زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۶۷۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۱۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۰۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  عاقا ما ی مانشت داشتیم ی وقتایی روزمره گی هامون را اینجا می ذاشتیم ی وقتایی دلخوشی ها و ی وقتایی دل تنگی ها مون و گاها هم بحث هایی پیش میومد که اگه ب دلخوری منجر میشد یک از ۱۰ بود
حالا تا اینجا را باز میکنیم هزار تا طومار نوشته

دوستان لطفا روی لیست سیاه اتون فکر کنید لیست سیاه این امکان را میده پست های اون افرادی که خوشتون نمیاد را نبینید
حل سوال و مباحث علمیش(مربوط به کامپیوتر) به تاریخ پیوست Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , alma1988 , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۴۶۷۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۳۰ ق.ظ
حیف که به خودم قول دادم بچه ی مودب و گوگولی ای باشم و دل کسی رو دیگه نرنجونم... Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RangiRangi , khayyam , RASPINA
ارسال: #۵۴۶۷۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۴۲ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
دوستان عزیز خواهش میکنم بیاید من رو برنجونید ولی لطفا کمکم کنیدBig GrinBig GrinBig Grin

من دو سال قبل برا کنکور تجربی خوندم که بماند مباحث سختی برا من بود که بار اولم بود میخوندمشون و وسطش انقدر ترسیدم از موفق نشدن که زده شدم ازش و جا زدم. اما رتبه های خوبی میاوردم تو کنکور آزمایشی و خیلی خوب پیش میرفتم
و همزمان با اون کنکور تو کنکور ارشد خودمون تونستم یه جایی قبول بشم که اتفاقا عاشق اون دانشگاه بودم و هستم هنوز و با جون و دل درس خوندم خودم رو کشیدم بالا و شرایط تحصیلیم میشه گفت الان ایده آله.
امـــا یه خلائی دارم .. خوشحال نیستم از چیزایی که یاد میگیرم! اون قدری که فکرش رو میکردم لذت نمیبرم! خیلی برام مهمه خوشحال باشم ... البته از بودن تو دانشگاهمون و داشتن استادای خیلی خوب و .. خوشحالم و همیشه به تجربه کارشناسی ارشدم افتخار خواهم کرد تا سال ها اما از چیزایی که یاد میگیرم خوشحال نیستم و بیشتر رنج شده برام!

اون موقع از تجربی زده شدم و دلتنگ کامپیوتر بودم. الان از کامپیوتر زده شدم و دلتنگ کتابای کنکور تجربی. انگار هر دو رو دوست دارم و وقتی سراغ یکیشون میرم از اون یکی بدم میاد که جلوی علاقه ام رو میگیرم و از بهمن تا الان به این دو راهی فکر میکنم که بالاخره کدومش رو دوست دارم و چرا نمیتونم یکیشون رو انتخاب کنم؟ سردرگمی دیوانه ام کرده

شمام اینجوری شدین؟ وقتی اینجوری شدید چیکار میکنید؟ وقتی به دو تا رشته کاملا متفاوت علاقه دارید چجوری جلوی سردرگمیتون رو میگیرید؟

پ.ن: این متن بیشتر از ده بار ویرایش شده. ولی همچنان طولانیه : ))) هر کاری کردم خلاصه بشه نشد و این دیگه خلاصه ترین حالتش بود. بابت ارسال متن طولانی معذرت میخوام.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , so@ , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۵۴۶۷۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰ ق.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۲۲ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  دوستان عزیز خواهش میکنم بیاید من رو برنجونید ولی لطفا کمکم کنیدBig GrinBig GrinBig Grin

من دو سال قبل برا کنکور تجربی خوندم که بماند مباحث سختی برا من بود که بار اولم بود میخوندمشون و وسطش انقدر ترسیدم از موفق نشدن که زده شدم ازش و جا زدم. اما رتبه های خوبی میاوردم تو کنکور آزمایشی و خیلی خوب پیش میرفتم
و همزمان با اون کنکور تو کنکور ارشد خودمون تونستم یه جایی قبول بشم که اتفاقا عاشق اون دانشگاه بودم و هستم هنوز و با جون و دل درس خوندم خودم رو کشیدم بالا و شرایط تحصیلیم میشه گفت الان ایده آله.
امـــا یه خلائی دارم .. خوشحال نیستم از چیزایی که یاد میگیرم! اون قدری که فکرش رو میکردم لذت نمیبرم! خیلی برام مهمه خوشحال باشم ... البته از بودن تو دانشگاهمون و داشتن استادای خیلی خوب و .. خوشحالم و همیشه به تجربه کارشناسی ارشدم افتخار خواهم کرد تا سال ها اما از چیزایی که یاد میگیرم خوشحال نیستم و بیشتر رنج شده برام!

اون موقع از تجربی زده شدم و دلتنگ کامپیوتر بودم. الان از کامپیوتر زده شدم و دلتنگ کتابای کنکور تجربی. انگار هر دو رو دوست دارم و وقتی سراغ یکیشون میرم از اون یکی بدم میاد که جلوی علاقه ام رو میگیرم و از بهمن تا الان به این دو راهی فکر میکنم که بالاخره کدومش رو دوست دارم و چرا نمیتونم یکیشون رو انتخاب کنم؟ سردرگمی دیوانه ام کرده

شمام اینجوری شدین؟ وقتی اینجوری شدید چیکار میکنید؟ وقتی به دو تا رشته کاملا متفاوت علاقه دارید چجوری جلوی سردرگمیتون رو میگیرید؟

پ.ن: این متن بیشتر از ده بار ویرایش شده. ولی همچنان طولانیه : ))) هر کاری کردم خلاصه بشه نشد و این دیگه خلاصه ترین حالتش بود. بابت ارسال متن طولانی معذرت میخوام.

سلام رنگی رنگی جان، پستت باعث شد بعد مدتها یه پست بذارم Big Grin

حالتی که داری رو نه به این شک ولی به نوع دیگه ای تجربه کردم و عذاب دیدم، خیلی طول کشید تا بفهمم دقیقا چمه؟! من از هدفم فاصله گرفته بودم و یا بهتره بگم فراموشش کرده بودم و غرق در کارای دیگه، برگشتن بهش زمان و هزینه زیادی ازم گرفت ولی خوبیش اینه حالم خوبه.
در مورد تو من احساس کردم این حرفای کسیه که انگار هدفش فقط دانشگاه رفتن بوده، به هدفش رسیده و طبیعیه دیگه چنین حالی داشته باشه؛ مسیری نداری تا بخوای لذتی ببری...
اگر هم فکر میکنی اینطور نیست شاید علت اینه که اصلا نمیدونی هدفت چیه، پیدا کردن هدف ممکنه زمان زیادی بگیره ازت، یا بهتره بگم این هدفه که وقتی روش متمرکز میشی خودش رو در طول زمان بهت نشون میده.

خلاصه اینکه روی هدفت فکر کن
از کجا آمده‌ای؟ آمدنت بهر چه بود؟...

این عکسم تو یه برهه خوبی دیدم و بهم کمک کرد، میذارم شاید بکار تو هم بیاد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , RASPINA , .:tarannom:. , so@
ارسال: #۵۴۶۸۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۳۳ ق.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۰۰ ق.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  سلام رنگی رنگی جان، پستت باعث شد بعد مدتها یه پست بذارم [تصویر:  biggrin.gif]

سلام عزیزم

ممنون. عکسی که گذاشتی خیلی خوبه و باید اساسی بهش فکر کنم که هدفم رو پیدا کنم.
و تبریک میگم بهت که هدفت رو پیدا کردی و برگشتی سمتت.. خیلی سخته این کار و تو از پسش براومدی. : )

ان پی جان.. تو رنگی رنگی گذشته رو خوب میشناسی به خاطر دوستی که داشتیم و داریم.
به این فکر نکرده بودم واقعیتش. شاید این چیزی که میگی درست باشه .. خودم تو تحلیل احساساتم به طرز عجیبی دچار مشکل شدم و نمیدونم دقیقا چه حسی دارم. آره قبول دارم.. با توجه به تجربه مزخرف لیسانسم و دانشگاه مزخرف ترم، یه عطش عجیبی داشتم که دانشگاه خوبی قبول بشم و معدل خوبی داشته باشم که خدا روشکر همین شد. هنوزم برام همه چی عین روز اولی که پام رو تو این دانشگاه گذاشتم جذابه و عین خواب میمونه و عاشق دانشگاهم هستم اما..
فکر میکردم مرحله بعدی اپلای باشه ... و دقیقا تو همین مرحله دچار تردید شدم و دیگه دوست ندارم از این جلوتر برم... و حتی بهش فکر کنم چون نمیدونم واقعا چی میخوام.
البته قبلا هم که پشت کنکور بودم سردرگم شده بودم ولی نه با این شدت.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اون موقع دو راهی نبود به این صورت و فقط باید به این فکر میکردم کار درستیه بیام یهو تغییر رشته بدم. اما الان من واقعا هر دو رو دوست دارم و اون تجربه چند ماهه زیست خوندنم دردسر ساز شده برام هرچند همون موقع هم که اون رو میخوندم ازش حالم به هم میخورد که به خاطرش دیگه نمیتونم کامپیوتر بخونم. اگه اون تجربه نبود شاید الان مشکلی هم نداشتم و خیلی خوب داشتم ادامه میدادم.. نمیدونم واقعا. خیلی خیلی عاجزم الان که بفهمم دقیقا چه حسی دارم.
ارسال: #۵۴۶۸۱
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۳۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۷ ق.ظ، توسط khayyam.)
به نظرم لذت هر کاری به نتیجش هست در واقع اول باید علاقه به اون کار باشه و بعد دنبال نتیجه باشی و این نتیجه موفق هست که ادم رو خوشحال می کنه .
من خودم به شخصه وقتی از رشته ای که خوندم بتونم کسب درامد کنم خوشحال میشم !
+ شما از کوچکترین مبحث دنیای IT بگیر تا بزرگترین پروژه ها بتونی ازش پول دربیاری خوشحالی
حساب کن یه کار کوچیک مثل نصب یه مودم انجام میدی بعد بابت این کار ۵ دقیقه ای ۲۰ هزار میدن بهت !
یا تو یه پروژه کلان Big data شرکت می کنی که اگه نتیجه به موفقیت برسه برای مجموعه میلیاری درامد داره
لذا من معتقدم از چیزی که بلدیم باید کسب درامد کرد حتی کوچکترین چیزا مثل تایپ کردن یا همون نصب مودم که گفتم
بعد پول هم که باشه همه کار میشه کرد میشه ماشین خرید میشه مسافرت رفت میشه بهترین رستوران رفت و ... پس تلاش کنیم پول دربیاریم و از زندگی دو روزه لذت ببریم خیلی خودمون رو درگیر نکنیم ...
+ به نظرم تو زندگی چند عامل باعث شادی ادم میشه ( سلامتی ، درامد ، رضایت شغلی ، دوستان و اطرافیان خوب و در نهایت اگر مزدوج شد همسر خوب و همراه )
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۴۶۸۲
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۵۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۴ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به نظرم لذت هر کاری به نتیجش هست در واقع اول باید علاقه به اون کار باشه و بعد دنبال نتیجه باشی و این نتیجه موفق هست که ادم رو خوشحال می کنه .
اینم حرفیه.. و کاملا هم منطقیه. نتیجه نباشه آدم علاقه اش رو از دست میده.
اتفاقا به همین هم فکر کرده بودم که شاید درآمد ندارم انقدر دچار تردید میشم.
هفته آخر بهمن رفتم مصاحبه یه شرکتی و تازه از طرف یکی از اساتید دانشگاه معرفی شدم به رئیس اونجا.. دیگه مطمئن بودم میشه و مصاحبه فرمالیته است و..
و خود رئیس اون شرکت ازم مصاحبه کرد و گفت چیکار میتونی بکنی. گفتم تخصصم داده است. گفت ما هم به متخصص داده نیاز داریم.و از توانایی هام کلی تعریف کرد و گفت بیخودی نیست انقدر دوستم تعریفت رو کرده و .. که خانمی هم که اونجا تو مصاحبه بود همراه ایشون، با تندی و تحقیر گفتن این خانم دانشجو هستند تا چند ماه دیگه فارغ التحصیل میشن به جای ایشون بهتر نیست یکی از همشهری های خودمون رو استخدام کنیم؟ رئیسه پرسید بعد فارغ التحصیلی میتونی اینجا بمونی؟ گفتم آره نه خودم و نه خونوادم مشکلی نداریم و خونه میگیرم. گفت خوبه پس زنگ میزنیم یه روزی بیا برا قرارداد بعد عید کارت رو شروع کن! ولی عید هم گذشت و زنگ نزدند که نزدند. درنهایت خودم تماس گرفتم و گفتند چون دانشجوی دختر هستید و از اون مهمتر بومی نیستید نمیتونیم مطمئن باشیم تو این شهر میمونید و استخدام منتفی شد! و اتفاقا بعد از اون قضیه نسبت به رشته و درسم بیشتر از قبل سرد شدم که اگه تجربی بودم سروکارم با بیمارستان و وزارت بهداشت بود نه یه شرکت خصوصی که ادامه حیات خودش تو این شرایط اقتصادی با دعا و صلواته.
شاید اگه سر اون کار میرفتم و از مهارتم استفاده میکردم دیدگاهم تغییر میکرد.

+
ممنون از نظرتون خیام و ان پی عزیز

اینکه جواب میدم و شلوغش میکنم اگه اذیت کننده است از همه معذرت میخوام. و با نوشتن در واقع دارم به حرفاتون فکر میکنم و به خودم هم جواب میدم یه جورایی که فکرم رو سروسامون بدم. امیدوارم اذیت نشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , .:tarannom:. , فاطمه سلیمانی , Avril89
ارسال: #۵۴۶۸۳
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶ ب.ظ، توسط Saman.)
(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۲۲ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  دوستان عزیز خواهش میکنم بیاید من رو برنجونید ولی لطفا کمکم کنیدBig GrinBig GrinBig Grin
سلام
کتاب قدرت حال رو بخون اگر باور داری به اینکه مثلا خودت میتونی خودت رو بهتر کنی
یه تلنگر میخوادو اینکه بدونیم چرا اینجایی که هستیم وایسادیم با پذیرش واقعیت ممکن میشه.
آها زندگی نامه خوندنم خیلی کمک میکنه
-----------
به نظرمم ما توی ایران کمی جبری باهامون برخورد شده
------------
روانپزشکم خوبه اگه یه خوبشو پیدا کنی.

(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۱ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(20 خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به نظرم لذت هر کاری به نتیجش هست در واقع اول باید علاقه به اون کار باشه و بعد دنبال نتیجه باشی و این نتیجه موفق هست که ادم رو خوشحال می کنه .

اتفاقا به همین هم فکر کرده بودم که شاید درآمد ندارم انقدر دچار تردید میشم.

بیا بورسBig Grin

یه کوچولو یاد بگیر باور کن کلی پول در میاری . . . اصلا هم سخت نیست.
حیف اینجا بهم اخطار دادن جهت معرفی سیگنال وگرنه هر بار سر میزدم سیگنال ها رو با تحلیل کامل و حتی بررسی بنیادی میذاشتم و حتی حاضرم بودم به سوالات جواب بدم.البته توی اینترنت هم آموزش ریخته ولی تحلیل اونا چون توی کانال ها ارائه میشه یک طرفه س کاملا
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , RangiRangi , .:tarannom:.
ارسال: #۵۴۶۸۴
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۱۴ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  بیا بورسBig Grin

حیف اینجا بهم اخطار دادن جهت معرفی سیگنال وگرنه هر بار سر میزدم سیگنال ها رو با تحلیل کامل و حتی بررسی بنیادی میذاشتم و حتی حاضرم بودم به سوالات جواب بدم.البته توی اینترنت هم آموزش ریخته ولی تحلیل اونا چون توی کانال ها ارائه میشه یک طرفه س کاملا
اتفاقا من ۲۰ اردیبهشت یه سرمایه کوچیکی وارد بورس کردم ( صندوق ) تو این مدت هم دو میلیون ضرر دیدم و تو هفته اخیر دو میلیون ضررم برگشت و یه میلیون هم سود کردم !
+ کلا بورس هم همیشه خوب نیست و نمی تونی با جرات بگی همیشه سود داره و من هیچ دانشی فعلا درباره بورس ندارم و سعی کردم اون سرمایه کوچیک رو ببرم تو یکی از صندوق های سهام بزارم و خودم مستقیم سهام نخرم البته خریدن عرضه های اولیه همیشه سود آور هست و پیشنهاد می کنم به غیر اون باید یه مدت تحلیل بنیادی و تحلیل فنی یاد گرفت که فعلا چیزی بلد نیستم !
ارسال: #۵۴۶۸۵
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۱۴ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  بیا بورس[تصویر:  biggrin.gif]

مهندس میگم بیاید تا اطلاعات بورسیمونو واست بفرستیم با یک سرمایه اولیه
هر چی واسه خودت خریدی واسه ما هم بخر
همه پولدار میشیم Smile
ارسال: #۵۴۶۸۶
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۰۳:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط Riemann.)
.............
ارسال: #۵۴۶۸۷
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۰۶ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۳۳ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  ...
اگر تیپ شخصیتی کمال گرایی داری، با تغییر رشته هم چیزی درست نمیشه.
اگر بحث پوله بیشتر تا علاقه، باید منطقی حساب کنی چند سالو باید بزاری واسه کنکور و رشته ی جدید تا به ثمر برسه ببینی میارزه یا نه.
اگر بحث بلاتکلیفیه و مشخص نبودن هدف، که همه همین جوریم Big Grin
(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  بورس
من که یخورده پول داده بودم به ی بنده خدایی هر کاری خواست بکنه تو بورس، نتیجه چیزی جز ضرر نبود Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , alma1988 , RangiRangi , RASPINA , .:tarannom:.
ارسال: #۵۴۶۸۸
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۲۹ ب.ظ
یک هفته تمامه درگیر دندونپزشکی و درد دندونم. یعنی واقعا دیگه نه جسمم میکشه ته اعصابم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , alma1988 , marvelous , crevice , RangiRangi , RASPINA , so@ , فاطمه سلیمانی , MarkLand , ele
ارسال: #۵۴۶۸۹
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۳۴ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۳۸ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  بیا بورسBig Grin

سلام
من از دی ماه تا اسفند صد تومن آوردم تو بورس تا الان خداروشکر ۷۰ تومن تو سودم ...سیگنال میگرفتم از یه بنده خدایی ولی عمده سودم مربوط به قبل از عید هست دو ماه طلایی فروردین و اردیبهشت سودی نکردم چون دیگه دسترسی به کسی که معرفی می کرد نداشتم ...رو چندتا سهم ضرر کردم وقتی همه داشتن سود میکردن ...سهمایی که من این مدت داشتم تازه الان دارن حرکت میکنن !!!
خلاصه باعث شد خودم برم یادبگیرم یه چیزایی تحلیل تکنیکال شروع کردم مثلا نمودار ایچیموکو یه خورده دستم اومده ولی هنوز خیلی مونده بنظرم ...مثلا اینکه بدونم کدوم گروه قراره حرکتش رو شروع کنه و بازار کدوم سمتی خواهد رفت و ...
اگر شما مطالب آموزشی در اینباره دارید ممنون میشم معرفی بفرمایید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۴۶۹۰
۲۰ خرداد ۱۳۹۹, ۰۵:۱۱ ب.ظ
(۲۰ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۰۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اگر تیپ شخصیتی کمال گرایی داری، با تغییر رشته هم چیزی درست نمیشه.
تیپ شخصتی ایشون logical بود
یادمه چند سال پیش این همه توی یه تستی شرکت کرده بودند
شاید هم به همین خاطر است که همه چیز رو یا درست یا غلط می بینند
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۹۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close