زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۵۷۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۱:۵۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۲۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۰۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۴۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  خیام جان توی دنیا ۷ میلیارد آدمه بخوای نظر همه را عوض کنی که زندگی برات نمیمونه. هرکی سلیقه خودشو داره و نتیجه اش را هم خودش میبینه. یکی هم ممکنه بیاد بگه من دنبال دختر زیر ۵۰ کیلو هستم... حالا دلیل نمیشه همه بسیج بشن نظرشو عوض کنن.. تهش اینه زن گیرش نمیاد مجرد میمونه...
ایشالا خانم راسپینا یکیو با ماشین پیدا میکنه شما هم یکیو که توقع ماشین نداشته باشه Smile
ای بابا کودین جان کی خواست ازدواج کنه دیگه ازدواج کنسل به سردردش نمی ارزه وقتی مجردی هر چی داری واسه خودته هر تصمیمی می گیری با خودته به نظرم دیگه ازدواج از یه سنی به بعد معنی نداره فقط چند تا دوست دور و بر ادم باشه کافیه ...
البته به نظرم ازدواج برابر خوبه. طرف اندازه خودت درآمد داشته باشه و کار کنه و غیره نه این که یکی کار کنه و خرج کل خانواده را بده. الانم با اونم ماشین ظرف شویی و لوازم اشپزی مدرن آشپزی و کار خونه دیگه خیلی سخت نیست و تفریحه و دو نفر میتونن با هم دیگه انجامش بدن و یه جورایی وقتشونو با هم بگذرونن در حین انجام کارهای منزل.
من کاملا با حرف تو موافق هستم دیگه واقعا مثل قدیم نیست که امکانات نبود و سخت بود بچه داری و کارهای خونه الان به لطف پیشرفت علم کارهای خونه خیلی کم شده جاور دستی جای خودشو داده به جارو برقی ، لباس شستن با دست جای خودشو داده به لباس شویی و کلی وسایل آشپزی دیگه از پلوپز بگیر تا چه می دونم سرخ کن و غیره یعنی می خوام بگم با وجود وسایل در حد متوسط الکترونیکی کارهای خونه کم شده و در واقع اگه دختر فقط خانه داری رو انتخاب کنه به ضرر خودشه چون در عرض دو ساعت اکثر کارهای خونه رو انجام میده و بعدش بیکار میشینه خونه یا میره فضای مجازی یا تلویزیون می بینه در کل حوصلش سر میره
به نظرم دیگه این فکر که هنوزم خیلی از دخترا دارند اینکه مرد باید خرجی اونا رو بده باید دیگه بزارن کنار زندگی مشترک یعنی اونم بهتره بره کار کنه و یه بخشی از خرج های خونه رو تامین کنه و هیچ کس منتی روی سر اون یکی نزاره چون زندگی مشترکه از اونطرف هم مرد نباید بگه دیگه چون زن گرفتم دیگه سمت آشپزخونه نمی رم و زشته برام کارهای خونه چطور وقتی تنها بود مجبور بود همش تو آشپزخونه بود و مجبور بود کارهای خونه رو انجام بده الان که زن گرفته دیگه هیچ کاری نکنه ! یه خوبی که زندگی مجردی و مستقل شدن و تنهایی زندگی کردن برای پسرا داره همین چیزاست پسری که زیاد تو غربت نبوده و همش مامانش کاراش رو انجام می داده اون نمی تونه بعدا تو کارهای خونه به همسرش کمک کنه ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Amir V , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۵۵۷۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۵۱ ق.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۵۵ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۲۰ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۹ ۰۱:۰۰ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(04 شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۴۲ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  خیام جان توی دنیا ۷ میلیارد آدمه بخوای نظر همه را عوض کنی که زندگی برات نمیمونه. هرکی سلیقه خودشو داره و نتیجه اش را هم خودش میبینه. یکی هم ممکنه بیاد بگه من دنبال دختر زیر ۵۰ کیلو هستم... حالا دلیل نمیشه همه بسیج بشن نظرشو عوض کنن.. تهش اینه زن گیرش نمیاد مجرد میمونه...
ایشالا خانم راسپینا یکیو با ماشین پیدا میکنه شما هم یکیو که توقع ماشین نداشته باشه Smile
ای بابا کودین جان کی خواست ازدواج کنه دیگه ازدواج کنسل به سردردش نمی ارزه وقتی مجردی هر چی داری واسه خودته هر تصمیمی می گیری با خودته به نظرم دیگه ازدواج از یه سنی به بعد معنی نداره فقط چند تا دوست دور و بر ادم باشه کافیه ...
البته به نظرم ازدواج برابر خوبه. طرف اندازه خودت درآمد داشته باشه و کار کنه و غیره نه این که یکی کار کنه و خرج کل خانواده را بده. الانم با اونم ماشین ظرف شویی و لوازم اشپزی مدرن آشپزی و کار خونه دیگه خیلی سخت نیست و تفریحه و دو نفر میتونن با هم دیگه انجامش بدن و یه جورایی وقتشونو با هم بگذرونن در حین انجام کارهای منزل.
من کاملا با حرف تو موافق هستم دیگه واقعا مثل قدیم نیست که امکانات نبود و سخت بود بچه داری و کارهای خونه الان به لطف پیشرفت علم کارهای خونه خیلی کم شده جاور دستی جای خودشو داده به جارو برقی ، لباس شستن با دست جای خودشو داده به لباس شویی و کلی وسایل آشپزی دیگه از پلوپز بگیر تا چه می دونم سرخ کن و غیره یعنی می خوام بگم با وجود وسایل در حد متوسط الکترونیکی کارهای خونه کم شده و در واقع اگه دختر فقط خانه داری رو انتخاب کنه به ضرر خودشه چون در عرض دو ساعت اکثر کارهای خونه رو انجام میده و بعدش بیکار میشینه خونه یا میره فضای مجازی یا تلویزیون می بینه در کل حوصلش سر میره
به نظرم دیگه این فکر که هنوزم خیلی از دخترا دارند اینکه مرد باید خرجی اونا رو بده باید دیگه بزارن کنار زندگی مشترک یعنی اونم بهتره بره کار کنه و یه بخشی از خرج های خونه رو تامین کنه و هیچ کس منتی روی سر اون یکی نزاره چون زندگی مشترکه از اونطرف هم مرد نباید بگه دیگه چون زن گرفتم دیگه سمت آشپزخونه نمی رم و زشته برام کارهای خونه چطور وقتی تنها بود مجبور بود همش تو آشپزخونه بود و مجبور بود کارهای خونه رو انجام بده الان که زن گرفته دیگه هیچ کاری نکنه ! یه خوبی که زندگی مجردی و مستقل شدن و تنهایی زندگی کردن برای پسرا داره همین چیزاست پسری که زیاد تو غربت نبوده و همش مامانش کاراش رو انجام می داده اون نمی تونه بعدا تو کارهای خونه به همسرش کمک کنه ...

این جور چیزا به شخصیت دختر بر میگرده به نظرم...برای خیلی از دختر ها کار فقط برای کسب درآمد نیست بلکه برای کسب استقلال، شکوفا کردن استعدادهای انسانی و غیره هست. همچین شخصیتی کلی هم پول داشته باشه باز فعال هست و یه کاری میکنه با زمانش.
مشابه اش برای آقایون. من اگر بیلیونر هم باشم نمیشینم خونه توی اینیستا بچرخم بلکه سعی میکنم یه حرکتی بزنم یه کار مفیدی بکنم.
توی هم آقایون و هم خانم ها مورد عکسش هم هست که اگر پول داشته باشن ترجیح میدن همینطوری برای خودشون بچرخن بدون هدف خاصی.
من قضاوت نمیکنم کدوم خوبه یا بده ولی من حالت اول را ترجیح میدم شخصا.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam , RASPINA
ارسال: #۵۵۵۷۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۸:۴۷ ق.ظ
یه چیزی که تو جامعه وجود داره و متاسفانه بهش پاداش میدن اینه که ادمایی که نیازای جسمی و روحی خودشونو نادیده میگیرن و همش در حال حل مشکلات بقین از نظر عموم خوبن در صورتی که کمک وقتی معنی داره که ادم تواناییشو داشته باشه و خودش تو حالت خوبی باشه. مثلا سرکار پیش اومده یکی همش میخواسته همه مشکلاتشو از من بپرسه در صورتی که با یه سرچ میتونسته جواب بگیره یا بلد نبوده میخواسته من کارشو انجام بدم و وقتی انجام ندادم حس کرده بی محلی بهش کردم یا هرچی.

سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۵۷۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۹:۴۵ ق.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۴۷ ق.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  یه چیزی که تو جامعه وجود داره و متاسفانه بهش پاداش میدن اینه که ادمایی که نیازای جسمی و روحی خودشونو نادیده میگیرن و همش در حال حل مشکلات بقین از نظر عموم خوبن در صورتی که کمک وقتی معنی داره که ادم تواناییشو داشته باشه و خودش تو حالت خوبی باشه. مثلا سرکار پیش اومده یکی همش میخواسته همه مشکلاتشو از من بپرسه در صورتی که با یه سرچ میتونسته جواب بگیره یا بلد نبوده میخواسته من کارشو انجام بدم و وقتی انجام ندادم حس کرده بی محلی بهش کردم یا هرچی.

آخ آخ بعضیا راحت طلبن میخوان همه چی براشون حاضر و آماده باشه... من همیشه سعی کردم از این جور آدما دوری کنم
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , nlp@2015 , khayyam
ارسال: #۵۵۵۸۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۳۹ ب.ظ، توسط RASPINA.)
...................

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۵۵۸۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۳:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
دلم میخواد برم جایی که هیچ آدمی نیست. یکی دو ماه اونجا باشم آروم بشه ذهن و قلبم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ezra , yagmur0022
ارسال: #۵۵۵۸۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۰۴ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۱۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ...................
چرا یه چیزی می گی بعد پاکش می کنی من خوندمش !
حرفتون درسته ولی ....

چند تا ماشین قیمت کردم
تیبا ۲ مدل ۹۶ >> 93 میلیون
تیبا ۲ مدل ۹۷ >> 95 میلیون
تیبا ۲ مدل ۹۸ >> 105 میلیون
تیبا ۲ مدل ۹۹ ( نو ) >> 113 میلیون

(۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۱۴ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  دلم میخواد برم جایی که هیچ آدمی نیست. یکی دو ماه اونجا باشم آروم بشه ذهن و قلبم.
بیشتر از چند ساعت همچین جایی نمی تونی بمونی من امتحان کردم !
فرض کن وسط یه بیابون هستی هوا تاریک شده هیچ کسی هم نیست و تا ده ها کیلومتر خبری از هیچی نیست همونجا ادم سکته رو می زنه Big Grin
ارسال: #۵۵۵۸۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۴:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۰۰ ب.ظ، توسط ezra.)
- چه سیگنال تلخی داد شستا تو لحظات آخر
- در محور زمان, خرید کتابم تابع نماییه, خوندنشون تابع لگاریتمی

ارسال: #۵۵۵۸۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۵:۱۹ ب.ظ
ب نظرتون الان دارایی دوم بخریم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۵۵۸۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۵:۳۹ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  ب نظرتون الان دارایی دوم بخریم
من چون سقف دارا یکم خریده بودم نمی تونم تمام دارا دوم رو بخرم و نهایت ۳ میلیون می تونم بخرم .
الان دو سه میلیون پولی نیست که بابتش فکر هم کرد اصولا این صندوق ها سود دارند نیاز به فکر کردن نداره
اون دو میلیون که من بابت دارا یکم دادم تا ۶ میلیون هم رفت ولی دوباره اومد پایین الان هم امروز شد ۴ تومن خب الان سوال اینجاست اگه اون موقع دو تومن به دارا یکم نمی دادم با ۲ تومن چیکار میشد کرد دارا دوم هم مثل اون با ۵ تومن الان یه گوشی هم نمیشه خرید پس دلیلی برای فکر کردن نداره !
ارسال: #۵۵۵۸۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۷:۰۷ ب.ظ
حالا بازم به شماها که کالاهای لوکس رو نام می برید ...
من پریروزااا رفتم یک کفش بخرم، چند هفته قبل قیمتشو گرفتم ۳۸۸ هی تعلل کردم و گفتم بعدا می گیرم حالا کروناست، بذار یک روز که از مغازه گذشتم می خرم و خلاصه چند روز پیش رفتم و قیمت رو کرده بود ۴۵۵ ..
بعد هم که اعتراض کردم با رفتار زشتی برداشتش و با فریاد گفت: خانم اول قیمت بگیر.
بعدم من مجدد اعتراض کردم و میگه شما می ری مغازه طلا فروشی با قیمت چند هفته قبل بهت طلا میده. و شروع کرد به مزخرف گفتن و تازه یک دعوا بزرگ که من چرا اصلا گفتم برای چی قیمتت رو اینقدر کشیدی روش .. و چند بار تکرار که ما شرکتی هست و از بالا بهمون می گن و ..
یعنی کفش دیگه چیه که بخاد اینطوری حساب شه ...
خلاصه اول راکدی بازارشون رو سر من خالی کرد و رفتار فوق العاده بی ادبانه ای داشت.
خب اگر کرونا نبود من حاضر به خرید ازش نمی شدم چون مجبور بودم برم جای دیگه و به ریسکش نمی ارزید.
ولی واقعا مردم بی رحم شدند، حالا ۱۰۰ تومن هم از ما بیشتر کشیدی آقا .. کجا رو می خای بگیری ...
نمی دونم چرا به ما براساس دلار حقوق نمیدن و بالا نمی برن. فقط همه چیز واسه دیگرانه ...
بعضی وقتا آدم از همه چیز متاثر میشه که شغل اول و آخر این مردم بشه کلاه از سر بقیه برداشتن و دلالی. نمی دونم این پول چیه که اینقدر واسش داریم انسانیت رو از بین می بریم.
یادش بخیر منم اگر یک زمانی نشسته بودم و براساس این تیپ، کارم رو آغاز کرده بودم الان کجا بودم. مثلا می نشستم پایان نامه می نوشتم الان واسه خودم یک آدم پولدار ولی بی اصول اخلاقیت می شدم.
ولی به قول همکارم که امروز می گفت بذار همه به ما بگن چلفتی ...
روز خوش

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۵۵۵۸۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۷:۳۵ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۰۷:۰۷ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  حالا بازم به شماها که کالاهای لوکس رو نام می برید ...
مثلا چیا؟

think positive
ارسال: #۵۵۵۸۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۸:۰۳ ب.ظ
به غیر از بحث گرونی، بعضی کالاهای خارجی کلا دیگه نیست!!

یه مدت پول گذاشتم کنار برای یه چیزی که میخواستم بخرم.الان جاهای معتبر هیچ کدوم دیگه موجود ندارند :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۵۵۸۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۰۸:۲۵ ب.ظ
هعی.....

Sad
ارسال: #۵۵۵۹۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۹, ۱۰:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
درونِ خانه‌ی خود هر گدا شهنشاهی‌ست!
قدم برون مَنه از حد خویش، سلطان باش

صائب تبریزی

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۹۸۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۶۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close