که ۲ سال پیش خونده بودم و پارسال آزاد داده بودم یعنی درسی که یه سال پیش خونده بودم تونستم ازش ۳ تا بزنم مدار منطقی و نظریه فوق العاده آسون بود. در ضمن دوستان تویه مشترک ها معماری نیستها تخصصی مشترک به جای کامپایلر مهندسی نرم افزار هس

اگه دوستان منایع جدید و کامل که پوشش کلی بده کنکور آزاد رو بگه خوبه

در کل ما هم هستیم یعنی به بهونه آزاد داریم واسه دولتی جلو مبریم هه هه هه

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۲
۶
 سپاس‌گزاری شده توسط: sahar121 , tesna , virtual girl
ارسال: #۱۸
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۳۳ ب.ظ
(۱۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ)nasrolah نوشته شده توسط:  نمیدونم این تایپک واسه چی هست ولی اگه میاید اینجا بگید که اره میخواهیم بخونیم چکاری هست همون رو تویه دلتونم میتونستید بگید
ولی اگه میخواهید اینجا منابع بذارید و مشاوره کتب و منبع کنید اره واسه آزاد خوبه در کل یه چیزی هس واسه آزاد اینکه دروس رو یکبار بصورت تفهیمی بخونید و سوالات کنکور های دانشگاه آزاد رو بخونید خیلی عالیه چون سوالای آزاد آسون هستن و خیلی تکراری
بنده درسی رو که ۲ سال پیش خونده بودم و پارسال آزاد داده بودم یعنی درسی که یه سال پیش خونده بودم تونستم ازش ۳ تا بزنم مدار منطقی و نظریه فوق العاده آسون بود. در ضمن دوستان تویه مشترک ها معماری نیستها تخصصی مشترک به جای کامپایلر مهندسی نرم افزار هس

هدف از ایجاد این تاپیک دلایل زیادی داره می تونه یکی از دلایلش این باشه که بتونیم به هم دیگه واسه خوندن انگیزه بدین مخصوصا این که بعد سراسری خیلی تنبل می شیم و شاید حوصله این نباشه که تنهایی درس خوند حالا می خواد سوالای آزاد آسون باشه یا می خواد سخت باشه یا این که می خوایید به بهانه ی آزاد واسه سراسری بخونید یا هر چیز دیگه ای.... به هر حال اگر منابع ایی هم لازم باشه دوستان می تونند معرفی کنند وبه هم دیگه کمک کنیم.
به هر حال شما هم به جمع باقی دوستان خوش اومدید.
موفق باشید
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: IT.setareh91 , tesna , Breeze , Pegasus , avril22 , shima_24 , saaraa , virtual girl
ارسال: #۱۹
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۴۶ ب.ظ
با توجه به اینکه ضریب زبان ۲ هستش. من میخوام زبان تخصصی بخونم. میتونید بگید زبان آزاد در چه حدودیه ؟گرامر خوندن براش ارزش داره؟من زبانم قوی نیست. و برای زبان تخصصی چی پیشنهاد میشه

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۲۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۵۶ ب.ظ
زبان تو ازاد اهمیت بیشتری نسبت به سراسری داره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , avril22 , Amir V , kati , virtual girl
ارسال: #۲۱
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۱۹ ب.ظ
من هم هستم
۰
۰
ارسال: #۲۲
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ ب.ظ
با توجه به ماهیت مانشت در ایجاد انگیزه و همراهی و آگاهی از تجربیات همدیگه در راهی که در پیش داریم نیاز به ایجاد این تاپیک هم در این روزهای باقی مانده پیش رو به نظرم واقعا محسوس میشد .ممنون از دوست خوبمون....

بیاید یک روش برنامه ریزی کلی و در سه گرایش رایج مجموعه مهندسی کامپیوتر داشته باشیم و پیشنهاد بدیم!

میزان زمان باقی مانده ۷۵ روز
در این آزمون دو دسته از دوستان هستند یکی افرادی که قبلا برای سراسری خونده اند و اینها کارشون راحته:
پیشنهاد من اینه که برای دوستانی که برای دولتی خوندن دروسی رو که خوندن رو فقط تست بزنند و اگر مبحثی رو در تست ها باهاش مشکل داشتند به اون مبحث رجوع کنند و رفع اشکال کنند و تست فقط تست های آزاد!

دسته ای دیگه از دوستان مثل خود من که مطالعه چندانی برای سراسری نداشتند. از درسهایی که قوی تر هستید شروع کنید و دروس تفهیمی رو در ابتدای شروع مطالع قرار بدیم و دروس حفظی به علت ماهیت حفظی بودنشون رو مثل مهندسی نرم افزار،پایگاه داده و... رو در آخرین دوره برنامه ریزی مطالعه قرار بدیم.

یک فرمول کلی هم برای اینکه روزی چند ساعت بخونید وجود داره که برای هر درس تعداد ساعات مطالعه رو مشخص کنید و جمع کلی ساعاتی که نیاز به مطالعه دروس هست رو تقسیم بر روز های باقی مانده تا کنکور آزاد بکنید.
مثلا برای درس محاسبات ۸۰ ساعت ، برای پایگاه داده ۴۰ ساعت و برای هریک از درس ها به همین ترتیب و جمع این ساعات رو تقسیم بر روزهای باقی مانده معادل میزان ساعات مطالعه مورد نیازشما برای مطالعه در یک روز است.

منابعی که من شروع کردم و بازم نظر دوستان رو می طلبه در این مورد:
ساختمان داده پوران
پایگاه داده پوران البته مقسمی رو بیشتر شنیدم خوبه ولی هنوز پیداش نکردم!
سیستم عامل :اول با پارسه شروع کردم ولی حجمش زیاد بود و الان با مقسمی
مدار منطقی پوران
طراحی اگوریتم پوران
محاسبات پوران
مهندسی نرم افزار ارسطو خلیلی فر

تست های سال های پیش آزاد بسیار توصیه شده.
و برای بقیه دروس هم + کلیه مطالبی که در بالا پیشنهاد دادم دوستان نظرات شون رو بدهند...
من از اونجایی که فرصت نکردم خوب برای دولتی بخونم،الان ساختمان رو شروع کردم و مدار منطقی،طراحی الگوریتم،سیستم عامل

موفق باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , maedeh , virtual girl
ارسال: #۲۳
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ ب.ظ
من هم هستم
۰
۰
ارسال: #۲۴
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۱۰ ب.ظ
[

[/quote]

یاده چند ماه پیشه خودم که تازه داشتم شروع میکردم واسه دولتی افتادم.میدونم که الان کوهی از انگیزه و امید هستید.حسه خوبیه واقعا.از لحظات استفاده کن

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , Pegasus , virtual girl
ارسال: #۲۵
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۴۹ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
سلام
این ۲۳ روز که نبودم کمی جای تنفس داشتم اینکه به درس فکر نکنم
اما الان باز که به کنکور آزاد فکر میکنم آوار کنکور سراسری رو روی سرم میتونم حس کنم! چقدر انرژی داشتم چقدر فکر مثبت ولی الان چی ...
از طرفی دنبال کارهم هستم اصلا هیچ جای امیدواری نیست!

من حس میکنم هرچی خوندم مثل آب بخار شدن ولی مطمئنم اگر بخوام باز زود (!) شروع کنم آخرش کم میارم تصمیم دارم از فروردین ۱۰ ام به بعد شروع کنم... این بار با امید موفقیت بیشتر....

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۶
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ ب.ظ
سلام دوستان منم هستم البته این ترم غیر از درسام ۴ روز در هفته کارآموزی دارم اما میخوام امسال واسه آزاد بصورت آزمایشی شرکت کنم.

خفته بودیم و شعاع آفتاب / بر سراپامان به نرمی می خزید
روی کاشی های ایوان ، دست نور / سایه هامان را شتابان می کشید

"فروغ فرخزاد"
۰
۰
ارسال: #۲۷
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۵۸ ب.ظ
منم هستم و نهایت تلاشم را خواهم کرد تا شکست نخورم.
فقط دوستان عزیز یه راهنمایی بکنن که زبان چی بخونم.

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , tesna , virtual girl
ارسال: #۲۸
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۲۸ ب.ظ
من که بعد از کنکور سراسری امسال و آزاد پارسال واقعا از کنکور می ترسم که اینقدر پیش بینی نشده شده..اما چاره ای نیست بازم باید بخونیم ،به نظرتون من که واسه سراسری معماری نخوندم و مدیریت خوندم الان باید معماری بخونم؟! و اینکه پایگاه پارسال یادمه همش حفظیات از چه منبعی آورده بودن واقعا واسم سواله اگه کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه..همینطور واسه زبان..ممنون
۰
۰
ارسال: #۲۹
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط nasrolah.)
(۱۷ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۱۰ ب.ظ)nader618 نوشته شده توسط:  اگه دوستان منایع جدید و کامل که پوشش کلی بده کنکور آزاد رو بگه خوبه

یاده چند ماه پیشه خودم که تازه داشتم شروع میکردم واسه دولتی افتادم.میدونم که الان کوهی از انگیزه و امید هستید.حسه خوبیه واقعا.از لحظات استفاده کن

در مورد حرفات داداش ماهم واسه دولتی خوندیم ولی رفتیم دیدم سوالی نیست که بزنیم خیلی مفهومی بود سوالات
بنظرم اونایی که شانسی زدند بردن بنقل از یکی از دکترین دانشگاه که شخصا از خودم پرسیدن چجوری زدی گفتیم زبان + منطقی + نظریه + یدونه سیستم + ۳تا پایگاه + بقیه خوابیدن در جلسه امتحان

هرگز دیر نیست
بنظره بنده باتوجه به تجربیاتم در کنکور آزاد زبانش آسون و زدن تست خیلی راحته کسی بتونه دامنه لغتش رو بالا ببره خیلی آشون بالای ۵۰ میزنه و یکی از دوستان سایر دروس رو منفی ونزده داشتن ولی زبان ۵۰ % که باعث شد ایشون قبول بشن

دروس تخصص بر خلاف سراسری ضریب ۴ هس یدونه بزنی ۲ تا زبان زدی
پیشنهادم زبان و دروس تخصصی هس
امیدتون به خدا باشه ظرفیت هم زیاد شده همه قبولیم فقط بخونید حتی روزی ۶ ۷ ساعت بازم خوبه ولی از الان به فکر یه کار باشید کنارش چون احتمال داره قبول بشید و هر ترم یه ۲/۵ بریزید حساب یونی Big Grin
خلاصه از الان بگم اونایی که ۱۰۰ ساعت زبان ۱۰۰ تخصصی بخون تا امتحان شانس خیلی بیشتری دارند به نسبت اونایی که میخوان واسه ریاضی و مشترک وقت بزارند مشتر به منطقی و نظریه هم یه نگاه بندازید بیشتر منطقی رو پیشنهاد میکنم چون نظریه به وقت زیادی نیاز دارد

در پاسخ دوست عزیزمون هم که گفته بودن زبان چی بخونیم ۵۰۴ + سوالات کنکورسالهای قبل دانشگاه آزاد .بعضی از دوستان ۱۱۰۰ میخونند توصیه نمیشود
موفق و پیروز باشید همتون

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , samaneh_aftab , r.jafari , virtual girl
ارسال: #۳۰
۱۷ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۰۴ ب.ظ
دوستان همه پایه شیم با هم درسا رو بترکونیم

من نخواهم گفت که هزار بار اشتباه کرده ام! بلکه خواهم گفت: هزار راه پیدا کرده ام که نتیجه نادرست خواهد داد! ........... توماس ادیسون
۲
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۵ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۳۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۱۹ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۷۹۸ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۴۹۵ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۳۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۰۰ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۴۸ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۵۷۰ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۰۴ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close