زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۷۶۶
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۰۳ ب.ظ
یادمان باشد , همیشه
...
ذره ای حقیقت پشت هر "فقط یه شوخی بود" ،
کمی کنجکاوی پشت "همینطوری پرسیدم" ،
قدری احساسات پشت "به من چه اصلا" ،
مقداری خرد پشت "چه میدونم" ،
واندکی درد پشت "اشکالی نداره" وجود دارد

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maedeh , diligent , eris229
ارسال: #۳۷۶۷
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  آخرین سنگر سکوته ه ه ه ه ه!
بعضی حرفا گفتنی نیست!

آسمونشم بگیرید
........
حرفایی که گفتنی نیست رو شاید بشه نوشت البته واسه خودمون تا کمتر ذهن رو درگیر کنه و شاید اگه خوب نبودند بشه پاره اش کرد تا از ذهن برن و شاید نگهش داشت تا بعد از گذشت زمان دید که همه چی می گذره و دغدغه امروز دیگه فردا دغدغه نیست و شاید با خوندنش لطف و کرم خدا رو بشه توش دید.

من دوباره نظر دادم. فکر کنم باید کم کم یاد بگیرم کمتر نظر بدمBig GrinBig Grin شایدم پاکش کنم
نمی دونم چرا تو ارسال قبلیم امضام نیومده؟!!!

می بینم که محلی واسه تبلیغات اضافه شده
یه سوال واسم پیش اومد در مورد تبلیغات، خودشون ظاهر تبلیغات رو تعیین می کنند ؟ و این که همه این تبلیغات بر اساس تعداد کلیکه؟

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال: #۳۷۶۸
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۳۹ ب.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  نمی دونم چرا تو ارسال قبلیم امضام نیومده؟!!!

من فکر کردم امضاتونو عوض کردید Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۳۷۶۹
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
نفیسه خانوم شما هم که اواتارتون رو عوض کردید Smile
فکر کنم امضام مشکل داره یکی درمیون فیل تر می شه Big Grin

ارسال: #۳۷۷۰
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۳۴ ب.ظ
آره من جدیدا" تحولات ایجاد کردم Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۳۷۷۱
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ
سلام بچه ها تا اونجایی که میدونم همه از من بزرگترید یا دانشجوی دکترا و کارشناسی ارشدید یا پشت کنکوری ارشد
ولی من پشت کنکوری ام ازتون می خوام برام دعاکنید واز خدا بخواید که این دوماه هم کمک کنه تا درسامو تموم کنم وانشالله پزشکی و بیارم خدایااااااااااااااااااااااا کمکم کن بچه ها التماس دعا
ارسال: #۳۷۷۲
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط sasanlive.)
(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ)انیس نوشته شده توسط:  سلام بچه ها تا اونجایی که میدونم همه از من بزرگترید یا دانشجوی دکترا و کارشناسی ارشدید یا پشت کنکوری ارشد
ولی من پشت کنکوری ام ازتون می خوام برام دعاکنید واز خدا بخواید که این دوماه هم کمک کنه تا درسامو تموم کنم وانشالله پزشکی و بیارم خدایااااااااااااااااااااااا کمکم کن بچه ها التماس دعا

حالا دعای کامپیوتریا واسه پزشکیا اثری داره یا نه Big Grin.
راستی دکتر جان من این قلبم مشکل داره چند تا یکی میزنه. دوا موا یا معجونی چیزی تو دستو بالتون نیست بدین تا یکی چند تا بزنه. یا اصلا نزنه Big Grin.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
ارسال: #۳۷۷۳
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۵۴ ب.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  آخرین سنگر سکوته ه ه ه ه ه!
بعضی حرفا گفتنی نیست!

آسمونشم بگیرید
........

خاطرات ما رو زنده کردید آقا فردادSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A
ارسال: #۳۷۷۴
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۱۵ ب.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ)nikou نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  آخرین سنگر سکوته ه ه ه ه ه!
بعضی حرفا گفتنی نیست!

آسمونشم بگیرید
........

خاطرات ما رو زنده کردید آقا فردادSad
این اهنگ بود؟!!! من نمی دونستمSad
دوباره نظر الکی دادمBig Grin Tongue از امروز تمرین می کنم کمتر نظر بدم و هر وقت نظر سازنده ای پیدا کردم بگمShy

ارسال: #۳۷۷۵
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۲۸ ب.ظ
بعضی حرفا گفتنی نیست!

آسمونشم بگیرید
........
بعضی ها که مشکوکن در حد تیم ملی...!Big Grin

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , sasanlive
ارسال: #۳۷۷۶
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۳۰ ب.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  دوباره نظر الکی دادمBig Grin Tongue از امروز تمرین می کنم کمتر نظر بدم و هر وقت نظر سازنده ای پیدا کردم بگمShy
اتفاقا ً بیشتر نظر بدین...اینجا باید هرچه دل تنگمون میخواد بگیم ... Big Grin

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۳۷۷۷
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ب.ظ
صبر در نتایج اعمال‏
صبر در نتایج اعمال‏

در دیدن نتایج کوشش‏هاى مثبت، نباید عجله کرد. مثلًا کسى بگوید: من امسال همه روزه‏هایم را گرفتم، نمازهایم را به جماعت خواندم، در سحرها نماز شب خواندم، ختم قرآن کردم، گریه کردم، نتیجه‏اش کجا است؟
به چه کسى وعده داده‏اند که نتایج کوشش‏هاى مثبت، همراه با زمان کوشش باشد؟ خدا به پیغمبر صلى الله علیه و آله فرمود: «وَ رَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ» «۳» آوازه‏ات را عالم گیر و بلند مرتبه مى‏کنم. اما هنگام تبلیغ و فعالیت او، آوازه‏اش عالم گیر شد؟ هزار و پانصد سال طول کشیده تا آوازه‏اش عالم گیر شده و حالا به جایى رسیده است که دشمنان از این حقیقتى که نمى‏توانند جلوى آن را بگیرند در وحشت عجیبى قرار گرفته‏اند، و در آینده پیغمبر اسلام صلى الله علیه و آله و فرهنگ او جهان را خواهد گرفت، پس باید بجنگیم؛ اما این جنگ سودى به حال دشمنان ندارد. بیدارى اسلامى در عالم غوغا مى‏کند و کفر دچار بن‏بست مى‏شود. اسلام در حال خروج از بن‏بستى است که براى‏ آن ساخته‏اند.
این معناى «وَ رَفَعْنَا لَکَ ذِکْرَکَ» است، ولى این معنا در آن لحظه اول نبوده است.
پانزده قرن گذشته است. این سؤال که نتیجه ماه رمضان و ختم قرآن و گریه‏هاى شبانه من چه شد؟ این توقعى بر خلاف نظام هستى و اراده حضرت حق است.

درد من حصار برکه نیست ، درد من زیستن با ماهیانیست که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده
 سپاس‌گزاری شده توسط: انیس , alireza_it
ارسال: #۳۷۷۸
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۲۸ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  آخرین سنگر سکوته ه ه ه ه ه!
بعضی حرفا گفتنی نیست!

آسمونشم بگیرید
........
بعضی ها که مشکوکن در حد تیم ملی...!Big Grin
به به خانوم مسافر کوچولو! چند وقتی کم پیدا بودید! مثل این که اومدید واسه مچ گیری Big GrinBig GrinBig Grin
پس بگو چرا اقا فرداد چند بار ارسالشون رو عوض کردند گفتند شاید گیر بدیدBig GrinBig Grin
دیگه تاپیک "هر چه می خواهد..." هست اینجا حرفشوند نگن کجا بگن تازه نگفتندکه!! این جوری میگید Big GrinTongueBig GrinBig Grin
شوخی کردما یه وقت به دل نگیرید!
--------------------------------

(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  اتفاقا ً بیشتر نظر بدین...اینجا باید هرچه دل تنگمون میخواد بگیم ... Big Grin
اخه همش در مورد ارسالهای بقیه نظر میدم حالا یه وقت دلشون نخواست من نظر بدم! به روم که نمیارن ولی دیگه دل تنگ من هم برخی مواقع به فضولی می افتهBig Grin باید یه کم ادب شه.

سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , sasanlive
ارسال: #۳۷۷۹
۲۶ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  
(26 فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ)انیس نوشته شده توسط:  سلام بچه ها تا اونجایی که میدونم همه از من بزرگترید یا دانشجوی دکترا و کارشناسی ارشدید یا پشت کنکوری ارشد

حالا دعای کامپیوتریا واسه پزشکیا اثری داره یا نه Big Grin.
راستی دکتر جان من این قلبم مشکل داره چند تا یکی میزنه. دوا موا یا معجونی چیزی تو دستو بالتون نیست بدین تا یکی چند تا بزنه. یا اصلا نزنه Big Grin.

سلام ساسان خان دعا اگه واقعا دعا باشه فرقی نمیکنه کامپیوتری باشه یا پزشکی خدا خواست دکتر شدیم سعی میکنیم برا شمام یه چیزی پیدا کنیم ولی فکر کنم اگه تا اون موقع صبر کنی صد بار فاتحه تو خوندن انشالله صد سال زنده باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive
ارسال: #۳۷۸۰
۲۷ فروردین ۱۳۹۱, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۲۶ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به به خانوم مسافر کوچولو! چند وقتی کم پیدا بودید! مثل این که اومدید واسه مچ گیری Big GrinBig GrinBig Grin

به به خانوم انرژی مثبتBig GrinBig Grin
مخلصیم ابجی!ما باز می حوایم بریم کم پیدا شیم!گفتم یه سر بیام ببینم همتون رو به راهین؟که خدا رو شکر هستید!
نه بابا کی جرئت داره مچ اقا فرداد و بگیره؟...والا!Big Grin
(آقا فرداد مخلصیمCool )

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , Fardad-A , sasanlive

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close