زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۶۷۹۱
۲۳ بهمن ۱۳۹۹, ۰۳:۴۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
[تصویر:  478614_world-leaders-positions-of-power-1.jpg]

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Computer92 , MajidNasiri , mana.m.it
ارسال: #۵۶۷۹۲
۲۴ بهمن ۱۳۹۹, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۰۱ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(22 بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۴۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ولنتاین نزدیکه چی می خواهید برای دوست دخترتون بخرید !؟

اوجولات و لباشک

خسیسDodgy
ارسال: #۵۶۷۹۳
۲۵ بهمن ۱۳۹۹, ۰۲:۵۸ ق.ظ
(۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۴۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ولنتاین نزدیکه چی می خواهید برای دوست دخترتون بخرید !؟
آقا من دوست دختر ندارم و راحتم کلا تا حالا کادوی ولنتاین نخریدم Cool
ارسال: #۵۶۷۹۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۹, ۱۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶ ق.ظ، توسط ezra.)
(۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۱۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  الانم بگیر با خیال راحت EOS تو zone 3.9$ بخر که خیلی وضع تکنیکالش عالیه

آیاس الان ۵/۳ رسیده, یه مقاومت ریز اینجا داره بعدم احتمالاً حوالی ۶/۵ و بعدم...
موقعیت تکنیکالیش فوقالعاده است.
یکی از جامونده ترین ها
خودم وقتی دیدم داره با مووینگ صد روزه در تایم فریم هفتگی کلانجار میره سریع خریدم و الان پشیمونم که چرا بیشتر نخریدم و چرا اصلاً فول نشدم!!!
ایچیموکوشم عالیه
مکدی هم در تایم فریم هفتگی عالیه
تنها خطری که تهدیدش میکنه خود بیتکوینه

راستی حواستون به bitcoinGold هم باشه. با جفت بیتکوین موقعیتش خیلی چشم نوازه... البته هنوز تحلیل نکردم... قیمت فعلی: ۰۰۰۳۷B

اتفاقاً منم به ایلون ماسک خیلی مشکوک شده بودم اخیراً که نکنه خود ساتوشیه

ارسال: #۵۶۷۹۵
۲۶ بهمن ۱۳۹۹, ۰۲:۳۷ ق.ظ
هیچی از اپل نگیرم اما حتما یه روز اپل واچ رو می گیرم

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۶۷۹۶
۲۶ بهمن ۱۳۹۹, ۰۴:۳۳ ب.ظ
ONE شصت درصد توی ۲ روز (:
ارسال: #۵۶۷۹۷
۲۶ بهمن ۱۳۹۹, ۰۵:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۶:۲۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۷ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  هیچی از اپل نگیرم اما حتما یه روز اپل واچ رو می گیرم
آدم همه چی باید از اپل بگیره، البته اگر شرایطش موجود باشه! من یکی از جاهایی که دلم میخواد کار کنم اپل هست، واقعا نوآوری ویژگی این کمپانی هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۶۷۹۸
۲۶ بهمن ۱۳۹۹, ۱۰:۴۱ ب.ظ
خوشم میاد بچه‌ها تیزهوشن
ارسال: #۵۶۷۹۹
۲۶ بهمن ۱۳۹۹, ۱۱:۰۴ ب.ظ
سلام
کسی اینجا هست که امسال دکتری علوم کامپیوتر شرکت کرده باشه؟
ممنون میشم بهم بگید
مرسی
ارسال: #۵۶۸۰۰
۲۷ بهمن ۱۳۹۹, ۱۲:۱۰ ق.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۳ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  اتفاقاً منم به ایلون ماسک خیلی مشکوک شده بودم اخیراً که نکنه خود ساتوشیه

آقا فیلم تموم شده ها داریم سینما رو می بندیم نمیخوای بری؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۶۸۰۱
۲۷ بهمن ۱۳۹۹, ۱۲:۲۵ ق.ظ
آیا هرگز عاشق شده‌اید؟ آیا وحشتناک نیست؟ عشق شما را بسیار آسیب‌پذیر می‌سازد. سینه‌تان را می‌شکافد و قلبتان را باز می‌کند و این یعنی کسی می‌تواند وارد وجودتان شود و شما را به هم بریزد. شما همواره در پی ساخت دیوارهای دفاعی و زرهی تمام قد بوده‌اید تا هیچ چیز توانایی آسیب‌رسانی به شما را نداشته باشد. سپس فردی که هیچ فرقی با دیگران ندارد، سرزده وارد زندگی‌تان می‌شود و در آن پرسه می‌زند. شما بخشی از وجودتان را به او می‌دهید، او این را از شما نخواسته است، بلکه یک روز، کاری احمقانه را نسبت به شما انجام داده است، مانند یک لبخند و سپس دیگر زندگی‌تان برای خودتان نیست.

عشق گروگان می‌گیرد، وارد وجودتان می‌شود و شما را می‌بلعد و در تاریکی رهایتان می‌کند. عبارت بسیار ساده‌ای شبیه اینکه «شاید بهتر باشد فقط با هم دوست باشیم» تبدیل به ترکی در شیشه قلب‌تان می‌شود. عشق صدمه‌رسان است، نه فقط به تخیل‌تان، نه فقط به ذهنتان، بلکه به روحتان صدمه می‌زند. عشق دردی است که وارد وجودتان می‌شود و پاره‌پاره‌تان می‌کند. خشونت / اسلاوی ژیژک؛
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , RASPINA
ارسال: #۵۶۸۰۲
۲۷ بهمن ۱۳۹۹, ۰۲:۰۰ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  آیا هرگز عاشق شده‌اید؟ آیا وحشتناک نیست؟ عشق شما را بسیار آسیب‌پذیر می‌سازد. سینه‌تان را می‌شکافد و قلبتان را باز می‌کند و این یعنی کسی می‌تواند وارد وجودتان شود و شما را به هم بریزد. شما همواره در پی ساخت دیوارهای دفاعی و زرهی تمام قد بوده‌اید تا هیچ چیز توانایی آسیب‌رسانی به شما را نداشته باشد. سپس فردی که هیچ فرقی با دیگران ندارد، سرزده وارد زندگی‌تان می‌شود و در آن پرسه می‌زند. شما بخشی از وجودتان را به او می‌دهید، او این را از شما نخواسته است، بلکه یک روز، کاری احمقانه را نسبت به شما انجام داده است، مانند یک لبخند و سپس دیگر زندگی‌تان برای خودتان نیست.

عشق گروگان می‌گیرد، وارد وجودتان می‌شود و شما را می‌بلعد و در تاریکی رهایتان می‌کند. عبارت بسیار ساده‌ای شبیه اینکه «شاید بهتر باشد فقط با هم دوست باشیم» تبدیل به ترکی در شیشه قلب‌تان می‌شود. عشق صدمه‌رسان است، نه فقط به تخیل‌تان، نه فقط به ذهنتان، بلکه به روحتان صدمه می‌زند. عشق دردی است که وارد وجودتان می‌شود و پاره‌پاره‌تان می‌کند. خشونت / اسلاوی ژیژک؛
البته قطعا فقط از یه جنبه بررسی کرده حتما زیبایی ها و قوی تر شدنهایی هم داره تا شانس ادم چی باشه نمیگم انتخاب چون خیلی هم دست خود ادم نیست که انتخاب کنه شانسه چه ادمی سر راهت سبز شه

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۶۸۰۳
۲۷ بهمن ۱۳۹۹, ۰۳:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۴:۰۵ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۰۳ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  آدم همه چی باید از اپل بگیره، البته اگر شرایطش موجود باشه! من یکی از جاهایی که دلم میخواد کار کنم اپل هست، واقعا نوآوری ویژگی این کمپانی هست.
فرهنگ کاری (work culture) خوبی نداره زیاد.
ارسال: #۵۶۸۰۴
۲۷ بهمن ۱۳۹۹, ۰۹:۰۴ ق.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۲۵ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  آیا هرگز عاشق شده‌اید؟ آیا وحشتناک نیست؟ عشق شما را بسیار آسیب‌پذیر می‌سازد. سینه‌تان را می‌شکافد و قلبتان را باز می‌کند و این یعنی کسی می‌تواند وارد وجودتان شود و شما را به هم بریزد. شما همواره در پی ساخت دیوارهای دفاعی و زرهی تمام قد بوده‌اید تا هیچ چیز توانایی آسیب‌رسانی به شما را نداشته باشد. سپس فردی که هیچ فرقی با دیگران ندارد، سرزده وارد زندگی‌تان می‌شود و در آن پرسه می‌زند. شما بخشی از وجودتان را به او می‌دهید، او این را از شما نخواسته است، بلکه یک روز، کاری احمقانه را نسبت به شما انجام داده است، مانند یک لبخند و سپس دیگر زندگی‌تان برای خودتان نیست.

ای بابا من دوست دارم عشق رو تجربه کنم نه اینکه تا اخر عمرم مثل الان با همه مسائل مثل ریاضی و منطق برخورد کنم و بیارم تو حساب و کتاب .
ارسال: #۵۶۸۰۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۹, ۰۹:۵۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۹ ب.ظ، توسط nlp@2015.)
.......

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۰۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۰۹۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۴۱۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۷۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close