زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۰:۴۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۵۱۱
۲۷ مهر ۱۴۰۰, ۰۴:۴۸ ب.ظ
(۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۰۴:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پرسپولیس همین چند روز پیش با وجود بازیکنان با عرقش و البته زیر نظر بزرگان تیم سه هیچ بازنده شد! تازه اونم با اون سبک بازی!
بارسا رو که دیگه نگم برات. هفته ای یه بار مربیش میگه این تیم قهرمان نمیشه. Big Grin
اصلا بحث نتیجه نبود ربطی به برد و باخت نداره پرسپولیس با شرایط نابرابر به تیمی قوی با کلی بازیکن خارجی باخت و با این حال بازیکنا و مربی عذر خواهی کردن
بحث سر طلب بازیکن طلب بازیکن حقشه باید بهش بدن اما قبلش یه سر به باشگاه بزن تلفنی ایمیلی چیزی شاید باهات کنار اومدن یه ضرب afc و فردا fifa همین بازیکن با پنالتی های معروفش بایدم اینقد طلبکار باشه کم جام نداده این پنالتی ها Big Grin این چیزا تو مکتب دوچرخه ای ها زیاده مث زرینچه بیچاره دو دقیقه اومد باشگاه استعفا داد رفت! رفتار با اسطوره باشگاه اینجوریه؟

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۷۵۱۲
۲۷ مهر ۱۴۰۰, ۱۱:۴۳ ب.ظ
پیرو صحبت های دوستان آشپزی های جواد جوادی خیلی خوبه
به آقایون توصیه میشه Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۷۵۱۳
۲۸ مهر ۱۴۰۰, ۰۲:۲۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  پیرو صحبت های دوستان آشپزی های جواد جوادی خیلی خوبه
به آقایون توصیه میشه Smile

سکسیستی بوداا.
من ادعا میکنم آشپزیم از مامانم هم بهتره.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۵۷۵۱۴
۲۸ مهر ۱۴۰۰, ۱۱:۲۸ ق.ظ
اینجا خلاصه زبان ها و تکنولوژی ها مختلف رو به صورت کد و کامنت توضیح داده:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من همیشه برای خلاصه برداری از این سبک استفاده می کردم. اما نمیدونستم چنین سایتی هم وجود داره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , MarkLand , Soldier's life
ارسال: #۵۷۵۱۵
۲۸ مهر ۱۴۰۰, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینجا خلاصه زبان ها و تکنولوژی ها مختلف رو به صورت کد و کامنت توضیح داده:

من همیشه برای خلاصه برداری از این سبک استفاده می کردم. اما نمیدونستم چنین سایتی هم وجود داره.
چه خوب مختصر و مفید گفته

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۵۷۵۱۶
۲۸ مهر ۱۴۰۰, ۰۴:۳۷ ب.ظ
(۲۸ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینجا خلاصه زبان ها و تکنولوژی ها مختلف رو به صورت کد و کامنت توضیح داده:

خیلی علاقه به یادگیری مباحث جدید یا مباحثی که ناقص بلدم دارم ولی جونشو ندارم، فکر کنم پیری که میگن همینه Confused

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۵۷۵۱۷
۲۸ مهر ۱۴۰۰, ۰۵:۰۳ ب.ظ
یه خوبی که دانشگاه رفتن، مخصوصا دانشگاه تهران واسه من داشت و به طور کلی تحصیلات تکمیلی، این بود که راحت میشه آدم‌های چیپ و سبک مغز رو تشخیص داد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Amir V , gogooli
ارسال: #۵۷۵۱۸
۲۹ مهر ۱۴۰۰, ۰۸:۵۷ ق.ظ
(۲۸ مهر ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینجا خلاصه زبان ها و تکنولوژی ها مختلف رو به صورت کد و کامنت توضیح داده:

خیلی علاقه به یادگیری مباحث جدید یا مباحثی که ناقص بلدم دارم ولی جونشو ندارم، فکر کنم پیری که میگن همینه Confused
من که سنم بیشتره شروع کردم به یاد گرفتن چند تا چیز جدید. تو که دیگه جای خود داری. Smile

ارسال: #۵۷۵۱۹
۲۹ مهر ۱۴۰۰, ۱۰:۵۴ ق.ظ
حس اون دونده ای رو دارم که همه رقیباش نزدیک خط پایانند ولی اون تازه داره بند کفشش رو سفت میکنه
ملت وقتی اینستاگرام میرن افسرده میشن من وقتی میام مانشت Sad
حس میکنم خیلی عقبم و اندر خم یک کوچه با سرعتِ حلزون
ارسال: #۵۷۵۲۰
۲۹ مهر ۱۴۰۰, ۰۴:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۴:۵۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
بعد از چند ماه زندگی اینجا، میتونم بگم اروپا جای زندگی برای مهاجر نیست ... شاید انگلیس یکم متفاوت باشه به خاطر زبان ...
ارسال: #۵۷۵۲۱
۲۹ مهر ۱۴۰۰, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۱ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۲۹ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۵۴ ق.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  حس اون دونده ای رو دارم که همه رقیباش نزدیک خط پایانند ولی اون تازه داره بند کفشش رو سفت میکنه
ملت وقتی اینستاگرام میرن افسرده میشن من وقتی میام مانشت Sad
حس میکنم خیلی عقبم و اندر خم یک کوچه با سرعتِ حلزون

شما زمانی میتونی حس و حال خوب داشته باشی که دست از مقایسه کردن خودت با دیگران برداری. ادم ها متفاوت هستن و شرایط اون ها هم متفاوته. اینکه بقیه رو می بینید که حس میکنید عقبید اصلن چیز جالبی نیست. در صورتی میتونید احساس بدی داشته باشید که دو نفر کاملا شرایط یکسان داشته باشید. (که این هم حرف بسیار است در موردش و خیلی منطق پشتش نیست.... و درست نیست. چطور میشه اصن دو نفر شرایط یکسان داشته باشن؟)

یه توییتی میخوندم خیلی خوب بود. نوشته بود که از مقایسه گریزی نیست و هرکس گفت مقایسه نکن، ذات انسان رو به درستی نشناخته؛ چون ما پدیده‌ها رو بصورت نسبی می‌فهمیم و احساس خوشبختی و راهنمای عمل و حرکت ما وابسته به وضعیه که در مقایسه و به نسبت داریم.
توصیه درست اما، اینه که وضعمون رو با گذشته خودمون مقایسه کنیم نه با حال دیگران.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Soldier's life , khayyam , .:tarannom:.
ارسال: #۵۷۵۲۲
۲۹ مهر ۱۴۰۰, ۱۱:۳۲ ب.ظ
اینم جالبه:

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , .:tarannom:.
ارسال: #۵۷۵۲۳
۳۰ مهر ۱۴۰۰, ۰۲:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۲:۱۷ ق.ظ، توسط kilookiloo.)
(۲۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۴:۵۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  بعد از چند ماه زندگی اینجا، میتونم بگم اروپا جای زندگی برای مهاجر نیست ... شاید انگلیس یکم متفاوت باشه به خاطر زبان ...
اگه فقط بحث زبانه اینجا همه میتونن خیلی راحت انگلیسی صحبت کنن

کار خارجی گرفتن اصلا سخت نیست (اگه زبانت افتضاح نباشه). به هرکی میگی فک میکنه باید نابغه باشه تا بتونه کار خارجی بگیره ولی اینطور نیست اصلا.
ی مقدار تجربه + ی مقدار دانش + سافت اسکیل خوب + ی مقدار زبان

کلا برای گرفتن پیشنهاد کار سافت اسکیل خیلی مهمه (چه خارجی چه داخلی). من بعد از ۱۰ پونزده تا مصاحبه گرفتن دیدم که سافت اسکیل بقیه خیلی روم اثر میزاره! مثلا از ی نفر که دانش متوسطی داشت ولی سافت اسکیل خوبی داشت مصاحبه میگرفتم و تهش میگفتم که بالاخره همه چیز رو ی نفر قرار نیست بدونه! ولی از یکی که دانش خوبی داشت ولی سافت اسکیل متوسطی داشت مصاحبه میگرفتم و تهش میگفتم ولی فلان سوال رو بلد نبود! ناخودآگاهانه! به خاطر همین تصمیم گرفتم که برای مصاحبه گرفتن ی sheet درست کنم و به جواب هر سوال داوطب ی نمره بدم (جداگانه) و در آخر هم ی امتیاز به سافت اسکیلش بدم. این باعث میشد که جمع امتیازها جلوی اون برداشت شخصی که تحت تاثیر سافت اسکیل بود رو بگیره. همچنین چون فرآیند نیرو پیدا کردن طولانیه باعث میشد داوطلب های خوب یادم نره.

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , nlp@2015
ارسال: #۵۷۵۲۴
۳۰ مهر ۱۴۰۰, ۰۲:۳۰ ق.ظ
جالبه اون چیزی که به اسم فلوچارت و الگوریتم و شبه کد و مبانی برنامه سازی تو ذهن من هست مربوط به imperative programming میشه. تو declarative programming اصلا فلوچارت و الگوریتم نداریم.

ارسال: #۵۷۵۲۵
۳۰ مهر ۱۴۰۰, ۱۱:۱۰ ق.ظ
(۳۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۲:۰۶ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  کار خارجی گرفتن اصلا سخت نیست (اگه زبانت افتضاح نباشه). به هرکی میگی فک میکنه باید نابغه باشه تا بتونه کار خارجی بگیره ولی اینطور نیست اصلا.
ی مقدار تجربه + ی مقدار دانش + سافت اسکیل خوب + ی مقدار زبان
منظورت کار ریموت گرفتن از ایرانه یا مهاجرت کاری؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۴,۰۹۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۸۰۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close