زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل

ارسال: #۳۷۶
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۱ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت در آذر ماه مصمم تر از قبل
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۰ ق.ظ)mhbftdb نوشته شده توسط:  لطفا جواب بدید :
دوستان پس از اتمام ۵۰۴ واژه پیشنهاد چه کتابی رو برای لغت ها می کنید ؟ کسی که زبانش خوبه لازمه کتابی برای زبان تخصصی بخونه ؟

ممنون

نرم افزار لایتنر رو بخر نصب کن . عالی . چون براساس مدیریت حافظه هست خودش روزانه تنظیم میکنه تعداد سوالات رو و مرور لغاتی که قبلا خوندی . خودش ۵۰۴ و ۱۱۰۰ words و essential words for TOEFL رو داره از essential شروع کن.
موفق باشی

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhbftdb , m_gh , asiehmohammadian , *farnaz* , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۳۷۷
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ب.ظ
بلأخره کارام تموم شد...از امروز میخوام ۲۵% سوم رو شروع کنم Big Grin
...
درس امروز : گسسته ... اگرم رسیدم یکمم نظریه زبان میخونم

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۳۷۸
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۵ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  از خواب پریدم . . . الان نماز خوندم . . . همه رو دعا کردم . . .
خواب میدیدم :" رتبم شده ۷۹ . . .
از دورو بریام هیچکی باورش نمیشد"

داره بارو میباره . . . آب و هوا خ عالیه

ی ۳ ساعتی دیگ بخوابم بعدش بدرسم خوب ب امید خدا

ممنون از اینکه به یاد همه بودید ، انشالله که رتبه تک رقمی بیارید.......
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

وسیع باشو سربه زیرو سخت.....
۴
۰
ارسال: #۳۷۹
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ب.ظ
سلام
کتاب کنکورهای سالهای قبل مدرسان شریف بهتره یا مقسمی ؟
کدامیک تست ها را بهتر جواب داده ؟
برای آزاد از مقسمی استفاده کردم خیلی خوب تست ها را توضیح داده بود و نکته ها را گفته بود الان برای سراسری مدرسان را دیدم به شک افتادم لطفا راهنمایی کنید .
به امید رتبه خیلی خوب
۲
۰
ارسال: #۳۸۰
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۷ ب.ظ
بچه ها کتاب طراحی الگوریتم پوران چاپ ۸۸ با ۹۱ چه فرقی کرده لارمه جدیدشو تهیه کنم؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mohammadali1990
ارسال: #۳۸۱
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ب.ظ
بچه ها از نرم افزار ANKI برای به خاطر سپردن کلمات یا فرمولها میتونید استفاده کنید. رایگانه(به جز برای IOS)، نسخه ویندوز، لینوکس و آندرویدم داره. فلش کارتهای آماده زیادی هم براش موجوده. خواستین بگین آپلود کنم براتون

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , H3NGAM3H , asiehmohammadian , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۳۸۲
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ ب.ظ
سلام
آمار طورانی پارسه چاپ ۸۶ با ۸۷ تفاوتی داره ؟
چاپ های بعد از سال ۸۷ چطور ؟
۳
۰
ارسال: #۳۸۳
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۲۲ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ب.ظ)mehdi zanjani نوشته شده توسط:  دوستان راهنمایی میکنید مبحث گراف و درخت طراحی الگوریتم رو از کجا بخونم؟؟؟
بحث گراف ها رو تو ساختمان داده پارسه بصورت مفصل گفته....پیشنهاد میکنم اول اونو بخونید بعد برید سراغ گراف گسسته یا طراحی الگوریتم

I definitely will win
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mhbftdb , H3NGAM3H , asiehmohammadian , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۳۸۴
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)s.sadri نوشته شده توسط:  بچه ها از نرم افزار ANKI برای به خاطر سپردن کلمات یا فرمولها میتونید استفاده کنید. رایگانه(به جز برای IOS)، نسخه ویندوز، لینوکس و آندرویدم داره. فلش کارتهای آماده زیادی هم براش موجوده. خواستین بگین آپلود کنم براتون

نیکی و پرسش ؟! Smile

.... Loading
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , asiehmohammadian , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۳۸۵
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۴ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)s.sadri نوشته شده توسط:  بچه ها از نرم افزار ANKI برای به خاطر سپردن کلمات یا فرمولها میتونید استفاده کنید. رایگانه(به جز برای IOS)، نسخه ویندوز، لینوکس و آندرویدم داره. فلش کارتهای آماده زیادی هم براش موجوده. خواستین بگین آپلود کنم براتون

نیکی و پرسش ؟! Smile

به همین زودی تو یه تاپیک مجزا این کارو انجام میدم

هنر انسانهای بزرگ این است که

به دشواری کار نمی اندیشند،

بلکه به عظمت آنچه خواهند یافت فکر میکنند.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mohammadali1990 , deh-ab , anita_66
ارسال: #۳۸۶
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۶ ب.ظ
Big Grin یه مدتیه از کنکور زده شدم و کلا یه حس بدی بهش پیدا کردم... بس که این مدت با سوالات تکراری مواجه شدم و بس که توضیح دادم واقعا خسته شدم.. حتی گاهی اوقات شک میکنم که نکنه اصلا همه اون چیزهایی که فکر میکردم درستند اشتباه باشند...تو همین مانشت خیلی از اون چیزهایی که راجع به کنکور بهشون رسیده بودم رو پست کردم و خیلیهاش با استقبال مواجه شد و بعضیهاشم خیلی استقبال نشد. از اولین روزی که اومدم اینجا یه چیزی حدود چهار ماه میگذره و تو این چهار ماه تلاش کردم هر چیزی که راجع به کنکور میدونم و مطالعه کردم و در میون بگذارم... البته دوست داشتم راجع به خیلی چیزهای دیگه حرف بزنم. مثلا تنبلی یا خلاصه برداری یا مدیریت احساسات. چیزهایی که خیلی کم بهشون توجه میشه ولی واقعا مهم هستند... ولی هم یه کم وقت نداشتم هم اینکه راستش دیگه انگیزه زیادی برای این کار نداشتم...راستش بس که با ادمهای مختلف سر وکله زدم و بس که دیدم ادمها رو اشتباهاتشون پایبند هستند یه مقدار خسته شدم... نمیدونم ...فکر کنم باید یه مدت دوراز این فضا باشم ... خلاصه اگه نمیرسم پیغامها رو جواب بدم شرمنده هستم.. به قول خسرو شکیبایی خدا بیامرز گاهی اوقات باید بعضی چیزها رو ول کنی تا دوباره به دستشون بیاری. یه مدتی باید بیخیال این کنکور و مشاوره دادن بشم بلکه دوباره انگیزه ایجاد بشه....
فقط نکته آخر رو بگم که یه مقوله ای جدیدا کشف کردم به اسم procrastination مقوله ی بسیار بسیار جالبیه که هممون کم و بیش درگیرش هستیم. متاسفانه نمونه فارسی خوبی برایش نداریم ولی مضمونش میشه تنبلی به بهانه مشغول بودن. یا همون به تعویق انداختن کارها...
مضمون این مقوله اینه که به جای این که اون کار اصلی را بکنید یه سری کار دیگری انجام میدهید. مصداقهایش زیاده
مثلا مصداقش میتونه این باشه که به جای درس خوندن بشینیم ساعتها برنامه ریزی کنیم..
مثلا مصداقش میتونه این باشه که به جای تست حل کردن بشینیم ساعتها درس بخونیم و کمتر تست حل کنیم.
مثلا مصداقش میتونه این باشه که به جای خوندن یه سری درسها که نخوندیم و علاقه ای بهشون نداریم بشینیم یه سری درسهایی که خوندیم و دوباره بخونیم
مثلا مصداقش میتونه این باشه که به جای درس خوندن روازنه وقت خود را کلی صرف مانشت چک کردن کنیم.
مثلا مصداقش میتونه این باشه که ساعتها وقت خود را برای پاکنویس کردن مطالب هزینه کنیم.
مثلا مصداقش میتونه این باشه که به جای خوندن از رو یه کتاب هی جزوه کپی بگیریم و هی دنبال منابع جدید باشیم و هی بخواهیم یه مطلبی که یه بار خوندیمو نستبا فهمیدیم رو از یه جای دیگه بخونیم
مثلا مصداقش میتونه این باشه که سوالات همه ازمونها را نگاه کنیم و بخواهیم همرو حل کنیم به جای اینکه وقت خودمون رو بگذاریم برای مطالب جدیدتر
مثلا مصداقش میتونه این باشه که خوندن یه مطلبی که ازمون یک ساعت زمان میبره رو چهار ساعت کش بدهیم...
به خودتون که نگاه کنید میبینید جقدر بهونه برای به تعویق انداختن کارهامون داریم و چه قدر کارهای الکی و بیثمر برای خودمون میتراشیم...
یکی از دلایلی که میخواهم یه مدت کمتر مانشت بیام همینه که حس میکنم منو از خیلی چیزهای دیگه باز میداره...
این انیمیشن رو ببینید خیلی خوب عمق این فاجعه رو نشون داده...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۳۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: s.sadri , m_gh , mahi_24 , samaneh_aftab , asusx59sr , virtual girl , maryam.raz , H3NGAM3H , Amir V , azad_ahmadi , ana_12345 , zeinab , alma90 , asiehmohammadian , avril22 , arg89 , *farnaz* , shiva865 , ati314 , reimei , Engineer , maneshty , zahra 67 , maedeh , GAMA , Sunshine Off , younes , tayebe68 , Mänu , bita_it , انرژی مثبت , zeitun , jameshenas , raha0067 , mohammadali1990 , 8Operation , shark , deh-ab , alireza.tabasi , esisonic , narges_r , mehrdad372 , maryam_ak , sheyda , hosnieh , white bird , Shady205 , mis masi , m@hboobe , kh_rouhi , hnarghani , aatwo , Lonely Palm , svk7
ارسال: #۳۸۷
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۸ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
آقای جهانی عزیز شما بدون هیچ چشمداشتی به خیلی از بچه های مانشتی کمک کردید. خیلی حیفه توی این موقعیت مانشت رو ول کنید. نکنه خودتون هم دچار سندرم نیاگارا شدید؟
بچه های مانشت همیشه سپاسگذار شما هستند.
۱۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , Amir V , asiehmohammadian , virtual girl , arg89 , shiva865 , mohammadali1990 , deh-ab , شاپری , Shady205 , MS.rezvan
ارسال: #۳۸۸
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ، توسط H3NGAM3H.)
بالاخره گسسته صدای منو هم درآورد
آخه این اصول شمارش چی میگه این وسط؟Sad
فصل های قبلی رو میفهمیدمو نمیتونستم تست بزنم اینو که نمیفهمم کجای دلم بذارم ؟؟؟؟؟

لطفا لبخند بزنید !
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , Amir V , mohammadali1990 , deh-ab
ارسال: #۳۸۹
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۴ ب.ظ
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  آقای جهانی عزیز شما بدون هیچ چشمداشتی به خیلی از بچه های مانشتی کمک کردید. خیلی حیفه توی این موقعیت مانشت رو ول کنید. نکنه خودتون هم دچار سندرم نیاگارا شدید؟

HuhHuh چی؟ آقای جهانی فکر نکنم قصد ترک مانشت رو داشته باشنااااااا..... مطلبشون رو با این متن شروع کردن! Huh Huh
هوم؟ قضیه چیه؟

خدایا!!!
مرا به ابتذال ارامش و خوشبختی مکشان. اضطرابهای بزرگ ٫ غم های ارجمند و حیرت های عظیم را به روحم عطا کن . لذتها را به بندگان حقیرت ببخش و درد های عظیم را به جانم ریز...
۳
۱
ارسال: #۳۹۰
۰۷ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
(۰۷ آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۴ ب.ظ)Eng_Sara نوشته شده توسط:  
(07 آذر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۶ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  آقای جهانی عزیز شما بدون هیچ چشمداشتی به خیلی از بچه های مانشتی کمک کردید. خیلی حیفه توی این موقعیت مانشت رو ول کنید. نکنه خودتون هم دچار سندرم نیاگارا شدید؟

HuhHuh چی؟ آقای جهانی فکر نکنم قصد ترک مانشت رو داشته باشنااااااا..... مطلبشون رو با این متن شروع کردن! Huh Huh
هوم؟ قضیه چیه؟
آخه برداشت من این بود دیگه نمیخوان توی مانشت مثل قبل همکاری کنن

نقل قول: .....یه مدتی باید بیخیال این کنکور و مشاوره دادن بشم بلکه دوباره انگیزه ایجاد بشه....
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , deh-ab , asiehmohammadian

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۲۷ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۱۷۱ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۶۷۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۰۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۹۳۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۹۹۹ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۱۰,۲۲۱ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۶۷ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close