زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۸۵۱
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۰۳:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط marvelous.)
چه کسی میخواهد باور کند که شب عیده؟؟؟؟
وقتی کرونا میاد تو مملکت صداشو درنمیارن تا یه مدت ....
وقتی هواپیماهای ماهان گر و گر میرن چین و میان.....
اینا تقصیر دولت نیست که، مردم دلشون میخواسته برن چین طفلی ها پروازا رو باز گذاشتن مردم از کنسرتهای ایرانی توی چین نمونن
هواپیماها رو میفرستن اونور با بار کرونا میارن تو ایران..... اینا همه کار مردمه
درسته مردم ما خیلی خرافاتی توشون هست، من قبول دارم، ولی الان دیگه داره مشخص میشه کیا خرافاتین!
آره شب عیدی مردم باید بشینن تو خونه و صحیفه بخونن تا یه وقت از کرونا نمیرن، بعد تمام دنیا بسیج شدن برای ساخت واکسن این بیماری، ما هم به مرگ بر هامون ادامه میدیم تا بعد همینا که مرگ بر بهشون گفتیم واکسن رو بیارن دو دستی تقدیم ما کنن، بعدم همش تقصیر همون مردمه که همین واکسنا سر از بازار آزاد دربیاره و خدا تومن به همین مردم فروخته بشه.

دقیقا تقصیر همین مردمه! اینجاش دیگه تقصیر مردمه! الان تمام مملکت رو مثل زندان درست کردن تقصیر مردمه، مردم نزاشتن کرونا درز پیدا کنه تا بعد از .... آدمیزاد مونده چی بگه. آهان یادم نبود، موشک دومم کار مردم بود

داشت یادم میرفت ها، امروز سالگرد تصادف منه، همون موقعی که جان به جان آفرین تسلیم نکرده کامل برگشتم .....
عجب روزی شد امروز. بیست و پنج سال پیش این موقع من مردم و از شانس بزرگ دوباره به زندگی برگشتم.... ببینیم شانس بزرگ امروز رو چی رقم زده تو تقویم ما.....

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۳۸۵۲
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۰۴:۲۱ ب.ظ
ایتالیا هم الان وضعش خرابه تقصیر دولته ؟

تا وقتی این مردم شعار الله اکبر سرکنند داستان همینه بهتر از اینم نمیشه
ارسال: #۵۳۸۵۳
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۰۶:۴۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۲۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ایتالیا هم الان وضعش خرابه تقصیر دولته ؟

تا وقتی این مردم شعار الله اکبر سرکنند داستان همینه بهتر از اینم نمیشه

ایتالیا وضعش خرابه بازم تقصیر دولته، چون گردشگری رو نبست. الان خودشون فهمیدن زدن قرنطینه کردن.
درست هم میشه چون تلاش میکنن برای بهبود اوضاع. ولی اینجا شده چی، هر روز اینستا رو چک کن یکی از مسئولین میاد همچین میگه کرونایی شدم که انگار به یه افتخار جهانی دست پیدا کرده!!!
الان از اخبار شنیدم که آمریکا به مدت یک ماه ورود اتباع اروپایی رو هم ممنوع کرده به کشورش.

پ ن: حالا باز دقیق تر بشی اون لاماها رو نگاه کنی میبینی اولین کرونایی ایتالیا هم ایرانی بودهBig Grin شوخی میکنم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۳۸۵۴
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۰۷:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۷:۱۸ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۲۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ایتالیا هم الان وضعش خرابه تقصیر دولته ؟

ایتالیا هم یه چیزی مثل ایرانه،‌ همونطور مردم بیخیال،‌ خر تو خر،‌ و مسئولین شل و ول (هر چند که خریت هیچکی به پای خریت مسئولین ما نمیرسه! حتی نزدیکش هم نیست کسی!).
توی ایران به دلیل مسائل سیاسی و پروپگندا، مخفی کار میکنن و دروغ میگن مثل نقل و نبات. اینو در کنار بی عرضگی و نادانی و عقب موندگی دولت و مسئولین بزاری خیلی وضع بدی از آب در میاد، ولی از یه جا باید شروع بشه وگرنه خیلیا جونشون رو از دست میدن... یاد سریال چرنوبیل می افتم.

اما الان ایتالیا به شدت قرنطینه کرده ان. برادر من توی ایتالیا زندگی میکنه و میگه اگه از خونه بدون دلیل بیایم بیرون پلیس ۲۰۰ یورو جریمه میکنه و در بدترین حالت ۱۲ ماه زندان. ایران هم باید همینطوری کنن تا مردم بشینن توی خونه.

امیدوارم زودتر دارویی واکسنی چیزی درست کنن واسش. خسته شدم از این وضع.

ولی داشتم فکر میکردم که ما چقدر ضعیفیم. بشر قرن ۲۱ که این همه ادعای پیشرفت علمی داره، اینجوری جلوی یک ویروس زانو میزنه و کل دنیا به هم میریزه. بشر قرن ۲۱ ای که درمانده شده.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , marvelous , codin , crevice
ارسال: #۵۳۸۵۵
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۰۸:۴۴ ب.ظ
آقا من برم خونمون یا نه همین تهران بمونم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۳۸۵۶
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۴۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  آقا من برم خونمون یا نه همین تهران بمونم؟
این سوال منم هست و دو هفته است نتونستم برای این سوالم جوابی پیدا کنم Exclamation
البته ایتو باید در نظر بگیری که شهرستان هم بهشت نیست اونجا هم امکان درگیر شدن با این ویروس هست و هم اینکه در نظر بگیر دیگه مثل سال های پیش نیست تمام دید و بازدیدها کنسل میشه تمام جاهای تفریحی کنسله و ... در حقیقت اینکه اینجا تو خونه نشستی اونجا هم بری باید بشینی تو خونه و از خونه تکون نخوری تازه اگر کوچکترین علائمی برای هر کدوم از اعضای خانواده پیش بیاد می گن تو آوردی با خودت ! من به همه ی اینا فکر می کنم و نتونستم هنوز به نتیجه ای برسم و همچنین ممکنه الان سالم باشی و تو مسیر رفتن به شهرستان ( اگر ماشین شخصی داری که می دونم نداری Big Grin احتمالش کمتره ) ممکن کرونایی بشی !
در هر صورت اگه مثل من تهران همخونه نداری و تنها زندگی می کنی خطرش کمتره خودتی و خودت نگران این نیستی کسی با خودش کرونا بیاره خونه خداروشکر می کنم تنها زندگی می کنم و از شر همخونه راحت شدم !!! ولی این تنهایی زندگی کردن هم بخصوص تو این شرایط خیلی استرس زا هست اینکه اولین ادم حوصلش سرمیره و کیفیت غذا خوردنش میاد پایین و هم اینکه اگه کوچکترین مریضی احساس کنه استرس اونو می گیره و من موندم با شرایط بدحالی چطور می خواد از خودش مراقبت کنه !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۳۸۵۷
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  در حقیقت اینکه اینجا تو خونه نشستی اونجا هم بری باید بشینی تو خونه
من نشستن توی خونه خودمو ترجیح میدم. ولی غذا و خرید مشکل هست ...
(۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اگر ماشین شخصی داری که می دونم نداری [تصویر:  biggrin.gif] احتمالش کمتره
ماشین که دیگه مثل لپتاپ و گوشی آیفون شد جزء آرزو‌ها ...

واقعا الان برای خودم سواله که مثلا در آینده دخترا از پسر جماعت انتظار ماشین دارن؟ اونم مثلا یه چیزی بالاتر از پراید! مثلا ۲۰۶ یا پارس ... خونه و اینا که دیگه جز تخیلات هست : )))

آقا تصمیم گرفتم که نرم ... هر از گاهی آذوقه میخوایم که از سوپری اسنپ فود میگریم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , RASPINA
ارسال: #۵۳۸۵۸
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(22 اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  در حقیقت اینکه اینجا تو خونه نشستی اونجا هم بری باید بشینی تو خونه
من نشستن توی خونه خودمو ترجیح میدم. ولی غذا و خرید مشکل هست ...
(۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۵۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اگر ماشین شخصی داری که می دونم نداری [تصویر:  biggrin.gif] احتمالش کمتره
ماشین که دیگه مثل لپتاپ و گوشی آیفون شد جزء آرزو‌ها ...

واقعا الان برای خودم سواله که مثلا در آینده دخترا از پسر جماعت انتظار ماشین دارن؟ اونم مثلا یه چیزی بالاتر از پراید! مثلا ۲۰۶ یا پارس ... خونه و اینا که دیگه جز تخیلات هست : )))

آقا تصمیم گرفتم که نرم ... هر از گاهی آذوقه میخوایم که از سوپری اسنپ فود میگریم.
من الان حتی کارت گرافیک لپ تاپم مشکل پیدا کرده ولی از ترس کرونا تا چهارراه ولیعصر نمیرم ، من خرید ها رو از فروشگاه کوروش می کنم تو یه ساعتی که خیلی شلوغ نباشه نزدیک هم هست به خونمون ، البته اینترنتی هم میشه خرید میارن جلو در نرم افزار اوکی شو رو دانلود کن فکر کنم خوب باشه من هنوز استفاده نکردم الان معضل من آرایشگاه رفتن و خرید نان هست که نمیشه واقعا نون نخرید . ( مشکل اصلی من آشپزی هست خیلی خودمونی بگم خسته شدم از این وضع )

+ دررابطه با توقعات دخترا همیشه توقعات هست ولی کاش واقعیت های جامعه رو می دیدن که نمی بینن من الان باید هر سال یه ۲۰ میلیون روی پول پیش خونه بزارم فقط مگه ادم سالی چقدر می تونه پس اندازه کنه هم خرج های خودشو برسونه هم برای پول پیش خونه بزاره کنار و هم بخاد ماشین بخره و غیره من خیلی هنر کنم همین خونه رو تمدید می کنم
ارسال: #۵۳۸۵۹
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۱۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  ۲۰ میلیون
متاسفانه الان یادم اومد که وسط مرداد باید خونمو تمدید کنم و وضع مالیم افتضاح هست ...
ارسال: #۵۳۸۶۰
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۱۰:۵۳ ب.ظ
در کل سالیان درازی که بشر پیشرفت های علمی کرده این دست اوردها نسبت به ندونسته های بشر در حد بسیار ناچیزیه انسان فقط می تونه ادعا کنه که نسبت به گذشته خودش داناتر شده.
تنها امیدی که من دارم یه روز بشریت با سرعت بیشتری پیشرفت علمی کنه شبیه سازی با کامپیوترهای با توان پردازشی اگزا و در اینده بالاتر از اون هستنش.

think positive
ارسال: #۵۳۸۶۱
۲۲ اسفند ۱۳۹۸, ۱۱:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط RASPINA.)
..........
دلم فریاد میخواست که نشد پاکش کردم

خدا خیر بده به معلما
سر و کله زدن با ۳۰ تا دانش آموز مختلف خیلی سخته
امروز با خواهر زاده ام مشق هاش را کار کردم فک کنم ۳-۴ تایی از موهام سفید شد
به نظرم حقوق معلما را ۱۰۰ درصد زیادکنن حق سختیکار هم اندازه حقوق اشون بدن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۵۳۸۶۲
۲۳ اسفند ۱۳۹۸, ۰۱:۱۶ ق.ظ
اینجا دیگه دستمال توالت هم پیدا نمیشه بخری Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , RASPINA
ارسال: #۵۳۸۶۳
۲۳ اسفند ۱۳۹۸, ۰۱:۴۷ ق.ظ
(۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۱۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  اینجا دیگه دستمال توالت هم پیدا نمیشه بخری Sad
من فکر می کردم این بحران خالی کردن فروشگاه ها فقط برای کشورهای جهان سوم هست !
اوضاع تو کانادا چطوره ؟
ارسال: #۵۳۸۶۴
۲۳ اسفند ۱۳۹۸, ۰۲:۲۶ ق.ظ
من همه ی گروه رو بلک لیست کردم، خودم واسه خودم زندگی میکنم حرف میزنم نهار میخورم Big Grin. یه کچل هایزنبرگی داریم مردیکه الاغ نصف گروهو مریض کرد.. تصور کن این کرونا هم بگیره :||
ارسال: #۵۳۸۶۵
۲۳ اسفند ۱۳۹۸, ۱۱:۱۴ ق.ظ
یک خبر خوب ‏وزارت انرژی امریکا گفته که ب پژوهشگران اجازه داده تا از Summit قوی ترین سوپرکامپیوتر جهان برای تحقیقات درباره ویروس کرونا (COVID-19) استفاده کنند. این محققان از این سوپرکامپیوتر میتونن برای انجام شبیه سازی هایی که به پردازش بالایی نیاز دارن و برای یافتن درمانی برای کروناویروس نیاز هستن، استفاده کنن. شبیه سازی هایی که روی کامپیوترهای عادی ممکنه ماه ها طول بکشن روی این سوپرکامپیوتر طی یک تا دو روز قابل انجام هستن. در همین مدت کوتاه محققان ۸۰۰۰ ترکیب دارویی مختلف رو شبیه سازی کردن که ۷۷ مورد از اونها نشانه هایی مبنی بر مهار کردن این ویروس رو نشون دادن و محققان میتونن رو اونها مطالعات بیشتری انجام بدن تا شاید در بین اونها درمانی برای این ویروس پیدا کنن.

‏این وزارت خونه همچنین اجازه دسترسی به Sierra؛ دومین سوپرکامپیوتر قدرتمند در دنیا، رو هم داده تا محققان روی اون شبیه سازی هایی انجام بدن و با استفاده از اونها کشف کنن که کدوم انتی بادی ها میتونن به کروناویروس حمله و اون رو خنثی کنن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

معرفی بروز و بهترین مقالات حوزه های دیپ لرنینگ ، ماشین لرنینگ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

منبع : تک توب

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۲۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۳۹۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۸ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close