زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تجربیات تعد از قبولی علوم کامپیوتر ۲۰۰ و مهندسی دانش ۸۵

ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۴۲ ب.ظ
سلام دوباره خدمت دوستان گرامی
خب الان که یک و ماه خورده ای از آغاز سال تحصیلی میگذره میخواستم تجربیات خودم رو( هرچند اندک ) در اختیارتون بذارم.
کارنامه اولیه من همونطور تو عنوان نوشته ام ۲۰۰ علوم کامپیوتر و ۸۵ مهندسی دانش بود و کارنامه نهایی که اومد بنده هم نظریه محاسبه بهشتی شبانه و هم خوارزمی مهندسی دانش روزانه قبول میشدم اما چون علامه روزانه رو (به خاطر شهریه نجومی بهشتی!!! ) بالا تر زده بودم، علامه قبول شدم
علامه که وارد میشید تو مراحل ثبت نام از شما علاقه مندیتون برای گرایش سیستم های کامپیوتری یا سیستم های هوشمند میپرسن و بر اساس رتبه ها و اون برگه و رتبه تون گروه در نهایت تصمیم میگیره که کدوم گرایش رو برای شما انتخاب کنه. ( البته میتونید با کشیدن دردسر های متنوعی اون رو عوض کنید )
خب من هوش رو انتخاب کردم و با توجه به رتبه م هم مشکلی برام پیش نیومد.
سیاست دانشگاه اینه که کلاس ها رو تو طول هفته پخش کنه... یعنی برای منی که ۱۱ واحد (سه درس) دارم چهار روز! کلاس دارم.
سطح علمی اساتید علامه نه خیلی بالاست نه خیلی پایین... ولی این در نهایت برمیگرده به خودتون که چقد پیگیر باشید و چقد از استاد ها مطلب بکشید! اینجا استاد هایی مانند دکتر اسکویی هستن که سطح علمی شون بالاست و اگر پیگر باید به خوبی میتونن کمکتون کنن و همچینی دکتر فعال که انسان بسیار دلسوزی هستن و هر زمان که شما به اطاقشون مراجعه بکنید و سوالی علمی داشته باشید ایشون با جدیت و دلسوزی پیگیری میکنن و کمکتون میکنن و استادای دیگری که میتونید از حضورشوت استفاده کنید... اما تکرار میکنم درسته دانشگا در سطح تهران یا امیر کبیر نیست اما باز برمیگرده به تلاش شما.
مکان جغرافیایی دانشکده داخل ساختمان دانشکده اقتصاد هستش (تقاطع بخارست و بهشتی ) یعنی دانشکده علوم ریاضی و کامپیوتر به صورت مستقر ساختمونی نداره. برخورد پرسنل طبق تجربه من مناسب و در شان دانشجویان هستش (بخصوص مسئول سایت بسیار محترمش) ولی خب هرچی باشه علامه ست و به نسبت تهران مثلا بسته تره. (البته نه خیلی که آزار دهنده باشه!)
خوابگاه روزانه ها نزدیک دانشگاه هستش و تقریبا ده دیقه پیاده راه هستش اما خوابگاه شبانه ها نزدیک میدان ولی عصر هستش (من هنوز نرفتم اما میگن جای خوب و با امکاناتی هستش)
یکی از مشکلات و همین طور امتیازات دانشکده اقتصاد اینه که دانشکده شون از پردیس مرکز خیلی دوره ! بدیش اینه که خیلی از امکانات مثل سالن و استخر و رویداد ها اونجاست خوبیش اینه که پردیس مرکزی جای خیلی پرتیه!!! (تو گوگل مپ دهکده المپیک رو سرچ کنید)
*نکته دیگه ای که باید به اون توجه کنید اینه که هیچ استادی اینجا وجود نداره که تخصصش داده کاوی باشه و برای این کار یا باید استاد راهنما رو از گروه آمار انتخاب کنید (که یکی از قوی ترین گروه های آمار در سطح ایران رو داره) یا باید از خارج از دانشگاه استاد راهنما بگیرین که گرفتن موافقت از گروه برای استاد راهنمای خارج از دانشگاه خیلی کار راحتی نیست...
*تا اینجای کار یکی از نکات منفی که تو علامه نظرم رو جلب کرده اینه که کلا دانشگاه پر شور و انرژی نیست و رویداد ها خارج از درس به اون صورت وجود نداره... مخصوصا برای مایی که از پردیس دوریم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , amir21th
ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۱۰ ب.ظ، توسط amir21th.)
سلام خیلی خیلی ممنون

یک سوال دارم

درصد های شما به صورت زیر هست ؟ :
زبان :۱۱/۱۱
پایه ۱ : ۸/۱۵ ( منفی کمرم رو شکوند )
تخصصی ۱: ۱۸/۰۸
پایه ۲ : ۶/۶۷
تخصصی ۲ :۱۰/۷۳

یعنی من اگه ۵۰ درصد زبان بزنم ، پایه ۲ صفر درصد بزنم ، تخصصی ۱۵ درصد بزنم ، میتونم روزانه قبول بشم ؟
۰
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۱۵ ب.ظ
RE: تجربیات تعد از قبولی علوم کامپیوتر ۲۰۰ و مهندسی دانش ۸۵
(۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۰۸ ب.ظ)amir21th نوشته شده توسط:  سلام خیلی خیلی ممنون

یک سوال دارم

یعنی من اگه ۵۰ درصد زبان بزنم ، پایه ۲ صفر درصد بزنم ، تخصصی ۱۵ درصد بزنم ، میتونم روزانه قبول بشم ؟

خب این کاملا به این بستگی داره که رقبای شما چه کردن...
امکان داره تو اون سال درصد های پایه یک بالا باشه و شما با صفر زدن خیلی خیلی ضرر کنید
در مجموع تصور میکنم که با این درصدایی که فرمودین قبول میشید اما در نظر داشته باشید که مهندسی دانش خیلی ظرفیتش کمه.
فقط میتونم بپرسم که چرا میخواین صفر بزنین پایه ۲ رو ؟
۰
۰
ارسال:
۰۴ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط amir21th.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۱۵ ب.ظ)djshalam نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۰۸ ب.ظ)amir21th نوشته شده توسط:  سلام خیلی خیلی ممنون

یک سوال دارم

خب این کاملا به این بستگی داره که رقبای شما چه کردن...
امکان داره تو اون سال درصد های پایه یک بالا باشه و شما با صفر زدن خیلی خیلی ضرر کنید
در مجموع تصور میکنم که با این درصدایی که فرمودین قبول میشید اما در نظر داشته باشید که مهندسی دانش خیلی ظرفیتش کمه.
فقط میتونم بپرسم که چرا میخواین صفر بزنین پایه ۲ رو ؟

سلام و متشکر
دروس پایه ۲ رو هیچی بلد نیستم . دارم کلاس های گسسته رو میرم البته

شما گرایش علوم کامپیوتر ، رتبتون چند شد ؟

شما هم از بچه های شمسی پور هستید ؟؟؟ من اونجا درس خوندم و امسال فارغ التحصیل شدم
۰
۰
ارسال:
۱۱ آذر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۵ ب.ظ
بله من کاردانی کارشناسی شمسی پوری بودم
عرض کردم رتبه م ۲۰۰ شد
۰
۰
ارسال:
۱۶ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۳۸ ب.ظ
(۱۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ ب.ظ)djshalam نوشته شده توسط:  بله من کاردانی کارشناسی شمسی پوری بودم
عرض کردم رتبه م ۲۰۰ شد

خیلی هم عالی
ببخشید ، راضی هستید از رشته مهندسی دانش ؟ رشته سختی نیست ؟
۰
۰
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۷, ۰۵:۵۲ ب.ظ
(۱۶ آذر ۱۳۹۶ ۰۵:۳۸ ب.ظ)amir21th نوشته شده توسط:  
(11 آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۰۵ ب.ظ)djshalam نوشته شده توسط:  بله من کاردانی کارشناسی شمسی پوری بودم
عرض کردم رتبه م ۲۰۰ شد

خیلی هم عالی
ببخشید ، راضی هستید از رشته مهندسی دانش ؟ رشته سختی نیست ؟

دوست من بنده علوم کامپیوتر گرایش هوش مصنوعی رو دارم میخونم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۵۲ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۷,۹۹۷ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  رشته ای مهندسی کامپیوتر sanjeshserv1 ۰ ۱,۰۰۹ ۰۲ تیر ۱۴۰۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sanjeshserv1
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۷۹,۶۴۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۱,۹۹۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  [دانلود] حل تشریحی کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر و آی تی ۸۷ تا ۹۲ good-wishes ۳۰ ۴۹,۷۳۷ ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Question [] مراجع مهندسی کامپیوتر [] itslady ۰ ۱,۷۶۰ ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: itslady
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۰۹۵ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۳۵۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close