زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانش اموخته دانشگاه شریف برنده جایزه انجمن ریاضی امریکا

ارسال: #۳۱
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۴۵ ق.ظ
RE: دانش اموخته دانشگاه شریف برنده جایزه انجمن ریاضی امریکا
اگه من جای اون دکتر بودم می رفتم یه سال یه شهر دیگه کار می کرم بعد با پولش بر می گشتم تو اون شهر بیمارستان می ساختم .ولی به جای یه خونه ۲۰۰۰ متری یه خونه ۲۵۰ متری داشتم اشکال نداشت.هر کس به اندازه خودش مسئول عدالته.

الهی و ربی من لی غیرک(خدایا غیر از تو کسی رو ندارم)
۳
۵
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ق.ظ
مدیر جان اگه لازمه من بن بشم بن ام کنید ولی درخواست میکنم پستهام را پاک نکنید .من ادم ساکتی هستم ولی بعضی وقتا ادم جواب نده میترکه!!!
هرکس باندازه خودش مسئول عدالته ولی مسئولیت روسا زمین تا آسمان با مسئولیت بقیه که چیزی دستشون نیست فرق میکنه.
یه اپارتمان پنجاه متری را تو یه شهر میگن صد میلیون تومان بنظرتون یه دکتر ماهی یه میلیارد هم درآمد داشته باشه میتونه یه بیمارستان بسازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
راستی اونوقت همه ایثار کنیم خوبه که مثلا" یه دروازه بان ۳۶ تا ۹۰ دقیقه بازی کنه سالی سه ماه هم آخر لیگ باشه و نیم فصل و سالی یه میلیارد درآمد از بودجه عمومی داشته باشه؟
۱۰
۲
ارسال: #۳۳
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ب.ظ
با این بیت اصلا قصد توهین به هیچ کس رو ندارم خواهش می کنم جنبه داشته باشین فقط نظر من اینه:
مرگا به من که با پر طاووس عالمی یک موی گربه ی وطنم را عوض کنم

۲
۶
ارسال: #۳۴
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط ramzi.)
سلام.ای کاش با حجاب بودند تا نماد واقعی زن مسلمان واستعدادهایش بودند.

نظر من اینه که ایثار یعنی از خود گذشتن ،از خود همه راحتی ها وخوشی های دنیایی خود گذشتن برای خدا برای رضایت خدا وبرای دین دین عالی اسلام، برای اهدافی الهی .وقتی هدف این شد ورضایت خدا و معصومین(ع) اونوقت دیگه می تونی دکتر قریب باشی .ابو علی سینا باشی وخیلی های دیگه که شاید گمنامند ولی زندگی ساده وسخت دنیوی داشتند ولی از استعداد وهمه نعمتهایی که خدا بهشون داده بود برای خود خدا ورضایتش استفاده کردند نه چیز دیگری.
ما از نیتهای آدمها واهدافشون خبری نداریم ولی وقتی خانم یا آقایی که هوش واستعدادش را نعمت خدا بدونه هیچ وقت مغرور نمیشه ودنبال این نیست همه در برابرش گردن خم کنند یا بگویند امکانات .
هر کس وظیفه ای دارد اینکه آیا وظیفه اش را درست وبه جا انجام می دهد مسئول پاسخگویی اش در برابر خدا خودش است .اما اگر بنده ای نعمتی مقامی ،هوشی، استعدادی،زیبایی و...دارد همه را از خدا دارد پس بهتر است دنبال بهانه جویی و توجیه کردن نباشیم یا تقصیرها را گردن یکی بیندازیم.هرکس درجایگاه خودش از همان نعمتهایی که خدا به اوداده برای خدا استفاده کند .ایران می شود گلستان .امت اسلام می شود مهد همه خوبی ها.
ایثار یعنی بگذر از خودت و هرچه راحتی توست ،برای خدا.
پس ایثاری که صفت شهدا از شهدای صدر اسلام وکربلا است تا شهدای زمان ما وآینده .را با رفتن دنبال امکانات وثروت وغیره به قیمت از خدا ودستورات خدا گذشتن را ایثار نخوانید.
برایم مهم نیست الان من از این سایت حذف شوم یا همه به من بتوپند.اما تا چه زمانی خودمان را گول می زنیم وامکانات ومشکلات جامعه را بهانه می کنید ومی میریم برای امریکا وهمه غرب.
آنها هرچه دارند از دنیای اسلام ومسلمانان دارند نه اینکه ما هرچه داریم از آنها داشته باشیم.
اگر کسی نخبه شد قدیسه نیست که همه کارش درست باشد.یکی زیبایی دارد یکی هوش واستعداد یکی علم ویکی ...اما وقتی از اینها درجهت خدا ودین خدا استفاده کرد ودر همه حال همه چیزش را فدای خدا وراه خدا کرد ایثار گر می شود شایسته الگو برداری.
همین دکتر تنهایی مگر نخبه نیست این که تا الان در ایران بوده وبه عقاید دینی وملی خودش ارزش گذاشته ارزش دارد نه ۱۰ نفر برتر دنیا بودن .
جایگاه انسان در آن دنیا خیلی مهمتره.
آدمهای زیادی هستند در این دنیا قویترین یا زیباترین یا باهوشترین یا...ترین ترین ها را می گیرند اما اون دنیا که ابدی است را از دست می دهند ودر آن دنیا جایگاه بدی دارند هنوز چند روزی از محرم وصفر نگذشته فراموش کردیم فکر می کنید دشمنان معصومین ادعای مسلمانی نداشتند باهوش نبودند زیبا نبودند قدرتمند نبودند امکانات هم خوب داشتند واما افسوس طرز فکر ما اشتباه هست.هرکسی با چیزی معامله می کند .
خدایی باشید واهدافتان خدایی والگویتان معصومین (ع) باشند ویاران واقعی آنها .
اینقدر افسوس غرب غربیها را نخورید خودتان باشید تا روزی ایران همانی شود که باید باشد وخدا هم راضی تراست.
شما بزرگواران گرامی ومحترم من راببخشید برای این همه جسارت

پروردگارا
به من آرامش ده
تا بپذیرم آنچه را نمیتوانم تغییر دهم
دلیری ده
تا تغییر دهم آنچه را میتوانم تغییر دهم
بینش ده
تا تفاوت این دو رابدانم
مرا فهم ده
تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند جبران خلیل جبران
۴
۱۳
ارسال: #۳۵
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۴۶ ب.ظ
به شدت باهات موافقم.

۲
۴
ارسال: #۳۶
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ ب.ظ، توسط ۱۲۳۴۵۶.)
نمیدونم چرا این بحث منحرف شد؟
مگه هر کی رفته امریکا غربی شده؟
مگه بسیاری از افرادی که الآن اینجا هستند یه موقعی که شرایط یه جای دیگه بهتر بود نرفتند.
اصلا" برگردیم به صدر اسلام مگر زمان پیامبر مسلمانان به حبشه هجرت نکردند.

در حال حاضر شرایط موندن اینجا مناسب نیست. نه کار مناسب هست نه امکان پژوهش مناسب. انتظار این بوده که سی سال بعد از انقلاب همه از اونطرف برگردند ولی همه دارن میرن. یه جای کار ایراد داره. ایراد داره که قالی میبافیم و روی حصیر زندگی میکنیم.
ایراد داره که دروغ میگیم. ایراد داره بخدا......!
وظیفه علمای هر ملتی است که بار مسئولیت اون ملت را بدوش بکشند ولی بار مسئولیت روی دوش بعضیهاست که نمیدونن چیه .
دکتر تنهایی هم اگه شرایطش مناسب رفتن بود رفته بود. شما ازش بپرسید.من نپرسیدم ولی شک ندارم.ازش بپرسید اگه بین استنفورد و شریف،بین پرینستون وشریف یا حتی بین یه دانشگاه پایین تر و شریف میخواستی انتخاب کنی ،شریف را انتخاب میکردی؟؟؟؟.
بعضیها قبول میشن دکترا و بازم میرن.
بعضی سال دوم سوم دکترا انصراف میدن و میرن.
اینا همه شون غربزده هستن؟ پس تو مدرسه و دانشگاهها که قرار نبود غربزده بشن!!!!!.
باور کنید غربزده نیستند. عاشق امریکا نیستند . عاشق خدمت به غریبه ها نیستند ولی اینجا تحقیر میشن. نه توسط بیگانه ها ! توسط خودیها ! توسط مسئولین محترم!
خیلیها میرن که برگردند . خیلیها هم منتظرند که شرایط بهتر بشه و برگردند ولی باور کنید و قبول داشته باشید که این گناه اونها نیست که نمیان!!!! بعد هم وقتی یکی ده پانزده سال اونجا کار کرد دیگه مشکله که بیاد .
من فکر میکنم بعضی اینجا دلشون میخواد که بعضیها برنگردند. اگه اینجا پر از آدم با لیاقت و کاردان بشه خیلیها شغلهاشون را از دست میدن!

اما فرهنگ ایثار :
ایثار و ازخودگذشتگی اینه که برای خدا باید ازخودمون بگذریم. ولی آیا خدا می پسنده که سرمایه های مملکت در اثر بی تدبیری بعضی نابود بشه و بیایم بگیم بما چه ؟ ما از خود گذشتگی میکنیم.
این شعارها در حال حاضر معنایی نداره فقط بیشتر بنظر میاد اونایی از این شعارها طرفداری میکنن که میخوان وضع موجود و آخور یه عده برقرار باشه.
مومن در دین ما زیرک معرفی شده. مگر حضرت علی (ع) نفرمودند اگر این نبود که خداوند از عالمان پیمان گرفته که در برابر گرسنگی مظلوم ساکت نباشند. خب میگفتند نعوذ بالله گرسنگان ایثار کنند بنفع سیران!!!!
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۳۷
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۳۸ ب.ظ، توسط ramzi.)
سلام.منظورتون از سرمایه های مملکت چیه؟برام بگید تا اگه جوابی داشتم بگم.
مقوله ایثار یک چیز دیگه است اینی که شما میگید سکوت کنیم یانه مربوط به امر به معروف ونهی از منکره که باز هم انجامش احتیاج به ایثار واز خود گذشتگی دارد ومن نمی گویم در برابر ظلم سکوت کنیم ولی متوجه منظور شما هم از حرفهاتون نمی شوم.
من حرفی از غربزدگی هم نزدم.واشاره به فرد خاصی نکردم .
در مورد دکتر تنهایی نمی دونم چی باید بگویم چرا شرایط نبوده که بروند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا فکر می کنید هر کسی شرایطش فراهم شد باید برود ؟چرا فکر می کنید مخالف رفتنیم؟علم هر کجا باشد حتی در دوردستی مثل چین مردان سرزمین ما قرار است بدست آورند درسته؟
من منظورم چیزهای دیگه ای بود که ربطی به مکان وزمان خاصی ندارد .
من هم عقیده ام را گفتم که برام ارزشمنده .
من دوست دارم آدمها هرجا هستند یک مسلمان وشیعه واقعی باشند وافتخار دنیای اسلام.
اصلاً معنی ایثار را متوجه نشدید .سیران باید ایثار کنند برای گرسنگان .اونی که چیزی دارد که می توند به خاطر خدا از آن بگذرد برای رضایت خدا.
گرسنه می توند از خودش بگذرد به خاطر خدا تا گرسنگی اون را مجبور به قتل ودزدی نکند حتی اگر بمیرد ایثار را قرار نیست فریاد زد تا همه بفهمند خدا وند باید بفهمد که می فهمد.
سیر و...باید از زیاده خوری بگذرند ازشکمشون تا گرسنه ای سیر شود.
باهوشترین آدمها کسانی هستند که در همه حال آخرت خودشون را حفظ می کنند این حرف منه.
ببینید ایثار مخصوص یک نفر نیست هرکسی به وقتش می فهمد از چه چیزی باید به خاطر خدا بگذرد ما نمی تونیم بگیم یک قانون ثابته همه باید از همان چیز مشخص بگذرند.
من فکر می کنم مشکل شما بحث سیاسی می طلبد که من حاضر به ورود به آن نیستم.

من فقط حسرت کشیدم که چقدر زیباتر وافتخار آمیز تر بود اگر این جوان دانشمند در مرکز تمدن غرب و آمریکا حجاب زیبای مسلمان را داشتند فقط همین .
بحث من معنویت است نه سیاست

در ضمن هجرت به حبشه دلیل کاملاً واضحی داشت حفظ دین وجان مسلمانان .آنها برای خدا هجرت کردند ودینشون چون مسلمانان اندک ابتدای اسلام تحت شکنجه های شدید بودند وکشته می شدند.
در ایران کسی به خاطر مسلمان بودن وشیعه بودن در حال حاضر شکنجه نمی شود .
تازه دفاع از مظلوم ایستادگی در برابر ظلم واجب است وباید از جان گذشت .
امریکا و.. ظالمند زیر بیرق آنها برای خدا وآبادی ایران اسلامی سینه می زنند ؟؟؟!!!!!!!!!!!!.
بهتره خودمون را گول نزنیم .دنبال راحتی دنیاییم که بیل نمی زنیم زمینها را وعرق نمی ریزیم تا محتاج به هیچکس نباشیم.
همه چیز شده پول ثروت
روی حصیر بخواب اما با وجدان راحت که زمین زیر پات وامکانات اندکی که استفاده می کنی از خون یک عده آدم وکودک مظلوم بدست نیومده.
اصلاً رو راست باشم .
حجاب اصلاً چه ربطی به مشکلات اقتصادی وسیاسی دنیا داره.
در ضمن دکتر تنهایی تا زمانی از نظر من ارزشمنده که غم دین ومردمش را بخورد حتی اگر یک بیسواد باشد نه وقتی دین ومردم فراموش شوند واستاد دانشگاه MIT شوند.
هر کس عقیده خودش را دارد .عقیده شما محترم پس به عقیده من هم انگ شعار نبندید وبا دستورات وروش معصومین(ع)
فکر نمی کنم آرزوی اسلام پروری وشیعه پروری حتی در فقیرترین قشر هم منافات داشته باشد.

پروردگارا
به من آرامش ده
تا بپذیرم آنچه را نمیتوانم تغییر دهم
دلیری ده
تا تغییر دهم آنچه را میتوانم تغییر دهم
بینش ده
تا تفاوت این دو رابدانم
مرا فهم ده
تا متوقع نباشم دنیا و مردم آن مطابق میل من رفتار کنند جبران خلیل جبران
۳
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhbftdb , EhsanChess
ارسال: #۳۸
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۱۹ ب.ظ
کلا بحث منحرف شد رفت به سمت حجاب. من نمی خوام بگم حجابش خوبه ها. ولی قبول کنید از خیلی از ماها که تو ایرانیم حجابش بهتره!!
۱۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , berkeley , azad_ahmadi , nina69 , banafshe , sina_bhh
ارسال: #۳۹
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۳۲ ب.ظ
مانشت رو یه جامعه فرض کن ، ما عضو این جامعه هستیم،هر کدام اگه به اندازه خوندن یه مصاحبه با نفرات برتر کنکور باشه ازش استفاده کردیم درسته؟خوب حالا فرض کن همه بروبچه های مانشت تو کنکور قبول شدن دیگه از اون به بعد مانشت به کارشون نمی آمد یعنی دیگه خیلی به دردشون نمی خوره و فضای پیشرفت تو مانشت براشون وجود نداره .پس دیگه با مانشت کاری ندارن و میرن واصلا براش مهم نیست که حداقل شاید ۵ درصد موفقیتش رو مدیون مانشتن.اونوقت آیا مانشت برای افراد بعدی مفید خواهد بود.آیا اگه وضع همین جوری پیش بره باز هم مانشت جایی برای ارشدهای بعدی برای کمک گرفتن از دانشجوهای ارشد خواهد بود؟؟؟دوست خوبم چرا فکر می کنی ما میگیم همه چی خوبه ؟اگه منتظر خوب شدن اوضاع بشینی تا آخر عمر باختی .حالا دوست خوب من اگه نخبه شدی دوستای مانشت و فراموش نکنی رفتی اون ور یاد ما هم باشWink(من اگه تو عرصه نرم افزار نخبه شدم آموخته هام رو اول به بچه ها ی مانشت ارائه می دم)Big Grin

۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , berkeley , mhbftdb
ارسال: #۴۰
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۵۳ ب.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۶:۵۲ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  از همه دوستان که بحثهای غیر علمی را هم ادامه نمیدن ممنون. کاش یکی میگفت این مدولهای سطوح ریمانی که در موردش جایزه گرفتند یعنی چه و به چه کاری میاد ؟؟؟

مدولهای سطوح ریمانی یعنی چه؟ و به چه کاری میاد؟ کاربردش چیه؟Big Grin
کسی میدونه؟

چرااا.... چرا....
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , Fardad-A , Xilinx
ارسال: #۴۱
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۵۱ ب.ظ، توسط MosayebG.)
با سلام خدمت دوستان.
من یه چیزی بگم:موندن یا رفتن کاملا بستگی به فرد داره و به نظر من نمیشه رای قطعی داد که کدوم درسته. مثلا یکی میمونه و سختی ها و نبود امکانات رو تحمل میکنه به خاطر اینکه دوست داره به وطن و هموطناش کمک کنه، هر چند کم، و احساس آرامش و رضایت می کنه. ولی یکی با همین شرایط و وضعیت همیشه غصه میخوره و راضی نیست، و رفتن رو ترجیح میده و اونطوری به رضایت و آرامش میرسه.
هر دو تا هم به نظر من کار درست رو میکنن.
این نظر من بود.باتشکر

آن کس که علم خواند و مرور نکرد، به آن ماند که گاو راند و تخم نیفشاند Smile
۳
۰
ارسال: #۴۲
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
از جایزه بردن یک ایرانی شروع شد، با غرور و عرق ملی ادامه پیدا کرد، سپس با برگشتن و برنگشتن به وطن جنجالی شد، زنگ تفریح به صدا درآمد و سری به حبشه و دوران صدراسلام زدیم اما این وسط معلوم نبود چرا به حجابش گیر دادن و در نهایت با یک سوال که اصلا اون مدول های سطوح ریمانی چی هست و به چکار میاد و اصلا به چه دردی می خوره خاتمه پیدا کرد! Smile
ادامه بدید ... Smile اما اینو در نظر بگیرید که یقینا هر ادمی که در هرجای دنیا باشه وطن خودش رو دوست خواهد داشت حتی اگه به هر دلیلی نتونه برگرده یا شرایط بر وفق مرادش نباشه. حالا این آدم چه موزیسین چه ریاضی دان، چه ایرانی و چه هر ملیتی که داشته باشه... ما فقط می تونیم کاری که کرده رو تحسین کنیم ونه بخاطر اینکه در ایران نیست سرزنشش کنیم.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۹
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری , EhsanChess , aatwo
ارسال: #۴۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط esi.)
بی خیال شید این بحث ها به نظرم .
همه ما اینارو می دونیم و باز با همدیگه بحث می کنیم.
بهترین سوال این متن سوالی بود که یکی پرسید " سطوح هندسی ریمان چیه و کاربردش چیه ؟"
ایول، این شد منطق
طرف کارش درسته بود و به اون جایی که باید برسه هم رسیده
حالا ما باید واسه خودمون کاری کنیم، نه لزوما دانشمند بشیم، اما سعی بکنیم تا بعدا حسرت نخوریم
همین

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۴
۰
ارسال: #۴۴
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ، توسط aatwo.)
هندسه ریمانی شاخه‌ای از هندسه دیفرانسیل است که بررسی خمینههای ریمانی می‌پردازد. یک خمینه ریمانی خمینه ایست که مجهز به یک متریک ریمانی می‌باشد یعنی یک ضرب داخلی در فضای مماس بر هر نقطه خمینه که بطور هموار تغییر می‌کند. هندسه ریمانی در قرن نوزدهم توسط برنهارد ریمان پایه گذاری شد. هندسه ریمانی در نظریه نسبیت عام نقش اساسی دارد. هندسه ریمانی مهمترین و پرکاربردترین شاخهٔ هندسه دیفرانسیل می‌باشد.

هندسهٔ ریمانی کاربردی یعنی هندسه‌ای که در آن فضا و زمان خمیده‌است. مثلا اگر خطی واقع بر سطح یک کره را در نظر بگیرید از هیچ نقطه خارج آن خط نمی‌توان خطی به موازات خط اولیه رسم کرد در حالیکه در هندسهٔ اقلیدسی این کار کاملا ممکن است. در این هندسه مجموع زوایای مثلث بیشتر از ۱۸۰ درجه‌است.

drink 8 glasses of water a day

۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: banafshe
ارسال: #۴۵
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ق.ظ
ببخشید که پستهای مرتبط با حجاب و موضوعات نامربوط را رد تایید میکنیم.
اگه صحبت علمی مرتبط با موضوع تاپیک دارید بفرمایید.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۲

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۳۲۲ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۳۹ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۱۷۹ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۸۰۹ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  ۹۳ علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش AminKho ۲۵ ۱۶,۷۸۰ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  تجربیات تعد از قبولی علوم کامپیوتر ۲۰۰ و مهندسی دانش ۸۵ djshalam ۶ ۶,۰۸۹ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: djshalam
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۱۰ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر saba6000 ۶ ۵,۷۳۸ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shabankhah
  سوال در مورد ساختن یک گراف دانش محدود zahra89 ۰ ۱,۵۵۷ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra89
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۷۱۵ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close