زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۳۲۱
۰۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۴:۲۳ ق.ظ
خب ما که فیلم و سریال نمی دیدیم بعد از دیدن سریال مانکن جدیدا سریال عاشقانه رو هم دانلود می کنم و نگاه می کنم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۲۳۲۲
۰۸ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۱۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۳ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  خب ما که فیلم و سریال نمی دیدیم بعد از دیدن سریال مانکن جدیدا سریال عاشقانه رو هم دانلود می کنم و نگاه می کنم

هیولا رو ببین. به نظرم فعلا بهترین سریالیه که اومده.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۲۳۲۳
۰۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۴:۴۰ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ربات بودن رو به انسان بودن ترجیح میدادم اگه حق انتخابی داشتم ....

ربات بودن رو به انسان بودن ترجیح میدادم اگه [وقتی ربات میشدم] حق انتخابی داشتم ....؟؟؟
ربات بودن رو به انسان بودن ترجیح میدادم اگه [وقت آفرینشم] حق انتخابی داشتم ....؟؟؟
ویچ وان؟

احتمالاً دومی منظورته که در اینصورت موافقم

دومی منظورمه
ارسال: #۵۲۳۲۴
۰۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۹:۴۷ ب.ظ
سلام
دوستان یه راهنمایی میخوام گوشی بگیرم از دیجی کالا سفارش بدم بنظرتون بهتره یا تو شهر خودم بگیرم؟؟؟ اینجا گوشی فروشا از یکی از شهرهای مرزی همجوار شهر خودم سفارش میدن نمیدونم خوبه یا نه

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
ارسال: #۵۲۳۲۵
۰۸ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۰۶ ب.ظ
با یک کانادایی همگروه شدم که رایتینگش افتضاحه تا تونستم رایتینگشو درس کردم ولی دیگه میترسم ناراحت بشه. من باورم نمیشه کسایی که از بچگی با انگلیسی بزرگ شدن اینقدر بلنگن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL
ارسال: #۵۲۳۲۶
۰۸ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۰۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۳ ب.ظ، توسط Amir V.)
مرغ گذاشتم یخش باز شده، زعفرون دم کردم، برنج خیس کردم، همه چی محیاست برای یک زرشک پلو با مرغ خفن.

ولی الان فهمیدم پیاز ندارم Sad Sad

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , alma1988
ارسال: #۵۲۳۲۷
۰۸ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۴۷ ب.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  مرغ گذاشتم یخش باز شده، زعفرون دم کردم، برنج خیس کردم، همه چی محیاست برای یک زرشک پلو با مرغ خفن.

به نظرت چند سال می تونی اینطوری خودت برای خودت تنهایی غذا درست کنی و به تمام کارات هم برسی و کیفیت لازم رو هم داشته باشه !؟
ارسال: #۵۲۳۲۸
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط Amir V.)
(۰۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۴۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  به نظرت چند سال می تونی اینطوری خودت برای خودت تنهایی غذا درست کنی و به تمام کارات هم برسی و کیفیت لازم رو هم داشته باشه !؟

از کجا میدونی تنهایی درست میکنم؟ Big Grin

ولی خب تا جایی که جواب بده میرم جلو.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam
ارسال: #۵۲۳۲۹
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۴ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۳ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  مرغ گذاشتم یخش باز شده، زعفرون دم کردم، برنج خیس کردم، همه چی محیاست برای یک زرشک پلو با مرغ خفن.

درست کردی؟ چطور شد؟
ارسال: #۵۲۳۳۰
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۶ ق.ظ

مغازه ۲۴ ساعته نداره؟ زنگ بزن دوستات یکی قرض بگیر. البته زعفرون خودش میتونه بوی مرغ رو بگیره. موقع سرخ کردنم یه کم ادویه بزنی مخصوصا.
من یه بار ۱۲ شب میخواستم تازه آبگوشت بذارم دیدم پیاز ندارم. همه‌جام بسته بود. یهو یادم اومد آشپزخونه طبقه ۴ دانشکده که کلیدشو داشتم همیشه یه بسته پیاز گذاشته بودند بود برا خودش Big Grin رفتم یکی برداشتم برگشتم و فرداش یکی جاش گذاشتم. فکر کنم برا اون استاد جدیده که آدم عجیب غریبی هم بود، بود. چون شنیدم یه یار توو دانشکده آبگوشت بار گذاشته بود استادا رو مهمون کنه Dodgy Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۲۳۳۱
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۳ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  با یک کانادایی همگروه شدم که رایتینگش افتضاحه تا تونستم رایتینگشو درس کردم ولی دیگه میترسم ناراحت بشه. من باورم نمیشه کسایی که از بچگی با انگلیسی بزرگ شدن اینقدر بلنگن.

اینا در حد خوشگذرونی و کلمات مربوط به اون و همینطور چهار تا فحش و دری وری چیزی یاد نمیگیرن. همشون که دنبال سواد نمیرن یا خودشون دنبال سواد نمیرن. خیلی با ماها فرق دارن. ما سینمایی ها کانادا برامون تولد سینماست در مرگ اون.
اینا بهشون بگو ور ایز ایران؟ میگن این ده یوروپ؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۲۳۳۲
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۳:۱۱ ق.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۳ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  با یک کانادایی همگروه شدم که رایتینگش افتضاحه تا تونستم رایتینگشو درس کردم ولی دیگه میترسم ناراحت بشه. من باورم نمیشه کسایی که از بچگی با انگلیسی بزرگ شدن اینقدر بلنگن.

اینا در حد خوشگذرونی و کلمات مربوط به اون و همینطور چهار تا فحش و دری وری چیزی یاد نمیگیرن. همشون که دنبال سواد نمیرن یا خودشون دنبال سواد نمیرن. خیلی با ماها فرق دارن. ما سینمایی ها کانادا برامون تولد سینماست در مرگ اون.
اینا بهشون بگو ور ایز ایران؟ میگن این ده یوروپ؟
یعنی قشنگ ادمو پشیمون میکنین از ارسالش... این حرف ها چییه... با چند تا کانادایی در ارتباط بودین که اینطوری جمع میبندین؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۵۲۳۳۳
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۴:۲۱ ق.ظ
اصن کی ی روز فکرشو میکرد؟!!
ارسال: #۵۲۳۳۴
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۵:۰۸ ق.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۱ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اصن کی ی روز فکرشو میکرد؟!!

[تصویر:  giphy.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۵۲۳۳۵
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۸:۲۳ ق.ظ
(۰۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  با یک کانادایی همگروه شدم که رایتینگش افتضاحه تا تونستم رایتینگشو درس کردم ولی دیگه میترسم ناراحت بشه. من باورم نمیشه کسایی که از بچگی با انگلیسی بزرگ شدن اینقدر بلنگن.

بیا با من همگروه شو و اسپیکینگ منم درست کن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۱۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close