زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۸۸۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۰۸ ب.ظ
وقتی زندگی صد دلیل برای گریه کردن به تو می ده، تو هزار دلیل برای خندیدن به او نشون بده ......

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu , انرژی مثبت , luna , **sara**
ارسال: #۲۸۸۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ب.ظ
وقتی دوست صمیمیت هم باهات کم کم غریبه می شه...وقتی کسی که همه حرفاتو بهش می زدی حالا می مونی که این بارم همه حرفات و بگی یا نه و بعد از یه کم فکر کردن می گی بیخیالش اگر ندونه هم مهم نیست...اون وقت نباید فاتحه ی این دوستی و خوند؟؟؟

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
پس به نام زندگی هرگز مگو هرگز.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , موج , luna , - rasool -
ارسال: #۲۸۸۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  من یه مطلب در مورد خانم انرژی مثبت بگم:
ایشون id اصیلوشون انرژی هسته ای مثبت هست! اما خوب به خاطر اینکه سر بچه های آژانس هسته ای رو به طاق بکبونند هسته ای رو حذف کردند!

ای بابا لو رفتم. بچه ها اگه فردا دیگه بجای خودم عکسمو تو تلویزیون دیدید بدونید دیگه بمب زدن به من رفتم اون دنیاBig Grin (خدایی نکرده قصد جسارت به شهدای این راه رو نداشتم صرفا شوخی بود)

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , maryami
ارسال: #۲۸۸۴
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ ب.ظ
هر وقت گریه میکنم ... سبک میشوم ...!

عجب وزنی دارد چند قطره اشک ... !!!

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , mosaferkuchulu , alidata , Mansoureh , **sara** , firouzi.s
ارسال: #۲۸۸۵
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۲۶ ب.ظ)uniquegirl نوشته شده توسط:  هر وقت گریه میکنم ... سبک میشوم ...!

عجب وزنی دارد چند قطره اشک ... !!!
تایید می شه. البته خانومها در این زمینه یه کم راحتترن. اقایون هم اگه گاهی فکر کردند واقعا تحمل برخی چیزا واسشون سخته می تونند تو خلوت خودشون گریه کنند. قبول ندارم مرد نباید گریه کنه.

ان شالله که هیچ وقت غم تو وجود هیچ کس نباشه و همه اشک شوق بریزن . یه کلیپ ویدئویی داشتم که بابا مامان یه بچه واسه رو زتولدش بهش میگن قراره ببرنش جایی که خیلی دوست داشت بره و دختر کوچولو از شدت شوق اشک می ریخت و م یگفت i love you

ارسال: #۲۸۸۶
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۴ ب.ظ، توسط mosaferkuchulu.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  تایید می شه. البته خانومها در این زمینه یه کم راحتترن. اقایون هم اگه گاهی فکر کردند واقعا تخمل برخی چیزا واسشون سخته می تونند تو خلوت خودشون گریه کنند. قبو.ل ندارم مرد نباید گریه کنه.

نه با جمله ی اولتون موافقم نه با جمله ی دومتون!من مثال نقض جمله ی اولتونم!اصلا جلو کسی راحت نیستم گریه کنم...هیچ وقت هم نکردم!
آقاییون هم به نظرم لازم نیست خلوت کنین.
اصلا گریه مرد و زن نداره که!

سپیده که سربزند در این بیشه زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم
ارسال: #۲۸۸۷
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۷ ب.ظ
مرد که گریه نمیکنه . نمیشه که هم مرد گریه کنه هم زن اونوقت کی جمعشون کنه Smile)
ارسال: #۲۸۸۸
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  نه با جمله ی اولتون موافقم نه با جمله ی دومتون!من مثال نقض جمله ی اولتونم!اصلا جلو کسی راحت نیستم گریه کنم...هیچ وقت هم نکردم!
من نگفتم که جلو همه گریه کنید!! البته بستگی داره مثلا ممکنه جلوی کسی که باهاش راحتید مثل مادرتون گریه کنید البته مثال نقض همیشه می تونه وجود داشته باشه. در مورد اقایون از این لصاظ گفتم که بیشتر تو خودشون می ریزن و بنابراین کمتر بروز میدن و خیلی به ندرت جلوی کسی حتی نزدیکان گریه می کنند البته بازهم مثال نقض ممکنه وجود داشته باشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: mosaferkuchulu
ارسال: #۲۸۸۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ ب.ظ)alidata نوشته شده توسط:  مرد که گریه نمیکنه . نمیشه که هم مرد گریه کنه هم زن اونوقت کی جمعشون کنه Smile)

وقتی اقاهه داره گریه می کنه خانومه گریه نمی کنه و بر عکس...مگه آقاییون دل ندارن؟بیچاره ها گریه نکنن بریزن تو خودشون آخرش ناراحتی قلبی می گیرن که...آقاییون اصلا به این حرفت گوش نکنین...گریه کنینBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maryami , luna
ارسال: #۲۸۹۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط موج.)
(۰۶ اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ب.ظ)mosaferkuchulu نوشته شده توسط:  
(06 اسفند ۱۳۹۰ ۱۰:۳۰ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  تایید می شه. البته خانومها در این زمینه یه کم راحتترن. اقایون هم اگه گاهی فکر کردند واقعا تخمل برخی چیزا واسشون سخته می تونند تو خلوت خودشون گریه کنند. قبو.ل ندارم مرد نباید گریه کنه.

نه با جمله ی اولتون موافقم نه با جمله ی دومتون!من مثال نقض جمله ی اولتونم!اصلا جلو کسی راحت نیستم گریه کنم...هیچ وقت هم نکردم!

گفته بودم گریه بده واسه مرد
غرور زیادش خوبه، کم نمی‌شه
مرد واسه بستن بند کفشش
پاشو بالا می‌آره، خم نمی‌شه! Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca , mamat , Xilinx
ارسال: #۲۸۹۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۵ ب.ظ
تکبیر : دی
ارسال: #۲۸۹۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ ب.ظ
چقدر دلم برای روزای قبل کنکور تنگ شده
اونموقعها امید بود
اما الان....Sad
قدر ندونستم
شاید الان هم زمانیه که بعدا ارزوشو میکنم...
ارسال: #۲۸۹۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۰ ۰۱:۵۷ ب.ظ، توسط uniquegirl.)
بچه که بودیم

از تکلیف میترسیدیم

حالا که بزرگ شدیم

از بلاتکلیفی!!!

أَینَ الطّالِبُ بِدَمِ المَقتولِ بِکَربَلاء...
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , maedeh , **sara** , Maryam-X , azad_ahmadi
ارسال: #۲۸۹۴
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۵۰ ب.ظ
مرد گریه نمی کنه، قدم میزنه Big Grin

از زندگانیم گله دارد جوانیم
شرمنده ی جوانی از این زندگانیم
"شهریار"
ارسال: #۲۸۹۵
۰۶ اسفند ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ب.ظ
مرد خوب مردیه که بزنن تو گوشش ولی گریه نکنه [تصویر:  71847_1_1379094901.gif]

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۸۹۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۵۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close