زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۳۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند-شروع برنامه ریزی

ارسال: #۱۶
۲۹ آذر ۱۳۸۹, ۰۱:۵۸ ب.ظ
بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند
به هر حال شما هم اگر باشین خوشحال می شیم.
به نظر من سعی کن از الان واقعا درسا تو خوب خوب بفهمی شون و نگران تست زدن نباش.
واسه وقتایی که زیاده یه توصیه بهت می کنم.سعی کن چیزایی و یاد بگیری که توی دانشگاه یاد نمی دن.چون رشته‌ی ما رشته‌ی واقعا گسترده ای هست و همه چیز توش درس نیست.کسی که فقط به درساش بسنده کنه حتی اگه تو درسا بهترین باشه خیلی تو بازار کار موفق نمی شه!
به هر حال برات آرزوی موفقیت می کنم.
بازم می گم اگر شما هم باشین واسه درس خوندن باعث خوشحالیه!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۲۹ آذر ۱۳۸۹, ۰۲:۵۰ ب.ظ
RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند
(۲۹ آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۵۸ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  به هر حال شما هم اگر باشین خوشحال می شیم.
به نظر من سعی کن از الان واقعا درسا تو خوب خوب بفهمی شون و نگران تست زدن نباش.
واسه وقتایی که زیاده یه توصیه بهت می کنم.سعی کن چیزایی و یاد بگیری که توی دانشگاه یاد نمی دن.چون رشته‌ی ما رشته‌ی واقعا گسترده ای هست و همه چیز توش درس نیست.کسی که فقط به درساش بسنده کنه حتی اگه تو درسا بهترین باشه خیلی تو بازار کار موفق نمی شه!
به هر حال برات آرزوی موفقیت می کنم.
بازم می گم اگر شما هم باشین واسه درس خوندن باعث خوشحالیه!

ممنون مهندس
ایشالله شما هم خوب بخونین که حتما ارشد قبول بشین.
شما الان ترم ۵ هستین دیگه؟؟؟ یه سوال. برای ثبت نام تو ارشد امسال مشکلی نبود؟؟
یعنی به راحتی میشه وقتی ترم ۵ هستیم ثبت نام کنیم و کنکور بدیم دیگه ؟؟؟مشکلی که پیش نمیاد؟؟

برای خارج از درس هم من برای طراحی صفحات وب Html و css مسلطم. مشغول یادگیریasp vbscript . سی شارپ دات نت و Php هستم.
همچنین برای شبکه هم network+ رو میشه گفت یاد گرفتم. مشغول یادگیری mcse.mcitp و ccna هستم فعلا.
بعد هم ببینیم میشه مدرک هاش رو گرفت یا نه
شما به جز این موارد چیز دیگه ای پیشنهاد میکنید که تو دوران دانشجویی یاد بگیرم؟؟؟

منم خوشحال میشم پیش دوستان عزیزی مثل شما مشغول درس خوندن بشم. امیدوارم بعد از پایان این ترم همگی با هم شروع کنیم.
منم وقتی گروهی تصمیم میگیریم که درس بخونیم خیلی انگیزم بیشتر میشه.
امیدوارم دوستان همراهی کنند.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۳۰ آذر ۱۳۸۹, ۰۲:۱۰ ق.ظ
خوبه
بچه‌ی اکتیوی هستی!
خوب زمینه‌ها زیاده.اما هر چی و یاد می گیری تا تهش برو!
اگر بقیه بیان سر بزنن برنامه ریزی هم می کنیم.احتمالا چون خیالشون راحته که تا یه ماه دیگه هنوز توی این ترم هستیم فعلا نمی ان.
هر چی خدا بخواد ایشالا همه قبول شیم.
موفق باشی

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۲ دى ۱۳۸۹, ۱۰:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ دى ۱۳۸۹ ۱۰:۲۲ ب.ظ، توسط خاطره.)
منم رقیب سال آینده . و برای IT میخونم ...
Cool
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۷ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۳۷ ب.ظ
سلام بچه ها
نمی خواین کم کم یه فکری واسه برنامه ریزی کنین؟
من که دو روز دیگه امتحانای پایان ترمم تموم می شه.چند روز هم واسه پروژه‌ها وقت می ذارم.یعنی تا کمتر از یه هفته دیگه تعطیلاتم شروع می شه.نمی خواین دست به کار شین؟

۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۹ دى ۱۳۸۹, ۰۴:۴۱ ق.ظ
(۲۹ آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۵۹ ق.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  
(29 آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۲۸ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  یه کم زود نیست؟

میگن‌: ماهی رو هروقت زودتر از اب بگیری تازه تره: دی

خب میخوام ۱ سال زودتر خودم رو محک بزنم. اشکالی که نداره مهندس؟؟؟

انرژی مثبت بده عزیز

ماهی رو هر وقت از آب بگیری می‍میره. به نظرم اگه می‍خواین درس بخونید سعی کنید که بسیار بسیار مفهومی و ساده بخونید و اصلاً کنکوری کار نکنید. هنوز خیلی زوده واسه تست زدن و کار کردن و الکی یک سال بیشتر از عمرتون واسه کنکور تلف می‍شه. سعی کنید که چیزی که توی این یک سال اضافی می‍خونید توشه دنیا و آخرتتون بشه نه وسیله چند روز کنکور.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , - rasool - , meys@m
ارسال: #۲۲
۲۹ دى ۱۳۸۹, ۰۹:۱۸ ق.ظ
شما میتونید با منابع اصلی شروع کنید
زبان رو خیلی خوب کار کنید از اون توشه هاست که دکتر گفتنSmile
از سفر کنکور سعی کنین لذت ببرین ما داشتیم دوستانی که خیلی به خودشون فشار آوردن بعد قبولی احساس خوبی نداشتن
البته اون ریاضی بود Big Grin شما نگران نباشین!

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۲۳
۲۹ دى ۱۳۸۹, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۲۹ دى ۱۳۸۹ ۰۴:۴۱ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  
(29 آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۵۹ ق.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  
(29 آذر ۱۳۸۹ ۰۱:۲۸ ق.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  یه کم زود نیست؟

میگن‌: ماهی رو هروقت زودتر از اب بگیری تازه تره: دی

خب میخوام ۱ سال زودتر خودم رو محک بزنم. اشکالی که نداره مهندس؟؟؟

انرژی مثبت بده عزیز

ماهی رو هر وقت از آب بگیری می‍میره. به نظرم اگه می‍خواین درس بخونید سعی کنید که بسیار بسیار مفهومی و ساده بخونید و اصلاً کنکوری کار نکنید. هنوز خیلی زوده واسه تست زدن و کار کردن و الکی یک سال بیشتر از عمرتون واسه کنکور تلف می‍شه. سعی کنید که چیزی که توی این یک سال اضافی می‍خونید توشه دنیا و آخرتتون بشه نه وسیله چند روز کنکور.

به نظرتون بهترین زمان واسه شروع جدی واسه کنکور چه زمانی هست؟ من دارم می رم ترم ۶/الان شروع کنم زوده؟ یعنی حتما باید از تابستون شروع کرد؟

۰
۰
ارسال: #۲۴
۲۹ دى ۱۳۸۹, ۰۶:۱۱ ب.ظ
(۲۹ دى ۱۳۸۹ ۰۴:۴۱ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  ماهی رو هر وقت از آب بگیری می‍میره. به نظرم اگه می‍خواین درس بخونید سعی کنید که بسیار بسیار مفهومی و ساده بخونید و اصلاً کنکوری کار نکنید. هنوز خیلی زوده واسه تست زدن و کار کردن و الکی یک سال بیشتر از عمرتون واسه کنکور تلف می‍شه. سعی کنید که چیزی که توی این یک سال اضافی می‍خونید توشه دنیا و آخرتتون بشه نه وسیله چند روز کنکور.

سلام دکتر جان
ممنونم
من میخوام از الان که ترم ۳ هستم. یا الان که فکر کنم دارم میرم ترم ۴ . درسهایی که تو کنکور ارشد هم میان جدی‌تر از درس های دیگه بخونم و وقت بیشتری براشون بزارم.
ضمن اینکه انتخاب واحد هام رو طوری میخوام کنم که تا پایان ترم ۵ تمام درسهایی که منبع ارشد هستن را بخونم. و سال دیگه خودم رو محک بزنم.
در اخر اینکه من همیشه هر وقت تست زدم باعث این شده که درس برام تثبیت بشه و به شکل اموزشی میخوام تست بزنم.
به نظرتون دارم اشتباه میکنم؟؟؟
خوشحال میشم نظرتون رو با توضیحات بدونم؟
پ ن‌: امان از دست این ماهیه Big Grin
۰
۰
ارسال: #۲۵
۲۹ دى ۱۳۸۹, ۰۶:۳۴ ب.ظ
زدن تست به قصد آموزش خیلی هم خوبه. ولی تنها به قصد آموزش. چون که نکات تستی و کنکوری زیادی وجود داره که در حال حاضر برای شما سم محسوب می‍شه.

به نظرم سعی کنید که دروس رو خیلی خوب و کامل بخونید. تست‍ها هر سال قیافه‍اشون عوض می‍شه و نمی‍شه به زدن ۴ تا تست دل بست. من رفیق‍هایی داشتم که بدون زدن حتی یک تست رتبه بسیار خوبی آوردن! یعنی خود تست زدن به تنهایی ملاک نیست. شما از این وقت می‍تونید نهایت استفاده رو ببرید و با شور و شوق درستون رو بخونید. فراموش نکنید که معدل ۲۰ درصد قبولی شما هم محسوب می‍شه.

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۱۰ ب.ظ
سلام دوستان
منم سال سومیم میخوام حتما سال دیگه ارشد قبول شم
از کی شروع میگنید دیگه؟؟؟؟؟؟؟
رو منم حساب کنید؟
فقط من نرم افزار میخوام ادامه بدم.
امتحانامم تموم شده تا آخر هفته هم پروژه‌ها تموم میشه.
هرچه زودتر شروع کنیم بهتره ها!!!!!!!!!!

بهترین راه پیش بینی آینده خلق کردن آن است!!!
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
اونایی که آماده هستن واسه درس خوندن و برنامه ریزی یه حاضر بگن تا ببینیم چند نفریم!
خودم حاضر!

۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۵۹ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  اونایی که آماده هستن واسه درس خوندن و برنامه ریزی یه حاضر بگن تا ببینیم چند نفریم!
خودم حاضر!

من حاضر
البته اگه میخواین امار بگیرین من رو نصف حساب کنین. Big Grin یعنی درسهایی که تا الان تو دانشگاه خوندم و میخونم رو به همراه شما میخونم و دوره میکنم.
رشتمم ایتی.
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۵۱ ب.ظ
ما منتظر حاضر های بعدی هستیییییییم

۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۳ بهمن ۱۳۸۹, ۱۱:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۰۱ ق.ظ، توسط مجید ق.)
منم حاضرم اما درسمو تمام کردم امسال تا یک جاهایی جدی بودم ولی گذاشتم برا سال دیگه خلاصه مه حاضریمممممممممممممممممممممممممممممممممممم واسه IT اونم امنیت

من میگم واسه خوندن بودجه بندی یکی از موسسات رو بزاریم جلو ببینیم با اون چه جوری میشه پیش بریم

حالا البته این نظر منه ؟حالا نظرات دوستانم جویا میشیم .
منابع هم من از دکتر یوسفی -آقای سلامی و دکتر حقیقت پرسیدم اگه کمکی میکنه بگین بهتون بگم.
من یه لینک میزارم رو این نظر بدین البته با کمی تغییرات چون بودجه بندی درساش ماله نصیر ۲ سال پیش هست و واسه رشته it هست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۳۶ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۴۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۵۷ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۵۶ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۴۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۵۲ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۵۸۷ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۳۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۳۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۲۷۶ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close