زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانش اموخته دانشگاه شریف برنده جایزه انجمن ریاضی امریکا

ارسال: #۴۶
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۱۹ ق.ظ
RE: دانش اموخته دانشگاه شریف برنده جایزه انجمن ریاضی امریکا
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ببخشید که پستهای مرتبط با حجاب و موضوعات نامربوط را رد تایید میکنیم.
اگه صحبت علمی مرتبط با موضوع تاپیک دارید بفرمایید.

نمی دونم چند پست قبله من راجع به اون مسله حرف زده شد حالا شما گزینشی عمل کردید ازتون انتظار نداشتم جناب فرداد خان عشقتون کشید ماله من رو حذف کنید اشکال نداره ما دیگه عادت کردیم دهن باز کنیم تو دهنی بخوریم
بعدا بگید یارو چرا برنگرده
اه ه ه Sadاز دسته این فرداد خان گاهی بی عدالتی میکنه
Fardad-A، در تاریخ ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۴۲ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

من چند خط اول را خوندم دیدم راجع به حجاب و چادر و ایناست. بعدش هندسه ریمانی بود. قبول کنید که تقصیر خودتونه.
اولش را حذف و هندسه ریمانی را برگردوندم.

drink 8 glasses of water a day

۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ ق.ظ
با خودم فکر کردم اگر مثلا خانم میرزاخانی بیاد و این پست ها رو بخونه حتما با خودش میگه :
هرکسی از ظن خود شد یار من ....Confused

من تازه فهمیدم ریمان کی بوده، عجب آدم جالبی!
برای اینکه بدونین ریمان کی بوده و نظریه ش دقیقا چی بوده شاید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
کمکتون کنه.
اما به طور خلاصه من تا اینجا فهمیدم که هندسه اقلیدسی ۵ تا اصل داره:
اصل اول - از هر نقطه می توان خط مستقیمی به هر نقطه ی دیگر کشید.
اصل دوم - هر پاره خط مستقیم را می توان روی همان خط به طور نامحدود امتداد داد.
اصل سوم - می توان دایره ای با هر نقطه دلخواه به عنوان مرکز آن و با شعاعی مساوی هر پاره خط رسم کرد.
اصل چهارم - همه ی زوایای قائمه با هم مساوی اند.
اصل پنجم - از یک نقطه خارج یک خط، یک خط و و تنها یک خط می توان موازی با خط مفروض رسم کرد.
ریمان کسی بوده که اصل پنجم رو نقض کرده. یعنی تو هندسه ای که ریمان معرفی کرده خطی موازی خط مفروض وجود داره که لزوما از نقطه مورد نظر ما عبور نمی کنه. و این بخاطر مسئله وجود فرا ابعاد هاست
راجع به فضاهای مدولی هنوز چیزی دستگیرم نشده، فقط تا اینجا فهمیدم که فضای برداریه، که بجای اینکه روی میدان تعریف بشه، روی حلقه تعریف میشه !!! عمرا نمی فهمم یعنی چی Smile

The best defense against logic is ignorance
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley , Xilinx , banafshe
ارسال: #۴۸
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۳۱ ق.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۲۶ ق.ظ)a.nikfarjam نوشته شده توسط:  با خودم فکر کردم اگر مثلا خانم میرزاخانی بیاد و این پست ها رو بخونه حتما با خودش میگه :
هرکسی از ظن خود شد یار من ....Confused

من تازه فهمیدم ریمان کی بوده، عجب آدم جالبی!
...................................

من یه شرح خوب گذاشتم راجع به این هندسه دادم اما چون پستم جوابه یکی از افرادی که بحث رو به حجاب کشید رو دادم حذف کردن که هیچ چیزه بدی توش نبودSad

۲
۰
ارسال: #۴۹
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ ق.ظ
جناب فرداد تو این تاپیک هزار تا پست نامربوط هست یکیش پستهای خودتون یا اون کاربری که راجع به حجاب حرف زده بودن اونها رو چرا پاک نکردید
Fardad-A، در تاریخ ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

هزار تا که نیست. بعد هم از یه جایی خواهش کردیم پست نا مربوط نزنند.
پست شما دیگه خیلی تو آفساید بود. خودتون میدونید از حجاب رسیده بودید به استخر .اگه تاپیک حجاب هم بود پست شما را با عرض شرمندگی پاک میکردم. Smile

۲
۰
ارسال: #۵۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۰۰ ق.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ق.ظ)aatwo نوشته شده توسط:  
(01 بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  ببخشید که پستهای مرتبط با حجاب و موضوعات نامربوط را رد تایید میکنیم.
اگه صحبت علمی مرتبط با موضوع تاپیک دارید بفرمایید.

نمی دونم چند پست قبله من راجع به اون مسله حرف زده شد حالا شما گزینشی عمل کردید ازتون انتظار نداشتم جناب فرداد خان عشقتون کشید ماله من رو حذف کنید اشکال نداره ما دیگه عادت کردیم دهن باز کنیم تو دهنی بخوریم
بعدا بگید یارو چرا برنگرده
اه ه ه Sadاز دسته این فرداد خان گاهی بی عدالتی میکنه
اولش راجع به حجاب و چادر بود مطالب خوب و مناسبی هم نبود. بعدش رفته بودید سراغ هندسه ریمانی.
هندسه ریمانی برگشت ولی اولش را حذف کردم.
پست خودم را هم در مورد حجاب برداشتم.

متاسفانه همه فقط خودشون را میبینند . باورتون میشه من بخاطر این تاپیک چند تا پیام خصوصی جواب دادم تا حالا!!!!
اونهایی که بنفعشون کاری انجام میشه بندرت میگن ولی خدا نکنه خلاف میل کسی رفتار بشه.

خودتون میدونید که کمتر پیش اومده کسی بیاد چیزی بگه و من ازش قبول نکنم . هر کی اخطار گرفته و اومده خصوصی گفته و من یا اونموقع عصبانی شدم از دستش یا اونموقع خودش لجبازی کرده(بالاخره من هم یه ظرفیتی دارم بینهایت که نیستم ) و بعدا" خودش گفته که بد نوشتم یا نمیدونستم یا شما سخت گرفتی و بد جریمه کردی یا ... برایش حذف کردم.
من بجز تعداد انگشت شماری هیچکدومتون را نمیشناسم که حب و بغضی نسبت بهتون داشته باشم ولی قبول کنید که اداره یه سایت نیاز به کمی سخت گیری نیاز داره و گرنه سنگ روی سنگ بند نمیشه و برای خودتون دیگه مفید نیست.

ازتون خواهش میکنم همکاری کنید و اگه یه حرفی میزنم برادرانه گوش کنید اگه هم اشتباه گفتم خصوصی به من بگید .ولی خصوصی تذکری میدم م بعضی میایید جار میزنید با عرض تاسف یه کم بهتون سخت میگیرم.Shy

دلم میخواست ببندم این تاپیک را ولی چون بحث علمی است باز میذارم.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo
ارسال: #۵۱
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۳ ق.ظ
بریزین دور این بحثارو
Fardad-A
به خاطر اینکه مارو با خبر کردی از سربلندی هموطنمون تشکر
امید وارم همیشه سلامت باشه این خانم و موفق تر
(بقیه هم هر کسی ادعائی داره خودش توی مجامع بین المللی ثابت کند و عرضه نداری شعار نده)
۱
۴
ارسال: #۵۲
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ق.ظ
بچه ها گذشته از این بحث ها سه هفته دیگه بیش تر تا کنکور نمونده .بیاید از این سه هفته که هم از نظر درسی مهمه هم از نظر معنوی پر برکته نهایت استفاده رو بکنیم تا ما هم برای کشورمون آدم های مفیدی بشیم.بچه ها تو این روزا هرکس خواست برا قبولیش دعا کنه تروخدا دوستای مانشتو فراموش نکنه.
التماس دعا

الهی و ربی من لی غیرک(خدایا غیر از تو کسی رو ندارم)
۱
۰
ارسال: #۵۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۰۱:۰۷ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
از افتخارات خانم میرزاخانی

AMS Blumenthal Award 2009
Full professor of Mathematics at Stanford University at age of 31, 2008
Clay Mathematics Institute Research Fellow 2004
Harvard Junior Fellowship Harvard University, 2003
Merit fellowship Harvard University, 2003
IPM Fellowship The Institute for theoretical Physics and Mathematics, Tehran, Iran, ۱۹۹۵-۱۹۹۹
Gold medal. International Mathematical Olympiad (Canada 1995)
Gold medal. International Mathematical Olympiad (Hong Kong 1994)
جایزه جهانی انجمن ریاضی آمریکا در سال ۲۰۱۳

با این یکی خیلی ... یه جوری شدمConfused؛ "" فول پروفسور ریاضیات در دانشگاه استنفورد در سن ۳۱ سالگی"" .

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sina_bhh , sheyda
ارسال: #۵۴
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۴۶ ق.ظ
به نظرم اولین افتخاراتش ازهمه بهتره.منظورم المپیاد جهانی ریاضی است.چون اون سالها ایران تازه سالهای اولی بود که توی المپیادهای جهانی رتبه میاورد و بعد از ۷۴ مرتبا افتخارات ایران تکرار شد.اون موقع خیلی هیجان داشت این افتخارات.چون ظرفیتهای علمی ایران رو اون موقع خیلی کشورها باور نداشتند.ولی الان دیگه عادی شده.تازه اگر رتبه خوبی نیاریم تعجب میکنیم.
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال: #۵۵
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ق.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  به نظرم اولین افتخاراتش ازهمه بهتره.منظورم المپیاد جهانی ریاضی است.چون اون سالها ایران تازه سالهای اولی بود که توی المپیادهای جهانی رتبه میاورد و بعد از ۷۴ مرتبا افتخارات ایران تکرار شد.اون موقع خیلی هیجان داشت این افتخارات.چون ظرفیتهای علمی ایران رو اون موقع خیلی کشورها باور نداشتند.ولی الان دیگه عادی شده.تازه اگر رتبه خوبی نیاریم تعجب میکنیم.
المپیاد رویداد با اهمیتی نیست. اینکه تو ایران انقدر معروفه شاید به خاطر همون خود بزرگ بینی باشه وگرنه اگه رسانه های خارجی رو دنبال کنید میبینید اهمیتی بهش نمیدن. اگر کسی بخواد تو المپیاد ریاضی به کشور خودش افتخار کنه چینی هستن که ۱۱ بار تمام تیمشون مدال طلا گرفته.

پ.ن: ممکنه تو اینجا
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خانم میرزاخانی رو ببینید ولی حرف من کلی بود نه فقط راجع به ایشون.
منبع:http://en.wikipedia.org/wiki/International_Mathematical_Olympiad#Notable_achievements
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال: #۵۶
۰۶ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ب.ظ، توسط nasrolah.)
شاید روزی خانم میرزاخانی اسم خودش رو یه سرچ بزنه بیاد برسه به مانشت با خودش میگه بابا ما چقدر معروف بودیم نمیدونستیم Big Grin

دوستانی که آمار احتمالاتشون خوبه بنظرشون این احتمال وجود داره؟

“یرفع الله الذین آمنوا منکم و الذین اوتوا العلم درجات” مجادله ۱۱
(خداوند کسانی از شما را که ایمان آورده اند بالا می برد و به کسانی که بهره ای از علم دارند درجات بزرگی می بخشد.)
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer
ارسال: #۵۷
۱۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ب.ظ، توسط nomad:D.)
خدا هرکس رو برای یه چیزی آفریده
فقط من نفهمیدم من و برای چی آفریده!!!
خدا کنه که برای تلف کردن اکسیژن و از بین بردن لایه اوزون نیافریده باشه!!!

در کارگه کوزه‌گری رفتم دوش
دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه برآورد خروش
کو کوزه‌گر و کوزه‌خر و کوزه فروش
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , good-wishes , Xilinx , azad_ahmadi , The BesT , Engineer

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Tongue انجمن پسران مانشتی aatwo ۴۰ ۳۰,۵۱۶ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
  رشته علوم تصمیم و مهندسی دانش دانشگاه تهران علیصا ۰ ۲,۵۴۸ ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه اراک و دانشگاه کاشان npour ۵ ۶,۲۰۴ ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۸۲۰ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  ۹۳ علوم کامپیوتر و ۱۴ دانش AminKho ۲۵ ۱۶,۸۷۹ ۲۹ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  تجربیات تعد از قبولی علوم کامپیوتر ۲۰۰ و مهندسی دانش ۸۵ djshalam ۶ ۶,۱۳۲ ۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: djshalam
  دانشگاه های مالک اشتر، الزهرا، تربیت مدرس و خوارزمی دانشگاه های مخصوصی اند؟ ya3ya6 ۱۳ ۱۲,۵۵۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nlp@2015
  روزانه مهندسی دانش تهران یا الویت با گرایش اول علوم کامپیوتر saba6000 ۶ ۵,۷۸۲ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: shabankhah
  سوال در مورد ساختن یک گراف دانش محدود zahra89 ۰ ۱,۵۶۸ ۰۲ بهمن ۱۳۹۶ ۰۳:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra89
  از لحاظ سطح علمی و استاداش هوش مصنوعی دانشگاه شیراز بهتره یا نرم افزار دانشگاه شیراز؟ shahryar711 ۳ ۴,۷۲۹ ۰۵ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: shima12

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close