زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۱۰۶
۱۷ فروردین ۱۳۹۹, ۰۸:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۰۷ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۲۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  فکر کنم بیشتر این لایک هایی که خوردم بیشتر به خاطر آشپزخونه هست
لایک من به خاطر سیب زمینی سرخ کرده است Big GrinBig GrinBig Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , marvelous , khayyam , diligent , big cloud
ارسال: #۵۴۱۰۷
۱۷ فروردین ۱۳۹۹, ۰۸:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۱۹ ب.ظ، توسط Saman.)
عشقم آشپزیه،
حاضرمم با تک تکتون مسابقه بدم و ببرم Smile) Big Grin

خانم و آقا هم نداره ، از همه تون میبرمBig Grin

(۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۰۷ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  
(17 فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۲۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  فکر کنم بیشتر این لایک هایی که خوردم بیشتر به خاطر آشپزخونه هست
لایک من به خاطر سیب زمینی سرخ کرده است Big GrinBig GrinBig Grin
اخیرا خبر رسیده که سیب زمینی سرخ کرده به کرونا تعارف کردن زمینگیر شدهBig Grin
در این حد بحثش جدیهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , big cloud , khayyam , RangiRangi
ارسال: #۵۴۱۰۸
۱۷ فروردین ۱۳۹۹, ۰۸:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۵۹ ب.ظ، توسط khayyam.)
چالش جدید گذاشتن عکس پروفایله !؟
دو سال پیش این کار رو یه بار شروع کردن کاربر بلک بود بعد یکی یکی عکس گذاشتن حالا ببینم چند نفر این سری تو این قرنطینه به این چالش عمل می کنند اکثرا هم با عینک گذاشتن خوشگل تر دیده بشن Smile Smile Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Milad_Hosseini , yagmur0022
ارسال: #۵۴۱۰۹
۱۷ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۴۵ ب.ظ
(۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۲:۳۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  الان من یه سوال تخصصی ازتون دارم شما که از خونه بیرون نمی رید نگران چی هستید ؟ قبل کرونا مگه چه کارهایی می کردید که الان نمی تونید ؟
جوابش خیلی واضحه..ولی الان اینقدر خستمه ک اصلا توان تایپ کردن ندارم

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۵۴۱۱۰
۱۷ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۵۸ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۵۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چالش جدید گذاشتن عکس پروفایله !؟
دو سال پیش این کار رو یه بار شروع کردن کاربر بلک بود بعد یکی یکی عکس گذاشتن حالا ببینم چند نفر این سری تو این قرنطینه به این چالش عمل می کنند اکثرا هم با عینک گذاشتن خوشگل تر دیده بشن Smile Smile Smile

ما که والا چشمامون ضعیفه، خوشگل‌تر بودن چیه Smile
شما خودت نصف بیشتر فضای عکست رو بازوهات گرفته ما چیزی میگیم؟ Smile
خیلی هم عالیه اتفاقا.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , khayyam
ارسال: #۵۴۱۱۱
۱۷ فروردین ۱۳۹۹, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۰۳ ب.ظ، توسط marvelous.)
من با اینکه عینکی هستم، ولی بدون عینک عکس میزارم. یادمه اون موقع که تازه رفته بودم تو عالم تئاتر، میگفتن اگه با عینک عکس بگیری نشونه ی اینه که جوگیری و احساس روشنفکری و وودی آلن بودن بهت دست داده. واسه همین ما هم تا تونستیم با عینک عکس نگرفتیم و همینه که هستیم.

البته منم چند وقت پیشا عکس خودمو گذاشتم اینجا، عکس خواهرزادم رو گذاشتم. و خلاصه خودمو خیلی وقت پیشا نشون دادم.

خب آقایون عزیز، از دیدار شما خوشقتم. Big Grin

چایی، قهوه، نسکافه، کاپپپپپپو چینو، ننننننمیشه که اینجا، بفرمایید کتلت های خیام، البته با سیب زمینی سرخ کرده.

ولی خیام جان خداییش خیلی روغن استفاده میکنی، کتلت خودش همینطوری روغن پس میده، سیب زمینی سرخ کرده هم همینطور بنابراین همیشه خیلی کم برای سرخ کردنشون روغن بریز. مرد خونه دار خوبی هستی. Big Grin

چیییییی؟ چی دادچ؟
سیب زمینی سرخ کرده؟؟؟؟؟

من دوس دارم شماها تو آشپزی مسابقه بدین، بعد من میشم داور، میتونید از پهپاد هایی که جناب وزیر جوان برای ارسال مرسوله تدارک دیده بودن استفاده کنید و غذاهاتونو برا من بفرستید، به برنده شارژ ایرانسل تعلق میگیره.

شوخی میکنم بابا زده به سرم بس که تو خونه نشستم تو صورت خانواده نگاه کردم.

(۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۹:۵۷ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(17 فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۵۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چالش جدید گذاشتن عکس پروفایله !؟

ما که والا چشمامون ضعیفه، خوشگل‌تر بودن چیه Smile
شما خودت نصف بیشتر فضای عکست رو بازوهات گرفته ما چیزی میگیم؟ Smile
خیلی هم عالیه اتفاقا.

خیلی حال کردم دمت گرم داداشBig Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۴۱۱۲
۱۷ فروردین ۱۳۹۹, ۱۰:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۰ ب.ظ، توسط khayyam.)
قدر منو نمی دونید که هر سری میام اینجا یه مبحثی راه می ندازم بعد بقیه رو ترغیب می کنم به پست گذاشتن Big Grin
از بحث ازدواج بگیر تا چالش عکس و باشگاه و دلیل قرنطینه و غیره Angel

+ این عکس برای مهر ماه ۹۸ دربنده بعد از اونجا مستقیم رفتیم شمال محمودآباد الان به خاطر بحث های کرونا و غیره خیلی دلم برای باشگاه تنگ شده و تا تیر ماه نمی رم
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Milad_Hosseini , RASPINA
ارسال: #۵۴۱۱۳
۱۸ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ق.ظ، توسط Riemann.)
واقعا آدم حرفشو به کی بزنه ؟؟
ارسال: #۵۴۱۱۴
۱۸ فروردین ۱۳۹۹, ۰۳:۱۸ ق.ظ
شرایط روحی م جوریه که یک میلیون دلار پول و یه استخر آبگرم و بعدش کباب گلپایگانی چرب و چیلی لازمم. پول رو نمیدونم چرا میخام، ولی کلا پول چیز خوبیه
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۵۴۱۱۵
۱۸ فروردین ۱۳۹۹, ۰۸:۱۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۱۸ ق.ظ، توسط khayyam.)
(۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۱۸ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  شرایط روحی م جوریه که یک میلیون دلار پول و یه استخر آبگرم و بعدش کباب گلپایگانی چرب و چیلی لازمم. پول رو نمیدونم چرا میخام، ولی کلا پول چیز خوبیه
داداش تعارف نکن چیز دیگه ای نمی خوای ؟
مثلا ماشین از این جدیدا
ارسال: #۵۴۱۱۶
۱۸ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۱۹ ب.ظ، توسط yagmur0022.)
(۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۵۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چالش جدید گذاشتن عکس پروفایله !؟

منم دوستان رو دعوت میکنم به این چالش

اسم اون کاربر بلک رو نگیرینDodgyDodgy
یادمه میومدم مانشت فقط این تایپیک نمیومدم چون اونDodgyDodgyDodgy اینجا فعال بود
اونقدر اونقدر اونقدر این کاربر بلک .............. UndecidedUndecidedUndecidedUndecided

الانم نیست
خوشحال ترینم:WinkWinkBig Grin
هیچ وقتم نباشه به امید خداSmileTongue

البته علتش روهم بگم ....یادمه یه بار میخواست کلاس جاوا برگزار کنه ، تایپیک بود که بچه ها اعلام آمادگی کنن جهت حضور در کلاس
آقا همین که من گفتم من هستم
گفتن ظرفیت پر شده تو نیا Sad

حالا بعدش اون کلاسش تشکیل نشد به علت کمبود عدم آمادگی بچه هااااااااااااااااااا
آی دلم خنک شد آی دلم خنک شد
هنوزم داره خنک میشه Smile

کینه ای هم خودتین...............
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۴۱۱۷
۱۸ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۵۵ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۱۲:۱۳ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  
(17 فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۵۸ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  چالش جدید گذاشتن عکس پروفایله !؟

منم دوستان رو دعوت میکنم به این چالش

اسم اون کاربر بلک رو نگیرینDodgyDodgy
یادمه میومدم مانشت فقط این تایپیک نمیومدم چون اونDodgyDodgyDodgy اینجا فعال بود
اونقدر اونقدر اونقدر این کاربر بلک .............. UndecidedUndecidedUndecidedUndecided

الانم نیست
خوشحال ترینم:WinkWinkBig Grin
هیچ وقتم نباشه به امید خداSmileTongue

البته علتش روهم بگم ....یادمه یه بار میخواست کلاس جاوا برگزار کنه ، تایپیک بود که بچه ها اعلام آمادگی کنن جهت حضور در کلاس
آقا همین که من گفتم من هستم
گفتن ظرفیت پر شده تو نیا Sad

حالا بعدش اون کلاسش تشکیل نشد به علت کمبود عدم آمادگی بچه هااااااااااااااااااا
آی دلم خنک شد آی دلم خنک شد
هنوزم داره خنک میشه Smile

کینه ای هم خودتین...............

چه دل پری داشتی عزیزم....
از زیارت شما هم خیلی خوشحالم. Smile

یه چیزی بهت بگم خیلی خوبه که اینطور اومدی و حرف زدی. کاش همه ی آدما اینقدر راحت دلخوریهاشونو از هم بگن. باور کن لحن سخنت رو هم احساس کردم.

این روزا تو قرنطینه دوباره حال و هوای نوشتن به سرم زده، مدام تو شخصیت ها دقیق میشم، تو موقعیت ها دقیق میشم .... الان خیلی حال کردم با اینطور صحبت کردنتHeart

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022
ارسال: #۵۴۱۱۸
۱۸ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۱۶ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  واقعا آدم حرفشو به کی بزنه ؟؟

به خدا بزن
هیچ کسی آدم را نمی فهمه

وقتی حوصله هیچی نداری بهت پیشنهاد کار میشه تازه توی کار هم تخصص نداری.
استاد راهنمام ی کار بهم پیشنهاد داده برای طراحی سایت و سئو من ی سری فیلم در مورد سئو دیدم ولی عملی کار نکردم
وقتی قراره سئو سایتی را شما انجام بدید چ کارهایی باید انجام بشه؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۴۱۱۹
۱۸ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۳۹ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۱۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۰۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  + این عکس برای مهر ماه ۹۸ دربنده بعد از اونجا مستقیم رفتیم شمال محمودآباد الان به خاطر بحث های کرونا و غیره خیلی دلم برای باشگاه تنگ شده و تا تیر ماه نمی رم

ماشالا بدن (به چشم برادری). تو با این بدن چرا تا حالا کسی ندزدیدت؟

عکس از پشت قبول نیست؟‌ Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Riemann , yagmur0022
ارسال: #۵۴۱۲۰
۱۸ فروردین ۱۳۹۹, ۰۱:۴۵ ب.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۱۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(18 فروردین ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  واقعا آدم حرفشو به کی بزنه ؟؟

به خدا بزن
هیچ کسی آدم را نمی فهمه

وقتی حوصله هیچی نداری بهت پیشنهاد کار میشه تازه توی کار هم تخصص نداری.
استاد راهنمام ی کار بهم پیشنهاد داده برای طراحی سایت و سئو من ی سری فیلم در مورد سئو دیدم ولی عملی کار نکردم
وقتی قراره سئو سایتی را شما انجام بدید چ کارهایی باید انجام بشه؟

اگه سئوی یه سایت رو دادن دستت، اولین کاری که میکنی اینه که باید بری روی کلمات کلیدی کار کنی. یه سری جستجو باید بکنی اول ببینی مثلا کدوم کلمات بیشتر و بهتر کلیک خور دارن و روی اونا به عنوان کلمات کلیدی سرمایه گذاری کنی. که البته این کلمات کلیدی چیزایی هستن که همون صاحب سایت میخواد که روشون کار بشه. بعد حالا دیگه شروع میشه باید بیای محتوا رو هماهنگ کنی بر اساس کلمات کلیدی و کم و زیاد کنی و برچسب بزاری و خلاصه فعلا برو دنبال کلمات کلیدی.
راهنمایی هم خواستی در خدمتم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۸۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۰۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close