زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اگه مانشت نباشه

ارسال:
۰۹ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۳۶ ب.ظ
Sad اگه مانشت نباشه
امروز این اتفاق برای مانشت افتاد خیلی ناراحت شدم با خودم فکر کردم اگه یه روز آقای دکتر مانشت رو برداره چه بر سره این همه دوست های خوبم میاد برای خیلی از بچه ها ی مانشت این اتفاق واقعا سختهSad
فکره از دست دادن این همه دوست خوب این محیط که چه دقایقه شاد ناراحت کننده پر از استرس را باهم گذروندیم واقعا از دست دادن اینها سختهUndecided
امیدوارم هیچ وقت این اتفاق نیافته

drink 8 glasses of water a day

۱۸
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , avril22 , 8Operation , web132 , maneshty , milad91 , آرمین , deh-ab , farnaz.sad
ارسال:
۰۹ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ق.ظ، توسط SaMiRa.e.)
RE: اگه مانشت نباشه
فکر کنم از دیروز صبح تا حالا حدود ۳۴ ساعت شد Big Grin که مانشت خراب بود ولود نمیشد .
من هم امیدوارم مانشت همیشه برقرار باشه . Smile
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , milad91 , deh-ab
ارسال:
۱۰ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۰۲ ق.ظ
اگه مانشت نباشه
قضیه از این قراره که اون کسی که سرور رو برای ما تمدید می‌کرد پول رو گرفت و سرور رو تمدید نکرد Big Grin
متاسفانه قیمت شرکت‌های داخلی این‌قدر بالاست که خیلی نمی‌تونیم بهشون پناه ببریم.
ولی کلا ایده بدی نیست که یه تیم داشته باشیم پشتیبان سایت باشه. اومدیم و فردا زد و من دیگه تو قید حیات نبودم! نباید مانشت از بین بره دیگه؟

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرمین , teacherpc , deh-ab , mehdi.m2
ارسال:
۱۰ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۳۲ ق.ظ
اگه مانشت نباشه
سلام جناب دکتر. یه چند وقت پیش یه برنامه تلویزیونی، صعود.آقایی رو دعوت کرده بودن، بنام دکتر تنهایی Smile
چهره پروفایل شمارو داشت Smile شما بودی؟
(آخه این سوال من چه ربطی به اینجا داره)Smile

و اما در مورد تاپیک، اصلا مانشت اجازه نداره با احساسات ۳۸ هزار کاربر بازی کنه Smile
راستی دکتر، اون اعضای قدیمی (خیلی قدیمی)، من که صفحات آخر لیست اعضا رو دیدم تقریبا چند صفحه آخر (از چند صفحه بیشتر بود) تعداد ارسال صفر بود، و تاریخ آخرین بازدیدشون هم همه ۸۹ بود، برنامه ای برای clearing شدن دیتا بیس ندارین Smile

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال:
۱۰ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ
اگه مانشت نباشه
تا آخر امروز پایدار می‌شه مانشت. فقط مشکل ایمیل داریم که فعلا ارسال نمی‌شه!! و بحث‌های کارایی که ان شا الله رو‌به‌راه می‌شه سریع.

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , SaMiRa.e , maneshty , آرمین , Aurora , fatima1537 , deh-ab , azad_ahmadi , reyhaneh64
ارسال:
۱۰ دى ۱۳۹۱, ۰۶:۳۵ ب.ظ
اگه مانشت نباشه
انواع و اقسام سیستم‌های کش و ... هم راه افتادن به جز ایمیل!!

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , deh-ab
ارسال:
۱۰ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۰۵ ب.ظ
اگه مانشت نباشه
خب خداروشکر که تو این موقع حساس سایت برگشت
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , azad_ahmadi
ارسال:
۱۰ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ب.ظ
RE: اگه مانشت نباشه
(۱۰ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۲۷ ق.ظ)maneshty نوشته شده توسط:  من که همش تو ۲۴ ساعتی که مانشت نبود همش فکر میکردم یه چیزی کمه.جالبه که تمرکزم به خاطر مانشت کمتر شده بود.همش میگفتم کی برمیگرده؟نکنه هزینه ها overflow کرده؟تفریبا یه ۳۰ساعت از دسترس خارج بود.دیگه نگران دکتر هم شده بودم که کجاست و چی داره پشت پرده میگذره!حتی تو گوگل سرچ کردم که مثلا شاید تو وبلاگی چیزی، اطلاع رسانی شده باشه.
این که ناگهانی سایت پرید، تکلیف خیلی ها رو با خودشون روشن کرد که تا چه اندازه مانشتی هستن.
فکرنبودن مانشت آزاردهندس. Sad
امیدوارم درهمه حال مانشت و دکتر برقرار باشن،
و البته فردادجان و انرژی مثبت و ....(۳۸هزار کاربر!)

Sad منم مثل شما شده بودم!

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , deh-ab
ارسال:
۱۰ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۱۷ ب.ظ
اگه مانشت نباشه
ایمیل رو هم فعلا با یه ترفندی از طرف گوگل می‌فرستیم. (چقدر هم خوب می‌فرسته ایمیل‌ها رو این گوگل!)

۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , SaMiRa.e , عاصفه , deh-ab , azad_ahmadi
ارسال: #۱۰
۱۰ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط Studious.)
اگه مانشت نباشه
ما نشت ایشالا با لطف خدا و کمک هممون و مدیریت دکتر سر پا میمونه

امام علی علیه السلام:
فرصت ها همچون ابر در گذرند پس فرصت های نیک را غنیمت شمارید
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: aatwo , deh-ab
ارسال: #۱۱
۱۱ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ق.ظ
اگه مانشت نباشه
من تو اون مدت فکر کنم که ۷۰۰ (یه ذره اغراق کردم)بار اومدم سایت را چک کردم کلا خیلی ناراحت شده بودم/...

سعی کنید آن چیزی را که دوست دارید به دست آورید، وگرنه باید آن چیزی را که بدست می آورید دوست بدارید.
۲
۰
ارسال: #۱۲
۱۱ دى ۱۳۹۱, ۱۱:۴۷ ق.ظ
اگه مانشت نباشه
آخیششششششششششششششش
انگار ۱ چیزی از وجودم کم شده بود
خدا را شکر که سایت دوباره بالا اومد
خیلی دپرس بودم
خیلی وابسته اش شدم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال: #۱۳
۱۲ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۱۵ ب.ظ
اگه مانشت نباشه
جالب اینه که من همش فکر می کردم مشکل از اینترنته منه یعنی یه درصد هم نمی خواستم باور کنم از مانشته شوکه عظیمی بود
خدایا این مانشت رو از ما نگیر Big Grin

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۰ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
اگه مانشت نباشه
شاید اینی که میگم زیاد به این تاپیک مرتبط نباشه ولی خب چون دیدم بچه ها درمورد نبودن مانشت صحبت کردند این مطلب رو اینجا اوردم.

همه می گن یه دانشگاه خوب به خاطر دانشجوهای خوبش هست و صرف وجود استادهای خوب یه دانشگاه، دانشگاه خوب نمی شه. فکر می کنم در مورد مانشت هم همینه و کاربران مانشت هم همین نقش رو دارن. این کاربران هستند که محتوا رو ایجاد می کنند و همیشه از این بابت مانشت به کاربرانش افتخار می کنه. اما چیزی که باعث شد این مطلب رو عنوان کنم اینه که اخیرا می بینم که مشارکت اعضا خصوصا در پاسخ دهی به سوالات دوستانشون خیلی کم شده و هر روز تعداد سوالات بدون پاسخ بیشتر می شه. نمی دونم تا چه حد صحبت من درسته و البته می دونم که بدلیل نزدیک شدن به کنکور، کنکوریها بیشتر باید واسه کنکورشون وقت بذارن ولی همون اندازه که سر می زنن هم اگر به سوالات کاربران در صورتی که می دونن پاسخ بدن باعث می شه اعضا دلگرم تر باشن و خضورشون و مشارکتشون بیشتر باشه. در واقع زمانی که یک کاربر پاسخی رو دریافت می کنه، این احساس رو داره که اونم در صورتی که کمکی ازش برمیاد انجام بده و این روحیه مشارکت و همکاری تقویت می شه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , aatwo , blackhalo1989 , maneshty , Aurora , azad_ahmadi , nina69 , banafshe , reyhaneh64

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
Sad میشه اگه میدونین کمک کنین? . مقالههه Negarrr.n ۰ ۱,۰۸۱ ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Negarrr.n
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۷۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۵۷۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۲۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۳۹۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۸۷ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
Information مشکلات مانشت aatwo ۳۷۷ ۱۸۳,۴۷۵ ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: elect

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close