زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

با تستهایی که شک داریم چیکار کنیم؟

ارسال:
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۲۹ ب.ظ
با تستهایی که شک داریم چیکار کنیم؟
سلام به همه.

از اونجایی که من آزمون ٢٥٪ دومم رو به خاطر تعداد زیاد غلطهام خراب کردم، تصمیم گرفتم این تاپیک رو باز کنم تا تصمیم بگریم راجع به این قضیه.
به نظر شما بهترین و منطقی ترین کار چیه؟ تستهایی که بلد نیستیم رو که نمیزنیم. اما اونایی که شک داریم رو چیکار کنیم بهتره؟

ممنون از همگی.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ما ها که قبول نشدیم چیکار کنیم؟؟ ستاره بارون ۱۳ ۷,۴۸۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ستاره بارون
  بیایید باهم برای سلامتی همه مریضها دعا کنیم Doctorwho ۱ ۱,۸۳۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۹:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vesta
  آیا مناسب است که بدنبال بعضی کتابهای خاص باشیم و ذهنمون را این روزها درگیر کنیم ؟ Fardad-A ۲۳ ۱۴,۴۸۷ ۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: tarane65
  چرا نمیتونیم با هم حرف بزنیم و تبادل آراء و نظر منطقی کنیم؟ Fardad-A ۵ ۴,۱۰۷ ۳۰ بهمن ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Somayeh_Y
Rainbow چه کنیم مایوس نشیم ghanbari ۲۹ ۱۰,۴۸۷ ۲۲ دى ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: sir_ams
Rainbow با جاهلیت پیامکی مبارزه کنیم Eternal ۸ ۴,۲۰۵ ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ania_13
  به نظر شما چیکار کنم؟؟ f.b ۴ ۲,۳۵۹ ۲۰ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  چگونه بر استرس (در زمان مطالعه و سر جلسه) غلبه کنیم؟ ۲۰۶۳ ۵ ۴,۵۲۹ ۳۱ شهریور ۱۳۹۰ ۱۲:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ۲۰۶۳
Smile چگونه فکر کنیم؟ banou ۱۶ ۱۶,۰۸۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: polarisia
Music واسه چی مقاله پابلیش کنیم؟ ، چه جوری و کجا؟ Legion ۱۸ ۱۲,۲۰۳ ۰۷ مهر ۱۳۸۹ ۰۶:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Legion

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close