زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

به نظر شما چیکار کنم؟؟

ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۰ ۱۲:۱۳ ب.ظ، توسط f.b.)
به نظر شما چیکار کنم؟؟
سلام
من هنوز نصف دارسای زیر مونده تموم کنم
سیستم عامل-برنامه سازی -محاسبات-الگوریتم
با این اوضاع بحرانی که دارم بازم هر کاری میکنم نمیتونم بیشتر از ۵- ۶ ساعت بخونم نمیدونم چیکار کنم درسای دیگه هم که خوندم فقط یکبار خوندم خیلی از مطالب یادم رفته حتما باید دوره کنم لطفا راهنمایی کنید
به نظر شما برنامه سازی به همون ۱/۲ اول که خوندم بسنده کنم؟
منتظر راهنمایتون هستم

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۳۳ ب.ظ، توسط maryami.)
به نظر شما چیکار کنم؟؟
منم از بعضی نظرها مثل شمام. هنوز همه درسامو تموم نکردم. مطالبی که خوندمو فکر می کنم فراموش کردم. نمی تونم زیاد درس بخونم. اما نباید ناامید شد.

به نظر من الان بیشتر تست بزنین و با تست مطالبی که تا حالا خوندین رو واسه خودتون جا بندازین. اگه می تونین زمان مطالعه تونم زیاد کنین.

فکر کنم الان دیگه واسه خوندن مطالب جدید دیره. ممکنه بعضیا نظر دیگه ای داشته باشن اما اینو از مشاورا شنیدم و تو توصیه هاشون به کنکوریا خوندم.

تسلط کامل رو یه سری مباحث (که البته بهتره مباحث مهم باشه) بهتر از تسلط ناقص رو همه مباحثه.

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f.b
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۰۵ ب.ظ
به نظر شما چیکار کنم؟؟
اما مشکل من اینه که مثلا محاسبات عددی فصل های اخر رو نخوندم که مهمتره همچنین برنامه سازی و الگوریتم فصل درخت و گراف رو نخوندم که اینا همه جز مطالب اصلی هست و واقعا نمیدونم باید اینارو بخونم یا نه؟

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
۰
۰
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ دى ۱۳۹۰ ۰۳:۲۸ ب.ظ، توسط maryami.)
به نظر شما چیکار کنم؟؟
درخت و گراف که خیلی مهمن. حتما بخونین. مهندس یوسفی می گه گراف مهمترین قسمت طراحی الگوریتمه و درخت و البته مرتبه زمانی مهمترین قسمت ساختمان داده نه که بقیه مهم نباشن اما شما که خوندین حیفه اینا رو از دست بدین.

یه برنامه ریزی فشرده کنین واسه این تقریبا ۱ ماه باقیمونده که این مباحث رو هم پوشش بدین. ساعات مطالعه تون رو هر روز یه مقدار زیاد کنین چون منم همین مشکلو دارم می دونم یک دفعگی نمی تونم. از زمانهای مرده تون استفاده کنین.

الان من که تو کلاس کنکور با بچه‌ها صحبت می کنم خیلیا می گن نمی تونیم تموم کنیم. مخصوصا مباحث آخر هر درسی رو. منم همینطوریم اما می گم توکل به خدا. تلاشمو می کنم.

شما هم حتما تست یادتون نره. چه بسا مطالبی که آدم فقط می گه بخونم که نمونه و ازشون تست نمی زنه بعد سر جلسه می بینه خوندنش جواب نمی ده حتما باید تست کار می کرده.

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f.b
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۱۵ ب.ظ
به نظر شما چیکار کنم؟؟
به نظر من هم تست و مرور یکی از مهمترین کارهایه که باید حتما قبل از کنکور انجام بشه بهتره یه بررسی انجام بدید ببینید برای این کار چقدر وقت نیاز دارید و از چه زمان قبل از کنکور باید شروع کنید.اگه تا اون زمان واستون وقتی می مونه مباحث اصلی و مهمی که مونده از درسهایی که ضریبشون بالاتره رو بخونید ولی از مرور بخاطر خوندن مباحث جدید نزنید.
موفق باشید

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: f.b , Mohammad-A

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۳۹,۵۰۱ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۱,۲۵۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  درآمد شما در سایت هایی مثل کافه بازار و مایکت چقدر است؟ applepeach ۴ ۷,۴۹۸ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
Question شما کدوم رو انتخاب میکنید؟ taherehm ۱ ۲,۲۹۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: taherehm
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۴۷ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Question تجربیات شما از مصاحبه دکتری ۹۸ aliali256 ۲۷ ۱۷,۵۱۹ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: nima178
  منابع پیشنهادی شما برای پایگاه داده و سیستم عامل پیشرفته آزمون دکتری نرم افزار damash ۵ ۶,۱۱۰ ۲۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: moh1374
  مدرک ارشد شما معدل داره!؟ skytower_19 ۱۰ ۱۰,۶۱۴ ۲۴ آذر ۱۳۹۷ ۰۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close