زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۵۳۰۶
۱۳ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۷ ب.ظ، توسط codin.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(12 مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۵۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  بلاخره شماره دختر همسایه رو گرفتم ولی نامرد شماره ای داد که تلگرام و واتس آپ نداره : )
اینجا دختر خارجیا اول خیلی گرم و اینان بعد یهو میفهمن ایرانی هستی همه چیز عوض میشه. حتی شده شماره اشتباه هم دادنBig Grin
باز تو یه قدم جلوتری. اعتماد به نفس داشته باش و خیلی خودتو نیازمند نشون نده، کم کم نخ بده ببین عکس العملش چیه. خودت میفهمی که میخواد یا نه.

ماها توی ایران هیچوقت خارجی نبودیم و خیلی از چیزا قابل درک نبود... باید از ایران بری بیرون و اقلیت بودن را درک کنی تا حس کنی چه سختی هایی برادر ها و خواهرای افغانیمون توی ایران میکشیدن... من توی یه مرکزی توی ایران به بچه های افغانی درس میدادم بعد فهمیدم بنده های خدا حق رفتن به مدرسه های عادی را نداشتن!!

(۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۲۵ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خارجیا
دختر آلمانیا که عاشق پسر ایرونینBig Grin

هلندیام بدشون نمیومدا، فقط باید نوردبون میزاشتی زیر پا تا برسی بهشون مثل درخت شاتوت Smile

**به سایت میرود و یک بلیط برای آلمان رزرو میکند** Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Amir V , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۵۳۰۷
۱۳ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۳۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  خانما هم میتونن. مسیر مخصوص دوچرخه هست، توی پارک های بزرگ هم خیلی خوبه. من تا اخر امسال دوچرخه مو میخرم ایشالا
فکر نمی کنم گیر بدن
ولی مردم ی جوری نگاه می کنن
مردم همیشه نگاه میکنن Big Grin یه چند بار که چند تا خانم دوچرخه سوار ببینن بعد از یه مدت براشون عادی میشهBig Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۵۳۰۸
۱۴ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۱۰ ق.ظ
بسه دیگه
جمع کنید این قرتی بازیا رِ Smile

ارسال: #۵۵۳۰۹
۱۴ مرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۳۳ ق.ظ
(۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۳۱ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  مخالفم. اگه حرفتو در وقت مناسب بزنی ممکنه نه نشنوی.
نه شنیدن خیلی چیز بدی نیست ، خوب هم هست
واسه آدم باهوش سرعت انتقال اطلاعات مهمه
نباید اینهمه وقت تلف کرد.
اتفاقا باید سریع و واضح گفت که سطح هوش اون خانم رو سنجید
دختر اگه باهوش نباشه دردسرش زیاده Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۵۳۱۰
۱۴ مرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۴۹ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  حالا شما که اینقدر بورس بازی بما ی سیگنال توپ بده[تصویر:  biggrin.gif]
ما ک این یه هفته اخیر داریم فعلا ضرر میکنیم[تصویر:  cool.gif]

من تجربم در بورس انقدی نیست که بخوام سیگنال بدم, در کریپتو تجربه بیشتری دارم
به نظرم یه بخش کوچیکی از سرمایه هاتونو وارد کریپتو کنید و هلد کنید
به هرحال؛
حالا که درخواست آهنگ بورسی کردی به نظرم تو این بازار بورس ایران با این وضعیت هسته که امروز دیگه اوج سیرکش بود اصلاً نگاه کوتاه مدت عاقلانه نیست. به نظرم دید بلند مدت داشته باشید و صرفاً روی سهمای بزرگ که بنیاد قوی دارن کار کنید. سهمای کوچیک برخلاف زمزه هایی که اخیراً میشه قابل اعتماد نیستن فعلاً!
خب من نمی دونم شما چه سهمایی داری و بازار کلاً تو اصلاح بوده این دو هفته
به نظرم اگه سهمای خوبی داری نگهش دار, سهمای بنیادی رو به خاطر یه اصلاح زودگذر از دست ندید
در غیر اینصورت با سر خطی زدن مشکلی نداری و حتماً سود خالص کوتاه مدت میخوای تو این بازار سهمای عرضه اولیه شده رو هرطور شده بگیر.(بگیلان, آبادا و ..)
اگه صبر و حوصله داری و نگاه بلند یا میان مدت داری پیشنهاد من دماوند و ذوب و وخارزم هست (به خصوص دماوند)

اما همونطور که گفتم سهمای بنیادی در این اوضاع خاطر جمع ترن
فارس, پترول, شپنا, شستا, فولاد...
در گروه خودرو خساپا از بقیه عقب مونده و خودش و زیرمجموعه هاش (ولساپا, وساپا*, ورنا) به نظرم اوضاع بهتری دارن نسبت به بقیه نمادها
(البته زیان انباشته دارن ولی خب چون نورچشمی هستن نکات جذاب دیگه ای دارن)
در گروه بانکی وآیند که یه ریز سود میده ولی بدیش دامنشه! وپاسار هم از لحاظ فاندامنتال یکی از باارزش ترین بانک هاست, وبصادر یکی دو روز دیگه اصلاح داره, وسینا هم اوضاع خوبی داره اگه در زمان مناسب وارد بشید
گروه فلزات فملی اگه بازم اصلاح خورد در کانال ۲۸۰۰ فرصت خرید رو از دست ندید. ذوب کلی عقبه از بقیه.
گروه پتروشیمی شپنا رو هرچی میتونید اضافه کنید الان که صف فروشه, اگه به ۴۵۰۰ رسید که حتی پیشنهاد میکنم تک سهم بشید. شبندر به نظر اصلاحش تموم شده و سهم ارزشمندیه, میتونید همین فردا اضافه کنید. پترول از بهترین سهمای بازاره که کلی پالایشگاه زیر مجمعه داره, و خودش زیرمجموعه ی فارسـه. دیگه شما حساب کن فارس چه هیولاییه! فارس هم به نظر اصلاحش تموم شده.
در مورد طلا هم کماکان سر عقیدم هستم. میتونید بخشی از سرمایتون رو در پشتوانه لوتوس یا زر بزارید.
و اما غول اصلی؛ شستا
بعیده با این حجم خریدار رنگ اصلاح به خودش بگیره
کسی که شستا دوست نداره, به عبارتی پول مفت دوست نداره!
عرایضم تمام Cool

+ دیشب یه نکته دیگه میخواستم به عرایضم اضافه کنم که خواب امان نداد! و اون اینکه اینایی که گفتم رو -بخصوص پتروشیمیها- تا صف نشدن بگیرید! امروز یا فردا. کاری هم به جو روانی بازار نداشته باشید. با شایعه پراکنی میخوان حمایت کانال جدید رو تشکیل بدن.

ـــــــــــــــــــــــ
*وساپا و .. جز گروه خودرو نیست البته

سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , .:tarannom:. , shamim_70
ارسال: #۵۵۳۱۱
۱۴ مرداد ۱۳۹۹, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط khayyam.)
هر بار ما برای ماشین نوشتیم اسم ما درنیومد ، من نمی دونم چرا شانس من ...
واقعا ناراحت شدم اخه چرا حتی برای خرید یه اشغال ایرانی هم باید قرعه کشی بشه و هی منتظر بمونی .
یکی نیست بیاد به ما بگه با این سرمایه چندرغاز و بی ارزش خودمون چه غلطی کنم ؟

+ با هر کسی صحبت می کنی می گه خب چرا پارسال که سکه ۴۸۰۰ بود نخریدی ! خب عزیزم تو خودت اگه می دونستی اینطوری میشه حتی خونه رو هم می فروختی می رفتی سکه می خریدی

من واقعا مغزم کار نمی کنه و شدید ناراحتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۵۳۱۲
۱۴ مرداد ۱۳۹۹, ۰۹:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸ ق.ظ، توسط Javad Street.)
.........................................................................
ارسال: #۵۵۳۱۳
۱۴ مرداد ۱۳۹۹, ۰۹:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۷ ب.ظ، توسط Saman.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۰۲ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(13 مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  حالا شما که اینقدر بورس بازی بما ی سیگنال توپ بده[تصویر:  biggrin.gif]
ما ک این یه هفته اخیر داریم فعلا ضرر میکنیم[تصویر:  cool.gif]

ـــــــــــــــــــــــ
*وساپا و .. جز گروه خودرو نیست البته
با دید بلند مدت همه خوبن.
پتروشیمی ها یه بحثی مبنی بر اینکه تا قیمت ما به ۵ تومن نرسه به ETFها نمیایم راه انداختن که همین خبر ولو اینکه شایعه باشه تاثیر خوبی میذاره.(مثلا در حقشون اجحاف شده انگار)

در مورد شستا که خودم تا خرخره تووشم Big Grin
در مورد طلا من چهار ۵ تا سکه دارم طلا فروشا نمیخرن لعنتی هاBig Grin (چرا اینجوریه؟!)میگن خرید نداریم.
دقیقا خواستم برم توی زر و لوتوس . . .
اطلاعات خوبی دادی در کل
ولی دوستان یه تابلو خوانی بکنید که انتهای اصلاح وارد بشید.یا حداقل کمتر منفی بخورید.چون اخیرا مردم با بورس دارن گذران زندگی میکنن.
یکی از دوستان همینجا دیروز قصد ورود به فملی داشتن،براش بررسی کردم و گفتم من جاتون باشم فعلا ورود نمیدم.(هنوزم توی فملی جا داره منفی بخوره،قدرت فروشنده ها کمی بیشتره)
--------------
همه رو بررسی کنم دیگه(فقط ملاک خرید و فروش قرار نگیره)
دماوند :
قدرت خریدار ها امروز رفته بالا.احتمال داره فردا مثبت باشه(اگه حقوقیش بذاره که ازش متنفرم) قدرت خریدار ها دو برابره
-----------
ذوب :
قدرت فروشنده ها خیلی بیشتر بوده امروز حدود ۱۴ برابر!!!!
تکنیکالش هم زیاد خوب نیست جا داره بازم اصلاح بخوره!
--------------
وخارزم : تقریبا قدرت خریدار و فروشنده ش برابره،کمی زور فروشنده ها بیشتره از نظر تکنیکال یا باید رنج بشه یه یه مثبت کوچیک بخوره(غیر از اخبار که میتونه هر سهمی رو تحت تاثیر قرارا بده)
----------
فارس :
زور خریدارا یه کوچولو بیشتره،اما عرضه ی حقوقی برای بالا بردن پایانی جالب بوده.به نظرم مستعد صعوده ولی باید پاش بشینیم که حجم بخوره که رنج نشه ///// دو تا کد به کد و یه ورود پول هوشمند هم داشتیم توی بازه یک ماهه تقریبا
خودم خوشم ازش میاد با این قیمت///اگر یه سکه بفروشم کلشو میندازم توو این برای بلند مدت و میان مدت(همین فردا هم میخرم)
------------
پترول :
طبق تکنیکال مستعد صعوده
امروز قدرت فروشنده ها خیلی بیشتر بوده عرضه ی حقوقی هم یعنی عدم حمایتش از سهم برای کاهش پایانی که بزنه سهم رو جمع کنه.
به نظرم نسبت به جای فعلیش کمی مقاومت نشون بده و بعدش بره بالا خوبه/اینو نمیدونم ولی بازم بلند مدت خیلی عالیه نسبت به قیمت فعلیش.
---------

از بیکاری سهم تحلیل میکنمBig Grin
-------------
دلم برای طراحی الگوریتم تنگ شدهConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , ezra , .:tarannom:. , big cloud
ارسال: #۵۵۳۱۴
۱۴ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط codin.)
عشق چرت و پرته بابا... وقتی همه جذب پولت یا قیافت یا چیزای ظاهری مث اینا میشن دیگه من اسم اینو عشق نمیزارم.
همه حیوانات جفت گیری میکنن انسان ها هم روش. ۹۹۹/۹۹ درصد آدما حتی پارتنری که عاشقش بودن را ول میکنن یا از دستش خسته میشن اگر توی یه تصادفی معلول بشه یا چهرش را از دست بده یا هرچی دیگه. پدر و مادر ها از دست بچه هاشون که کاملا معلول و از کار افتاده بشن خسته میشن چه برسه به یه آدم غریبه...
رابطه با جنس مخالف مث خیلی از روابط دیگه (رابطه با کارفرما، رابطه با دوستان و غیره) بر حسب منافع مشترکه واقعا نمیشه اینو انکار کرد. نه این که مشکلی داشته باشه ها... اتفاقا خیلیم خوبه ولی اون معنی ماورایی که طرف حاضره از جونش بگذره برای طرف مقابل و غیره و اسمشو بعضیا میزارن عشق به نظر من یک مفهوم غیر واقعی هست...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Riemann , BBumir
ارسال: #۵۵۳۱۵
۱۵ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۰۳ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۴ مرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۴۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  واقعا ناراحت شدم اخه چرا حتی برای خرید یه اشغال ایرانی هم باید قرعه کشی بشه و هی منتظر بمونی .

به خاطر اینکه آشغالخَر زیاده تو این مملکت. خب طبیعتاً آشغالم زیاد میشه.

نقل قول: + با هر کسی صحبت می کنی می گه خب چرا پارسال که سکه ۴۸۰۰ بود نخریدی ! خب عزیزم تو خودت اگه می دونستی اینطوری میشه حتی خونه رو هم می فروختی می رفتی سکه می خریدی من واقعا مغزم کار نمی کنه و شدید ناراحتم یکی نیست بیاد به ما بگه با این سرمایه چندرغاز و بی ارزش خودمون چه غلطی کنم ؟

والا من بارها اینجا اشاره کردم طلا بخرید
هنوزم دارم میگم. همین امشب هم بهای انس جهانی ۲۰۰۰دلارو رد کرد!
بازار طلا قدمت تاریخی داره. اصلاً معروفه به سرمایه ی امن. خیلی وابسته به عرضه و تقاضا نیست چرا که تعداد معادنش به حد کافی زیاد شده. بلکه بیشتر وابسته اوضاع روزگاره. من خودم اول اسفند که FATF رد شد, با اینکه هیچی از بازارش حالیم نمیشد و اولین تجربم بود حدود ۳۴میلیون پول سپرده داشتم همشو درآوردم دادم طلای آبشده! اونموقع مثقالی ۲۷۰۰ بود؛ الان شده ۴۷۰۰! هیشکیم بهم نگفته بود! دقیقاً همون موقعی که همه میرفتن سمت دلار من رفتم سمت طلا به خاطر ۲دلیل: یکی اینکه بازار دلار مستقیماً روی سفره‌ی مردم تاثیر منفی میزاره و هرسودی هم ازش دراد من طرفش نمیرم. و اینکه کرونا داشت به سمت پاندمی پیش میرفت, و کلاً استارت طلا از خبر کرونا در چین شروع شد و البته تنش های سیاسی که محتمل جنگ بود. فال قهوه لازم نیست بگیری! شما هروقت بوی جنگ, بحران, رکود بازارسرمایه و امثال اینها رو شنیدی طبیعتاً باید بری سمت اونی که معروفه به سرمایه‌ی امن!
وقتی بورس امریکا سقوط میکنه FED برای پیشگیری از تشدید بحران نرخ بهره رو کم میکنه. و تا حالا بارها اینکارو کرده و هربار خبرش اومده طلا دوباره استارت زده! از طرفی امریکا با کسری بودجه مواجه میشه و مجبور به چاپ پول میشه و این یعنی سیگنال تضعیف دلار! و سیگنال تضعیف دلار یعنی سیگنال خرید طلا!
نقره هم جزو فلزات گرانبهاست اما نسبتاً برعکس طلاست! منظورم این نیست که هروقت طلا صعود کنه نقره سقوط میکنه! بلکه به خاطر استفاده ی زیادش در صنعت وقتی دنیا در حال خروج از رکود هست و صنعت درحال رونق گرفتنه فصلش میرسه که اتفاقاً اونم اخیراً بازارش کشید بالا و پشتبندش بورس اوضاع خوبی داشت!
سکه هم هرچند که در ایران دستوریه تقریباً ولی در اصل از حاصلضرب نرخ دلار و نرخ انس جهانی بدست میاد. چون نقدشوندگی و کلاً خرید فروش راحتتری داره واسه سرمایه گذاری محبوبتره. طلای زینتی بخری کلی فقط باید پول اُجرت بدی! آبشده هم باید از آدم مطمئن بخری چون طبیعتاً سره از ناسره نمیتونی تشخیص بدی! البته صندوق های پشتوانه(سکه) به نظرم از همه بهترن! با چارتا کلیک میخری و میفروشی! ولی به طور فیزیکی دردسرای خودشو داره. به قول دوستمون آب کردنش سخته. وقتی میخواد بره بالا نمیفروشن! وقتی میخواد بیاد پایین نیمخرن! مثلاً الان که شاخص بورس به ۲میلیون واحد رسیده و به صورت دستوری دارن بازارو منفی نگه میدارن که پولبک بزنه و سطح حمایت درست کنه واسه رشد بعدی(که به نظر از هفته بعد شروع میشه) عرضه ی سکه زیاد میشه بخاطر ورود به بورس! حالا همین خریدارا رو وقتی بازار بورس نزدیک اصلاح میشه رو ببینید!! خودتونو سکتونو با هم میبلعن!
راجع به کریپتو هم بارها اشاره کردم. من بیت کوین رو وقتی کانال ۸هزار بود گفتم بخرید الان ۱۱ هزاره! و این تازه بیت کوینه! بعضی توکن ها تا ۱۰۰۰درصد هم رشد کردن!
واسه سرمایه‌گذاری (یا بهتره بگم حفظ ارزش سرمایت) باید خودت تصمیم بگیری. من در سه بازار طلا,بورس و کریپتو تاجایی که سوادم بکشه حاضرم راهنماییتون کنم.

کرونا واقعاً روی سواد اقتصادی من تاثیر زیادی داشتهCool

سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , khayyam
ارسال: #۵۵۳۱۶
۱۵ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۳۹ ق.ظ، توسط MarkLand.)
اسم ماشین و خواستگار و رابطه و این چیزا اومد یاد یه خاطره ای افتادم!
یه بار تقریبا دو سال پیش بود ما از یه نفر خوشمون اومده بود تریپ ازدواج ها بعد رفتم به یه بهونه ای شمارش رو گرفتم بعد پیام دادم یه خورده احوالپرسی و اینا یهو زد تو مادیات گفت ماشینت اون ۲۰۶ بود؟ گفتن نه! گفت سمنده چی؟ گفتم نه گفت پس پرایده مال تو بود گفتم نه گفتم راستش من ماشین ندارم خودم اینو گفتیم گفت اوکی بای لست سین لانگ تایم...Big Grin حیف سس ماست مد نبود یه کلیپ بسازم از داستان Tongue

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Amir V , Saman , big cloud
ارسال: #۵۵۳۱۷
۱۵ مرداد ۱۳۹۹, ۰۷:۱۰ ب.ظ
یا مثلا یه مورد دیگه بود یه زمانی کلاس زبان می رفتم تو کلاسمون بود دختر خوبی بود ولی فاصله طبقاتی که چه عرض کنم شکاف طبقاتی با هم داشتیم اومدن بالا شهر تهران خونه خریدن همون جا هم رفت سر کار منم یه سال بعد کنکور دادم اومدم تهران کما بیش با هم در ارتباط بودیم ولی از ترس نه شنیدن چیزی در مورد ازدواج نمی گفتم ولی قبول شدن ارشد جو گیرم کرد و گفتم نظرت در مورد ازدواج چیه؟ گفت با تو؟ گفتم اره گفت من شرایط خونه بابام خوبه چرا کاری کنم که این شرایط واسم سخت بشه؟ یعنی دوزار ما رو قبول نداشت Big Grin دیگه یه مدت گیج میزدم لامصب یه ذره نذاشت اعتماد به نفسه بمونه Tongue
البته من نمی خوام کسی رو قضاوت کنم این چیزا انتخابه دوست داره این جور انتخاب کنه شاید منم باشم همین کار رو کنم

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , RASPINA , .:tarannom:. , codin , Milestone , big cloud
ارسال: #۵۵۳۱۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۹, ۰۷:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۳۲ ب.ظ، توسط moslem73421.)
(۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۱۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یعنی دوزار ما رو قبول نداشت [تصویر:  biggrin.gif] دیگه یه مدت گیج میزدم لامصب یه ذره نذاشت اعتماد به نفسه بمونه
عالی تعریف کردی
اونجایی که گفت : با تو؟ خوب بود
اینجای داستان یه احتمال وجود داره : اونجوری که گفته با تو ، شاید جمله ی بعدش یه بهونه بوده وگرنه قصد ازدواج داشته Big GrinTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۵۳۱۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۱۵ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۱۰ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  یا مثلا یه مورد دیگه بود یه زمانی کلاس زبان می رفتم تو کلاسمون بود دختر خوبی بود ولی فاصله طبقاتی که چه عرض کنم شکاف طبقاتی با هم داشتیم اومدن بالا شهر تهران خونه خریدن همون جا هم رفت سر کار منم یه سال بعد کنکور دادم اومدم تهران کما بیش با هم در ارتباط بودیم ولی از ترس نه شنیدن چیزی در مورد ازدواج نمی گفتم ولی قبول شدن ارشد جو گیرم کرد و گفتم نظرت در مورد ازدواج چیه؟ گفت با تو؟ گفتم اره گفت من شرایط خونه بابام خوبه چرا کاری کنم که این شرایط واسم سخت بشه؟ یعنی دوزار ما رو قبول نداشت Big Grin دیگه یه مدت گیج میزدم لامصب یه ذره نذاشت اعتماد به نفسه بمونه Tongue
البته من نمی خوام کسی رو قضاوت کنم این چیزا انتخابه دوست داره این جور انتخاب کنه شاید منم باشم همین کار رو کنم

میگفتی چرا شرایط خودتو سختی کنی شرایط جفتمونو خوب کن با پول باباتBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , MarkLand , big cloud , khayyam
ارسال: #۵۵۳۲۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۳۲ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  عالی تعریف کردی
اونجایی که گفت : با تو؟ خوب بود
اینجای داستان یه احتمال وجود داره : اونجوری که گفته با تو ، شاید جمله ی بعدش یه بهونه بوده وگرنه قصد ازدواج داشته Big GrinTongue
همون با تو؟ که گفت دیوار اعتماد به نفسم ترک برداشتBig Grin

(۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  میگفتی چرا شرایط خودتو سختی کنی شرایط جفتمونو خوب کن با پول باباتBig Grin
اره واقعاTongue

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۱۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۹۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close