زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه

ارسال: #۶۰۱
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط jameshenas.)
(۲۶ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ب.ظ)amnhck123 نوشته شده توسط:  چه ها یک سوال
چرا توی کتابای تست هم پوران هم مقسمی اکثرا تست های مربوط به علوم کامپیوتر هست؟؟؟؟؟؟؟
مثلا میبینی ۴۰ تا تست داره ۳۵ تاش علوم کامپیوتر هست بعد همون چند تای مهندسی کامپیوترش واقعا خیلی سخت تر از
علوم کامپیوتر هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دلیلش چیه؟یعنی واقعا بلد نیستن حل کنن سوالای مهندسی کامپیوتر رو؟؟؟؟؟؟ یا دلیل دیگه ای داره؟
سلام دوست من...واقعا حرف دل منو زدی....کتاب نظریه مقسمی تست های علوم رو میبینم اصلا نمیزنم...چرا واقعا برای خود رشته کامپیوتر رو نمیزارن؟

I definitely will win
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۰۲
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۵۶ ق.ظ
(۲۶ دى ۱۳۹۱ ۱۰:۰۶ ب.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  دوستان موافقید تاپیکی ایجاد بشه که در اون حل تشریحی سوالات ۹۰ و ۹۱ اساتید مختلف هرکسی هر درسی رو داره در اونجا قرار بده ؟ همکاری میکنید ؟(ازاونجا که طراحان و مسئول سوالات رشته کامپیوتر(که تا سال ۸۹ دکتر قدسی بودند) عوض شده ، اهمیت سوالات ۹۰ و ۹۱ برای رشته ما مخصوصا دوچندانه (آیتی و علوم کامپیوتر رو نمیدونم))

شما آدرس سایت جوابهای کام‍‍پیوتر که متعلق به دکتر قدسی بود رو دارید ؟
من مدتیه دنبالش هستم ...

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
دانی که ز عمر ما چه ماند باقی
مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

http://www.bonshad.com/
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ramzi
ارسال: #۶۰۳
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت در دی ماه درسخون تر و پرنشاط تر از همیشه
(۲۵ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ)mehdi.nine نوشته شده توسط:  
(25 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سلام دوستان
امروز رفتم کتاب سنجش رو برای کنکورهای ۸۵ تا ۹۱ مهندسی کامپیوتر بگیرم گفت اصلا امسال نفرستادن این کتاب رو برامون
حالا یه سوال فکر می کنید بشه این کتاب رو از تهران گیر آورد؟
سلام.
می تونی از سایتش سفارش بدی...
من تماس هم گرفتم گفتند اگه شهروند تهرانی باشه حداکثر در ۷۲ ساعت به شما تحویل داده می شه و اگر شهرستانی هستی با پست پیشتاز می فرستن.

ولی توی سایتش مجموعه مهندسی کامپیوتر نداره، شما چطوری سفارش دادی؟

از شیخ بهایی پرسیدن خیلی سخت میگذرد.چه باید کرد؟
شیخ فرمود : خودت میگویی سخت میگذرد.[undefined=undefined]سخت نمیماند[/undefined]
۰
۰
ارسال: #۶۰۴
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ب.ظ
سلام سوالات پایگاه نرم و آی تی ۸۹ و ۹۰ و۹۱ رو همراه حل میخوام سریع
۴
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , majid67110
ارسال: #۶۰۵
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  سلام سوالات پایگاه نرم و آی تی ۸۹ و ۹۰ و۹۱ رو همراه حل میخوام سریع

چشم قربان...اوامر دیگه ای نیست؟Big GrinTongue

I definitely will win
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , neda_Network , Amir V , nina69 , avril22 , svk7 , maneshty , shahabkamali , majid67110
ارسال: #۶۰۶
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۲۸ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(27 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  سلام سوالات پایگاه نرم و آی تی ۸۹ و ۹۰ و۹۱ رو همراه حل میخوام سریع

چشم قربان...اوامر دیگه ای نیست؟Big GrinTongue
البته لطفا
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۶۰۷
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ ب.ظ
سلام بچه ها
میدونم جای سوالم اینجا نیست و الانه که مدیرا بیان بگن سوالتو جای درست مطرح کن و .....

ولییییی

اگه میشه اینجا راهنماییم کنید که زودتر به جواب برسم:

میشه به من بگین جواب زیر چطوری بدست میاد؟
[tex]\sum_{x=3}^{6} pq^{x-1}=\frac{q^{2}(1-q^{4})}{1-q}[/tex]

بازم ببخشید که اینجا سوالمو مطرح کردم
۱
۰
ارسال: #۶۰۸
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۲۶ ب.ظ
(۲۶ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ب.ظ)amnhck123 نوشته شده توسط:  چرا توی کتابای تست هم پوران هم مقسمی اکثرا تست های مربوط به علوم کامپیوتر هست؟؟؟؟؟؟؟
مثلا میبینی ۴۰ تا تست داره ۳۵ تاش علوم کامپیوتر هست بعد همون چند تای مهندسی کامپیوترش واقعا خیلی سخت تر از
علوم کامپیوتر هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
کنکور علوم کامپیوتر سئوالات بیشتری برای بعضی دروس داره.مثلا نظریه و گسسته اش ۱۵ تاست ولی برای مهندسی ۴-۵ تاست.برای آمار و ساختمان و اصول سیستمهای کامپیوتری( که اکثر سئوالات مشابه معماری است) و کلا بقیه دروس هم همینطور.بعضی تستهای علوم نسبت به مهندسی سخت ترند بعضی ها هم آسونتر.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amnhck123
ارسال: #۶۰۹
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ ب.ظ
بچه ها میشه به اینجا یه سر بزنید و جواب بدین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۰
ارسال: #۶۱۰
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۵۰ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ق.ظ)fa_karoon نوشته شده توسط:  سنجش مهندسی کامپیوتر رو اهواز من که پیدا نکردم به جاش گسترش علوم پایه ۸۹ و ۹۰ رو خریدم که ارزونتر بود، سنجشه IT هم دوازده تومن بود زورم اومد بخرم

نمایشگاه کتاب شروع شده گفتم شاید تو نمایشگاه باشه

دلیل پرواز پر نیست ؛پرواز , باور پرده ایست که به پرواز می اندیشد.
۰
۰
ارسال: #۶۱۱
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۱۹ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
(۲۷ دى ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
میدونم جای سوالم اینجا نیست و الانه که مدیرا بیان بگن سوالتو جای درست مطرح کن و .....

ولییییی

اگه میشه اینجا راهنماییم کنید که زودتر به جواب برسم:

میشه به من بگین جواب زیر چطوری بدست میاد؟
[tex]\sum_{x=3}^{6} pq^{x-1}=\frac{q^{2}(1-q^{4})}{1-q}[/tex]

بازم ببخشید که اینجا سوالمو مطرح کردم
بهتر بود یک تاپیک باز می کردین برای سوالتون.
اما بهرحال سوال که نباید بی جواب بمونه.
سری هندسی هست که بصورت [tex]pq^{2} pq^{3} pq^{4} pq^{5}[/tex] هست. اگه از [tex]pq^{2}[/tex] فاکتور بگیری به این صورت در میاد : [tex]pq^{2} [1 q q^{2} q^{3}][/tex] . تعداد جمله ها (متغییر n) برابر ۴ تا ست.
فرمول سری هندسی هم به صورت [tex]a\frac{q^{n} -1}{q-1}[/tex] هست. که a برابر جمله اول و q قدر نسبت.
خب پس تعداد جمله برابر ۴، قدرنسبت برابر q و جمله اول یک. جایگذاری کن. چیزی که نوشتین یک p کم داره.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345 , samaneh_aftab , fatima1537
ارسال: #۶۱۲
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۲۳ ب.ظ
سلام دوستان ۲ تا اشکال دارم اگه لطف کنین تونستین یه نگاه به این ادرسا بکنین .
خیلی خیلی لطف می کنین .
این شبکه هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اینم گسسته

دو تاشم سخت Sad شرمندم

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۱
ارسال: #۶۱۳
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۵۲ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  بهتر بود یک تاپیک باز می کردین برای سوالتون.
اما بهرحال سوال که نباید بی جواب بمونه.
سری هندسی هست که بصورت [tex]pq^{2} pq^{3} pq^{4} pq^{5}[/tex] هست. اگه از [tex]pq^{2}[/tex] فاکتور بگیری به این صورت در میاد : [tex]pq^{2} [1 q q^{2} q^{3}][/tex] . تعداد جمله ها (متغییر n) برابر ۴ تا ست.
فرمول سری هندسی هم به صورت [tex]a\frac{q^{n} -1}{q-1}[/tex] هست. که a برابر جمله اول و q قدر نسبت.
خب پس تعداد جمله برابر ۴، قدرنسبت برابر q و جمله اول یک. جایگذاری کن. چیزی که نوشتین یک p کم داره.

بله درست فرمودید. ۱ p جا انداختم. لطف کردین
۱
۱
ارسال: #۶۱۴
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۰۴ ب.ظ، توسط Amir V.)
این یه قانونه که هر کس به اندازه‌ای که زحمت بکشه، دنیا بهش مزد میده. ماها خیلی زحمت کشیدیم... ۵ ۶ ماه از زندگیمون، از جوونیمون و از بهترین لجظات عمرمون رو پای این کنکور گذاشتیم. از همه بدتر کلی وزن اضافه کردیم Tongue پس شک نکنید که نتیجش رو هم خواهیم دید.
پس بیاید تمام تلاشمون رو بکنیم و سعی کنیم قیافه‌هامون مثل آواتار من باشه ;-)

این هم یه دعای خوب:
خداوندا! دستانم خالی اند و دلم غرق در آمال. یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتنی خالی کن.

به امید موفقیت همگی.

There is no there there.
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: m..ch , svk7 , 8Operation , atti joon , asusx59sr , mahsa_a3moon , asiehmohammadian , jameshenas , tayebe68 , kati , virtual girl , Mänu , avril22 , majid67110
ارسال: #۶۱۵
۲۷ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۴۴ ب.ظ
سلام به همگی
خسته نباشید بچه ها...چه اونایی که دارن امتحاناتشون رو میدن و چه دوستان پشت کنکوری...
حضور بچه ها که خیلی کمتر شده ایشالا که دارن توپ توپ میخونن و بهترین نتیجه ممکن برای هر کسی اتفاق خواهد افتاد...
خستگی به خودتون راه ندید و این باقی مونده راه رو هم پر انرژی به پیش برید...

یادمه پارسال این موقع به خاطر امتحانات و کنکور خیلی تحت فشار بودم... حس می کردم دنیا دیگه به آخر رسیده Big Grin
با اینکه دانشگاهی که خودم میخواستم قبول نشدم و ترجیح دادم یه سال دیگه بخونم، اما الان که به اون روزا فکر میکنم میبینم واقعاً تجربه ی خوبی بود. چیزای خوبی یاد گرفتم از اون روزا.
مهمتر از همه اینکه خودتونو یه محک میزنید منظورم کنکور نیست... اینکه تا چه حد در مقابل فشار درس و کنکور مقاومت دارید...
سرسخت تر به پیش میریم....
با آرزوی موفقیت همه دوستان....

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , asiehmohammadian , Engineer , Mänu , avril22

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۵ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۸۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۲۱۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۸۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۲۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  پرسش و پاسخ و بحثهای مدیران در مورد امور جاری مانشت Fardad-A ۴,۸۰۶ ۴۴,۶۶۸ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close