زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۸۸۱
۲۴ اسفند ۱۳۹۸, ۰۸:۵۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
[تصویر:  474265_i543_25.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۳۸۸۲
۲۴ اسفند ۱۳۹۸, ۰۹:۲۸ ب.ظ
حالا سریال مانکن تموم شد، خیام تو چه میکنی؟
امیدوارم به زودی شاهد نقش آفرینی های فرزاد فرزین و کم کم سیمرغ بلورینش باشیم Big Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۳۸۸۳
۲۴ اسفند ۱۳۹۸, ۱۰:۱۵ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۲۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  حالا سریال مانکن تموم شد، خیام تو چه میکنی؟
امیدوارم به زودی شاهد نقش آفرینی های فرزاد فرزین و کم کم سیمرغ بلورینش باشیم Big Grin
فرزاد فرزین مثل هر هنرپیشه و خواننده های دیگه ای طرفداران خاص خودشون رو دارن و کم هم نیستن ، اگر شما با صدای ایشون و بازیگری ایشون حال نمی کنید سلیقه شخصی خودتون هست در ضمن همین فرزاد فرزین خیلی جاها کم بشردوستانه هم کردن می تونید با گشتن تو یوتیوب ببینید .
ارسال: #۵۳۸۸۴
۲۴ اسفند ۱۳۹۸, ۱۰:۵۸ ب.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۲۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  حالا سریال مانکن تموم شد، خیام تو چه میکنی؟
فرزاد فرزین مثل هر هنرپیشه و خواننده های دیگه ای طرفداران خاص خودشون رو دارن و کم هم نیستن ، اگر شما با صدای ایشون و بازیگری ایشون حال نمی کنید سلیقه شخصی خودتون هست در ضمن همین فرزاد فرزین خیلی جاها کم بشردوستانه هم کردن می تونید با گشتن تو یوتیوب ببینید .

فرزاد فرزین رو منم دوس دارم، باهاش یه جورایی آشنایی هم دارم، اتفاقا براش احترام زیادی قائلم، آدم خیلی محترمیه، قصد توهین نداشتم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۸۸۵
۲۴ اسفند ۱۳۹۸, ۱۱:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۲۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  حالا سریال مانکن تموم شد، خیام تو چه میکنی؟
از وقتی قرنظینه بازی و اینا شده دارم از دنیای سینما به شدت لذت میبرم البته چون به قول خیام خیلی خواص هستم فیلم زندگی نامه ای خیلی دوست دارم. از این مدل چیزی سراغ داشتید معرفی کنید. فیلمهای زندگی نامه ای دانشمندا هنرمندا بجز ورزشکار و فوتبالیست البته.
آب که داره سر بالا میره. استاد فرزین هم ابوعطاش رو که داره میخونه دیگه یه سمیرغ بلوری هم چیزی نیست ندن بهش طفلک از پجمان جمشیدی چیز تر Big Grin که نیست. خواص هم که طرفدارشن. Big Grin

سالها قبل یه داستان خوندم از چخوف که تلویزیون یه تئاتر تلویزیونی هم ازش ساخت. بدون شک شاهکاری بی نظیر هست.
حالا چرا الان یادم افتاد. قهرمان داستان شخصیه که بخاطر یه شرط بندی به حبسی خود خواسته میره و روزهای رو که فکر میکنم ۱۵ سال بوده در حبس خودخواسته میگذرونه که یه ذره به شرایط امروز ما بی شباهت نیست.
اسمش هست شرط بندی. فیلمش رو پیدا کردید ببینید یا داستانش رو بخونید. بی نهایت زیباست
ارسال: #۵۳۸۸۶
۲۵ اسفند ۱۳۹۸, ۰۲:۱۷ ق.ظ
(۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۵۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۲۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  حالا سریال مانکن تموم شد، خیام تو چه میکنی؟

فرزاد فرزین رو منم دوس دارم، باهاش یه جورایی آشنایی هم دارم، اتفاقا براش احترام زیادی قائلم، آدم خیلی محترمیه، قصد توهین نداشتم.

آشنا !؟ ، چطوری !؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: majidnourirad10
ارسال: #۵۳۸۸۷
۲۵ اسفند ۱۳۹۸, ۰۸:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۰ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یعنی بمیریم بعدش چی میشه !
پَهَع، من تو رو مرد دین می‌دونستم تازه می‌پرسی بعد از مردن چی میشه. طبق روایات، نـ***** و منکر میان بالا سرت یه سری سوال استخدامی در مورد اعتقاداتت می‌پرسند. حالا اینکه اگه راستشو نمی‌دونند آیا می‌تونی گولشون بزنی، و یا اگه راستشو می‌دونند پس کلا چرا می‌پرسند خارج از درک و فهم من هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , khayyam , majidnourirad10
ارسال: #۵۳۸۸۸
۲۵ اسفند ۱۳۹۸, ۰۱:۰۳ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۵۸ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  

آشنا !؟ ، چطوری !؟

فرزاد فرزین پسر خاله ی صمیمی ترین دوست منه، یه اخلاق خاصی هم داره، تو هیچ مهمونی بزرگی ظاهر نمیشه و فقط زنشو با یه سبد گل میفرسته، فکر میکنه ممکنه برای شهرت کاریش مشکل ساز بشه. یادمه عروسی برادر دوستم که میشد عروسی پسرخالش و دو سال پیش بود، نیومد، فقط خانمش با یه سبد گل رویایی اومد و همه چی هم خیلی محترم برگذار شد. خب حق هم داره، بس که دیده برای اطرافیانش پاپوش درست کردن که تو فلان مهمونی بوده و فلان کرده و اینا دیگه اعتماد نمیکنه زیاد جایی ظاهر بشه. البته همه ی اینا از یه سریال شروع شد که توش بازی کرده بود البته کوتاه قبل از این سریال مانکن که اونم ماجراش مفصله. یادت باشه اینا تو زندگی من آدمهای عادی هستن، به خاطر حیطه ی کاری که داشتم از این کله گنده تراش رو هم میشناسم. ولی خداییش هیچکدوم به دردی نمیخورن.
شهاب حسینی تو جشنواره بیشتر از طرف خودش جبهه گرفت، چون بهش توهین شده بود ناراحت و غیرتی شده بود، ولی حرف بدی نمیزد. کلا ما هنرمندا اصلا هوای همو نداریم. فقط همین حرفش درست بود. اگه هنرمندا واقعا مردمین، الان کجان؟ همشون رو ثروتهای کلونشون خوابیدن و اصلا عین خیالشون نیست حرکتی بکنن این مردم رو از این بدبختی نجات بدن؟؟؟؟؟؟ فقط دکتر پرستارا باید بمیرن بدون وسیله، بدون امکانات؟ چرا یه کله گنده یه قرون خرج نمیکنه ۴ تا کیت بیاره تو این مملکت؟ همشون رفتن تو ویلاهاشون قایم شدن؟؟؟؟؟
من خودم رو هنرمند نمیدونم ولی جزوی از اونا میدونم، الان احساس میکنم خیلی کم کاری هست از این طرف. یا داریم میبینیم یارو که اسمش رو خیلی هنرمند هم میزارن میاد تو اینستاگرام تبلیغ داروی ضد کرونا میکنه!!!! خدا شفاش بده!!!!!
تو این شرایط همه باید دست به دست هم بدن تا یه اتفاقی بیفته، همه هستن خداییش جای هنرمندا خالی!

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۸۸۹
۲۵ اسفند ۱۳۹۸, ۰۴:۰۷ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  

آشنا !؟ ، چطوری !؟

یادت باشه اینا تو زندگی من آدمهای عادی هستن، به خاطر حیطه ی کاری که داشتم از این کله گنده تراش رو هم میشناسم. ولی خداییش هیچکدوم به دردی نمیخورن.
کلا ما هنرمندا اصلا هوای همو نداریم. فقط همین حرفش درست بود. اگه هنرمندا واقعا مردمین، الان کجان؟!
کله کنده ! می خوای از خودت تعریف کنی باشه شما هنرمند و خیلی خوبی ! کله کندمون که روحانیه ! نه فرزاد فرزین بعدشم شما خودت به قول خودتون هنرمند چه کمکی کردی به جز اینکه اینجا هی میای می گی من می خوام از ایران برم و حرف های ناامید کننده می زنی تک تک ایرانی ها می دونن وضع خرابه اینکه من بشینم خونه و هی بیام فاز منفی بدم هیچ هنری نکردم ، انتظار کمک و بهتر شدن اوضاع اول از همه باید از دولت داشت بعد همکاری مردم خود مردم به خودمون رحم نمی کنیم بنده خدا از چی داری صحبت می کنی ! اگه ایران ساختار استاندارد داشت و اگه همه سرجای خودش بود بله اونوقت باید انتظار کمک مالی به مردم رو هم از هنرمندها داشت و مطمئنم شما هم اگه به میزان کافی پول داشتی الان تو ویلای خودتون بودید !
ارسال: #۵۳۸۹۰
۲۵ اسفند ۱۳۹۸, ۰۴:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۲۸ ب.ظ، توسط marvelous.)
(۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۰۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۰۳ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(25 اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(24 اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  فرزاد فرزین مثل هر هنرپیشه و خواننده های دیگه ای طرفداران خاص خودشون رو دارن و کم هم نیستن ، اگر شما با صدای ایشون و بازیگری ایشون حال نمی کنید سلیقه شخصی خودتون هست در ضمن همین فرزاد فرزین خیلی جاها کم بشردوستانه هم کردن می تونید با گشتن تو یوتیوب ببینید .

آشنا !؟ ، چطوری !؟

یادت باشه اینا تو زندگی من آدمهای عادی هستن، به خاطر حیطه ی کاری که داشتم از این کله گنده تراش رو هم میشناسم. ولی خداییش هیچکدوم به دردی نمیخورن.
کلا ما هنرمندا اصلا هوای همو نداریم. فقط همین حرفش درست بود. اگه هنرمندا واقعا مردمین، الان کجان؟!
کله کنده ! می خوای از خودت تعریف کنی باشه شما هنرمند و خیلی خوبی ! کله کندمون که روحانیه ! نه فرزاد فرزین بعدشم شما خودت به قول خودتون هنرمند چه کمکی کردی به جز اینکه اینجا هی میای می گی من می خوام از ایران برم و حرف های ناامید کننده می زنی تک تک ایرانی ها می دونن وضع خرابه اینکه من بشینم خونه و هی بیام فاز منفی بدم هیچ هنری نکردم ، انتظار کمک و بهتر شدن اوضاع اول از همه باید از دولت داشت بعد همکاری مردم خود مردم به خودمون رحم نمی کنیم بنده خدا از چی داری صحبت می کنی ! اگه ایران ساختار استاندارد داشت و اگه همه سرجای خودش بود بله اونوقت باید انتظار کمک مالی به مردم رو هم از هنرمندها داشت و مطمئنم شما هم اگه به میزان کافی پول داشتی الان تو ویلای خودتون بودید !

تو از کجا میدونی که من کاری نکردم؟ از کجا میدونی هزینه ندادم برای این کرونا؟ عزیز ترین افراد زندگی من در صف اول دارن میجنگن. در ضمن تو اصلا حرفهای منو خوب خوندی که ببینی چی میگم؟ اصلا دیدی این ناامیدی از کیه؟ اصلا فکر میکنی من فاز منفی میدم؟ یا خودت فاز منفی پراکنی میکنی که حرف از مردن میزنی؟
اصلا ربطی به ساختار داشتن یا نداشتن نداره، هر کسی به نوع خودش میتونه کاری انجام بده و سرمایه ای بزاره. در ضمن دلیلی نمیبینم که خودمو به کسی ثابت کنم. خداییش اون موقعی که شماها به شکلات میگفتین شوشولات من رو صحنه خاک میخوردم. حالا بنا به دلایلی کشیدم کنار از این کار و نشستم تو خونه، ولی بازم دست نکشیدم و کارمو ادامه دادم. هیچ دلیلی هم نداره بیام جار بزنم که چه کردم و چه نکردم.
چیزی که هست حتی اگه از نظر مالی هم کمک نکنن، خیلی کارای دیگه هم هست که بتونن انجام بدن و از شهرتشون استفاده کنن. ولی همه ساکت نشستن. حتی اونایی که اونور هستن و غاز غاز میکنن دنبال یه پست و مقامی در آینده هستن وگرنه کسی دلش نسوخته و حرف من اینه، تا وقتی ما خودمون دلمون به حال این مملکت نسوزه کسی برامون کاری نمیکنه. همین هنرمندا که همیشه صف اول بودن الان کجان؟ من اینو دارم میگم. در ضمن خودمو هم همیشه گفتم داخل نمیکنم. من اینو گفتم تا وقتی که اجازه بدیم که کسی که دست چپ و راستش رو از هم نمیشناسه به ما دستور بده میخوام نباشه این زندگی رو تو این مملکت! مطمئن باش به اندازه کافیشم دارم که برم ویلای خودم و راحت باشم، ولی نرفتم و همینجا موندم.
شما هم به فاز مثبت پراکنی خودت به قول خودت ادامه بده. بعد یکی دو تا از کارهای بشر دوستانه ی همین آقای فرزاد فرزین رو هم مطرح کن ما فیض ببریم.

پ ن: واقعا جنبه نداری خیام یه خرده باهات عین آدمیزاد شوخی کنیم حرف بزنیم. با صد من عسل هم این رفتارو نمیشه خورد

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۸۹۱
۲۵ اسفند ۱۳۹۸, ۰۶:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۱۱ ب.ظ، توسط khayyam.)
یه زمانی که علی کریمی کمپین نخریدن پراید به خاطر گرونی راه انداخته بود فرزاد فرزین هم حمایت کرد ولی این مردم درست بشو نیستن
ارسال: #۵۳۸۹۲
۲۵ اسفند ۱۳۹۸, ۰۷:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۱۰ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
از وقتی برگشتم خونه بعد از ناهار میخوابم و بعدش سردرد وحشتناکی میگیرم. وقتی هم نخوابم تا شب فقط چرت میزنم.
یعنی چه بخوابم چه نخوابم بعد از ظهرم از دست میره. فکر میکنم تاثیر خبرهای بد و روزهای بد آخر ساله. یه شادی و خنده ملی نیاز داریم هممون.

مثل هر سال دلم میخواد یه مرور به اون سالم تو مانشت داشته باشم هر چند امسال زیاد پست هم نذاشتم.
(۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  سال ۹۷ داره تموم میشه و مثل آخر هر سال یه نگاه سرسری به پست هام انداختم ببینم چه فرقی کردم و خوب بود برام یا بد و ...
۹۸ به شخصه سال نرمالی بود برام اما خب برای کشورمون سال زیاد خوبی نبود و نیاز به گفتن هم نیست که چقدر سخت گذشت امسال.
سال جدید امیدوارم سال خوبی برای هممون باشه و این دومینوی بلا تموم بشه تلوزیون خبری نداشته باشه جز جشن ازدواج دانشجویی در دانشگاه های کشور، پیوند درخت گیلاس و گلابی و انگور توسط کشاورز پرتلاش قوچانی، موفقیت تیم مارپله ایران در مسابقات جهانی، تمدید زمان نمایشگاه بین المللی کتاب و کلی خبر کسل کننده این شکلی مثل خبرهای سال ها قبلمون، سال جدید وفور نعمت باشه، سلامتیمون با هیچ مریضی تهدید نشه، به هر دلیل طبیعی و غیرطبیعی خسارتی به جان و مال کسی وارد نشه، قدر همدیگر رو بدونیم و محبت حرف اول همه خونه ها وخونواده ها باشه و نسبت به دوست، همسایه، فامیل و مردم کشورمون مهربون باشیم، شغل باشه و درآمد خوب و ضرر مالی این روزهای آخر سال ۹۸ جبران بشه، مطالعه کنیم و جزو کتابخون ترین ملت ها باشیم، آرامش داشته باشیم و خنده ها از ته دل باشه و موفقیت ها بیشتر.
۹۹ بر همه مبارک باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , Javad Street , RASPINA , Avril89
ارسال: #۵۳۸۹۳
۲۵ اسفند ۱۳۹۸, ۰۷:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۲۳ ب.ظ، توسط عزیز دادخواه.)
(۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۰۷ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  ۹۹ بر همه مبارک باشه.
خیلی ممنونم. مبارک شما هم باشه. Heart

برای سردرد بعد از خواب ممکنه از استرس باشه. یا کم آبی. من قبلا تجربه ش رو داشتم. با یه مقدار چای آرام بخش بعد از بیدار شدن و دوش گرفتن و نرمش حالم خوب میشد.

برای سردرد بعد از خواب ممکنه از استرس باشه. یا کم آبی. من قبلا تجربه ش رو داشتم. با یه مقدار چای آرام بخش بعد از بیدار شدن و دوش گرفتن و نرمش حالم خوب میشد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Javad Street
ارسال: #۵۳۸۹۴
۲۵ اسفند ۱۳۹۸, ۰۸:۱۱ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۶:۰۲ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اولا مسخره نکن قبلا هم تو همین سایت و انجمن به کاربران توهین کردی الانم وقتی جمع می بندی یعنی منظورت فقط من نیستم و کل این کاربرای این سایته که می گی زمانی که شما به شکلات می گفتین شوشولات ! باشه اگه منظورت منم اوکی قبول هیچ مشکلی هم نیست ولی تو جمع بستی و قبلا هم این کار رو کردی ، تناقض هم تو صحبت هات هست یه زمانی می گفتی پول کافی نداریم با شوهرم خونه اجاره کنم الان می گی به اندازه کافی پول دارم برم ویلام ! زندگی خودته به من ربطی نداره ، بحث از اونجایی شروع شد که اومدی گفتی فرزاد فرزین کجاست چرا کاری نمی کنه ! این وظیفه فرزاد فرزین نیست وظیفه دولته و اینکه رعایت مردم شما برو تو خیابون ببین مردم نسبت به قبل بیشتر تو خیابان ها هستن در ضمن یه زمانی که علی کریمی کمپین نخریدن پراید به خاطر گرونی راه انداخته بود فرزاد فرزین هم حمایت کرد ولی این مردم درست بشو نیستن

من کاری به فرزاد فرزین نداشتم، کلی هنرمندا رو گفتم. فقط در موردش صحبت کردم و حتی گفتم براش احترام زیادی قائلم و آدم محترم و خوبیه. بعدم سعی کن الکی زندگی منو بریزی وسط ببینی از توش چی درمیاری. بعدم تو توهین نمیکنی منو مسخره میکنی؟
من اصلا نه قصد توهین به تو رو دارم نه مسخره کردن تو رو. دوس دارم باهات دوست باشم و شوخی کنم تو حرصمو درمیاری. Tongue

حالا بیخیال من نه میخوام بحث کنم نه دعوا!
یادش بخیر پارسال این موقع من تنها بودم و مدام برای شوهرم نامه مینوشتم از تنهایی. تازه رفته بود سربازی و هنوزش نیومده بود خونه. منم همینطور نامه بود که مینوشتم تا از تنهایی دربیام. یه حس بدی داشتم از اینکه ازم دور باشه. ولی خدارو شکر امسال هم کنار هم هستیم، هرچند نیستیم فعلا و ایشون قرنطینه تشریف دارن. (فردا یا پنج شنبه به احتمال زیاد خلاص میشه و میادش همش بستگی به شرایط داره) ولی خداروشکر حالش خوبه و هیچ مشکلی هم نداره. امیدوارم امسال که از راه میرسه سال خوبی باشه برای همه، این مریضی و درگیریهاش تموم بشن و شادی بمونه برای ملت ایران.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه
ارسال: #۵۳۸۹۵
۲۵ اسفند ۱۳۹۸, ۰۸:۴۰ ب.ظ
(۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۱۱ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ولی خداروشکر حالش خوبه و هیچ مشکلی هم نداره. امیدوارم امسال که از راه میرسه سال خوبی باشه برای همه، این مریضی و درگیریهاش تموم بشن و شادی بمونه برای ملت ایران.

خدا رو شکر. امیدوارم سال خوبی برای شما و همسرتون باشه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۴۱۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۱۰۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close