زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۶۹۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۰۶:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۰۶ ب.ظ، توسط fo-eng.)
دروازه قرآن حدود ۹۰ سال پیش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حس هایی که اون موقع مردم در این مکان داشتند با حس های الان ، چقدر که همه چیز قابل تغیره ... Shy زندگی آدمی هم همینه Sleepy

یک دبیری داشتیم همیشه می گفت : شما الان کل مردم ایران را ببرید سوئیس، و مردم سوئیس را بیاورید ایران
۴ سال بعد ایران شده سوئیس، سوئیس شده ایران.
یعنی می خواهم بگویم جهان سومی بودن به اب و خاک نیست ، به تفکر آدم هاست.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , marvelous
ارسال: #۵۴۶۹۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۰۷:۴۵ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  سلام
کتاب قدرت حال رو بخون اگر باور داری به اینکه مثلا خودت میتونی خودت رو بهتر کنی
سلام
ممنون از معرفی کتاب. حتما میخونمش.
نه به روانپزشک نیازی نیست چون از نظر روحی تو شرایط خوبیم و حالم خوبه. فقط از روند تحصیلیم رضایت ندارم. ولی اینجوری ادامه پیدا کنه به روانشناس شاید نیاز باشه که بگه چرا از کار کردن با کامپیوتر خوشحال نمیشم دیگه.

راستی بورس رو من نبودم اینجا و نمیدونم چی شده ولی دوست داشتم پیگیر بورس باشم و چون اطلاعات ندارم میترسم همین سرمایه کمی که جمع کردم رو هم از دست بدم. حتی درس گیم تئوری برداشتم که قدرت تحلیلم بره بالا ولی بعد فهمیدم تحلیل بورس پیچیده تر از این حرفاست که با یه درس ساده سه واحدی بشه تحلیلش کرد.

(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۰۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اگر بحث بلاتکلیفیه و مشخص نبودن هدف، که همه همین جوریم [تصویر:  biggrin.gif]

نه بحث علاقه است. پول مهمه ولی علاقه ای نباشه پول درآوردن هم لذتش رو از دست میده. مثل اینه که برید رستوران و تو منو دو تا غذا باشه که هر دو رو هم دوست دارید و هم همون لحظه دلتون میخواد و نمیتونید یکیشون رو انتخاب کنید.
و مرسی به خاطر جمله آخرBig Grin اینکه فقط من اینجوری نیستم... ببخشید تو رو خدا ولی یکی از آرامش بخش ترین جمله هایی بوده که این چند روز شنیدمBig Grin
(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۰۵:۱۱ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  تیپ شخصتی ایشون logical بود
یادمه چند سال پیش این همه توی یه تستی شرکت کرده بودند
wow
فقط wow !
چه حافظه ای... شوکه شدم یه دوستی تا این حد حافظه خوبی داره و انقدر دقیق همه چی رو یادشون مونده حتی چند بار تست دادنم رو. البته حین نوشتن اینا زدم به تخته خیالتون راحت. Big Grin
شاید دلیل این سردرگمیم همینی باشه که شما میگید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , crevice
ارسال: #۵۴۶۹۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۴۵ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  wow
فقط wow !
چه حافظه ای... شوکه شدم یه دوستی تا این حد حافظه خوبی داره و انقدر دقیق همه چی رو یادشون مونده حتی چند بار تست دادنم رو. البته حین نوشتن اینا زدم به تخته خیالتون راحت. [تصویر:  biggrin.gif]
شاید دلیل این سردرگمیم همینی باشه که شما میگید.
این موقع اینجا بیشتر فعالیت داشتید
اون تیپ های خاص یادم مونده Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۵۴۶۹۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۲۳ ب.ظ
از لطف همه دوستان عزیز سپاسگزارم تو این دو روز جاهای رفتم که حتی جرات نمی کردم اسمشون رو بیارم یا حتی فک کنم بهشون ارزو می کردم ای کاش هیچوقت به دنیا نیومده بودم که این روزها رو ببینم فقط فکر و ذکر خدا ارامش بهم میداد
سر فرصت مناسب براتون تعریف می کنم

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , khayyam , marvelous , فاطمه سلیمانی , RangiRangi
ارسال: #۵۴۶۹۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۲۲ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  دوستان عزیز خواهش میکنم بیاید ...
سلام
به نظرم اگر دانشگاه خوبی بودید و رزومه خوبی هم دارید و درس خواندن هم دوست دارید حتما به اپلای بیشتر فکر کنید
اگر هم پول و درامدبرات اولویت بالاتری داره و قصد مهاجرت هم ندارید کلا بیخیال درس بشید وبه مهارت اموزی مرتبط با بازار کار بیشتر بپردازید
هرچند به نظرم جذاب تر و گسترده تر از دنیای کامپیوتر واقعا وجود نداره که البته نظر شخصی بنده هست ولی اگر خیلی علاقمند هستی به پزشکی رشته هایی مثل بیوانفورماتیک رو هم مد نظر داشته باش که البته فکر میکنم زیر نظر وزارت بهداشت باشه
در کل امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , RangiRangi
ارسال: #۵۴۶۹۶
۲۱ خرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۲۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۲۲ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  دوستان عزیز خواهش میکنم بیاید من رو برنجونید ولی لطفا کمکم کنیدBig GrinBig GrinBig Grin

من دو سال قبل برا کنکور تجربی خوندم که بماند ...

سلام رنگی رنگی جان، پستت باعث شد بعد مدتها یه پست بذارم Big Grin
.
.
.
ان پی جون از این مشاوره های باکلاس که به ما نمیدی Dodgy
رنگی رنگی جون اگه میموندی تو ارس الان سردو راهی نمیموندیTongue

تمام حرفارو زهرا زد من فقط یه جمله میگم این روزا زندگی توی ایران (جاهای دیگه رو نمیدونم) رو دور تند برای این که فرصتو از دست ندی خیلی زود تکلیف خودتو مشخص کن و پلن بچین، همه ادما تو حوزه تحصیل و کار زیاد توی دوراهی میمونن اونی برنده است که زودتر تکلیفشو با خودش مشخص کنه

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
ارسال: #۵۴۶۹۷
۲۱ خرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۳۵ ق.ظ
Jetbrains academy یه سایت هست زیر نظر شرکت خفن jetbrains که آموزش های پروژه محور داره برای زبان های جاوا، کاتلین و پایتون. خیلی کیفیت پروژه هاشون بالا هست، اگه همین روزا ثبت نام کنید تا سال ۲۰۲۱ میتونید سرویسشون رو استفاده کنید و بعد از اون موقع پولی میشه. اگه کسی مایله ثبت نام کنه
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , big cloud , RangiRangi
ارسال: #۵۴۶۹۸
۲۱ خرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۵۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۰۶ ق.ظ، توسط ezra.)
امشب خبری دیدم از نیویورک تایمز که در بلژیک مجسمه ی لئوپلد دوم رو پایین آوردن!
داشتم شاخ در می‌آوردم وقتی این تیترو دیدم!
نه از اینکه مجسمشو پایین آوردن
از اینکه واسه همچین حیوونی بنای یادبود درست کردن!
واقعاً حیرت زده ام!!
عجب بیشرفایی هستن این اروپاییا

پ.ن: اگه اسم این قصاب رو تا حالا نشنیدید
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
رو بخونید بسه

سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۴۶۹۹
۲۱ خرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۰۶ ب.ظ، توسط RASPINA.)
نقل قول: ولی اگر خیلی علاقمند هستی به پزشکی رشته هایی مثل بیوانفورماتیک رو هم مد نظر داشته باش که البته فکر میکنم زیر نظر وزارت بهداشت باشه
پیشنهاد این دوستمون خیلی خوبه
دکتری رابرید توی حوزه های میان رشته ای علوم پزشکی و کامپیوتر
تا جایی که با رشته انفوماتیک پزشکی و مدیریت فناوری اطلاعات سلامت (اگه عناونش را درست گفته باشم) رشته های خوبیه و با پایه ارشد کامپیوتر امکان شرکت در این آزمون ها هست

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۴۷۰۰
۲۱ خرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۲۰ ب.ظ
کسی با پلاگین videojs کار کرده؟

think positive
ارسال: #۵۴۷۰۱
۲۱ خرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۵۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۶ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  امشب خبری دیدم از نیویورک تایمز که در بلژیک مجسمه ی لئوپلد دوم رو پایین آوردن!
داشتم شاخ در می‌آوردم وقتی این تیترو دیدم!
نه از اینکه مجسمشو پایین آوردن
از اینکه واسه همچین حیوونی بنای یادبود درست کردن!
واقعاً حیرت زده ام!!
عجب بیشرفایی هستن این اروپاییا

پ.ن: اگه اسم این قصاب رو تا حالا نشنیدید
رو بخونید بسه

هنوزم همینن، الانم که میبینی پایین آوردنش جوگیر شدن.
همین اروپایی ها، انگلیسی ها، برای تعطیل کردن مدارس به دلیل قرنطینه طوری برنامه ریزی کردن که بیشتر بچه های شرقی و آفریقایی تبار مجبور باشن به مدرسه برن، فقط به این دلیل که خانواده هاشون در مشاغل خطرناک و حساس فعالیت دارن و مجبورن سر کار باشن.
نژاد پرستی در اروپا بیداد میکنه، هر بلایی هم اینجا سر ما میاد خواست اوناس.

دقت کردین که مدتیه وقتی میخواین وارد اینستا بشین شروع میکنه به لود کردن اینستا به زبان انگلیسی UK؟ اصلا فکر کردین چرا این اتفاق می افته؟
فقط بهتون بگم به زودی اینستا هم فیلتر خواهد شد و ما کماکان زیر چنگال ملکه ی انگلستان له خواهیم شد.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۴۷۰۲
۲۱ خرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط Riemann.)
.............
ارسال: #۵۴۷۰۳
۲۱ خرداد ۱۳۹۹, ۰۸:۳۶ ب.ظ
گوش دادن به صدای مجید اخشابی با چشمای بسته واس من مثل این میمونه که مغزمو از مدار خارج کردن، گذاشتنش یه گوشه ای واسه خودش ((:
ارسال: #۵۴۷۰۴
۲۱ خرداد ۱۳۹۹, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۵۹ ب.ظ، توسط Riemann.)
من به یه مشورتی نیاز داشتم، این روزا من درگیر رزومه دادن و رفتن به شرکتهای مختلف برای مصاحبه هستم. مسئله‌ای که همیشه میاد مطرح میشه برای آدمایی توی سن ما اینه که برنامت برای مهاجرت چیه، من برنامم اینه که تا سال دیگه مهاجرت کنم، منتهی واقعا نمیدنم چطوری مطرح کنم این قضیه رو.
قراردادها معمولا یک ساله هست و روال شرکتا اینه یک ماه یا دوماه قبل رفتن به شرکت خبر بدی که میخوای بری.

مممنون میشم دوستان تجربه‌ای دارن و یا نظری دارن بگن که من یکم روشن‌تر بشم و راحت تر بتونم به چنین سوالی پاسخ بدم.

چون قطعا به شرکت بگی که من مثلا از ۴ ماه دیگه استارت اپلای کردن رو میزنم و ویزام که اومد میخوام برم. در نتیجه باید یه جور دیگه جوابشون رو داد.

تجربه هم نشون داده که کارمند برای شرکت پشیزی ارزش نداره، شما نباشی دو هفته ‌ای یکی دیگه با حقوق کمتر رو راحت جایگزینت میکنن، میخوام بگم که اینا هیچ وقت دلشون نسوخته برای آدم، بیشتر به فکر خودشونن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۴۷۰۵
۲۱ خرداد ۱۳۹۹, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۸ ب.ظ، توسط khayyam.)
..............

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۶۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close