زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد

ارسال: #۴۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۴۵ ب.ظ
بحث اسونی و سختی نیست بحث پذیرش کیلویی دانشجو برای پوله اونم ارشد برای دیدن کارنامه هم توی اینترنت بگردین پر ریخته توی سایت باشگاه مهندسانم برین همه کارنامه های شاهکار توی تمام رشته ها رو میتونید ببینید با زدن منفی و صفر توی الکترونیک تونستن تهران جنوب توی الکترونیک قبول شن دیگه رشته مهندسی برق مثلا شاخ ترین رشته مهندسیشه وضع قبولیاش اینه بقیه رو دیگه خودتون حدس بزنید کلاسای ارشدشم با سی الی ۴۰ دانشجو و توی بعضی رشته ها بیشتر تشکیل میشه حالا خودتون سبک سنگین کنید ببینید همچین شرایطی توی ارشد اصلا ارزش رفتن داره یا نه؟؟اگر فقط دنبال یه ورق پار به اسم مدرکین برین ازاد ولی امیدوارم خدا دانشگاه ازاد و نصیب گرگ بیابون نکنه!!!!!!!به همه چی میخوره الا دانشگاه امیدوارم کسی ناراحت نشده باشه در ضمن اینجا یه فرومه و هر کی هر جا دوست داره میتونه اظهار نظر کنه
۳
۱۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , nader618
ارسال: #۴۷
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۱۷ ب.ظ
حرف شما درست . ولی خواهشا تعمیم ندید . برید ببینید متوجه میشید که نمیشه دانشگاههایی مثل علوم تحقیقات ، تهران جنوب و قزوین و مشهد راحت قبول شد .جمعیت کلاسها هم نهایت ۲۰ نفره است نه ۳۰-۴۰ نفره . در مورد بقیه واحد ها با نظر شما موافقم. Smile
منم مثل شما یه پشت کنکوریم و به طبع به دنبال بهترین جا برای ادامه تحصیل هستم و همچنین به دنبال یه مدرک معتبر و نه به دنبال یه ورق پاره به اسم مدرک .مطمئنا شما هم هدفتون از این حرف ها راهنمایی بوده و منم ممنونم از شما اما منظور من اینه که به عنوان یه کاربر دوست دارم این تاپیک مثل تاپیک های دیگه به هم دیگه کمک درسی بشه حالا اگر بحث قیاس در مورد دانشگاه ها از جمله دانشگاه های آزاد هست بهتره یه تاپیک جداگانه درست بشه و اینجا محیطی برای مسائل درسی باقی بمونه....
موفق باشید
۱۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , Amir V , Breeze , virtual girl
ارسال: #۴۸
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ
به نظرم من و خیلی از استاداموىن ارشد ازاد فقط در دانشگاه علوم تحقیقات و قزوین ارزش داره چون دکتری دارن و استادشونم خوبه
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۴۹
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۵:۵۶ ب.ظ
سلام بچه ها به نظر شما برای سیستم عامل چه کتابی خوبه؟
۰
۰
ارسال: #۵۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۰۱ ب.ظ، توسط Amir V.)
RE: خواندن گروهی برای دانشگاه آزاد
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ب.ظ)nirvana123 نوشته شده توسط:  دانشگاه ازاد خوندن نمیخواد که فقط کافیه برین سر جلسه اعلام حضور کنید یا توی مرحله اول یا تکمیل ظرفیت قبولتون میکنن چیزی که مهمه پوله خدا بده برکت هر کی پول داره میتونه بیاد تو قرار شهریشو برای مهر بازم گرون کنن بهونه هم که خیلی دارن همه چی گرون شده فکر کنم شهریه هاش بره دورو بر ترمی ۳ تومن
نه اینجوریام نیست!
رقابت برای قزوین یا تهران، دست کمی از سراسری نداره! فقط سوالاش آسون تره!

دوستان واسه سرفصلهای هوش آزاد، بجز سرفصلهای کنکور سراسری باید شبکه های عصبی رو بخونیم؟ واسه درسای دیگه چه چیزی رو باید بیشتر از سراسری بخونیم؟

There is no there there.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Breeze , shima_24 , virtual girl
ارسال: #۵۱
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۱۰ ب.ظ
دوستان واسه سرفصلهای هوش آزاد، بجز سرفصلهای کنکور سراسری باید شبکه های عصبی رو بخونیم؟ واسه درسای دیگه چه چیزی رو باید بیشتر از سراسری بخونیم؟
[/quote]

بله باید شبکه های عصبی رو هم بخونیم .
سر فصل های درس های تخصصی هم با سراسری فرق می کنه:هوش مصنوعی ، نظریه ، پایگاه داده . درس خاصی هم واسه خوندن اضافه نمی شه اونم مخصوصا واسه شما که پایه قوی دارین. Smile
موفق باشید
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , virtual girl
ارسال: #۵۲
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۳۰ ب.ظ
سلام
ببخشید برای مبحث "شبکه عصبی" درس هوش مصنوعی چه کتابی رو معرفی میکنید؟

وکلا برای درس هوش مصنوعی آزاد. من برای سراسری پوران رو خوندم اما سوالات آژاد خیلی متفاوتند.

یک سوال دیگه هم اینکه یکی بمن گفت شبکه رو برای آزاد از روی پوران بخونم و یکی هم نظرش " تننباوم" بود. واسه سراسری دکتر حقیقتو خوندم.

نظر شما چیه؟

برای چیزی کمتر از بهترین بودن نباید تلاش کرد.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl
ارسال: #۵۳
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۵۵ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۳۰ ب.ظ)IT.setareh91 نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید برای مبحث "شبکه عصبی" درس هوش مصنوعی چه کتابی رو معرفی میکنید؟

وکلا برای درس هوش مصنوعی آزاد. من برای سراسری پوران رو خوندم اما سوالات آژاد خیلی متفاوتند.

یک سوال دیگه هم اینکه یکی بمن گفت شبکه رو برای آزاد از روی پوران بخونم و یکی هم نظرش " تننباوم" بود. واسه سراسری دکتر حقیقتو خوندم.

نظر شما چیه؟

به نظر من کتاب راهیان ارشد در مورد مبحث شبکه های عصبی خوبه. و انتهای کتاب سوالات زیادی رو از کنکورهای سال قبل در مورد همین مبحث آورده.
اما یه سوال کتاب پوران مبحث شبکه های عصبی رو داره؟؟؟ آخه کتابی که من از پوران دارم چیزی توش در این مورد نیست. !!
۰
۱
ارسال: #۵۴
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۵۸ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  بله باید شبکه های عصبی رو هم بخونیم .
سر فصل های درس های تخصصی هم با سراسری فرق می کنه:هوش مصنوعی ، نظریه ، پایگاه داده . درس خاصی هم واسه خوندن اضافه نمی شه
خب واسه شبکه های عصبی چی بخونیم؟
درضمن من IT ام. نظریه ندارم. واسه پایگاه چی بخونیم بجز مقسمی؟
درضمن دوستان اگه کتاب تست خوب واسه چند سال اخیر آزاد رو سراغ دارن معرفی کنن. مثل ۱۰ سال کنکور اخیر.

There is no there there.
۰
۱
ارسال: #۵۵
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۵۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خب واسه شبکه های عصبی چی بخونیم؟
درضمن دوستان اگه کتاب تست خوب واسه چند سال اخیر آزاد رو سراغ دارن معرفی کنن. مثل ۱۰ سال کنکور اخیر.

ببخشید یادم نبود شما IT هستید.من خودم کتاب راهیان رو از چند نفر شنیدم خوبه البته خودمم دارمش اما حالا اگر کسی کتاب دیگه ایی هم می شناسه معرفی کنه چون منم در همین حد می دونم.در مورد پایگاه هم که من اصلا واسه سراسری نخوندم الان هم فقط پایگاه مقسمی رو می شناسم خوبه به نظرتون؟؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۵۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۳۵ ب.ظ
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  در مورد پایگاه هم که من اصلا واسه سراسری نخوندم الان هم فقط پایگاه مقسمی رو می شناسم خوبه به نظرتون؟؟
واسه سراسری که ۸۰% خوب بود.

There is no there there.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , tesna
ارسال: #۵۷
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۸:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۸:۰۲ ب.ظ، توسط IT.setareh91.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۱۱ ب.ظ)kati نوشته شده توسط:  
(18 اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۵۸ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خب واسه شبکه های عصبی چی بخونیم؟

ببخشید یادم نبود شما IT هستید.من خودم کتاب راهیان رو از چند نفر شنیدم خوبه البته خودمم دارمش اما حالا اگر کسی کتاب دیگه ایی هم می شناسه معرفی کنه چون منم در همین حد می دونم.در مورد پایگاه هم که من اصلا واسه سراسری نخوندم الان هم فقط پایگاه مقسمی رو می شناسم خوبه به نظرتون؟؟

نه متاسفانه هوش پوران راجع به شبکه عصبی چیزی نگفته. در راسل هم ندیدم همچین موردی. اما متاسفانه یا خوشبختانه در کنکور آزاد هم از عصبی سوال میدن هم از مباحثی مثل لانه مورچه و ... .

در مورد پایگاه داده هم بله کتاب مقسمی خوب هست.

کلا در مورد کنکور دانشگاه آزاد کتابهای مقسمی در بعضی درسها مناسبند (مثل ساختمان داده یا پایگاه) البته این نظر شخصی من هست.

و اونچه که بنظر من اومده با بررسی سریع سوالات گذشته این بوده که نحوه طراحی سوالات آزاد بیشتر جنبه حفظی داشتند. شما در سوالات آزاد مثلا در درس شبکه به ندرت با مساله مواجهید! (و اگر هم باشه راه حلی ساده داره بر خلاف مسائل وقت گیر سراسری). در مورد هوش مصنوعی هم بیشتر جنبه حفظی مد نظر بوده یا بهتر بگم رویکرد حل مسئله من ندیدم تا اینجا!

سوالات جمع آوری شده دانشگاه آزاد هم من بصورت تک کتاب دیدم (مجموعه سوالات مهندسی و فناوری سال ۹۰، ۸۹و...) هر کدام در یک کتاب جدا. که انتشارات گسترش علوم پایه هستش.

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kati , Amir V , tesna , saaraa
ارسال: #۵۸
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۰۵ ب.ظ
پس ظاهرا من خلاصه های سراسری + مبحاث جدید هوش رو بخونم کافیه. و البته تستهای آزاد.

این معماری فقط رو اعصابمه! اصلا حوصله ی خوندن درسی مث معماری رو ندارم.... مخصوصا که از صبح تا ۵ هم سر کارم!

کاش واسه سراسری میخوندم معماریو!

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۵۹
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط IT.setareh91.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  پس ظاهرا من خلاصه های سراسری + مبحاث جدید هوش رو بخونم کافیه. و البته تستهای آزاد.

این معماری فقط رو اعصابمه! اصلا حوصله ی خوندن درسی مث معماری رو ندارم.... مخصوصا که از صبح تا ۵ هم سر کارم!

آقای Amir V شما هوش رو از روی چی می خونید؟

دقیقا معماری درس روی هواست. نمیشه از وسط شروعش کرد. یا باید صفر باشی یا صد! حد وسط نداره. موندم با مانو جلو برم؟ پترسون بخونم؟ پوران رو ادامه بدم؟ دکتر اجلالی گوش کنم یا حتی ی نگاه به منطقی مانو هم باید بندازم؟؟!!!!
اما بنظر خودم فکر میکنم با دکتر اجلالی پیش برم هم کمتر خسته کننده هست هم مباحثو زودتر جمع میکنم. نمیدونم حالا!

۰
۰
ارسال: #۶۰
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط nasrolah.)
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۰۵ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  پس ظاهرا من خلاصه های سراسری + مبحاث جدید هوش رو بخونم کافیه. و البته تستهای آزاد.

یه مبحث که برای بار چندم هس تویه این تایپک گفته میشه دوستان آزاد دروس مشترکش ساختمان نظریه منطقی سیستم می باشد
معماری ندارییییییم
دوست عزیز
اگر شما گرایشتون هوش مصنوعی است نظریه و پایگاه و هوش مصنوعی باید بخونید
معماری واسه گرایش معماری هست دوستانی که
گرایششون هوش مصنوعی هست یا خیلی زرنگ هستن یا شانسشون زیاد هس چون درس نظریه رو میخونند که هم تویه دروس مشترک هست هم دروس تخصصی یعنی با یک تیر دو نشان
در کل موفق و پیروز باشید پیشنهاد هم میکنم تویه تکمیل ظریفیت هوش مصنوعی رو انتخاب کنید و سوالهای مربوط به هوش مصنوعی رو هم سره جلسه امتحان حتما بزنید کسانی که واسه نرم افزار میخونند چون هم تویه مشترک نظریه دارند و هم تویه تخصصی پایگاه داده و این دوتا رو خوندند میتونند دروس تخصصی رو هم بخوبی بزند و از شانس خوبی برخوردار باشند این امر نشون میده که دو درس نظریه و پایگاه داده خیلی مهم هست و یه مطلب اونم اینکه کسی ساختمان داده رو بخونه میتونه به بعضی تست های طراحی الگوریتم هم پاسخ بده انشالله همه مانشتی ها قبول میشیم و روز نتایج اینجا جشن میگیریم دوستان همگی خوب بخوانید تا جشنمون شلوغ بشه باز هم نکات جدیدی بدستم رسید بهتون خبر میدم
در ضمن دوستانی که آزاد خوندن یا غیر انتفاعی اگر سطح علمی دانشگاه پایین بود برای درس طراحی الگوریتم به این تایپک یه سر بزنید یکی از دوستان واسه ارشد دولتی اینو خونده بودن ۱۰۰% پاسخگویی کرده بودن
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق و پیروز باشید
دوستان شاید آینده یه تایپک بزنیم جشن قبول شدگان در ارشد آزاد پس برای اینکه تویه این جشن کارت ورود داشته باشید تلاش کنید تا شما هم دعوت بشیدBig Grin
یا علی

به این یه نگاهی بندازی خوبه
[تصویر:  168707_1_1379085361.jpg]
منو هم یکم دعا کنید از سراسری قبول بشم

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: tesna , Amir V , r.jafari , virtual girl

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۲۹۹ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۷,۹۵۲ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۳۳۶ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۰۹ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۵۱۶ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۵۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  معماری روزانه محقق اردبیلی یا دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران aryaeei ۱۷ ۱۵,۸۱۹ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۶۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  خواندن یا نخواندن مقطع دکتری ؟ دکتری بدون شغل ! لطفا راهنمایی کنید... aminomidi ۷ ۱۱,۵۸۷ ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: suraty
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۱۳ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close