زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند-شروع برنامه ریزی

ارسال:
۲۶ آبان ۱۳۸۹, ۱۰:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۵ ب.ظ، توسط fatima1537.)
بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند-شروع برنامه ریزی
فکر کردم خوب باشه اگر بچه هایی هستند که سال سوم هستند و میخواهند سال دیگه به طور جدی کنکور بدهند با هم برنا مه ریزی کنیم و از الان شروع کنیم به خواندن اگر کسی هست که بسم ا..

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: aminamini , HRZ
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۸۹, ۰۷:۲۱ ب.ظ
RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند
من امسال سال سوم هستم.می خوام امسال شروع کنم.فکر کنم اگر بیشتر از یه نفر باشیم تو برنامه ریزی بیشتر به برنامه ریزیمون مقید می شیم.

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۸۹, ۰۹:۲۶ ب.ظ
بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند
من هم سال سومی هستم. قصد داشتم از همین امسال شروع به خوندن کنم اما کمی تا قسمتی درس‌ها و پروژه‌ها سنگین شده و حالا هم کم کم داریم به انتهای ترم نزدیک میشیم. امیدوارم به این فرصت (هم من و هم سایر دوستان) هر چی زودتر دست پیدا کنیم.
۰
۰
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۲۸ ق.ظ
فکر کنم بین دو ترم فرصت خوبیه

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال:
۲۶ آذر ۱۳۸۹, ۰۲:۵۰ ب.ظ
(۲۶ آذر ۱۳۸۹ ۱۲:۲۸ ق.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  فکر کنم بین دو ترم فرصت خوبیه

آره، هم اینکه تازه درس های این ترم رو واسه دانشگاه خوندیم و تا حدودی تو ذهنمون هستن و هم اینکه تا شروع ترم بعد و جدی شدن درس ها، فرصت کافی تا قبل از عید در اختیار داریم.
۰
۰
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۳۰ ب.ظ
به نظر من هم خوبه .هر چند که من کم کم دارم واسه شبکه شروع می کنم.راستی بچه‌ها شما چه رشته ای هستین؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
۰
۰
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۸۹, ۰۳:۱۴ ب.ظ
فناوری..رشته فرق نمی کنه..بعد از پایان امتحانات اول سر منابع به توافق میرسیم و به نظرم از گسسته شروع کنیم ..حالا شماه هم نظراتتون بدید

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۸۹, ۰۴:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۸۹ ۰۶:۵۹ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
منم فناوری...
گسسته که من داغونم
امتحاناتون کی تموم می شه؟
من فکر کنم۳۰ دی

۰
۰
ارسال:
۲۷ آذر ۱۳۸۹, ۰۷:۱۴ ب.ظ
اگه یه برنامه ریزی کلی داشته باشیم که بدونیم چه درسایی و می خوایم بخونیم و برای هر درس چقدر باید وقت بذاریم بهتره.اینطوری یه چارچوب کلی داریم که می تونیم متناسب با اون پیش بریم.
من فکر می کنم اول درس های مشترک و بخونیم بهتره چون اونا مهمترن و ضریبشون بیشتره.شروعش با گسسته بد نیست اما من فکر کنم گسسته یه خورده زمان بر هست.حداقل برای من اینطوریه.
می تونیم درس هارو به صورت موازی هم بخونیم.یعنی همزمان ۲-۳ تا درس و بخونیم.اینطوری یه کم هم تنوع توشون هست و کمتر خسته می شیم به خصوص که بین دو ترم هم کلا خونه هستیم و درس دیگه ای هم نداریم.

۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۹ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۰۳ ق.ظ
سلام دوستان
اگه اجازه بدین منم هستم
البته من ترم ۳ هستم ولی میخوام سال دیگه ازمایشی کنکور بدم و حتما میخوام رتبه خیلی خوبی بیارم. تا واسه سال بعدش اماده اماده باشم. (ضمن اینکه میخوام کامل همه درس‌ها رو خوب کار کرده باشم تا برای سال اول که ازمایشی هست هم یه رتبه خیلی خوب بیارم(منم ایتی هستم))
به هر حال اگه اجازه بدین منم همراهیتون میکنم و درس‌ها رو با هم دیگه بخونیم.
من مشکل زیادی واسه اینکه بیشتر درسها رو نخوندم ندارم. یعنی سعی میکنم خودم رو برسونم. مثلا از الان دارم شبکه های کامپیوتری و سیستم عامل رو میخونم
به هر حال خوشحال میشم همراهیتون کنم و از تجربه شما عزیزان استفاده کنم.
البته اگه اجازه بدید.
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۹ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۲۸ ق.ظ
یه کم زود نیست؟

۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۹ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۵۹ ق.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۲۸ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  یه کم زود نیست؟

میگن‌: ماهی رو هروقت زودتر از اب بگیری تازه تره: دی

خب میخوام ۱ سال زودتر خودم رو محک بزنم. اشکالی که نداره مهندس؟؟؟

انرژی مثبت بده عزیز
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۹ آذر ۱۳۸۹, ۱۱:۳۰ ق.ظ
اوم ...
منم امسال کنکور ثبت نام کردم اما هنوز نخوندم.سال قبل از ارشد معمولا کنکور می دن واسه
آشنایی....
اگه الان خیلی به خودت فشار بیاری واسه کنکور واقعی خسته می شی...
اما خوب به هر حال صلاح مملکت خویش خسروان دانند !!
فعلا که بقیه بچه‌ها خیلی دیربه دیر میان اینجا معلوم نیست چی به چی هست!

۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۹ آذر ۱۳۸۹, ۱۱:۳۴ ق.ظ
یکی از دوستام میگفت وقتی آدم سال اول درس رو میخونه خیلی با دقت بیشتری میخونه تا سال دوم.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۹ آذر ۱۳۸۹, ۱۲:۳۲ ب.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۸۹ ۱۱:۳۰ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  اگه الان خیلی به خودت فشار بیاری واسه کنکور واقعی خسته می شی...

من اینجوری فکر نمیکنم. به هر حال به نظرم ما تو زندگیمون خیلی زمان داریم که بدون هیچ دلیلی هدر میدیم.یعنی اگه فکر کنیم میبینیم واقعا زمان های هدر رفته زیاد داریم. مطمئنا با یه برنامه ریزی خوب و اینکه بهش عمل کنیم میتونیم به همه کارهای زندگیمون برسیم.
منم فشار زیادی نمیخوام بیارم. با یه روال منطقی میخوام جلو برم. (واسه همین منطقی پیش رفتن هم تصمیم گرفتم ۱ سال زودتر شروع کنم. )
البته حرفهای شما هم صحیح هست.
به هر حال امیدوارم بعد از امتحان های این ترم یه برنامه ریزی دقیق کنین و با هم بخونین.
منم میخوام بعد از ۸ ترم ارشد قبول شم. دیگه از طولانی شدن خسته میشم.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۶ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۳۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۵۲ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۵۸۷ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۳۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۲۷۶ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close