زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۳۹۱
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۰ ب.ظ، توسط jahani.)
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  نمیدونم چرا چند ساعت یکبار از جانب عده ای که خودشونو عقل کل میدونند به سایرین هشدار درباره استفاده از مانشت و از این جور حرفها داده میشه و جالبه هربار هم یک عالمه + و سپاس بهشون داده میشه. فقط همین جا توی ۲۴ ساعت گذشته ۲بار هشدار داده شده.

عقل کل های گرامی ، اگه قراره کسی نحوه استفاده از مانشت رو هم بلد نباشه همون بهتر کنکور قبول نشه که مدرک کارشناسی اش هم بهتره باطل بشه. (لطفا بیش از این به شعور دیگر کاربران توهین نفرمایید)

اما در هر حال از دلسوزی شون ممنونم

اولا که بنده عقل کل نیستم و یه ادمی هستم مثل خیلی از شماها که اندک بهره ای از عقل برده ام.
دوم این که شکر خدا یه باراین مرحله کنکور رو پشت سر گذاشتم و فعلا نیازی به این کار ندارم که چک کردن مانشت باعث شه کنکور قبول نشم.
سوم این که به فرض این که یه فردیم بیاد بگه استفاده زیاد از مانشت باعث شده از درس خوندن باز بمونه. و به بقیه هم هشدار بده. کار خیلی بدی نکرده و صرفا نظرش رو گفته. هر کی دوست داشته میتونه باهاش موافقت کنه و هر کی دوست نداشت میتونه مخالفت کنه. اصل ازادی بیان همین رو میگه. این که برخورد رادیکال کنیم با اون دسته از ادمها یا بگیم اگه این طوریه بهتره که کنکور قبول نشه به نظر شخصی من هیچ جوره درست نیست. حالا این که استفاده از مانشت برای بچه ها سودمند بوده یا ضرر داشته رو هر کسی با همون شعوری که خدا بهش داده میتونه راجع بهش تصمیم بگیره
چهارم این که من همچین حرفی نزدم که استفاده از مانشت مضره. چون خودم اینجا کلی فعالیت کردم گفتنش مثل تف سر بالا میمونه. من گفتم یکی از مصادیق به تعویق انداختن کارها میتونه چک کردن مداوم مانشت باشه که ادم رو از درس خوندن بندازه.نگفتم همیشه همینه... منظورم این بود که اگر کسی روزانه مثلا ۲ یا ۳ ساعتش برای چک کردن مانشت میره و مطالعش ۵ تا ۶ ساعته یعنی احتمالا یه جای کار اشکال داره...بگذریم

(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  آقای جهانی عزیز شما بدون هیچ چشمداشتی به خیلی از بچه های مانشتی کمک کردید. خیلی حیفه توی این موقعیت مانشت رو ول کنید. نکنه خودتون هم دچار سندرم نیاگارا شدید؟
بچه های مانشت همیشه سپاسگذار شما هستند.
از شما و همه بچه های مانشت به دلیل تمام محبتهایی که این مدت بهم داشتند تشکر میکنم. راستش من مریض مشاوره دادن در زمینه کنکورم بیرون از مانشت هم با خیلی از ادمها ارتباط دارم. این که بگم قراره این کارو نکنم حرف گزافیه چون نمیتونم درگیر نباشم.ولی گفتم فعالیتمو یه مقدار کمتر میکنم چون خیلی از گفتنی ها رو گفتیم و خیلیهاشم خودتون بهش رسیدین . فعلا یه مدت کوتاهی میخواهم از این جو کنکور فاصله بگیرم. همین. مطمئن باشید بازم در این مانشت خواهم بود. چون فلسفه شو دوست دارم.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۱۹
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , virtual girl , m_sardaari , shiva865 , موج , maneshty , maedeh , younes , Mänu , zeitun , mohammadali1990 , deh-ab , asiehmohammadian , esisonic , samaneh_aftab , user22 , hnarghani , aatwo , Lonely Palm
ارسال: #۳۹۲
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۵ ب.ظ
آقای جهانی، من در طول روز خیلی وقتا از خوندن و کنکور دادن واقعا زده میشم و به تفریحاتم می پردازم. ولی وقتی میام مانشت و دقیقا حرفهای شمارو گوش میدم، رفرش میشم. دقیقا هم دنبال پستهای شما میگردم. مشاوره دادنتون برای من خیلی مفید بوده. بسیار از شما ممنونم. و همیشه در هر جایی افراد راضی و ناراضی از عملکرد آدم پیدا میشن و نباید به خاطر یه سری از افراد ناراضی، افرادی هم که استفاده مفید میبرن محروم شن. من از پست امروز شما نخواستم این برداشت رو داشته باشم که نمیخواید بیایید مانشت.... ولی اگه همچین قصدی دارید، اشتباه میکنید

می دونی مشکلم چیه!!!!!!!!!!!
مشکلم اینه که : این روزا عده ای یه جوری زیرآبی میرن که دلت میخواد بهشون بگی : من نگاه نمیکنم , بیا بالا یه نفسی بکش لااقل خفه نشی!!!!
۸
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: shiva865 , Amir V , mohammadali1990 , deh-ab , asiehmohammadian , tayebe68
ارسال: #۳۹۳
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ ب.ظ
به نظر من آقای جهانی احتیاج به یه تجدید قوا دارن.ایشالا بعد از یه استراحت دوباره بر میگردن و با حرفای جالبشون به ما کنکوریا کمک می کنن.دوستان حواسشون باشه آقای جهانی بدون هیچ چشم داشتی البته از نظر من سعی در کمک به بچه ها دارن و این درست نیست در رابطه با ایشون بعضی ها اینطور بی مهابا انتقاد کنن.بهر حال یادمون نره که یکی از معصومین فرموده هرکس یک کلمه علم به من بیاموزه مرا بنده ی خود کرده............
من تا حالا چیزای زیادی از آقای جهانی یاد گرفتم.

چرخ های زندگی را دو چیز می گردانند:
گرسنگی و عشق
۸
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , deh-ab , asiehmohammadian , white bird , aatwo
ارسال: #۳۹۴
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۶ ب.ظ
لطفآ لایک کنید !!!
خبر خوب .......
تا چند هفته دیگه کتاب دکتر محمد قدسی وارد بازار میشه.

فایل‌(های) پیوست شده

من چه گویم که تو را نازکی طبع لطیف تا به حدیست که آهسته دعا نتوان کرد.
خواجه شمس الدین محمد
۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mhbftdb , younes , Sunshine Off , mohammadali1990 , deh-ab , asiehmohammadian , *farnaz* , Adel01
ارسال: #۳۹۵
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۷ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ق.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  سلام بر همه بچه کنکوری ها ( نمیدونم این واژه کنکور کی می خواد تو زندگی دست از سر من برداره!! )
کسی میدونه تو رشته IT تو فصل پایپلاین باید سوپر پایپلاین و اسکالر رو هم خوند یا نه؟! چون تو کتاب پوران که چیزی نگفته.

سوال منو کسی نیست جواب بده؟!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , deh-ab , asiehmohammadian
ارسال: #۳۹۶
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ)sohrablou نوشته شده توسط:  لطفآ لایک کنید !!!
خبر خوب .......
تا چند هفته دیگه کتاب دکتر محمد قدسی وارد بازار میشه.

دمش گرم قیمتش ۱۳ تومنه.

من جای دکتر قدسی بودم، یکم دزد میشدم مثل پارسه کتابه رو ۲۵ تومن میفروختم. (کنایه به قیمت کتاب دوجلدی مدیریت: ۴۲هزار تومن)

اما باید کتاب فوق العاده ای باشه.

There is no there there.
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , deh-ab , asiehmohammadian , anita_66 , naderx
ارسال: #۳۹۷
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۲ ب.ظ
سلام بچه ها
جمعه آزمون ۲/۳ دارم . تقریبا" آماده ام( مشترکا رو خوندم ) اما تو این ۲ روز باید درسای ریاضی و تخصصی ها رو بخونم و تست کار کنم.

Heart به امید موفقیت همه بچه های پشت کنکوری درس خون Heart

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , deh-ab , asiehmohammadian , esisonic , MS.rezvan
ارسال: #۳۹۸
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۹:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ، توسط dear-saideh.)
آقای جهانی لطفا دوستان مانشتی خودتون رو رها نکنید همین چند روز قبل بود که با خوندن مقاله ای که برای ماه آذر نوشته بودید دوباره حس درس خوندنم تشدید شد و داشتم عقب می زدم که به خودم اومدم. و ازتون بابت تمام پست هایتان که فرستادید تشکر می کنم(واقعا عالی بودن) همه ی ما به یه مشاور خوب مثل شما نیاز داریم اما اگه ماندن در اینجا موجب صدمه زدن به شما می شود نه !یعنی ما به شما نیاز داریم اما نه به قیمت ناراحت کردن شما
در پناه حق باشید

مرا کسی نساخت خدا ساخت نه آنچنان که کسی می خواست که من کسی نداشتم کسم خدا بود کس بی کسان
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , deh-ab , asiehmohammadian , esisonic
ارسال: #۳۹۹
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
سلام
بعد از ۴ روز دوری از مانشت که ۲-۳ روزش هم دوری از درس بود!
امروز خودمو مشغول درس کردم
پایگاه و سیستم ۲۵% سومشون خوندم با یه مقدار تست بقیه تست ها رو گذاشتم واسه روزا دیگه .. به نظر خودم کم بود!Undecided

پ.ن: با چه سرعتی صفحه ها کنتور انداختن Big Grin

فکر کنم تقریبا ۷۰ روز دیگه مونده...
اونایی که خوب خوندن (من که... از خودم ناراضیم) مرحله سراشیبی داره میرسه برن سراغ تست

مرور درس ها با نگاهی به نکته های درسها و تست

با آرزوی موفقیت برای همه کنکوریها

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22 , mohammadali1990 , jameshenas , asiehmohammadian , Shady205 , deh-ab
ارسال: #۴۰۰
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ب.ظ)رقابت نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۵ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  از خواب پریدم . . . الان نماز خوندم . . . همه رو دعا کردم . . .
خواب میدیدم :" رتبم شده ۷۹ . . .
از دورو بریام هیچکی باورش نمیشد"

داره بارو میباره . . . آب و هوا خ عالیه

ی ۳ ساعتی دیگ بخوابم بعدش بدرسم خوب ب امید خدا

ممنون از اینکه به یاد همه بودید ، انشالله که رتبه تک رقمی بیارید.......
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

مرسی دوست عزیز ---- انشالله ک همینطور بشه
ولی ۷۹ رو کسی باور نمیکرد ---- چ برسه به تک رقمیSmile

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , anita_66 , deh-ab , MS.rezvan
ارسال: #۴۰۱
۰۸ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۶ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  به قول خسرو شکیبایی خدا بیامرز گاهی اوقات باید بعضی چیزها رو ول کنی تا دوباره به دستشون بیاری.
حضور شما در مانشت باعث افتخار ماست ...در این زمونه آدمایی که بدون چشم داشت دست بقیرو می گیرن زیاد نیستن...
به هر حال هرچند با گفته مرحوم شکیبایی موافقم ولی این نوشته شما و فاصله گرفتن شما از مانشت کمی منو ناراحت کرد...امشب مانشت به جای انرژی+ یه انرژی- داد بهم...
به دوستان عزیز مانشتیم می گم: به نظر من به جای اینکه توی این دو روز دنیا دنبال ایراد گرفتن از هم باشیم بیایم یکم همو دوست داشته باشیم...
آقای جهانی ماشما رو دوست داریم نه به این خاطر که مجبوریم از تجربه های شما به نفع خودمون واسه آزمون بهره بگیریم بلکه به خاطر اینکه از خیل عظیم عزیزان مانشتی که امسال دانشجو ارشد شدن ۱-۲ نفر هستند که فهمیدن در این دنیا میشه نقش مثبتی داشت...میشه بدون چشم داشت برگشت و دست پشت سری ها رو هم گرفت...میشه یادگرفت، عمل کرد و به دیگران هم یاد داد...
آنچه من در این مدت از شما دیدم نشان بزرگی شما و نشان عمل شما در زکات علمتون بود...قدر خودتونو بودنید...
مصاحبت و دوستی با شما برای من حقیر افتخار بزرگی است... به امید اینکه باز شما رو هر چه زودتر در مانشت ببینیم...

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۷
۱
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , ana_12345 , fifa2020 , tayebe68 , Shady205 , deh-ab
ارسال: #۴۰۲
۰۸ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ق.ظ
یه راهکار واسه کمتر خوابیدن بگید... من نمیتونم کمتر از ده ساعت نخوابم

می دونی مشکلم چیه!!!!!!!!!!!
مشکلم اینه که : این روزا عده ای یه جوری زیرآبی میرن که دلت میخواد بهشون بگی : من نگاه نمیکنم , بیا بالا یه نفسی بکش لااقل خفه نشی!!!!
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , avril22 , asiehmohammadian , deh-ab
ارسال: #۴۰۳
۰۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۷ ق.ظ
حرفاتون مثل یه تلنگر بود

گرچه شب تاریک است...
دل قوی دار سحر نزدیک است
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , asiehmohammadian , deh-ab
ارسال: #۴۰۴
۰۸ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ ق.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)anita_66 نوشته شده توسط:  یه راهکار واسه کمتر خوابیدن بگید... من نمیتونم کمتر از ده ساعت نخوابم
۱-خوابیدنتو خرد کن...مثلا ً ۲ تا ۵ ساعت یا یه ۷ ساعت و ۳ ساعت بعد از ظهر
۲-زود بلند شو بعدش ۲ تا کافی میکس رو تو یه لیوان کوچیک بزن و برو بالا...(امتحان شده...۱۰۰% کارساز Big Grin )
۳-یه مدت زود بیدار شو و به خودت تلقین کن که هر روز سر اون ساعت بیدار میشی
در کل سعی کنید کلاک مغز رو به هم نریزید...مغز ساعت خواب و بیداریشو عادت میکنه...قضیه هم طبیعیه!!
چورت بعد از ظهر هم خوبه ... به شرطی که بیشتر از ۲ ساعت نشه...بیشتر بشه کسل میشین!! Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , Xilinx , avril22 , asiehmohammadian , Engineer , anita_66 , Parva , Shady205 , younes , deh-ab
ارسال: #۴۰۵
۰۸ آذر ۱۳۹۱, ۱۰:۲۹ ق.ظ
(۰۸ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ)anita_66 نوشته شده توسط:  یه راهکار واسه کمتر خوابیدن بگید... من نمیتونم کمتر از ده ساعت نخوابم

ببینید جلوگیری از خوابیدن راهکار خاصی نداره
بیشتر عادت هستش
چند روز ساعت خوابیدنتو کم کنی عادت میکنی
البته یهو ساعات خوابتو کم نکنی
مثلا امروز ۱۰ ساعت خوابیدی فردا یهو ۷ ساعت نخوابی که تنظیمت بد جور به هم میریزه
هر سعی کن هر روز تا روز بعد نیم ساعت کمتر بخوابی
مثلا امروز ۱۰ ساعت خوابیدی فردا ۹/۵
روز بعدش ۹
اگه تونستی تا ۷ ساعت برو
من خودم روزی هفت ساعت میخوابم

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , mohammadali1990 , asiehmohammadian , Engineer , deh-ab

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۵۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۸۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۳۶ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۷۶ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۸۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۷۹۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۷,۸۵۷ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۷,۶۵۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۵۹۰ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close