زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۱۲۳۱
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۱۶ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ب.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  سلام.دیدم چند تا از بچه ها از محاسبات باینری پرسیدند گفتم یه پیشنهاد بدم که کارتون خیلی راحت بشه.
واسه محاسبات باینری بهتره که اول اعداد رو به مبنای ۱۰ تبدیل کنید و بعد محاسبات مورد نظر رو روشون انجام بدین و بعد نتیجه رو دوباره به مبنای ۲ تبدیل کنید.به همین راحتی!!!!
من این روش را روی اکثر محاسبات تست کردم و درست جواب میده و فقط وقتی که تقسیم سرریز داره درست جواب نمیده که اون رو میتونید در تقسیم چک کنید.راه حل کاملا تضمینیه!!!!
اخه می خوام توی روش CRC کنترل خطا تو شبکه ازش استفاده کنم . می شه اونجا به چند جمله ای تبدیل کنم و بعد تقسیم اما برای فهم یه سری از توضیحاش تقسیم رو بدونی بهتر. یه حورایی می دونم اما روش اصلی و درستش رو نه .

من واسه نرم میخونم و شبکه ندارم و اینایی رو که شما میگین من نخوندم ولی من از وقتی که با محاسبات باینری آشنا شدم از این روشد که گفتم استفاده کردم و حتی اگه نشه خودم یجوری بهش میدم و حلش میکنم.
آخه محاسبات باینری هم خیلی وقتگیره وهم اینکه آدم تنبل همیشه دنبال راحت ترین راههBig Grin

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۲۳۲
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۳ ق.ظ، توسط esisonic.)
خوبه..امروزم ۴ ساعت و ۲۰ دقیقه ساختمون داده خوندم...!!!..۵۰ درصد اول همواره OK

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  مطمئن باشد سال آینده توپروفایل هممون نوشته :

وضعیت : دانشجوی کارشناسی ارشد
آخ گفتی...خدا از دهنت بشنوه!!! Big Grin
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۷:۳۷ ب.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  همش میترسیدم سرما بخورم آخرش هم خوردم!!Sad
آدم از هرچی بترسه اتفاق میوفته...Big Grin....امیدوارم زودتر خوب بشی!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , mohammadali1990 , H3NGAM3H , Marcel , maryam.raz , moha
ارسال: #۱۲۳۳
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ق.ظ، توسط mos_hos.)
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۴۹ ب.ظ)zeitun نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۱۵ ب.ظ)zeitun نوشته شده توسط:  
(19 آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۲ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(18 آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۲۱ ب.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  میشه [tex]n^{1-x}[/tex] رو به صورت [tex]\frac{n^{1}}{n^{x}}[/tex] تبدیل کرد که مسلما [tex]n^{x}[/tex] بزرگتر از logn است پس در نتیجه رشد [tex]\frac{n}{logn}[/tex] بیشتر است زیرا مخرج آن کوچکتر است.
حالا شما فرض کن x=0 بشه...اونوقت جواب میشه خود n که از n/logn بیشتر میشه..!!!

اگه تو بازه ۰ تا ۱ باشه حرفتون درسته ولی دوستمون گفتن که بازه نداده و وقتی بازه نداریم باید حالت کلی رو در نظر گرفت که جواب همون میشه که گفتم.
اگه [tex]0< x < 1[/tex] باشه رشد [tex]n^{1-x}[/tex] بیشتره دیگه آره؟Confused

چرا همه رفتن امتحان دیگه کسی به سوال من توجه نکرد؟Huh

دوست عزیز جواب حالت بدون بازه رو که من گفتم،جواب حالت با بازه رو هم که دوستان گفتن که دو حالت داره و دیگه غیر از اینها هیچ حالت دیگه ای واسه این مسئله وجود نداره و شما با توجه به صورت سوال و با توجه به گزینه ها خودتون میتونین گزینه صحیح رو تشخیص بدین

تو ۲ تا نصف روز فصل ۱ آمار تموم شد که خودش ۱۱۰ صفحه بود.
تازه فوتسال ایرانم دیدم و اون کلی از وقتمو گرفت!جمعا ۷،۸ ساعت طول کشید.یخرده امیدوار شدم بهش!کتابش با اینکه حجیمه ولی خوب پیش میره.

یک اراده خم نشونده،بر همه چیز،حتی بر زمان قالب می آید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , mohammadali1990
ارسال: #۱۲۳۴
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ق.ظ
مثل اینکه منهم امشب به جغد های مانشت پیوستم.

(۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۴۵ ق.ظ)mos_hos نوشته شده توسط:  تازه فوتسال ایرانم دیدم و اون کلی از وقتمو گرفت!جمعا ۷،۸ ساعت طول کشید.یخرده امیدوار شدم بهش!کتابش با اینکه حجیمه ولی خوب پیش میره.

بهتر که باخت ، خوب که بازی نمیکردن ،شمس و شمسایی هم نیاوردن بچرخه و گل بزنه ، مربی هم که مربی نبود از همه مهمتر ماهم که وقت فرییی نداریم!

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۲
۰
ارسال: #۱۲۳۵
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۱۵ ق.ظ، توسط mohammadali1990.)
سلام به همه دوستان

خوبین؟ خوشین؟ چه خبرا؟

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ)sheyda نوشته شده توسط:  
[تصویر:  143083_1_1379087942.jpg]

کماکان این عکس های نامفهوم ادامه داره ک Smile

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  مطمئن باشد سال آینده توپروفایل هممون نوشته :

وضعیت : دانشجوی کارشناسی ارشد

لایــــک همـــوووووجـــور . . .

ایشالاه . . .

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , humorkhan , sheyda , H3NGAM3H , jafarir , mohandes-abedi
ارسال: #۱۲۳۶
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۵:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۰۰ ق.ظ، توسط Amir V.)
Re: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
خب ب ب ب... ساعت نزدیک ۵ ه بالاخره سیستم عامل تموم شد!!

حقیقت خیلی دیر جلو میرفت اما حسابی شیرفهم میکنت! البته تستاشو نزدم حوصله ندارم دیگه. واسه ٢٥٪ چهارم میزنم.

از فردا هم ایشالا مرور ٥٠٪ اول شروع میشه.

هم احساس خوبی دارم هم بد!

کاش اونقدر ایمان داشتیم به خدا که میتونستیم بطور واقعی بهش توکل کنیم. یعنی وظیفه رو انجام بدی، نتیجه رو بسپری به خدا تا اینقدر ترس از نتیجه نیاد سراغمون...

میرم بخوابم. به امید پیروزی.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: virtual girl , H3NGAM3H , nina69 , mohammadali1990 , asusx59sr
ارسال: #۱۲۳۷
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۰:۵۶ ق.ظ
دوستان عزیز و گرانقدر ،لطفا" منبعد سوال درسی اینجا نپرسید چون کارکرد این تاپیک فقط گزارش پیشرفت درسی و تبادل نظر با بقیه در همین زمینه است و بعضی از دوستان به خارج شدن این تاپیک از کارکرد اصلیش معترضند.خواهشمندم رعایت کنید.

ضمنا" با عرض پوزش سوالات درسی بدون اطلاع قبلی حذف میشوند.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۶
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: SaMiRa.e , H3NGAM3H , mohammadali1990
ارسال: #۱۲۳۸
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ق.ظ
دوست عزیز AMIR V می شه لطفا بفرمایید شما چه کار می کنید که می تونید تا صبح بیدار باشید - آخه من هر کاری می کنم نهایتا تا ۱۲ شب بیشتر نمی کشم - اگه راهنمایی کنید چه کار کنم ممنون می شم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , srj
ارسال: #۱۲۳۹
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ب.ظ
سلام همگی خسته نباشید
تستای ریاضی مهندسی اکثرا راحت تر از رشته های دیگه هستن به نظر شما من تستای رشته های دیگه هم بخونم یا اگه تستای کامپیوتر رو بخونم کافیه؟
۲
۰
ارسال: #۱۲۴۰
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ب.ظ
من که برای این ۵۰درصد اینطوری برنامه ریزی کردم :
هفته ی اول ۲۵درصد اول با تست زنی
هفته ی دوم ۲۵درصد دوم + تست زنی

تا الان هم طبق برنامه خوب جلو رفتم جز گسسته که بین برنامه هام جاش میدم

فقط این آزمون اینترنتی رو نمیدونم کجای دلم بذارم ، نه دلم میاد از دستش بدم نه تایمی براش توی این هفته دارم
۲۱واحد + کلاس + آزمونهای میانترم + مرور درسا . . .

خدیا به من اندکی فقط اندکی تلاش عطا فرما !

لطفا لبخند بزنید !
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: svk7 , Marcel , mohammadali1990 , ana_12345 , Engineer , avril22
ارسال: #۱۲۴۱
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ب.ظ)naziimani نوشته شده توسط:  سلام همگی خسته نباشید
تستای ریاضی مهندسی اکثرا راحت تر از رشته های دیگه هستن به نظر شما من تستای رشته های دیگه هم بخونم یا اگه تستای کامپیوتر رو بخونم کافیه؟

اگه از روی کتاب پارسه یا نصیر میخونی آره تستای رشته های دیگه مثلا برق رو هم بخون چون اینا رو واسه تسلط بیشتر تو کتب کنکوریه کامپیوتر آوردن و حتی بعضی هاش تو کنکور واسه دو گرایش مشترک اومده ولی اگه از روی پوران میخونی نه، چون کتاب پوران هم متنش سنگینه هم تستاش نامفهومه
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan
ارسال: #۱۲۴۲
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۷ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ب.ظ)H3NGAM3H نوشته شده توسط:  فقط این آزمون اینترنتی رو نمیدونم کجای دلم بذارم ، نه دلم میاد از دستش بدم نه تایمی براش توی این هفته دارم
۲۱واحد + کلاس + آزمونهای میانترم + مرور درسا . . .

پارسه هستید؟من این آزمون اینترنتیا سر در نمیارم.چطوره؟کی باید ثبت نام کرد؟هزینه باید داد؟میشه به منم توضیح بدید؟
مرسی
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , H3NGAM3H
ارسال: #۱۲۴۳
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۶:۲۲ ب.ظ)SaMiRa63 نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۱ ۰۵:۴۳ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  بچه ها شما برای یادآوری انتگرال گیری و مشتق گیری و توابع مثلثاتی و غیره واسه حل سوالات ریاضیات مهندسی از چه کتابی استفاده میکنید؟

من شخصا از کتابهای دبیرستان و پیش دانشگاهیم استفاده میکنم ، برای یادآوری خیلی به کار میاند .
شاید فکر کنید خیلی پیش پاافتاده اند ولی همونها خیلی خیلی برای خود من مفید بودند .

ممنون. میشه بگی کدوم کتابا و اینکه از ریاضی لیتهلد کدوم جلدش اینا رو گفته. یادمه تو کتابفروشیا یه کتاب بود که تمام فرمولهای ریاضی رو آورده بود یعنی فقط مخصوص همین بود شما همچین کتبی سراغ ندارید؟
۲
۰
ارسال: #۱۲۴۴
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۲ ق.ظ)soli نوشته شده توسط:  دوست عزیز AMIR V می شه لطفا بفرمایید شما چه کار می کنید که می تونید تا صبح بیدار باشید - آخه من هر کاری می کنم نهایتا تا ۱۲ شب بیشتر نمی کشم - اگه راهنمایی کنید چه کار کنم ممنون می شم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سلام.

اولا یه اصطلاح هست که میگه تا ساعت ۶ بیدار موندن آسونتره از ۶ صبح بیدار شدن!

من عادت کردم ... نزدیک ۴ ساله اینطوریم. البته نه تا این حد!

ولی کار خوبی نیست. همه میگن خواب شب خیلی بهتره. به نظرم همین اوضاعی که داری رو حفظ کن. چون منم کم کم دارم این روال رو عوض میکنم و میخوام ۱۲ خوابم و ساعت ۶ پاشمShy

There is no there there.
۲
۰
ارسال: #۱۲۴۵
۲۲ آبان ۱۳۹۱, ۰۳:۲۲ ب.ظ
سلام بچه های کنکوری ارشــــــــــــــد خسته نباشـیــــــــــــــــــــن!! باشد که شریف نصیبتان گردد. Wink
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , avril22 , jafarir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۰۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۷ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۸۱۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۵۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۹۰ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۹۶ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۷۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close