زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۷۴۸۱
۲۳ مهر ۱۴۰۰, ۱۱:۲۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۱ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  من ی لیستی از دلایلم نوشتم که هیچوقت فراموش نکنم. چون حس میکردم بدون نوشتن بعد از ی سال میگم تصمیم اشتباه گرفتم و میخوام برگردم Smile))
احسنت، قشنگ مشخصه که اینکاره ای :‌ ))
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۷۴۸۲
۲۳ مهر ۱۴۰۰, ۰۶:۳۱ ب.ظ
حجم مهاجرت کاری خیلی زیاد شده! میبینم طرف ۲۲ ساله با یه سال سابقه کار، آفر گرفته! حالا اینش مهم نیست، من به این فکر میکنم کسی که مثلا از ۲۲ سالگی اروپا کار کنه، چه آینده‌ای توی ۳۰ سالگی خواهد داشت! از طرفی خودم رو میبینم که تا همین ۷ ماه پیش منتظر کارت پایان خدمتم بودم ... یا اینکه چه مسیری رو طی کردم تا تونستم توی تهران مستقر بشم و کار کنم .... البته منکر تلاش این اشخاص نیستم، واقعا انصاف نیست ...
ارسال: #۵۷۴۸۳
۲۳ مهر ۱۴۰۰, ۰۹:۳۹ ب.ظ
(۲۳ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۳۱ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  حجم مهاجرت کاری خیلی زیاد شده! میبینم طرف ۲۲ ساله با یه سال سابقه کار، آفر گرفته! حالا اینش مهم نیست، من به این فکر میکنم کسی که مثلا از ۲۲ سالگی اروپا کار کنه، چه آینده‌ای توی ۳۰ سالگی خواهد داشت! از طرفی خودم رو میبینم که تا همین ۷ ماه پیش منتظر کارت پایان خدمتم بودم ... یا اینکه چه مسیری رو طی کردم تا تونستم توی تهران مستقر بشم و کار کنم .... البته منکر تلاش این اشخاص نیستم، واقعا انصاف نیست ...
جبر جغرافیایی.
از اون طرف به اون کسی فکر کن که هم سن توست اما خیلی بیشتر از تو استعداد داره و تلاش کرده اما به خاطر شرایط نتونسته شکوفا بشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۷۴۸۴
۲۳ مهر ۱۴۰۰, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۱۱ ب.ظ، توسط ezra.)
(۲۳ مهر ۱۴۰۰ ۰۳:۲۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  مهندس هر وقت نقطه ورود به بورس رو صلاح دیدی به من بگو می خوام یه پولی رو بزارم تو صندوق بورسی خودم حالیم نیست باید بزارم صندوق بورسی فقط نمی دونم چه زمانی پول رو ببرم

آخه هزارجور صندوق داریم پسرعمو
بستگی به پورتفولیوی اون صندق داره که کجاها سرمایه خوابونده!
البته اونا تقریباً همه جا سرمایه‌گذاری میکنن ولی به‌هرحال وزن میدن به هرکدوم

این بورس کثیف تر از اونیه که بشه با اطمینان بالایی راجع به آیندش گفت، ولی در حالت نادیده گرفتن این موضوع، دلیلی واسه ریزش نداره
به نظرم پلکانی وارد کن
همین فردا ۳۰درصد پولی که میخوای بزاریو وارد کن

به
(۲۳ مهر ۱۴۰۰ ۰۹:۴۹ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  با قسمت دوم حرفات در مورد تنبلی موافق نیستم و حوصله توضیح هم ندارم. از پایه اساس مشکل داره این حرف اصن.
کاملاً موافقم.

ارسال: #۵۷۴۸۵
۲۳ مهر ۱۴۰۰, ۱۱:۲۵ ب.ظ
آدمى براى رفتن،
هزار و یک بهانه می خواهد
براىِ ماندن اما
فقط یک دلیل...

think positive
ارسال: #۵۷۴۸۶
۲۳ مهر ۱۴۰۰, ۱۱:۲۸ ب.ظ
پیرو همین بحث بالا -البته خودم خیلی اهل پادکست نیستم-
ولی پیشنهاد میکنم اپیزود ۵۱ پادکست سکه رو از دقیقه ۴۳ گوش کنید
البته کلاً خوب بود، اگه از اول دوست داشتید گوش کنید که چه بهتر، خیلی هم بیراه نیست به ماها
اما به طور دقیق واسه این سرزنش تنبلی همون دقیقه رو بگوشید

سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۵۷۴۸۷
۲۵ مهر ۱۴۰۰, ۱۲:۳۲ ق.ظ
باری با شرایط کاملا نا برابر بازیکنای خسته پرسپولیس با یه تیم حرفه ای که تو خونه خودش بازی میکرد و فقط تو اسیا این اتفاقا می افته که تک بازی در زمین حریف انجام بشه!

think positive
ارسال: #۵۷۴۸۸
۲۵ مهر ۱۴۰۰, ۰۱:۰۴ ق.ظ
من دلم میخواد برم
نه از ایران
از سطح و لول زندگی فعلی ام خسته شدم
میخوام شرایطم بهتر بشه خیلی بهتر
رشد کنم
کنده بشم از سطح فعلی ام

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۷۴۸۹
۲۵ مهر ۱۴۰۰, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  باری با شرایط کاملا نا برابر بازیکنای خسته پرسپولیس با یه تیم حرفه ای که تو خونه خودش بازی میکرد و فقط تو اسیا این اتفاقا می افته که تک بازی در زمین حریف انجام بشه!
این پرسپولیس که اسطوره بالا سرش بود؟ کجا رفتن اسطوره هاش؟ TongueBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۵۷۴۹۰
۲۵ مهر ۱۴۰۰, ۰۲:۰۶ ق.ظ
(۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  باری با شرایط کاملا نا برابر بازیکنای خسته پرسپولیس با یه تیم حرفه ای که تو خونه خودش بازی میکرد و فقط تو اسیا این اتفاقا می افته که تک بازی در زمین حریف انجام بشه!
خدایی خیلی شرایط نابرابر بود یه جلسه تمرین کردن بدون استراحت رفتن بازی جلو این همه تماشاگر حریف واقعا سخته
اسکوچیچ هم ضربش رو به پرسپولیس زد دوتا بازی سنگین داد به امیری و خستش کرد و ترابی رو هم اصلا بازی نداد از فرم بازی اومده بود بیرون خوب اگه نمی خاستی اصلا بهش بازی بدی میذاشتی با تیم خودش تمرین کنه که اینقد افت نکنه
جایگزین مناسب نورالهی رو هم نتونستن پیدا کنن وسط زمین رو هوا بود!

think positive
ارسال: #۵۷۴۹۱
۲۵ مهر ۱۴۰۰, ۱۲:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۵۰ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
(۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۲۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(25 مهر ۱۴۰۰ ۱۲:۳۲ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  باری با شرایط کاملا نا برابر بازیکنای خسته پرسپولیس با یه تیم حرفه ای که تو خونه خودش بازی میکرد و فقط تو اسیا این اتفاقا می افته که تک بازی در زمین حریف انجام بشه!
این تیم الهلال با تیم الهلالی که با استقلال بازی کرد خیلی متفاوت بود، تک تک‌ بازیکناشون ی ماه بزرگتر و با تجربه‌تر شده بودن Big Grin

(۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۰۲:۰۶ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  دوتا بازی سنگین داد به امیری و خستش کرد و ترابی رو هم اصلا بازی نداد از فرم بازی اومده بود بیرون خوب اگه نمی خاستی اصلا بهش بازی بدی میذاشتی با تیم خودش تمرین کنه که اینقد افت نکنه
صرفا خواستم این چندتا جمله رو جدا کنم، همین

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۵۷۴۹۲
۲۵ مهر ۱۴۰۰, ۰۱:۵۲ ب.ظ
بزرگترین شوک مهاجرت، آشپزیه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۵۷۴۹۳
۲۵ مهر ۱۴۰۰, ۰۲:۲۱ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بزرگترین شوک مهاجرت، آشپزیه.
من نصف لذت های دنیوی ایم مربوط به غذا خوردنه و غذاهای اینجا واقعا افتضاحه برای من. هرچی میاد رو با هم قاطی میکنن Dodgy چرا باید کاهو رو با برنج قاطی کنی؟ قارچ بنده خدا رو ی چیزایی بهش میزن که نمیشه نزدیکش شد.
دیگه مجبور شدم خودم اندکی آشپزی یاد بگیرم، نکته ای هم که یاد گرفتم اینه که به نظرم آشپزی هنر توجه به جزییات و هنر صبوری کردنه Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , RASPINA
ارسال: #۵۷۴۹۴
۲۵ مهر ۱۴۰۰, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۰۲:۲۱ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  غذاهای اینجا واقعا افتضاحه برای من.
بجز ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و چند تا کشور جنوبی، فکر کنم بقیه ی اروپا همینه داستان.صد البته که هیچی قیمه و قرمه های خودمون نمیشه :` (
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۷۴۹۵
۲۵ مهر ۱۴۰۰, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۰۳:۳۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بجز ایتالیا و اسپانیا و فرانسه و چند تا کشور جنوبی، فکر کنم بقیه ی اروپا همینه داستان.صد البته که هیچی قیمه و قرمه های خودمون نمیشه :` (
غذاهای اروپا یبسه ولی اخیرا که مقایسه میکنم، غذاهای ایرانی هم سرطان خالص هستند.
همون قرمه‌سبزی؛ سبزی‌ای که خودش پخته رو میریزن باز یه چند ساعت دیگه قل بزنه. فسنجون رو نصف روز میذارن پودر بشه تا مثلا جا بیفته. ماکارونی که اساسا غذای سریع و سبکی باید باشه رو یه ته‌دیگ میچسبون کنجش و چهل دقیقه دم بکشه. حتی غذاهایی که صیفی‌جات دارند هم اونقدر پخته میشن تا هیچ خاصیتی ازشون نمیونه. اینکه بعد از خوردن نمیشه تکون خورد هم که جای خود داره. شاید یه علت رخوت آدما همین باشهHuh
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , crevice , ele , nlp@2015

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۱۰۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۲۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close