زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه

ارسال: #۱۱۸۶
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۰ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت پر انرژی در آبان ماه
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  درضمن لطفا پست من رو ببین اگه میتونی جواب بده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس.

سپاس.
دیدمش اما ببخشید پاسخشو نمیدونم
هنوز به اونجا نرسیدم
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , forouzan
ارسال: #۱۱۸۷
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ق.ظ
هـــــــــوررررررررررراا...امروز ۶ ساعت فیکس گسسته خوندم....۵۰ درصد اول گسسته OK شد!!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , H3NGAM3H
ارسال: #۱۱۸۸
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۹ ق.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  هـــــــــوررررررررررراا...امروز ۶ ساعت فیکس گسسته خوندم....۵۰ درصد اول گسسته OK شد!!!

وای خوش به حالت من خودمو کشتم تا فصل ۳ رسیدم !!!!

فقط انسانهای احمق از واژه ی غیرممکن استفاده میکنند .
" من میتونم به آرزو هام برسم چون میخوام "
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , esisonic
ارسال: #۱۱۸۹
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۳۳ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۰ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  سپاس.
دیدمش اما ببخشید پاسخشو نمیدونم
هنوز به اونجا نرسیدم
اوکی بهش رسیدی لطف کن بهم مسیج بده.

ممنون.

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  هـــــــــوررررررررررراا...امروز ۶ ساعت فیکس گسسته خوندم....۵۰ درصد اول گسسته OK شد!!!

چیـــــش! گسسته ی ایکبــــــیریTongue

واقعا خیلی حوصله داشتی ۶ ساعت نشستی پای اون مضخرفات!

There is no there there.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , asusx59sr , H3NGAM3H
ارسال: #۱۱۹۰
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ ق.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  خسته نباشید دوستان گرامی

فکر کنم نخستین باره که توی ۲۰۰ تا پست سوال میپرسم Big Grin همیشه پاسخ دهنده بودم

دوستانی که در آزمون های پارسه و مدرسان شرکت کردن میشه بگن که مباحث زیر توی کدوم آزمونشون میاد؟

۱- برنامه سازی پویا
۲- برنامه سازی حریصانه

۳-RTL , ASM و ریزمعماری و اینا

پیشاپیش سپاس فراوان

جواب سوالت رو اینجا به راحتی می تونی پیدا کنی

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , asusx59sr , H3NGAM3H
ارسال: #۱۱۹۱
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۹:۳۳ ق.ظ
Reply
سلام به همه .. انشالا که ۱۰ روز پایانی رو با جدیت بیشتری پیش ببریم
دوستانی که دنبال کتابهای پارسه هستند(خصوصا آمار) ، مراکز پارسه چند روزی میشه که تکفروشی رو شروع کردن

شاد باشید ..
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer , forouzan , H3NGAM3H , *farnaz*
ارسال: #۱۱۹۲
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۱۸ ق.ظ
(۲۰ آبان ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ب.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  خدا رو شکر بالاخره روحیم برگشت انشالله بتونم خودمو به برنامم برسونم. راستی بچه ها آزمون ۵۰ درصد اول پارسه کی هست؟

ماهان چطور؟

من اگه بخوام آزمونای جامع رو ثبت نام کنم کدوم موسسه قبولم میکنه؟ به نظرتون ۲ تا جامع آخر هزینش توی پارسه و ماهان چقدره؟
این عزیزی که کلید کرده روی من و به پستام منفی میده کیه؟ بهم احساس خاص بودن میدی Big Grin

بچه ها جواب سئوال منو ندادیناااااا کجا ها دو آزمون آخر ثبت نام میکنن؟ Undecided پارسه که گفت نمیشه

مهمترین اصل موفقیت یک جمله است:

"مواظب افکارت باش"
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , H3NGAM3H
ارسال: #۱۱۹۳
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ق.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۳۶ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  خسته نباشید دوستان گرامی

فکر کنم نخستین باره که توی ۲۰۰ تا پست سوال میپرسم Big Grin همیشه پاسخ دهنده بودم

دوستانی که در آزمون های پارسه و مدرسان شرکت کردن میشه بگن که مباحث زیر توی کدوم آزمونشون میاد؟

۱- برنامه سازی پویا
۲- برنامه سازی حریصانه

۳-RTL , ASM و ریزمعماری و اینا

پیشاپیش سپاس فراوان

مهندسی کامپیوتر _پارسه:حریصانه ۲۵ درصد دوم و پویا ۲۵ درصد سوم
و asm ,rtlوریزمعماری هم ۲۵ درصد اول
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , asusx59sr
ارسال: #۱۱۹۴
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ق.ظ
خوش به حالت من اصلا از گسسته چیزی حالیم نمیشه از کتاب پارسه می خونم ولی نمی فهممConfused

کسی که از سرنوشت خود شکایت کند، از حماقت و ناچیزی روح خویش شکایت کرده است.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , esisonic
ارسال: #۱۱۹۵
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۲۲ ب.ظ
سلام منم امروز دارم گسسته را فصل ۵ پورانا میخونم تو شهریور تا ۴ را خونده بودم.گفتم یه دورما تموم کنم بعد کلی دوره کنم.امروز میخوام ۵ و ۷ و ۸ را بخونم فعلا ۶ نمیخونم چون مال ۲۵% سومه.
همگی موفق باشید
۱
۰
ارسال: #۱۱۹۶
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۲۶ ب.ظ، توسط آرتا.)
سلام بچه ها . درصد و رتبه پارسه

مشترک : ۵۶
تخصصی : ۲۳
ریاضی : ۱۵
زبان : ۳۵

رتبه نرم : ۹

خدا رو شکر بد نبود ولی باز باید تلاش کنم که توی آزمون های بعدی بهتر بشه چون هنوز کامپایلر ، نظریه و PL رو شروع نکردم و قراره چهار شنبه تازه استارت نظریه رو بزنم.

یه نکته ای دیدم صفحات قبل یکی از بچه ها گفته بود واقعا باهاش موافقم . این آزمون ها به نظر من رتبه هاش و اینکه تا چه سطح سوالاش رو میتونی بزنی زیاد مهم نیست چون در هر صورت ما توی کنکور اصلی سوال غیر استاندارد و اشتباه داریم که کسی نتونه بزنه . مهم توی این آزمون های آزمایشی حالا هر موسسه ای میخواد باشه اینه که توی بتونی مرحله به مرحله اشتاباهات رو کم کنی و تجربه آزمون دادن رو زیاد کنی . یه مثال از خودم میزنم :
این آزمون ۲۵ درصد دوم من سعی کردم طمع زدن همه تست ها رو که به اشتباه توی آزمون قبلی داشتم کنترل کنم . یعنی تا یه تستی رو مطمئن نباشم نزنم . سر آزمون جمعه از همون تست اولی که شروع کردم فقط این نکته جلو چشام بود که تا مطمئن نباشم تست رو نزنم . مثلا توی مشترکا حدود ۲۲ تا رو روشون کار کردم و تقریبا جواب رو بدست آوردم ولی فقط ۱۵ تاشون رو زدم یعنی باور کنید فقط تست هایی رو میزدم که صد در صد مطمئن بودم ، خدا رو شکر میکنم کارنامه رو که دیدم هر ۱۵ تا درست بود . هر چند که سه تا از اونایی که نزدم باز درست بودن ولی به اونچه که توی آزمون میخواستم یعنی کنترل طمع زیاد زدن تست رسیدم

پ.ن : یکی از دوستان که متاسفانه بعضی وقتا صحبت های غیر منطقی میکنن گفته بود که آزمون های پارسه اینقدر آسونه که وقتی سر جلسه کنکور میری از آسونی تست ها ، کنکور اصلی نمیتونی هیچ کدوم رو بزنی . من به این دوستمون میگم که به نظرتون سوالای سیستم و معماری پارسال سخت بود یا غیر استاندارد. اگه یادت نیست تا هم سوالای پارسال پارسه رو واست بفرستم هم سوالای کنکور پارسال تا یادآوری بشه سوال سخت یا غیراستاندارد یعنی چیDodgy

موفق باشید
۷
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , esisonic , svk7 , armin_b00ter , Sunshine Off , virtual girl , Payam92 , forouzan , maryam.raz , younes
ارسال: #۱۱۹۷
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۰۸ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ)ania_13 نوشته شده توسط:  بچه ها جواب سئوال منو ندادیناااااا کجا ها دو آزمون آخر ثبت نام میکنن؟ Undecided پارسه که گفت نمیشه

پوران میشه
منم میخوام تک آزمون شرکت کنم فقط

بهترین ها پیش خواهد آمد
چون هم خواهانش هستی
هم سزاوارش
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , ania_13
ارسال: #۱۱۹۸
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۵۰ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ق.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  وای خوش به حالت من خودمو کشتم تا فصل ۳ رسیدم !!!!
آخه مباحثش خیلی واسم تکراریه...همه رو درس های دیگه خوندم...واسه هم تو ۶ ساعت ۴ تا فصل به علاوه تستاش خونده شدن!!
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۲:۱۱ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  چیـــــش! گسسته ی ایکبــــــیریTongue

واقعا خیلی حوصله داشتی ۶ ساعت نشستی پای اون مضخرفات!
واقعا ً هم مضخرفه...مخصوصا ً روابط بازگشتی که خیلی رو اعصابه...لامصب فصلش ۳ ساعت طول کشید!!
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۴:۲۴ ق.ظ)آلبالو نوشته شده توسط:  نصفه شبی یهو حس درس پرید!یه ربعی نشستم حین گوش کردن موزیک لایت، اینو ساختم الکی کلی حال کردم!!!Shy
اوریگامی قشنگیه...ولی بد جایی گذاشتیش
قیافه آمار پارسه رو که میبینم تمام بدبختیام و وحشتناک ترین خاطراتم میاد جلو چشام...اسفند پارسال شروع کردم ، مهر امسال تموم شد!!!...خیلـــــــــــــــــــــــــــــــــی زیاده!!!
(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ق.ظ)zhila67 نوشته شده توسط:  خوش به حالت من اصلا از گسسته چیزی حالیم نمیشه از کتاب پارسه می خونم ولی نمی فهممConfused
من از روی مقسمی میخونمش...خوبیش اینه که به سبک ساختمان داده هایی که خوندیم توضیح داده و باعث میشه مطالب برام حکم دوره داشته باشه!!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: forouzan , آلبالو
ارسال: #۱۱۹۹
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۰۱:۵۶ ب.ظ، توسط armin_b00ter.)
دوستان جزوه دکتر اجلالی رو نگاه می کردم بخش محاسباتشو در مورد تقسیم چیزی نگفته بود. حالا اصلا تقسیم جز سر فصل هست یا نه ؟؟ من کلا با این محاسبات مشکل دارم Sad
تو مقسمی یه جوره پوران یه جور دیگه این جزوه هم که اصلا تقسیم نداره. حالا نمی دونم چی کار کنم. ولی به نظرم پوران بهتر بود از بقیشون تو این زمینه.

(۲۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۴۵ ب.ظ)آرتا نوشته شده توسط:  این آزمون ۲۵ درصد دوم من سعی کردم حرص زدن تست رو که به اشباه توی آزمون قبلی داشتم کم کنم . یعنی تا یه تستی رو مطمئن نباشم نزنم . سر آزمون جمعه از همون تست اولی که شروع کردم فقط این نکته جلو چشام بود که تا مطمئن نباشم تست رو نزنم . مثلا توی مشترکا حدود ۲۲ تا رو روشون کار کردم و تقریبا جواب رو بدست آوردم ولی فقط ۱۵ تاشون رو زدم یعنی باور کنید فقط تست هایی رو میزدم که صد در صد مطمئن بودم که خدا رو شکر میکنم کارنامه رو که دیدم هر ۱۵ تا درست بود . هر چند که سه تا از اونایی که نزدم باز درست بودن ولی به اونچه که توی آزمون میخواستم یعنی کنترل حرص زدن تست رسیدم
دقیقا اگه منم بتونم این کارو بکنم اصلا از این رو به اون رو میشه رتبم. آزمون اول ۱۱ تا غلط داشتم مشترک این آزمون کردمش ۷ تا :دی هر چند که پارسه غلطم زیاد داره سوالاش. ولی کلا این آزمون یکم بهتر بود نسبت به آزمون قبلیش از نظر سطح سوالا. بابت رتبت تبریک می گم. ایشالا موفق باشی.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , forouzan
ارسال: #۱۲۰۰
۲۱ آبان ۱۳۹۱, ۰۲:۰۳ ب.ظ
بچه ها خسته نباشید.به نظرم این روزها واین ماهها خیلی باارزش هستن پس فرصت را غنیمت بشمارید وفقط درس بخونید.
من توی درسا ریاضی مهندسی را کامل حذف کردم وکامپایلر هم فقط ۴فصلش را میخونم.اگر کمبود انرژی حس میکنید یا انگیزه تون کم شده نگران نباشید چون برای همه این حالتها بودجو میاد پس غیرطبیعی نیست.همه شما میتونید موفق بشید چون می خواهید ودارید براش تلاش می کنید فقط خدا را هیچ گاه از یادنبرید.Smile
برای همه تون آرزوی موفقیت میکنم.

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , mahdi20 , آرتا , svk7 , Shady205 , forouzan , Mehran , maryam.raz , dana12 , deh-ab , fatemesoleimani , shima506 , jafarir

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۵۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۴۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۹۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۵۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۸,۸۸۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۳۸,۱۵۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
Star سحر خیــــــــــــــــــزان مانشت nasrolah ۹۴۸ ۲۰۹,۱۶۲ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۶۰۴ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close