زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۹۶
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۳۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
الان ۱۰ روزه که اصلا کتابی باز نکردم.حس میکنم حالم بده
چه قد بده که همش مهمون داشته باشیمHuh
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۴۹۷
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۵:۴۰ ب.ظ
(۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۴:۱۸ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  دل تنگم داره داد میزنه :
می خوام مدار الکتریکی بخونم...ولی هیچی نمی فهمــــــــــم!!!!
...
...
چی کار کنم؟؟؟...دارم میـمـیـرم...

اگر تو دانشگاه درسش رو نداشتید ، حتماً برو کلاس چون از اون درسایی که نمیشه در زمان معقول خودت بخونی تا مسلط بشی . سایر دروس نیاز بنظرم به کلاس نداره .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۴۹۸
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۰۸:۴۰ ب.ظ
(۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  اگر تو دانشگاه درسش رو نداشتید ، حتماً برو کلاس چون از اون درسایی که نمیشه در زمان معقول خودت بخونی تا مسلط بشی . سایر دروس نیاز بنظرم به کلاس نداره .
درس رو می فهمم...کتابم خوب نیست...!!!
مدار الکتریکی نوشته ی حسن شادکام انور -حمید رضا مقسمی...چقدر بد گفته
الآن دارم پول جمع میکنم واسه مدار پارسه Big Grin
همون جلد یکش کافیه دیگه؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۳۴۹۹
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۰۵ ب.ظ
آدمک امشبم
Big GrinWink
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , fatima1537
ارسال: #۳۵۰۰
۰۱ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۰۸:۴۰ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  
(01 فروردین ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  اگر تو دانشگاه درسش رو نداشتید ، حتماً برو کلاس چون از اون درسایی که نمیشه در زمان معقول خودت بخونی تا مسلط بشی . سایر دروس نیاز بنظرم به کلاس نداره .
درس رو می فهمم...کتابم خوب نیست...!!!
مدار الکتریکی نوشته ی حسن شادکام انور -حمید رضا مقسمی...چقدر بد گفته
الآن دارم پول جمع میکنم واسه مدار پارسه Big Grin
همون جلد یکش کافیه دیگه؟؟

درباره کلاس رفتن از من به شما نصیحت بود!
مدار پارسه برای کامپیوتریها فقط یه جلده .

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: esisonic
ارسال: #۳۵۰۱
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۳:۱۵ ق.ظ
(۰۱ فروردین ۱۳۹۱ ۱۱:۰۵ ب.ظ)ec_a_j نوشته شده توسط:  آدمک امشبم
Big GrinWink
اگه آواتارتون هم شاد بشه بهتر میشه(البته قصد دخالت در امور خصوصی رو ندارم یه پیشنهاد بودSmile)
ارسال: #۳۵۰۲
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ، توسط uniquegirl.)
لامصّب گرفته، ولم نمیکنه!!!
دلمو میگم Sad!!! دلم گرفته
کنکور دادیم، ترم جدید... درس... پروژه... مقاله... کارآموزی... مسافرت... خونه تکونی... سال نو... دید و بازدید... مهمونی... فیلم... تلویزیون...
نشد که نشد...
شاید از آخرین ارسالم توی این تاپیک تاحالا، ۱۰۰ دفه اومده باشم مانشت... هر بار هم این تاپیکو باز کردم. اما نخواستم این اول سالی، حال بچه ها رو بگیرم...
حالم و دلم گرفتست... زیاد... خیلی زیاد Sad
از تظاهر دارم خسته میشم... میرم هفت سین میچینم. عکس میگیرم، اینجا میذارم... اما بعدش... بعدش با خودم فکر میکنم تا کی تظاهر به شاد بودن؟؟؟
--------------------------------------------------------------------
دلم گرفته
دلم عجیب گرفته است, و هیچ چیز
نه این دقایق خوشبو , که روی شاخه نارنج می شود خاموش
نه این صداقت حرفی, که در سکوت میان دو برگ این گل شب بوست
نه هیچ چیز مرا از هجوم خالی اطراف نمی رهاند
و فکر می کنم، که این ترنم موزون حزن تا به ابد شنیده خواهد شد

چرا گرفته دلت, مثل آنکه تنهایی
چقدر هم تنها!
خیال می کنم
دچار آن رگ پنهان رنگ ها هستی
دچار یعنی- عاشق-
و فکر کن که چه تنهاست
اگر ماهی کوچک , دچار آبی دریای بیکران باشد
چه فکر نازک غمناکی!
و غم تبسم پوشیده نگاه گیاه است
و غم اشاره محوری به رد وحدت اشیاست
خوشا به حال گیاهان که عاشق نورند
و دست منبسط نور روی شانه آنهاست
نه وصل ممکن نیست
همیشه فاصله ای هست
اگر چه منحنی آب بالش خوبی است
برای خواب دل آویز و ترد نیلوفر
همیشه فاصله ای هست
دچار باید بود
و عشق صدای فاصله هاست
صدای فاصله هایی که غرق ابهامند
همیشه عاشق تنهاست
و دست عاشق در دست ترد ثانیه هاست
و او و ثانیه ها می روند آن طرف روز

اتاق خلوت پاکی است
برای فکر, چه ابعاد ساده ای دارد
دلم عجیب گرفته است
خیال خواب ندارم...

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
ارسال: #۳۵۰۳
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۰۹:۰۴ ب.ظ
امروز یه بیمارِ پارکینسونی رو دیدم.... چقدر به خاطرش بهم ریخته ام... تازه من تو موقعی دیدمش که حالش خوب بود ولی وقتی از احوالاتش تو زمان هایی که حالش بد می شه می گفت، واقعاً ناراحت کننده بود...SadSadSad
به امید بهبودیِ تمامِ بیمارها...
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۳۵۰۴
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۱۰:۵۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  لامصّب گرفته، ولم نمیکنه!!!
کنکور دادیم، ترم جدید... درس... پروژه... مقاله... کارآموزی... مسافرت... خونه تکونی... سال نو... دید و بازدید... مهمونی... فیلم... تلویزیون...
نشد که نشد...
شاید از آخرین ارسالم توی این تاپیک تاحالا، ۱۰۰ دفه اومده باشم مانشت... هر بار هم این تاپیکو باز کردم. اما نخواستم این اول سالی، حال بچه ها رو بگیرم...
حالم و دلم گرفتست... زیاد... خیلی زیاد Sad
از تظاهر دارم خسته میشم... میرم هفت سین میچینم. عکس میگیرم، اینجا میذارم... اما بعدش... بعدش با خودم فکر میکنم تا کی تظاهر به شاد بودن؟؟؟
..
کارهای دیگه رو هم امتخان کنید مثلا برید یه مکان زیارتی از ته دل هر چی می خواید گریه کنید شاید سبک بشید یا این که سفر رو تجربه کنید حتی اگر به اندازه رفتن به یه جای خیلی نزدیک باشه. به یه دوست نزدیک زنگ بزنید و باهاش حرف بزنید و ....
ان شالله که دلتون باز بشه Heart اگه نشد دیگه باید دل باز کن واسه شما ابداع کنیمTongue
ان شالله که به زوذی بیاید اینجا بنویسید که با یه اتفاق خوب و شاید خیلی ساده دلتون باز باز شده Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl
ارسال: #۳۵۰۵
۰۲ فروردین ۱۳۹۱, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  لامصّب گرفته، ولم نمیکنه!!!

توکل کنید به خدا دوست عزیز، انشالله هر چه زودتر به آرامش برگردید . Smile

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: uniquegirl
ارسال: #۳۵۰۶
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۱۲ ق.ظ
(۰۲ فروردین ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ب.ظ)maedeh نوشته شده توسط:  امروز یه بیمارِ پارکینسونی رو دیدم.... چقدر به خاطرش بهم ریخته ام... تازه من تو موقعی دیدمش که حالش خوب بود ولی وقتی از احوالاتش تو زمان هایی که حالش بد می شه می گفت، واقعاً ناراحت کننده بود...SadSadSad
به امید بهبودیِ تمامِ بیمارها...
پارکینسون چه جور بیماری ایه؟؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
ارسال: #۳۵۰۷
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۲:۲۶ ق.ظ
دلم آرزو هامو می خواد

drink 8 glasses of water a day

ارسال: #۳۵۰۸
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ ب.ظ
از سارا خانوم و خانم مسافر کوچولو خبری نیست!!! البته شاید عیده و رفتند مسافرت و تفریح. هر چند قبل عید هم زیاد پیداشون نبود. ان اشا لله هر جا که هستند شاد و سلامت باشند Smile

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive
ارسال: #۳۵۰۹
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۶:۴۱ ب.ظ
زندگی کوتاه تر از آن است که به خصومت بگذرد و قلب ها گرامی تر از آنند که بشکنند...
خورشید فردا طلوع خواهد کرد حتی اگر ما نباشیم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , sasanlive
ارسال: #۳۵۱۰
۰۳ فروردین ۱۳۹۱, ۰۷:۱۲ ب.ظ
از لحظات زندگی لذت ببرید

یکی از صبح‌های سرد ماه ژانویه در سال ۲۰۰۷، مردی در متروی واشنگتن، ویولن می نواخت.
او به مدت ۴۵ دقیقه، ۶ قطعه از باخ را نواخت.
در این مدت، تقریبا دو هزار نفر وارد ایستگاه شدند، بیشتر آنها سر کارشان می‌رفتند.
بعد از سه دقیقه یک مرد میانسال، متوجه نواخته شدن موسیقی شد.
او سرعت حرکتش را کم کرد و چند ثانیه ایستاد، سپس عجله کرد تا دیرش نشود

۴ دقیقه بعد:
ویولنیست، نخستین دلارش را دریافت کرد. یک زن پول را در کلاه انداخت و بدون توقف به حرکت خود ادامه داد

۵ دقیقه بعد:
مرد جوانی به دیوار تکیه داد و به او گوش داد، سپس به ساعتش نگاه کرد و رفت

۱۰ دقیقه بعد:
پسربچه سه‌ساله‌ای که در حالی که مادرش با عجله دستش را می‌کشید، ایستاد. ولی مادرش دستش را محکم کشید و او را همراه برد. پسربچه در حالی که دور می‌شد، به عقب نگاه می‌کرد و ویولنیست را می‌دید. چند بچه دیگر هم کار مشابهی کردند، اما همه پدرها و مادرها بچه‌ها را مجبور کردند که نایستند و سریع با آنها بروند

۴۵ دقیقه بعد:
نوازنده بی‌توقف می‌نواخت. تنها شش نفر مدت کوتاهی ایستادند و گوش کردند. بیست نفر پول دادند، ولی به مسیر خود بدون توقف ادامه داند. ویولینست، در مجموع ۳۲ دلار کاسب شد

یک ساعت بعد:
مرد، نواختن موسیقی را قطع کرد. هیچ کس متوجه قطع موسیقی نشد

بله. هیچ کس این نوازنده را نمی‌شناخت و نمی‌دانست که او «جاشوآ بل» است، یکی از بزرگ‌ترین موسیقی‌دان‌های دنیا.
او یکی از بهترین و پیچیده‌ترین قطعات موسیقی را که تا حال نوشته شده، با ویولن‌اش که ۳٫۵ میلیون دلار می‌ارزید، نواخته بود. تنها دو روز قبل، جاشوآ بل در بوستون کنسترتی داشت که قیمت هر بلیط ورودی‌اش به طور متوسط ۱۰۰ دلار بود
این یک داستان واقعی است.
واشنگتن پست در جریان یک آزمایش اجتماعی با موضوع ادراک، سلیقه و ترجیحات مردم، ترتیبی داده بود که جاشوآ بل به صورت ناشناس در ایستگاه مترو بنوازد. سؤالاتی که بعد از خواندن این حکایت در ذهن ایجاد می‌شوند در یک محیط معمولی در یک ساعت نامناسب، آیا ما متوجه زیبایی می‌شویم؟ آیا برای قدردانی و لذت بردن از این زیبایی توقف می‌کنیم؟ آیا ما می توانیم نبوغ و استعداد را در یک بافت غیرمنتظره، کشف کنیم؟

نتیجه‌ای که از این داستان گرفته شد:
اگر ما یک لحظه وقت برای ایستادن و گوش فرا دادن به یکی از بهترین موسیقی‌دان‌های دنیا که در حال نواختن یکی از بهترین موسیقی‌های نوشته شده با یکی از بهترین سازهای دنیاست، نداریم
پس
از چند چیز خوب دیگر در زندگی‌مان غفلت می‌کنیم؟

سپاس‌گزاری شده توسط: Joonz , nikou , uniquegirl , انرژی مثبت

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۳۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۸۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close