زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شخصیت تان را از روی موهایتان بشناسید

ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۳۵ ق.ظ، توسط Xilinx.)
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
باشگاه خبرنگاران: یافته‌های جدید دانشمندان نشان می دهد کسانی که موی بلندی دارند آرامش روحی و روانی بیشتری دارند.

کسانی که موهای خود را مرتب کوتاه می‌کنند و نمی‌گذارند موهایشان بلند شود کسانی هستند که به سلامت خود اهمیت می‌دهند و اغلب آدم‌هایی مستقل هستند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، کسانی که موهای فر دارند از شجاعت و اعتماد‌به‌نفس بالایی برخوردار هستند و زیاد خودشان را درگیر مسائل و مشکلات روزمره نمی‌کنند کسانی که موهای کوتاهی دارند اصولا در زندگی شخصی خود دارای قوانین خاصی برای خودشان هستند و از هیچ قانونی دیگری پیروی نمی‌کنند.

کسانی که موهای بلندی دارند آدم‌های مهیج و ماجراجویی هستند که خواهان زندگی شاد و با‌نشاطی هستند.

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon , pooyaa , sir_ams , zeinab , srj , srj , 8Operation , Mohammad WR10 , deh-ab , diligent , SaMiRa.e , Amir V , baran , d.KH , sellena , M*Gh
ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ق.ظ
اونایی که کچلن چی؟! Big Grin
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , azad_ahmadi , zeinab , sohei.la , Xilinx , aatwo , alirrrrrr , Mohammad WR10 , nina69 , jameshenas , Amir V , maneshty , Mänu
ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۲۰ ق.ظ، توسط azad_ahmadi.)
RE: شخصیت تان را از روی موهایتان بشناسید
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  اونایی که کچلن چی؟! Big Grin

اگه شما این مهم را نمی گفتین من بهش اشارتی می کردم Big Grin
این نمونه آماری فکر نمی کنم در داخل ایران بررسی شده باشه، و طبیعتا هم نمونه های ایرانی در این مساله صدق نخواهند کرد.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10
ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط Xilinx.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  اونایی که کچلن چی؟! Big Grin

میگن اونایی که جلوی موهاشون کچله خیلی زیاد فکر میکنند اونایی که پشت سرشون کچله خیلی آدمای خوش تیپی هستند و اونایی که از جلو تا عقبشون کچله کسایی اند که فکر می کنند خوش تیپندBig GrinBig GrinTongue

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  این نمونه آماری فکر نمی کنم در داخل ایران بررسی شده باشه، و طبیعتا هم نمونه های ایرانی در این مساله صدق نخواهند کرد.
به نظر واضح میاد که توی ایران نیست ولی این دانشمندان برای همه نظرشون رو تعمیم می دهند اینا همون دانشمندایی هستند که یه روز میگن چایی خوبه یه روز میگن ضرر دارهBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad WR10 , deh-ab , Mehman , saeid_asad
ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۲ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ)Xilinx نوشته شده توسط:  
(19 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  اونایی که کچلن چی؟! Big Grin

میگن اونایی که جلوی موهاشون کچله خیلی زیاد فکر میکنند اونایی که پشت سرشون کچله خیلی آدمای خوش تیپی هستند و اونایی که از جلو تا عقبشون کچله کسایی اند که فکر می کنند خوش تیپندBig GrinBig GrinTongue

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)azad_ahmadi نوشته شده توسط:  این نمونه آماری فکر نمی کنم در داخل ایران بررسی شده باشه، و طبیعتا هم نمونه های ایرانی در این مساله صدق نخواهند کرد.
به نظر واضح میاد که توی ایران نیست ولی این دانشمندان برای همه نظرشون رو تعمیم می دهند اینا همون دانشمندایی هستند که یه روز میگن چایی خوبه یه روز میگن ضرر دارهBig Grin

این گونه از زمان قدیم تو ایران بررسی شده ، مگه نشنیدی قدیمیا میگن کچل ها شانس دارن Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu
ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ ب.ظ
جالب بود Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۵۴ ب.ظ، توسط azad_ahmadi.)
چند وقت پیش چندتا از این دانشمندان مطالعاتی انجام دادن و تاثیر رنگبندی لباس رو بر شخصیت افراد کاوش کرده بودند،TongueBig Grin نوشته بود که رنگ قرمز باعث افزایش اعتماد به نفس میشه. یادمه یکی از دوستای ما هم با کلی ذوق و شوق رفته بود یه تی شرت قرمز (قرمز اونم از نوع خفن) خریده بود اونم استین کوتاه Big GrinBig Grin (اساسا این بنده خدا خیلی لاغر بود، این استین کوتاه قرمز هم که پوشیده بود، تصورش الانم برای من خنداوره)، اولین بار که دیدیمش تو خیابون انقدر بچه ها خندیدن و مسخره کردن که تا یه هفته از خونه نیومد بیرون Big Grin .
برای همینه که میگم این کاوش ها در این منطقه جوابگو نیست Big Grin

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi.m2 , Amir V , ف.ش , Xilinx , Mehman , nina69 , saeid_asad
ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۵۸ ب.ظ
چه جالب. واسه من که دقیقا صدق می‌کنه!

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  مسئله کرد. استاد که مشهدی هم بودند با لهجه خاص شو ن گفتند از نوشتنت پیداست در علوم و مهندسی فرد بزرگی میشی. چون چپ دستی .اکثر دانشمندان و بزرگان علوم و مهندسی چپ دست بودن.
SmileSmile
علاوه بر اون، تحقیقات نشون داده بیشتر دانشمندان بزرگ اصالتا مشهدین. کلا مشهدیا آدمای بزرگی ان. ما اینیم دیگه چاکریم.

There is no there there.
ارسال: #۱۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۴۹ ب.ظ
(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  این اخبار این پایگاههای خبری گاهی جالبه و فقط واسه جذب مخاطبه. حالا این دانشمندان کی هستند کجا هستند این خبر را از کدام سایت علمی معتبر آورده معلوم نیست. آخه الآن میشه مو ها را فر دائم کرد یا فر را صاف کرد (من شنیده ام) یا طرف بی موست انواع مو را میشه روی سرش کاشت .
یادمه اولین روزی که رفتم دانشگاه ، فیزیک داشتیم. استاد یک نفر را از بین بچه ها انتخاب کرد و فرستاد پای تابلو که معلومات فیزیک همه را یه جوری محک بزنه. این دوست گرامی ام که سالهاست ازش بی خبرم گچ را در دست چپش گرفت و شروع به نوشتن مسئله کرد. استاد که مشهدی هم بودند با لهجه خاص شو ن گفتند از نوشتنت پیداست در علوم و مهندسی فرد بزرگی میشی. چون چپ دستی .اکثر دانشمندان و بزرگان علوم و مهندسی چپ دست بودن.
SmileSmile

حرف بی منطقی زده ولی خب احتمالا جدی نگفته Smile
منم شنیدم چپ دست ها باهوشندSmile

ارسال: #۱۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ)alirrrrrr نوشته شده توسط:  
(20 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۹ ب.ظ)Xilinx نوشته شده توسط:  حرف بی منطقی زده ولی خب احتمالا جدی نگفته Smile
منم شنیدم چپ دست ها باهوشندSmile
البته این حرف همچین هم بی منطق نیستSmile، چرا که دست چپ ها بهتر می تونن از نیمکره راست مغزشون استفاده کنند که نیمکره راست مغز هم واسه کارهای تحلیلی استفاده میشه. البته دقیق یادم نیست توی همین مایه هاCool

به این لحاظ گفتم بی منطق که فرداد جان گفتن روز اول دانشگاه اونم یه نفر تصادفی از بین این همه آدم انتخاب شده بعد حالا چون دست چپ بوده پس...من برداشتم این هست که همونجوری که اساتید خوب ظاهر بیانی و کلاس رو خوب اداره می کنند و ایشون هم استاد خوبی بوده احتمالا به طرف روحیه داده...یا به نوعی تحویلش گرفته...

سپاس‌گزاری شده توسط: alirrrrrr
ارسال: #۱۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ب.ظ
چپ دستا همه باهوش هستند واقعا استاد خوبی داشتین هر کسی هم قبول نداره با من طرفه :دی
ولی از نظر علم چهره شناسی کسانی که جلوی موهاشون ریخته اصولا انسانهای بخشنده و موفقی هستند و تفکرات خوبی دارند

چرا رفتی چرا من بی قرارم به سر سودای آغوش تو دارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , nina69 , Xilinx , alirrrrrr , sellena , M*Gh
ارسال: #۱۳
۲۰ دى ۱۳۹۶, ۰۵:۳۶ ب.ظ
مو بلند Smile دتس رایت Big Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close