زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

armin_b00ter
(داره مانشتی ها رو بالا می بره)
داره مانشتی ها رو بالا می بره

پاسخ درست: ۴ سوال
تاریخ ثبت نام: ۱۹ مرداد ۱۳۹۱
تاریخ تولد: تعیین نشده
زمان محلی: ۲۵ April 2024 , 12:41 PM
وضعیت: آفلاین

مقبولیت: ۱۱۴/۸+
۳۵۶
۶۰

اطلاعات انجمن armin_b00ter
آخرین بازدید: ۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ق.ظ
کل ارسال‌ها: ۲۶۱ (۰/۰۶ ارسال در روز | ۰/۰۷ درصد از کل ارسال‌ها)
(یافتن تمامی موضوع‌هایافتن تمامی ارسال‌ها - )
مدت زمان آنلاین بودن: ۲ روز, ۷ ساعت, ۵۱ دقیقه, ۴۹ ثانیه
اعتبار: ۱ [جزییات]

اطلاعات تماسِ armin_b00ter
وب‌ سایت: http://arminb.me
ایمیل: ارسال یک ایمیل به armin_b00ter.
پیام خصوصی: ارسال یک پیام خصوصی به armin_b00ter.
شماره‌ی ICQ:
شناسه‌ی AIM:
شناسه‌ی Yahoo: armin_b00ter
شناسه‌ی MSN:
اطلاعات اضافی درباره‌ی armin_b00ter
مکان زندگی شما: رشت
رتبه کنکور ارشد؟: ۱۷
دانشگاه کارشناسی: شیراز
وضعیت: دانشجوی کارشناسی ارشد
دانشگاه کارشناسی ارشد: صنعتی شریف
دانشگاه دکتری:
گرایش: مهندسی نرم‌افزار
لینک مصاحبه با مانشت: https://manesht.ir/forum/thread-14913.html

نظرهای کاربران
 fo-eng (08 آبان ۱۳۹۴ در ۱۲:۰۱ ق.ظ)
سلام. وقت بخیر.
ببخشید من یک سوال در خصوص داده کاوی داشتم می تونم ازتون کمک بگیرم.؟
 milad_jam (24 مهر ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۹ ب.ظ)
سلام
در یکی از پستهاتون خوندم که کتاب Cloud computing principles and paradigms رو مطالعه کردید
ترجمه این کتاب رو در اختیار دارید؟
اگه داشتید لطفا به آدرس ایمیل من ارسال کنید.
سپاسگذارم
Milad_Jamshidzadeh@Yahoo.com
 Amir V (30 آذر ۱۳۹۲ در ۰۷:۲۷ ق.ظ)
کجایی پسر؟
بیا ببینمت. کدوم خوابگاهی؟ چه میکنی؟
 teacherpc (25 مهر ۱۳۹۲ در ۰۷:۴۹ ب.ظ)
قبولیت تبریک عزیزم
 PanizIr (25 تیر ۱۳۹۲ در ۰۵:۱۳ ق.ظ)
سلام
میشه لطفا تو این پست کمکم کنین:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون
 jahani (13 تیر ۱۳۹۲ در ۰۲:۳۹ ب.ظ)
در مورد اینکه کیفیت دانشگاه ها به شدت پایین اومده و دانشجوها به شدت تک بعدی شدند من هیچ بحثی باهات ندارم . نه تنها تو دوره فوق لیسانس بلکه تو دوره لیسانس هم همین وضعو داریم. در سالهای اتی در دوره دکترا هم خواهیم داشت. مدرک گرایی و نمره گرفتن دیگه داره مد میشه و راهش مشخص شده و دانشجوها فهمیدند چطور میشه نمره گرفت. اما واقعا به لحاظ خیلی چیزها در سطوح پایینتری نسبت به بچه هایی قرار دارند که تو سالهای گذشته با معدلهای خیلی پایینتر فارغ التحصیل شدند.
اما مسئله اینه که چه من بخواهم چه نخواهم هر سال تعدادی ادم میرن به دوره کارشناسی ارشد. حالا اگه این وسط من یه سری ادم رو که میتونم کمک کنم، کمک نکنم یه سری دیگه میرند. یه سری دیگه که فقط شاید چون امکانات بهتری داشتند، پول بیشتری داشتند و کلاسهای موسسات مختلف رو رفتند، تونستند برن دانشگاه . باور کن بازم وضع تغییر نمیکنه. و چه بسا بدتر از این هم بشه.
من اینجا از اون چیزهایی که بلدم دانشم رو در اختیار دیگران میگذارم و با این کار تازه دانشم هم بیشتر میشه. مطمئن باش سقف ارزوهای من راهنمایی بچه های مانشت نیست و خیلی بیشتر از این فکر میکنم (زدن یه موسسه مشاوره یا چاپ یه کتاب مشاوره کمترین خواسته ام هست) اینجا فرصت مناسبی هست تا اندیشه هامو به چالش بکشم. اتفاقا اگر کسی انتقاد کنه استقبال میکنم و اگر ایرادی هم بگیره یا سوالی هم بپرسه خیلی خوشحال میشم. شاید تا دو سه سال دیگه یه روزی فهمیدی که نتیجه این همه تلاش من در مانشت به کجا می انجامد.
یه چیز دیگه مشاوره کار مهندسی نیست کار روانشناسیهSmile
نکته اخر اینکه من شیفته کار مشاوره هستم. نه تنها در زمینه کنکور بلکه تو زمینه های دیگر نیز خیلی از دوستانم به من برای مشاوره مراجعه میکنند. ما زندگی میکنیم که لذت ببریم و مشاوره کاریه که باعث میشه لذت ببرمSmile
 my major (12 تیر ۱۳۹۲ در ۰۶:۴۸ ب.ظ)
واقعا تحت تاثیر حرفهای آقای جهانی قرار گرفتم واقعا فقط تلاش مهمه به جز این هر چقدر پول خرج کنی هیچ نتیجه ای نداره خدا کنه ما هم جز اونایی باشیم که واقعا تلاش میکنن . هدف من فقط ادامه تحصیل و رسیدن به جایی هست که بتونم علمم رو در اختیار دیگران قرار بدم به تدریس خیلی علاقه دارم . دوست دارم از علمم مفید استفاده کنم تا جایی که این قلب می تپه میخونم هر چقدر که سخت باشه هر چقدر هم که شکست بخورم مهم نیست مگه از مورچه به اون ریزی کمترم که این همه بار رو تمام روز به دوش میکشه و زحمت میکشه و تا موقعی که یکی لگدش نکنه و نمیره از حرکت نمی ایسته .
 آرتا (۰۴ تیر ۱۳۹۲ در ۰۴:۴۵ ب.ظ)
آرمین سلام،راجب حرفای آقای جهانی یه چی بگمت.
یه روزی به یکی از مخ های سایت stackoverflow یه ایمیل زدم که چرا واقعا میای اینجا وقتت رو تلف میکنی (طرف حدود ۶۰ سال سن داره و استاد دانشگاه استنفورده ) و به سوالای خ خ خ ساده بچه ها هر ساعت جواب میدی ، چه دلیلی داره اینجوری وقتتون رو تلف میکنید .
بعد چند روز این جواب رو بهم دادش : فقط علاقه و علاقه!!!!!
 jahani (04 تیر ۱۳۹۲ در ۰۳:۵۱ ب.ظ)
ولی اینکه گفتید جالب بود برامSmile اینکه یکی اسم منو سرچ کنه واقعا هیچ رزومه ای چیزی از من یافت نمیکنه:پی البته رزومه کارهای کنکوری من رو بگذری کنار اصولا جزکار در چند شرکت مختلف چیز خاصی گیر نمیاری. نبایدم گیر بیاری چون تمام این سه سال بیشتر تمرکزم رو کنکور بوده و بسSmile و هنوز قصدم اینه که در این زمینه فعالیت کنم شاید یه روزی بیخیالش شدم و رفتم سراغ رشته اصلی خودم و تو اون زمینه کارهای خفن تری کردمSmile من همیشه اعتقادم این بوده که ادم باید یه شغل داشته باشه ازش پول در بیاره و یه شغل داشته باشه انگیزه های روانیشو ارضا کنه. من از شغل اولم پول در میارم و از کار کنکور لذت میبرم. چون دوستش دارم.
 jahani (04 تیر ۱۳۹۲ در ۰۳:۳۶ ب.ظ)
اتفاقا سوال بسیار مناسبی پرسیدی. من الان تو پروژه طرح جامع مالیاتی مشغول به کار هستم منتها الان اینجا چون دولت داره عوض میشه رسما همه چی رو هواست.یعنی این مدت فشار کاریم خیلی کمتر شده و به همین علت یه مقدار وقتم ازادتر شده و از وقتم تو مانشت صرف میکنم. نکته بعدی این که خوب قطعا یه سری انگیزه های شخصی هم دارم برای اینکار و این طور نیست که از سر علافی پاشم بیام اینجا.
نکته بعدی اینکه خوب من کار کنکور هم در کنار کار اصلیم میکنم ولی خوب چون کار کنکور و مشاوره و تدریس و کارهای دیگه هنوز به طور رسمی شروع نشده و این حرفها وقتم ازاده این روزها... در مورد این که این تاپیکها به درد نمیخوره صرفا بگم همه اینا خودم هم میدونم تا وقتی طرف درس نخونه دوزار نمی ارزه. یعنی خیلی ها هستند فکر میکنند برن کلاس، برن پیش مشاور مشکلاتشون حله. در حالیکه بابا اصل کار اون زحمته هست که باید بکشی. من تلاشم برای اون چند نفر قلیلی هست که واقعا دارند زجمت میکشند و این اول راه یه کم گیچن که طبیعی هم هست (شما هم اولش این طوری بودی منم بودم همه هستیم)
در کل ممنونم ازت که توجه داشتی به من.
 elmesias (26 اردیبهشت ۱۳۹۲ در ۰۱:۴۸ ب.ظ)
سلام، خیلی خیلی بهت تبریک میگم ان شاالله همیشه موفق باشید. ببخشید یه سوال داشتم ازتون، میشه بگید دوستاتون از چه چیز هوش امیرکبیر ناراضی بودن؟ از سخت گیری اساتید؟ از امکانات؟ از سطح سواد اساتید؟یا از چیزای دیگه؟ممنون میشم جواب بدید
 svk7 (24 اردیبهشت ۱۳۹۲ در ۰۲:۲۷ ب.ظ)
سلام
تبرییییییییییییییییییک آرمین جان
ترکوندی شدید
 mhbftdb (23 اردیبهشت ۱۳۹۲ در ۰۲:۱۹ ب.ظ)
سلام رتبه ۱۷ رو تبریک میگم ایشاالله همیشه بترکونی
 Amir V (14 دى ۱۳۹۱ در ۰۷:۵۵ ب.ظ)
پُستت بطور اتفاقی پاک شد Tongue Big Grin
 armin_b00ter (02 دى ۱۳۹۱ در ۰۳:۴۳ ب.ظ)
سلام به روی ماهت Big Grin
 teacherpc (02 دى ۱۳۹۱ در ۰۳:۳۵ ب.ظ)
ارمین سلام
 teacherpc (02 دى ۱۳۹۱ در ۰۳:۳۴ ب.ظ)
ارمین سلام

You can't send a comment to this user because your usergroup can't send comments.

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close