زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۸:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بیایید باهم برای سلامتی همه مریضها دعا کنیم

ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۶:۰۳ ب.ظ
سلام
دوستان و همراهان مهربان

سایت مانشت با داشتن زیبایی ها و جذبه های فراوان علمی در زمینه ی ارشد ، یک حسن بزرگ هم دارد که مرا شیفته ی خود کرده است و ان چیزی نیست جز همدلی دوستان نسبت به یکدیگر . خواهش میکنم از این به بعد در این تایپیک هر کسی که مریضی دارید یا ... برای کسی بیایید برای سلامتهای همه ی مریض ها دعا بخونیم با خبر شدم ، مادر مهربان خانم مهندس با نام کاربری وستا (vesta( مریض هستند Sadو الان چند هفته ای هستش مریض هستند و خود خانم مهندس وستا هم چند هفته ای هستش که در گیر بیماری مادر شون هستند Sad از دوستان عزیز میخواهم با دلهای صاف شان برای سلامتی این مادر مهربان و دوست داشتنی دعا کنند. SmileSmileSmile

من نیز به نوبه ی خود از خداوند متعال مسئلت می نماییم به حق محمد و آل محمد این مادر عزیز را با تندرستی کامل در کنار خانواده ی مهربان شان حفظ کرده و به زودی شفا عنایت فرماید . آمین

خواهش میکنم شما هم برای مادر خانم مهندس وستا دعا کنید .

با سپاس فراوان

موفقیت برای کسی که باور دارد می تواند موفق شود و آرزوی خویشتن را مبنای عمل قرار داده، به سادگی قابل دسترسی است و اسرار پیچیده ای ندارد/انسانهای موفق دنیا همیشه رویای خود را در ذهن دارند./ .اگر یک نفر می تواند کاری انجام دهد تو هم میتوانی آن را انجام دهی اگر هیچ کس نمی تواند کاری را انجام دهد تو باید آن را انجام دهی.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , neda_Network , **sara** , ندا زندپور , A V A , npour , p_farhadi , elham_sh219 , vesta , sana2014 , mohaddeseh70
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۳۵ ق.ظ
ممنون از محبتتون من تازه این پست رو دیدم
واقعا لطف کردید

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید کتابهای دست دوم پوران پژوهش همه دروس ارشد فناوری اطلاعات sherwod7 ۳ ۵,۱۹۵ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۸:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
  همه چیز در مورد هوش مصنوعی ۲۰۶۳ ۲۶ ۳۱,۵۸۱ ۲۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information برنامه ریزی برای آزمون استخدامی hamid_parsa ۵ ۶,۵۳۳ ۲۳ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_parsa
  مانشت اینجا.مانشت اونجا...مانشت همه جا fahimehazimi ۵ ۵,۷۴۲ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mrsami
  بهترین کتاب برای یادگیری ریاضی ۱ چیه ؟ radar ۰ ۱,۷۹۳ ۱۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  درخواست جزوه ساختمان داده مفید برای خواندن سریع parisa74103 ۰ ۱,۸۷۹ ۰۵ فروردین ۱۳۹۷ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa74103
  ختم سوره حمد و توحید برای شفای همه مریض ها $۰me0ne ۱۰۴ ۴۲,۹۰۵ ۰۳ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: saye62
Brick همه چیز درمورد ابر αɾια ۵ ۳,۸۲۹ ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  همه چیز درباره کمپانی بزرگ سامسونگ SAMSUNG zibaara ۰ ۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zibaara
  درخواست منبع برای دروس شبکه های کامپیوتری پیشرفته و مدار منطقی (کد ۲۳۵۸) حمیده محمدی ۵ ۹,۵۶۸ ۱۲ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: gncooeler

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close