زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند-شروع برنامه ریزی

ارسال: #۶۱
۰۷ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۵۹ ق.ظ
RE: بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند
(۰۶ بهمن ۱۳۸۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ)babakab110 نوشته شده توسط:  طی یک سال

خب مهندس الان چقدر اماده ایی برا تست های گسسته؟
ای تی ۸ تا حله؟ مهندسی چطور؟Huh
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۰۷ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۵۴ ق.ظ
بچه های سال سوم که میخواهند سال دیگه کنکور بدهند
نگران نباشین اگه از الان شروع کنیم می رسیم واسه کنکور ۹۱ گسسته گریمالدی بخونیم!!!
به نظر من ارزش داره!البته واسه کسی مثل من که می خواد از پایه قوی شه!چون گسسته‌ام زیاد خوب نیست!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
۰
۰
ارسال: #۶۳
۰۷ بهمن ۱۳۸۹, ۰۶:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۳۳ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
بچه‌ها سلام
نمی دونم توی این چند روز قسمت هایی و که قرار بود بخونیم و خوندین یا نه!
قرار بود گسسته طبق پوران پژوهش پیش بریم اما من یه نگاهی به کتاب گریمالدی کردم...کتاب گریمالدی حدودآ ۸۷ مبحث داره که اگر گسسته رو هر روز توی برنامه‌ی درسیمون بذاریم سه ماهه تموم می شه!! اما از اونجایی که ممکنه درسا توی طول ترم سنگین شه و نتونیم هر روز گسسته بخونیم،اگر به طور متوسط هر هفته ۵ تا مبحث رو تو برنامه‌ی درسیمون بگنجونیم حدودا ۵ ماه طول می کشه که گسسته تموم شه!یعنی گریمالدی تموم شه!
فکر می کنم ارزشش رو داشته باشه!
لطفا نظراتتون و بگین!
در ضمن فکر می کنم برای بچه های سال سوم یا کلا کسایی که کنکور ۹۱ شرکت می کنن خیلی خوب باشه!چون هم وقت داریم اگر از الان شروع کنیم و هم اینکه کلا خوندن ریاضی مخصوصا گسسته ذهن آدم و واسه درسای دیگه هم آماده می کنه!

اگر بخوایم اینجوری پیش بریم درسایی که واسه‌ی این هفته( یعنی از شنبه )می خوایم بخونیم به این صورت در می آد:
گسسته: فصل دوم(فصل ۱ گریمالدی) شمارش
شنبه:اصل جمع و اصل ضرب
یک شنبه:جایگشت ها
دو شنبه‌: ترکیب ها:قضیه‌ی دو جمله ای
سه شنبه: ترکیب با تکرار

فصل دوم معماری
(لطفا توی برنامه ریزیتون تا سه شنبه بگنجونین)

و هر روز یک درس از ۵۰۴

نمی دونم کلاسای شما کی شروع می شه!اما شروع ترم ما ۱۶‌ام هست!
در ضمن اگر نظر اکثریت این باشه که گسسته رو از روی پوران بخونیم همین کار رو خواهیم کرد!
بچه‌ها لطفا هر شب بیاین تا خونده هامون و با هم به اشتراک بذاریم تا هم از وضعیت هم با خبر باشیم و برای ادامه‌ی راه روحیه بگیریم!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۸ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۰۸ ق.ظ
(۰۷ بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۴۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه‌ها سلام

بچه‌ها لطفا هر شب بیاین تا خونده هامون و با هم به اشتراک بذاریم تا هم از وضعیت هم با خبر باشیم و برای ادامه‌ی راه روحیه بگیریم!

سلام و درود.
من سه شنبه که مسافرت بودم.
دیروز و امروز فصل اول مدار منطقی پوران رو خوندم. و همچنین فصل اول کتاب گسسته پوران.
مدار منطقی که میشه گفت فصل اولش اسون بود.
گسسته چون فصل اولش همش نکته هست به نظر میرسه که باید حداقل ۵/۶ بار خونده بشه .
خلاصه نویسی این ۲ درس رو هم انشالله فردا انجام میدم.
زبان هم درس اول ۵۰۴ رو خوندم. سعی میکنم فردا درس ۲ و ۳ رو هم بخونم که از برنامه عقب نباشم.
فقط سوالی که تو درس اول ۵۰۴ داشت که این عکس چه کلمه جدیدی از این درس رو نشون میده . منظور vacant به معنی خالی بود دیگه/؟؟؟؟

درباره‌ی گریمالدی هم به نظرتون با این همه حجم کتاب های مرجعی که برای هر درس خونده بشه.مثل مهندسی نرم افزار. معماری. ساختمان داده و طراحی الگوریتم. هوش مصنوعی. شبکه. این درس رو هم باید یه کتاب حدود ۱۰۰۰ صفحه ای بخونیم/؟؟؟

بچه های دیگه هم که مشغول درس خوندن هستن طبق برنامه. بگن چه کارهایی کردن و چه چیزهایی خوندن؟؟؟
خود شما mosaferkuchulu عزیز هم بگین این ۲ روز چه چیزهایی خوندین؟؟
اینکه هر شب هم بیایم و بگیم چه چیزهایی خوندیم فکر میکنم خیلی پیشنهاد خوبیه. انشالله از امشب اجراییش میکنم
۰
۰
ارسال: #۶۵
۰۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط shazde kuchulo.)
سلام بچه ها
من جا موندم
نمیدونم چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا برنامه ریزی که می کنید تاریخ بزنید
مثلا بگین از شنبه ۹/۱۱ تا شنبه ۱۶/۱۱ چه درس هایی رو میخونید
ضمنا بگین در این هفته تا درس چند ۵۰۴ رو بخونیم
چون من کمتر اینترنت میام
شنبه‌ها صبح چک کنم سعی کنم خودمو به برنامه برسونم.
مرسی
(۰۵ بهمن ۱۳۸۹ ۰۳:۲۹ ب.ظ)بهارک_۱ نوشته شده توسط:  سلام پروا جان‌، منم نرم افزار هستمTongue...دروس مشترک رو می تونیم با دوستای it مون بخونیم.
منم حاضــــر.

بهارک جون منم نرم افزار هستم شاید بتونیم با هم برنامه ریزی درس های غیر مشترک رو داشته باشیم

بهترین راه پیش بینی آینده خلق کردن آن است!!!
۰
۰
ارسال: #۶۶
۰۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۰ ب.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من جا موندم
چون من کمتر اینترنت میام
مرسی

سلام. ما مگه چقدر خوندیم که میگین عقب افتادین؟؟؟
قرار شد روزی ۱ درس ۵۰۴
برای هفته قبل هم اگه کامپیوتر بودید. ۱ فصل از مدار منطقی. این هفته هم فصل دوم مدار منطقی
اگه هم ایتی بودید. هفته قبل فصل اول معماری. این هفته هم فصل دوم.
گسسته هم فعلا برای منبع به توافق نرسیدن. یا پوران یا گریمالدی.
اون هم برای این هفته فصل دوم.
موفق باشید.
۰
۰
ارسال: #۶۷
۰۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۰۸ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۰۸ ق.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  
(07 بهمن ۱۳۸۹ ۰۶:۴۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  بچه‌ها سلام

سلام و درود.
من سه شنبه که مسافرت بودم.
دیروز و امروز فصل اول مدار منطقی پوران رو خوندم. و همچنین فصل اول کتاب گسسته پوران.
مدار منطقی که میشه گفت فصل اولش اسون بود.
گسسته چون فصل اولش همش نکته هست به نظر میرسه که باید حداقل ۵/۶ بار خونده بشه .
خلاصه نویسی این ۲ درس رو هم انشالله فردا انجام میدم.
زبان هم درس اول ۵۰۴ رو خوندم. سعی میکنم فردا درس ۲ و ۳ رو هم بخونم که از برنامه عقب نباشم.
فقط سوالی که تو درس اول ۵۰۴ داشت که این عکس چه کلمه جدیدی از این درس رو نشون میده . منظور vacant به معنی خالی بود دیگه/؟؟؟؟

درباره‌ی گریمالدی هم به نظرتون با این همه حجم کتاب های مرجعی که برای هر درس خونده بشه.مثل مهندسی نرم افزار. معماری. ساختمان داده و طراحی الگوریتم. هوش مصنوعی. شبکه. این درس رو هم باید یه کتاب حدود ۱۰۰۰ صفحه ای بخونیم/؟؟؟

بچه های دیگه هم که مشغول درس خوندن هستن طبق برنامه. بگن چه کارهایی کردن و چه چیزهایی خوندن؟؟؟
خود شما mosaferkuchulu عزیز هم بگین این ۲ روز چه چیزهایی خوندین؟؟
اینکه هر شب هم بیایم و بگیم چه چیزهایی خوندیم فکر میکنم خیلی پیشنهاد خوبیه. انشالله از امشب اجراییش میکنم

فصل گسسته‌ی پوران پژوهش اصلا به نظرم طوری نیست که بخوایم بشینیم همه اشو با هم بخونیم!!!
شبی یه صفحه یا هر وقت وقت شد.چون هم اینکه خیلی چیزاش بدیهی هست هم اینکه اونایی که بدیهی نیست اگر اینجوری بخونیم فراموش می شه!!
به نظر من گسسته رو گریمالدی بخونیم.در ضمن گریمالدی یه کتاب داره که دو جلدی هست که در واقع همه‌ی اون ۴ جلدو توی دو جلد چاپ کردن و تفاوتی با ۴ جلدیش نداره(سر فصل‌ها رو چک کردم)
در ضمن توی پوران پژوهش خیلی از مبحث ارو که توی گریمالدی هست گفته!!!
البته باز تصمیم با خودتونه اما وقت هست که بخونیمش مخصوصا واسه شما که سال دوم هستین!! به نظرم واقعا حیفه که نخونیمش!!!!
فقط به جنبه‌ی کنکوریش نگاه نکنین!!!Tongue
(۰۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۶ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۸۹ ۰۲:۱۰ ب.ظ)shazde kuchulo نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من جا موندم
چون من کمتر اینترنت میام
مرسی

سلام. ما مگه چقدر خوندیم که میگین عقب افتادین؟؟؟
قرار شد روزی ۱ درس ۵۰۴
برای هفته قبل هم اگه کامپیوتر بودید. ۱ فصل از مدار منطقی. این هفته هم فصل دوم مدار منطقی
اگه هم ایتی بودید. هفته قبل فصل اول معماری. این هفته هم فصل دوم.
گسسته هم فعلا برای منبع به توافق نرسیدن. یا پوران یا گریمالدی.
اون هم برای این هفته فصل دوم.
موفق باشید.

به نظرم بهتره که یه برنامه‌ی هفتگی درست کنیم و هر هفته در سایی و که قراره بخونیم توش بنویسیم تا مشکلمون حل شه سر در گم نشیم!!!
نمی دونم با گریمالدی کسی موافق هست یا نه!لطفا نظراتون و بگین!!!

در ضمن منم به نظرم اون شکل تو درس اول ۵۰۴ همونی بود که گفتین!
لطفا برای هر کسی امکان داره هر شب بیاد تا در مورد درسایی که خوندیم تبادل نظر کنیم!
در شمن بچه های نرم افزار اصلا نگران نباشید.انگار اینجا تنها کسی که ای تی هست منم!!!

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: بهارک_۱
ارسال: #۶۸
۰۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۴:۵۱ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۳۳ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  فصل گسسته‌ی پوران پژوهش اصلا به نظرم طوری نیست که بخوایم بشینیم همه اشو با هم بخونیم!!!
شبی یه صفحه یا هر وقت وقت شد.چون هم اینکه خیلی چیزاش بدیهی هست هم اینکه اونایی که بدیهی نیست اگر اینجوری بخونیم فراموش می شه!!
به نظر من گسسته رو گریمالدی بخونیم.در ضمن گریمالدی یه کتاب داره که دو جلدی هست که در واقع همه‌ی اون ۴ جلدو توی دو جلد چاپ کردن و تفاوتی با ۴ جلدیش نداره(سر فصل‌ها رو چک کردم)
البته باز تصمیم با خودتونه اما وقت هست که بخونیمش مخصوصا واسه شما که سال دوم هستین!! به نظرم واقعا حیفه که نخونیمش!!!!

به نظرم بهتره که یه برنامه‌ی هفتگی درست کنیم و هر هفته در سایی و که قراره بخونیم توش بنویسیم تا مشکلمون حل شه سر در گم نشیم!!!

لطفا برای هر کسی امکان داره هر شب بیاد تا در مورد درسایی که خوندیم تبادل نظر کنیم!
در شمن بچه های نرم افزار اصلا نگران نباشید.انگار اینجا تنها کسی که ای تی هست منم!!!
سلام
این کتاب دو جلدی رو مطرح کردید. یاد این متن افتادم. نقل قول میکنم:

محمد حسین غفاری، رتبه ۲ رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار، کنکور۸۶:
گسسته: گریمالدی؛ یک کتاب دو جلدی هست که خوب نیست. یک کتاب چهار جلدی دارد (مؤسسه انتشارات فاطمی) و کتاب Rosen (ترجمه نشده)که من از انتشارات شریف دریافت کردم.

نظرتون چیه؟؟؟

در مورد برنامه هفتگی موافقم .
در مورد ۵۰۴ هم هر شب یه درس زیاد نیست؟؟؟
کلا حدود ۳۰ درس هست فکر میکنم. اگه هفته ای ۳ درس بخونیم. حدودا تا اخر فروردین تموم میشه.
شاید چون زبان من ضعیفه اینجوری فکر میکنم.
گریمالدی هم نمیدونم واقعا.
۰
۰
ارسال: #۶۹
۰۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۰۱ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۵۱ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۸۹ ۰۴:۳۳ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  فصل گسسته‌ی پوران پژوهش اصلا به نظرم طوری نیست که بخوایم بشینیم همه اشو با هم بخونیم!!!

سلام
این کتاب دو جلدی رو مطرح کردید. یاد این متن افتادم. نقل قول میکنم:

محمد حسین غفاری، رتبه ۲ رشته کامپیوتر گرایش نرم افزار، کنکور۸۶:
گسسته: گریمالدی؛ یک کتاب دو جلدی هست که خوب نیست. یک کتاب چهار جلدی دارد (مؤسسه انتشارات فاطمی) و کتاب Rosen (ترجمه نشده)که من از انتشارات شریف دریافت کردم.

نظرتون چیه؟؟؟

در مورد برنامه هفتگی موافقم .
در مورد ۵۰۴ هم هر شب یه درس زیاد نیست؟؟؟
کلا حدود ۳۰ درس هست فکر میکنم. اگه هفته ای ۳ درس بخونیم. حدودا تا اخر فروردین تموم میشه.
شاید چون زبان من ضعیفه اینجوری فکر میکنم.
گریمالدی هم نمیدونم واقعا.

من گریمالدی و چک کردم!تفاوتی ندارن با هم.در ضمن یکی از دوستام هم ه امسال کنکور داره گفت چک کردم تفاوتی نداره!
به هر حال اجباری در خوندن گریمالدی واسه کسایی که نمی خوان بخونن نیست!تجربه به من نشون داده(تو کنکور کار شناسی) اگر گسسته رو خوب بخونم می تونم خوب تست برنم . پس این ریسک و نمی کنم که این کتاب و نخونم!!

۵۰۴ هم ۴۲ درسه!!
وقتی ترم شروع شه( البته واسه من Big Grin چون شما حالا حالا‌ها توی تعطیلاتین) اونم حجمش کم میشه.من ین ترم واحدام سنگینه!!

۰
۰
ارسال: #۷۰
۰۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۱۶ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۰۱ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  من گریمالدی و چک کردم!تفاوتی ندارن با هم.در ضمن یکی از دوستام هم ه امسال کنکور داره گفت چک کردم تفاوتی نداره!
به هر حال اجباری در خوندن گریمالدی واسه کسایی که نمی خوان بخونن نیست!تجربه به من نشون داده(تو کنکور کار شناسی) اگر گسسته رو خوب بخونم می تونم خوب تست برنم . پس این ریسک و نمی کنم که این کتاب و نخونم!!

۵۰۴ هم ۴۲ درسه!!
وقتی ترم شروع شه( البته واسه من Big Grin چون شما حالا حالا‌ها توی تعطیلاتین) اونم حجمش کم میشه.من ین ترم واحدام سنگینه!!

راست میگین. ۴۲ تا درسه. Big Grin خب حق با شماست. چرا میزنی حالا. Smile
۰
۰
ارسال: #۷۱
۰۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۲۶ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  
(08 بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۰۱ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  من گریمالدی و چک کردم!تفاوتی ندارن با هم.در ضمن یکی از دوستام هم ه امسال کنکور داره گفت چک کردم تفاوتی نداره!

۵۰۴ هم ۴۲ درسه!!

راست میگین. ۴۲ تا درسه. Big Grin خب حق با شماست. چرا میزنی حالا. Smile

نزدم کهBig GrinBig Grin

۰
۰
ارسال: #۷۲
۰۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۵:۳۱ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۵:۲۶ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  نزدم کهBig GrinBig Grin

زیاد نمونده بود که بزنی. TongueSmileBig Grin
۰
۰
ارسال: #۷۳
۰۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط arshad91.)
سلام بابا ترکوندید یه مدت اینجا نبودم اون موقع که موضوع زدم هیچکی نبود منم تازه امتحانم تموم شده ...تازه اومدم...ای ول بزنید بریم
واسه گسسته نظرتون راجع جزوه یوسفی با ویس چی هست؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۷۴
۰۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۸:۴۱ ب.ظ
(۰۸ بهمن ۱۳۸۹ ۰۷:۵۹ ب.ظ)arshad91 نوشته شده توسط:  سلام بابا ترکوندید یه مدت اینجا نبودم اون موقع که موضوع زدم هیچکی نبود منم تازه امتحانم تموم شده ...تازه اومدم...ای ول بزنید بریم
واسه گسسته نظرتون راجع جزوه یوسفی با ویس چی هست؟

ویس و جزوه یوسفی همون کتاب پوران پژوهش ایشون هست. چیزی اضافه‌تر نداره
دوستان اعتقاد داشتن که چون ۱ سال وقت هست. میشه از رو کتاب ۴ جلدی گریمالدی یا ترجمه ۲ جلدیش خوند.
البته بازم بستگی به خود اشخاص داره.نمیدونم واقعا.
۰
۰
ارسال: #۷۵
۰۸ بهمن ۱۳۸۹, ۰۹:۰۲ ب.ظ
سلام دوستان

من هم همون اوایل، اعلام آمادگی کرده بودم ولی متاسفانه به خاطر چند تا مساله نمی تونم همراهیتون کنم:
۱- هنوز که هنوزه، امتحانای ما تموم نشده و تا ۲ روز دیگه امتحان دارم.
۲- یکی دو تا پروژه جدید مربوط به ترم قبل، تازه معرفی شده و حالا حالاها وقتم رو میگیرن.
۳- از اول هفته دیگه، شروع ترم جدیده و شاید سخت ترین ترمم، همین ترم باشه.

ولی خیلی خوشحال شدم که اینجا راه افتاده و دوستان مشغول مطالعه هستن. امیدوارم همین جوری ادامه بدید و از باقی راه، دلسرد نشید. ان شاالله روزی بتونم همراهیتون کنم.
موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: بهارک_۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۷۷۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۷۵ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۸۰ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۸۹ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۷۳ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۲,۹۸۰ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۰۸ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۶۶ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۶۲ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۰۵ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close