زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)

ارسال: #۱۶۶
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت در بهمن ماه(ماه آخر)
بچه ها لطفا به این سوال ساختمان داده کنکور۹۱ علوم کامپیوتر جواب بدید(درمورد لیست پیوندی)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۶۷
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۸ ب.ظ
بچه‌ها اخبار گُف ثبت نام دانشگاه آزاد از ۲شنبه شروع میشه.

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , neda_Network , ana_12345 , fatemenp
ارسال: #۱۶۸
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۴۹ ب.ظ، توسط user22.)
همه میدونیم که حل کردن کنکورای گذشته چقدر ضروری و مفیده

اما چیکار کنیم که از هر کنکور نهایت استفاده رو ببریم؟

آیا لازمه نکته های سوالای هر کنکور رو یادداشت کنیم و دست آخر ؟

آنچه تو را نگفتمت ای کاش یادم بود !
۰
۰
ارسال: #۱۶۹
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۰۳ ب.ظ
آزمون جامع این هفته رو خراب کردم به معنای واقعی ....
کلافه شدم ...Undecided

۰
۰
ارسال: #۱۷۰
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۵:۳۱ ب.ظ
بچه کسی هست که پاسخ های تشریحی علوم کامپیوتر ۸۹ تا ۹۱ و کامپیوتر ۹۰ و ۹۱ رو داشته باشه و بتونه عکس بگیره به من بده؟
متشکرم پیشاپیش

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۱۷۱
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۲۶ ب.ظ
رفقا یه سوال از درخت تصمیم (IT84)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطفن سر بزنید. ممنون.

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۱۷۲
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۴۴ ب.ظ
سلام دوستان یه سوال ساده هوش
اگر تونستید یه سر بزنید
سپاس

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۰
ارسال: #۱۷۳
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۰۵:۳۱ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  بچه کسی هست که پاسخ های تشریحی علوم کامپیوتر ۸۹ تا ۹۱ و کامپیوتر ۹۰ و ۹۱ رو داشته باشه و بتونه عکس بگیره به من بده؟
متشکرم پیشاپیش
۹۱ که از سایت ماهان تو سایت هست اما خیلی تشریحی نیست، من کتاب گسترش علوم پایه ۸۹ و ۹۰ رو دارم اگر عکس بگیرم بذارم نمی گن کپی بردای غیر قانونی هست، آخه یه دفعه می خواستم این کار رو انجام بدم ترسیدم توقیف بشمBig Grin اگه مشکلی نداره سعی می کنم در اولین فرصت این کار رو انجام بدم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams
ارسال: #۱۷۴
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط Saagharmh.)
سلام لطفا در مورد این سوال نظریه راهنمایی کنید :

(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ق.ظ)Saagharmh نوشته شده توسط:  ۹۱ که از سایت ماهان تو سایت هست اما خیلی تشریحی نیست
متاسفانه معلوم نیست ماهان چطوری تونسته پاسخ سوالات غلط کنکور رو درست جواب بده با اعتماد به نفس بسیار زیاد. سوالاتی که خود سازمان سنجش هم حذفشون کرده و مثلا یک سوال معماری اصلا قابل حل نبوده
۰
۰
ارسال: #۱۷۵
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۲۲ ق.ظ
سلام دوستان

چند وقت پیش بود یکی از بچه ها یه جزوه خلاصه از مهندسی نرم افزار گذاشته بود، هرچی میگردم پیداش نمیکنمSad، دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید که کجاست.منتظرم، مرسی.
۰
۰
ارسال: #۱۷۶
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۵۴ ق.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۲۲ ق.ظ)آدلین نوشته شده توسط:  سلام دوستان

چند وقت پیش بود یکی از بچه ها یه جزوه خلاصه از مهندسی نرم افزار گذاشته بود، هرچی میگردم پیداش نمیکنمSad، دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید که کجاست.منتظرم، مرسی.
سلام:
بفرمایید اینم لینکش:

موفق و پیروز باشید/...

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آدلین
ارسال: #۱۷۷
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ ق.ظ، توسط Amir V.)
دوستان از امسال روال انتخاب رشته و محل آزمون واسه کنکور دانشگاه آزاد کمی تغییر کرده... لینک زیر رو با دقت مطالعه کنید:

ضمنا یه سوال پایگاه هم دارم لطفا یه سر بزنید:

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22
ارسال: #۱۷۸
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ق.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  ۹۱ که از سایت ماهان تو سایت هست اما خیلی تشریحی نیست، من کتاب گسترش علوم پایه ۸۹ و ۹۰ رو دارم اگر عکس بگیرم بذارم نمی گن کپی بردای غیر قانونی هست، آخه یه دفعه می خواستم این کار رو انجام بدم ترسیدم توقیف بشمBig Grin اگه مشکلی نداره سعی می کنم در اولین فرصت این کار رو انجام بدم

ممنون میشم که اگر بذارید
سپاس

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۰
۰
ارسال: #۱۷۹
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۰۸:۰۶ ق.ظ
سلام دوستان پاسخ تشریحی کنکور ۹۱ کسی پی دی اف شو داره؟ من ۱ سالی هست(چن روز کمتر) تو نت دنبالشششش میگردم ولی پیدا نکردم Sad

HeartTongue
۰
۰
ارسال: #۱۸۰
۰۸ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ق.ظ، توسط avril22.)
(۰۸ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۰ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  دوستان از امسال روال انتخاب رشته و محل آزمون واسه کنکور دانشگاه آزاد کمی تغییر کرده... لینک زیر رو با دقت مطالعه کنید:

ضمنا یه سوال پایگاه هم دارم لطفا یه سر بزنید:

اره مثل اینکه شده ۲۰تا انتخاب هر سال اولش فقط یدونه بود اگه اشتباه نکنم ، هرچند که IT سر جمع ۱۰تا انتخابم نداره چه برسه به ۲۰تا...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۵۱ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۱۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۵۹۹ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۲۱۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  آخرین کتابی که مطالعه کردین چی بود؟ mohammad_1366 ۳۵۳ ۱۳۱,۳۱۴ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۰۹:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: diligent
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۷۹۳ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Video آخرین فیلمی که دیدید! marvelous ۶۴ ۴۴۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۶,۹۹۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۶,۸۹۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close