زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۹۴۶
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ، توسط moha.)
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۲۷ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  تجربه دارین هاBig Grin حالا وارد جزییات نشیم دیگهConfused گذشتAngel

بعد از کنکور دیگه وقتمون آزاده وارد جزییات میشیم نگران نباشBig Grin

(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  من ک قشنگ مهندسی نرم افزار بیچارم کرده. دیووونه شدم. اهههههه
ترک تحصیل

منم متنفرم ازش،اصلا نگاش که میکنم از درس و دانشگاه بیزار میشمAngry
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۹۴۷
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ، توسط Payam92.)
با اجازه دوستان:

درست شد جای دیگه آپ کردم.
دانلود ۲۵% اول مدرسان :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

داغ و تازه.

فایل‌(های) پیوست شده
answerbooklet.pdf
اندازه فایل: ۱/۲۲ MB
questionbooklet.pdf
اندازه فایل: ۵۸۰/۱۱ KB
questionbooklet_2.pdf
اندازه فایل: ۳۹۵/۵۶ KB

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۱۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , nana2010 , sattar2 , asiehmohammadian , آلبالو , jameshenas , Marcel , matin724 , Pakzad , mhbftdb , fatemesoleimani , alireza.ghp , Mohammad-A , آرتا , fas , hosnieh , H3NGAM3H , nina , shark , samereh , nina69 , mohammadali1990
ارسال: #۹۴۸
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)farhadk نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ق.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  رفتم سنجش ثبت نام کنم . پول رو پرداخت کردم اما توی ثبت نام میگه باید کیبود انگلیسی باشه اما وقتب می خوام اسم و فامیل و اینا وارد کنم هم انگلیسی می نویسه .
مشخصاتتو تو notepad فارسی تایپ کن اونجا کپی پیست کن.
اگه راست کلیک کردی paste غیر فعال بود.
کنترل+C کپی.
کنترل+V پیست.

ای ول ، مرسییییییییییییییییییییییییییییییی . چه ایده عالی بود . مشکلم حل شد . اما براشون متاسف شدم با این سایتشون .Smile
دستت درد نکنه ایشالا کنکور هر جا دوست داری قبول شی .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhadk , mohammadali1990
ارسال: #۹۴۹
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
سلام بچه ها ... من تازه یعنی تقریبا تازه وارد مانشت شدم ... هنوز اون جور که باید نخوندم .. یعنی هی نوک زدم اما افتضاح بوده .. دیدم همه دارین می خونین کلا حالم گرفته شد
بچه ها به نظرتون دیره ؟ می تونم بتون برسم ؟
ازمون هم شرکت نکردم .. پارسال شارسه بودم اما چون درست نخوندم چیزی نشدم .. امسال دیگه نرفتم Sad
۱
۰
ارسال: #۹۵۰
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  با اجازه دوستان:

دانلود ۲۵% اول مدرسان :

داغ و تازه.

اینا که کلمه عبور می خواد ؟؟؟؟؟؟؟

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , sattar2 , mohammadali1990
ارسال: #۹۵۱
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ، توسط esisonic.)
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  دانلود ۲۵% اول مدرسان :
خیلی باحالی...من الآن رسیدم خونه واگرنه اول من میزاشتم Big Grinخخخخخ....الآن یه جا آپلودش میکنم!!!
ولی خدایی آسون بود...تنها درسی رو که نزدم مدار الکتریکی بود (اونم آسون بود...اگه تمرین میکردم میشد بزنم)

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , mohammadali1990
ارسال: #۹۵۲
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط Payam92.)
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۷ ب.ظ)ana_12345 نوشته شده توسط:  اینا که کلمه عبور می خواد ؟؟؟؟؟؟؟

اپ کردم جای دیگه دوستان میتونن استفاده کنن

(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  دانلود ۲۵% اول مدرسان :
خیلی باحالی...من الآن رسیدم خونه واگرنه اول من میزاشتم Big Grinخخخخخ....الآن یه جا آپلودش میکنم!!!
ولی خدایی آسون بود...تنها درسی رو که نزدم مدار الکتریکی بود (اونم آسون بود...اگه تمرین میکردم میشد بزنم)
کارنامه کی میاد؟

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۱
۰
ارسال: #۹۵۳
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۵ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ)Payam92 نوشته شده توسط:  چیکار کردی آسون بود به نظرت؟
به نظرم که آسون بود...ولی الآن که دارم پاسخنامه رو می خونم میبینم چه خرابکاری کردم...
تغصیر خودمه...خوب دوره نکردم...
برای آزمون بعدی اونقدر تمرین حل میکنم تا انگشتام لمس بشه...Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: samereh , mohammadali1990
ارسال: #۹۵۴
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۳ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  خیلی باحالی...من الآن رسیدم خونه واگرنه اول من میزاشتم Big Grinخخخخخ....الآن یه جا آپلودش میکنم!!!

درصداتون چنده؟
من ریاضی وزبان رو خوب نزدم بااینکه ریاضی خونده بودم ،زبانم ولششش کن امیدی نیسConfused
زبان ۱۲
ریاضی ۲۰
مشترک ۶۶
تخصصی ۴۷

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی......
۱
۰
ارسال: #۹۵۵
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۶ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  من ک قشنگ مهندسی نرم افزار بیچارم کرده. دیووونه شدم. اهههههه
ترک تحصیل
از رو چی میخونی؟

فصل چهارم پرسمن.
انقدر حالمو گرفته که حد نداره. شما چی میخونید؟ کجایید؟
۱
۳
ارسال: #۹۵۶
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۵۴ ب.ظ
واقعا ممنون خیلی خیلی لطف کردید

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۰
۰
ارسال: #۹۵۷
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۱ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۰ ب.ظ)m_gh نوشته شده توسط:  زبان ۱۲
ریاضی ۲۰
مشترک ۶۶
تخصصی ۴۷
واقعا خوب زدین من مشترک ۵۳
بقیه رو مطمئن نیستم

به امید زندگی بهتر.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz
ارسال: #۹۵۸
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۷ ب.ظ
من پارسه شرکت کردم و درصدام ایناس
ریاضی ۱۲/۵ (محاسبات رو خرابیدم)Confused
مشترک ۴۶Undecided
تخصصی نرم ۵۴Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , jameshenas , m_gh , Payam92 , آرتا , sara_sb92 , mohammadali1990
ارسال: #۹۵۹
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۲ ب.ظ
من بلد نیستم از کجا بفهمم چیو چند درصد زدم...Big Grin
منتظر کارنامه ام میشنم.

۱
۱
ارسال: #۹۶۰
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۲ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  من بلد نیستم از کجا بفهمم چیو چند درصد زدم...Big Grin
منتظر کارنامه ام میشنم.
از فایل زیر استفاده کن :

فایل‌(های) پیوست شده
Percent-finder.zip
اندازه فایل: ۱۱۲/۰۸ KB

به امید زندگی بهتر.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , esisonic , آرتا , samereh , nina69 , mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۸۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۹۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۰۷ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۰ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۹۹۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۹۷ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۹۴ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۹۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close