زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۳۸۶
۱۵ دى ۱۳۹۸, ۰۷:۵۷ ق.ظ
هیچ جنگی مقدس نیست و هیچ خونی که به زمین ریخته میشه به حق نیست. آمریکا هر دفه با یه کلک جدید سلاح به مردم منطقه میفروشه و یه ضربه هم اینوری میزنه. من نمیدونم این جمهوری خواها چرا اینقدر جنگ طلب هستن.
الانم من نمیدونم کی دعوتش کرده عراق که اینقدر راحت آدم میکشه تو منطقه و کسی هم نمیتونه جلوشو بگیره. شماها ندیدین و ایشالا هیچوقت نبینید. جنگ خیلی بده، خیلی نابودگره، خیلی ها میمیرن و بی خانمان میشن. پس هیچ جنگی مقدس نیست و هر کسی دست به جنایتی میزنه هر کی که میخواد باشه جنگ طلب و مزدوره.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: yagmur0022
ارسال: #۵۳۳۸۷
۱۵ دى ۱۳۹۸, ۰۸:۰۵ ق.ظ
بابا به خدا همه دلشون برای این کشور میسوزه. هرکی مث شما فکر نمیکنه حیوون نیست. اونم آدمه . شما که توی زندگی اش نبودین ببینین چی کشیده و از کجا به کجا رسیده. جای برچسب زدن ببینین چی شده که این همه آدم میرن پناه میبرن به آمریکا و کشته شدن فرمانده کشورشون براشون اهمیتی نداره. هممون انسانیم. اول اینو قبول کنین بعد برین ببینید بر سر انسانیت چی اومده توی این مملکت...
ختم کلام. از این بحث هایی که فقط تهش برچسب زدن به بقیه هست متنفرم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud , marvelous , yagmur0022
ارسال: #۵۳۳۸۸
۱۵ دى ۱۳۹۸, ۰۹:۴۴ ق.ظ
خیلی نوشتم و بعد پاک کردم، بگذریمSmile
ایشالا درست میشه Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Milad_Hosseini , yagmur0022
ارسال: #۵۳۳۸۹
۱۵ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵ ق.ظ، توسط Autumngirl.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۶ ق.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام

من قبلا فکر میکردم که برای اپلای برای مقطع کارشناسی ارشد حتما باید مدرک کارشناسیت از دانشگاه برند باشه ولی الان با این سرچ های که داشتم فهمیدم اگرچه دریافت پذیرش رقابتیه ولی الزامی نداره که حتما از دانشگاه برند باشی و مثلا معدل و نمره ایلتس مهمتره اگر کسی در این خصوص اطلاعاتی داره ممنون میشم به اشتراک بذاره .

سلام.
به سایت applyabroad سر زدید؟ کلا اطلاعات خوبی داره. پسرخاله م برای ارشد از اتریش پذیرش گرفته، دانشگاه برند هم نبوده. می گفت شهریه ی هر ترمش حدود ۷۰۰یورو هست که خب مبلغ زیادی نیست، البته برای یکی از دانشگاههای آلمان هم اقدام کرده.

مرغ سحر ناله سر کن
داغ مرا تازه‌تر کن

زآه شرربار این قفس را
برشکن و زیر و زبر کن

بلبل پربسته! ز کنج قفس درآ
نغمه آزادی نوع بشر سرا

وز نفسی عرصه این خاک توده را
پر شرر کن

ظلم ظالم، جور صیاد
آشیانم داده بر باد

ای خدا! ای فلک! ای طبیعت!
شام تاریک ما را سحر کن

نوبهار است، گل به بار است
ابر چشمم ژاله‌بار است

این قفس چون دلم تنگ و تار است
شعله فکن در قفس، ای آه آتشین!

دست طبیعت! گل عمر مرا مچین
جانب عاشق، نگه ای تازه گل! از این

بیشتر کن
مرغ بیدل! شرح هجران مختصر، مختصر، مختصر کن

عمر حقیقت به سر شد
عهد و وفا پی‌سپر شد

ناله عاشق، ناز معشوق
هر دو دروغ و بی‌اثر شد

راستی و مهر و محبت فسانه شد
قول و شرافت همگی از میانه شد

از پی دزدی وطن و دین بهانه شد
دیده تر شد

ظلم مالک، جور ارباب
زارع از غم گشته بی‌تاب

ساغر اغنیا پر می ناب
جام ما پر ز خون جگر شد

ای دل تنگ! ناله سر کن
از قویدستان حذر کن

از مساوات صرفنظر کن
ساقی گلچهره! بده آب آتشین

پرده دلکش بزن، ای یار دلنشین!
ناله برآر از قفس، ای بلبل حزین!

کز غم تو، سینه من پرشرر شد
کز غم تو سینه من پرشرر، پرشرر، پرشرر شد

ملک الشعرای بهار
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life
ارسال: #۵۳۳۹۰
۱۵ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۰۳ ب.ظ
فقط یه بی فرهنگ میتونه مراکز فرهنگی کشور دیگه را هدف بگیرهUndecided
ارسال: #۵۳۳۹۱
۱۵ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۱ ب.ظ، توسط manhastam.)
حرفهای این گاوچرون رو جدی نگیریم از ترسش هر دقیقه یه حرفی میزنه ..وعده خدا با صابرین هست ...انشاءالله بساطش با این کاری که کرده از خاورمیانه برچیده میشه گام بزرگ رو سردار سلیمانی برداشت ۱۷ سال جنگ در نقطه نقطه خاورمیانه ،سردار تمامی نقشه هاشون رو نقش بر آب کرد ...شهادتشون مهر خروجشون هست انشاءالله.

دل قوی دار سحر نزدیکه است...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۳۳۹۲
۱۵ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۱۳ ب.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۸ ۱۰:۳۴ ق.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  سلام.
به سایت applyabroad سر زدید؟ کلا اطلاعات خوبی داره. پسرخاله م برای ارشد از اتریش پذیرش گرفته، دانشگاه برند هم نبوده. می گفت شهریه ی هر ترمش حدود ۷۰۰یورو هست که خب مبلغ زیادی نیست، البته برای یکی از دانشگاههای آلمان هم اقدام کرده.

تا جاییکه میدونم برای ارشد خیلی کم دانشگاهی فاند میده و اکثر کسانیکه برای ارشد پذیرش میگیرن با پول خودشون باید بروند. ۷۰۰ یورو هم بنظرم کم هست. از نظر مالی خونوادشون تامینشون میکنه؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Soldier's life
ارسال: #۵۳۳۹۳
۱۵ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۴۳ ب.ظ
در سر بی مغز تا باشد هوایی چون حباب
سر برون بردن ازین دریای هایل مشکل است
صائب تبریزی

---------------------------------------------------------------------------------
تکراری هست، خودم قبلا این شعر رو گذاشتم اینجا. ولی فکر می کنم کاربرد داره بازم و میشه ازش استفاده کرد Smile
---------------------------------------------------------------------------------
فضا برای نوشتن مهیا نیست، وگرنه ماهم دوست داریم شرکت کنیم توی بحث‌هاتون (برخلاف میل باطنیم البته و روندی که پیش گرفتم توی مانشت که شعر میزارم) و بی پرده و بی پروا جواب بدیم و نظر بدیم.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۳۳۹۴
۱۵ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۴۹ ب.ظ
سومین مقاله هم اکسپت شد........خدایا شکرت...
جز اون دسته از آدمایی هستم که دیر راه میوفتم اما راه بیوفتم همه چی تمومه.........
خدایا شکرت
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , BBumir , nlp@2015 , .:tarannom:. , Soldier's life , RASPINA
ارسال: #۵۳۳۹۵
۱۵ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط Autumngirl.)
(۱۵ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۱۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  تا جاییکه میدونم برای ارشد خیلی کم دانشگاهی فاند میده و اکثر کسانیکه برای ارشد پذیرش میگیرن با پول خودشون باید بروند. ۷۰۰ یورو هم بنظرم کم هست. از نظر مالی خونوادشون تامینشون میکنه؟
بله، همینطوره که شما گفتید. منم نگفتم که فاند گرفته. برای مخارجش می خواد کار کنه و البته خانواده ش هم کمکش می کنن آخه تک فرزنده. ظاهرا یکی از همکلاسیاش هم همون دانشگاه تو اتریش هست و اونم با کارای پاره وقت هزینه شو تامین می کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۳۳۹۶
۱۵ دى ۱۳۹۸, ۰۴:۰۱ ب.ظ
فکر کنم امروز هم مثل دیروز آماده باشه. از صبح زود هیچ خبری از شوهرم ندارم!!!
خیلی نگرانم، یه کم انرژی مثبت بدین برم درس بخونم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۳۳۹۷
۱۵ دى ۱۳۹۸, ۰۶:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۰ ب.ظ، توسط Soldier's life.)
(۱۵ دى ۱۳۹۸ ۱۰:۳۴ ق.ظ)Autumngirl نوشته شده توسط:  
(15 دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۶ ق.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  سلام

من قبلا فکر میکردم که برای اپلای ...

سلام.
به سایت applyabroad سر زدید؟ ...

سلام
ممنون از راهنماییتون
بله به این سایت هم سر زدم
میشه بپرسم رزومشون در چه حدی بوده و سابقه کار و گپ تحصیلی هم داشتند ؟ خودشون دنبال کارهاشون بودند یا از این موسسه اعزام دانشجو یا وکیل استفاده کردند ؟
من طیق براوردی که از هزینه ها داشتم این بود که مثلا با ۱۰۰۰ یورو میشه زندگی دانشجویی داشت توی المان با فرض اینکه شهریه ندی چون دانشگاههاشون رایگان فقط باید یه مبلغی برای کارهای اداری پرداخت کنی ولی اتریش فک کنم از این بالاتر بشه.

(۱۵ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ب.ظ)yagmur0022 نوشته شده توسط:  سومین مقاله هم اکسپت شد........خدایا شکرت...
جز اون دسته از آدمایی هستم که دیر راه میوفتم اما راه بیوفتم همه چی تمومه.........
خدایا شکرت

افرین پس پیش به سوی اپلای با دست پر Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , yagmur0022
ارسال: #۵۳۳۹۸
۱۵ دى ۱۳۹۸, ۱۰:۴۶ ب.ظ
الان تقریبا دو هفته هست که خونمون هستم و این توی ۵ سال اخیر طولانی ترین مدتی هست که خونه خودمون هستم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۳۳۹۹
۱۵ دى ۱۳۹۸, ۱۱:۲۰ ب.ظ
جنگ اصلا خوب نیست و همه اینو میدونن ولی مشکل اینجاست که بعضی از دوستان خیلی احساساتشون قوی تر از منطقشونه.
مثلا اینطوری فکر میکنن که حقمون رو بگیریم اگه لازمه میریم جونمون رو میدیم تا از حقمون دفاع کنیم! این کجاش ایراد داره؟ اینجاش که فکر میکنن بدترین اتفاقات جنگ مردن خودمونه ... پیشنهاد میدم فیلم The Pianist رو ببنید تا کمی حس جنگ بهتون منتقل بشه و ببینید دوست دارید حتی برای گرفتن """ حق """ توی همچین شرایطی قرار بگیرید؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , nlp@2015 , Soldier's life
ارسال: #۵۳۴۰۰
۱۶ دى ۱۳۹۸, ۱۲:۰۵ ق.ظ
چ قدر حرف های ی سری از دوستان درست و منطقی و زیبا بود

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close