زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۳۳۶
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۰ ق.ظ، توسط big cloud.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۳ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  با یک کانادایی همگروه شدم که رایتینگش افتضاحه تا تونستم رایتینگشو درس کردم ولی دیگه میترسم ناراحت بشه. من باورم نمیشه کسایی که از بچگی با انگلیسی بزرگ شدن اینقدر بلنگن.

بیا با من همگروه شو و اسپیکینگ منم درست کن Big Grin

منم هستم برای اسپیکینگBig Grin موقع نوشتن هم چی سرجاشه. اما موقع گفتن مغزم رد میکنه یه دفعه Undecided
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۲۳۳۷
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۲۲ ق.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۸:۲۳ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(08 مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۶ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  با یک کانادایی همگروه شدم که رایتینگش افتضاحه تا تونستم رایتینگشو درس کردم ولی دیگه میترسم ناراحت بشه. من باورم نمیشه کسایی که از بچگی با انگلیسی بزرگ شدن اینقدر بلنگن.

بیا با من همگروه شو و اسپیکینگ منم درست کن Big Grin
کودین فکر کنم اینجا بچه ها علاقه خاصی بهت دارن اون سری دنبال پارتنر می گشتی گفتم بیا با من پارتنر شو امروز هم یکی دیگه از بچه ها می خواد باهات همگروه بشه Big Grin
ارسال: #۵۲۳۳۸
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۴۹ ق.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۱۱ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۳ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  

اینا در حد خوشگذرونی و کلمات مربوط به اون و همینطور چهار تا فحش و دری وری چیزی یاد نمیگیرن. همشون که دنبال سواد نمیرن یا خودشون دنبال سواد نمیرن. خیلی با ماها فرق دارن. ما سینمایی ها کانادا برامون تولد سینماست در مرگ اون.
اینا بهشون بگو ور ایز ایران؟ میگن این ده یوروپ؟
یعنی قشنگ ادمو پشیمون میکنین از ارسالش... این حرف ها چییه... با چند تا کانادایی در ارتباط بودین که اینطوری جمع میبندین؟

شما خیال کن من با کانادایی جماعت در ارتباط نیستم Smile در ضمن خیلی دیدم که به این راحتی جمع میبندم. ولی منظورم اصلا این نبود که آدمای بدی هستن. اینا خب مثل ما دیس ایز بلک برد یاد نگرفتن. اینو اصلا در نظر نگرفته بودم.
چرا یه جوری برخورد میکنین آدم که حرفی میزنه انگار قصدش توهین بوده؟
خب اونا همینن و بیشتر نیستن. ما بدتریم که هیچی نیستیم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۲۳۳۹
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۵۳ ق.ظ
باور کنید هیچکس بخاطر اینکه چند بار بیشتر گردشِ زمین به دور خورشید و چهارتا تغییر فصل و آب و هوا رو دیده قابل احترام و باتجربه نیست، مگر اینکه واقعا یه کارى کرده باشه دیگه...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۲۳۴۰
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۴۲ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۳ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  باور کنید هیچکس بخاطر اینکه چند بار بیشتر گردشِ زمین به دور خورشید و چهارتا تغییر فصل و آب و هوا رو دیده قابل احترام و باتجربه نیست، مگر اینکه واقعا یه کارى کرده باشه دیگه...

پس بنگر تا ببینی ...
لااقل میتونم ادعا کنم که یه کتاب در مورد بیومکانیک نوشتم و با طراحا و کارگردانهای آمریکایی کانادایی کار کردم روش. من هیچ ادعایی هم ندارم، ولی اینو میدونم چون به این سن رسیدم که کسی که از چهل بزنه بالا با تجربه حساب میشه و تجربه های هر کسی مربوط به حیطه ی خودشه. حالا دیگه یکی پیدا بشه که تو حیطه های مختلف هم احاطه داشته باشه دیگه نوبره.

نمیدونم چطور توضیح بدم، تا چهل سالگی هر کاری کردی کردی، نکردی خودش میشه. همه چی یکنواخت تر از چهل سال قبلی میشه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۳۴۱
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  یه کتاب در مورد بیومکانیک نوشتم و با طراحا و کارگردانهای آمریکایی کانادایی کار کردم روش.
معرفی می‌کنید کتابتون رو استفاده کنیم؟ هم این، هم اون یکی که قبلا گفته بودید ترجمه و تألیف کردید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , ezra , ele
ارسال: #۵۲۳۴۲
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۶ ب.ظ
ببخشید که پشت سر هم پست میزنم، خیلی برام گرون تموم شد، واسه اینکه اون موقع که خیلیا تو موز چیکیتا هم نبودن، ما داشتیم ماشینامونو گل میمالیدیم تا از وسط عراقیا فرار کنیم.
اون موقعی که هنوز موز چیکیتا تو ایران نبود هنوز ما تو زیرزمینها و زیر پله ها صدای بمب و موشک تحمل میکردیم، هر چی باشه من تقریبا نیم قرن سن دارم و هر چی باشه یه سرد و گرمهایی چشیدم که شما خوابشم نمیبینین. بنابراین از حالا میگم اولا از این به بعد سعی میکنم کمتر اینجا پست کنم. دوما اینکه سعی نکنید با من خودتونو قیاس کنین، نمیخوام بگم بهترم، اصلا قضیه فرق داره.

کتابم اسمش هست وزولود میرهولد که تالیف و ترجمه هست، یعنی به کمک یه استاد بیومکانیک در مورد بنیانگذار بیومکانیک در هنرهای نمایشی اونو تالیف کردم که اسمش جاناتان پیچز هست. از نشر قطره هم چاپ شده و تجدید چاپ هم شده. طراح جلد و صفحاتش هم خودم بودم.
کتاب بعدی بیومکانیک در سینمای آیزن اشتاین هست که الان دست ویرایش در چاپخونه هست. چاپ بشه اونو هم میگم

حالا مهم نیست به خدا این چیزا. من دوست دارم باهم دوست باشیم، گاهی احساس میکنم شما فکر میکنین من خودمو گنده میبینم. در حالیکه فیل هم گندس به خدا. من فقط از هر دری نوکی زدم در کنار درسهایی که خوندم و الان تو تصمیمم برای هوش مصنوعی جدی هستم که میشه ادامه ی همین بیومکانیک که تو دورانهای تحصیلی قبلیم کار کردم.
اوچیک همه شما هم هستم

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۳۴۳
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ببخشید که پشت سر هم پست میزنم، خیلی برام گرون تموم شد، واسه اینکه اون موقع که خیلیا تو موز چیکیتا هم نبودن، ما داشتیم ماشینامونو گل میمالیدیم تا از وسط عراقیا فرار کنیم.
اون موقعی که هنوز موز چیکیتا تو ایران نبود هنوز ما تو زیرزمینها و زیر پله ها صدای بمب و موشک تحمل میکردیم، هر چی باشه من تقریبا نیم قرن سن دارم و هر چی باشه یه سرد و گرمهایی چشیدم که شما خوابشم نمیبینین. بنابراین از حالا میگم اولا از این به بعد سعی میکنم کمتر اینجا پست کنم. دوما اینکه سعی نکنید با من خودتونو قیاس کنین، نمیخوام بگم بهترم، اصلا قضیه فرق داره.

کتابم اسمش هست وزولود میرهولد که تالیف و ترجمه هست، یعنی به کمک یه استاد بیومکانیک در مورد بنیانگذار بیومکانیک در هنرهای نمایشی اونو تالیف کردم که اسمش جاناتان پیچز هست. از نشر قطره هم چاپ شده و تجدید چاپ هم شده. طراح جلد و صفحاتش هم خودم بودم.
کتاب بعدی بیومکانیک در سینمای آیزن اشتاین هست که الان دست ویرایش در چاپخونه هست. چاپ بشه اونو هم میگم

حالا مهم نیست به خدا این چیزا. من دوست دارم باهم دوست باشیم، گاهی احساس میکنم شما فکر میکنین من خودمو گنده میبینم. در حالیکه فیل هم گندس به خدا. من فقط از هر دری نوکی زدم در کنار درسهایی که خوندم و الان تو تصمیمم برای هوش مصنوعی جدی هستم که میشه ادامه ی همین بیومکانیک که تو دورانهای تحصیلی قبلیم کار کردم.
اوچیک همه شما هم هستم
اینجا فضای مجازیه ادم ها همدیگه رو نمی شناسن هر چیزی میشه گفت ، من خودم به شخصه دیگه نمی خوام درباره کسی قضاوت کنم ولی یه سوال بزرگی چند وقته ذهنمو درگیر کرده و اون اینکه شما که این همه در تمام زمینه ها فعالیت دارید و تخصص و تجربه چطور این همه وقتتون رو اینجا تلف می کنید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Milad_Hosseini , ele
ارسال: #۵۲۳۴۴
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۵ ب.ظ، توسط big cloud.)
گاهی یه موجی میگیره دنیای مجازی را و رد میکنه. لامصب موجی که مانشت را گرفته ردم نمیکنه. تا ما را به روز تایتانیک نندازه ول کن نیستUndecidedUndecided
میخوام بگم عمو جون شما خیلی خوب ، شما ژن برتر، شما ملکه ایران .... اصلا هر چی تو بگی
اما کاش میرفتی در خونه خودتون بازی میکردی و میزاشتی آرامش حاکم بشه اینجا...
ارسال: #۵۲۳۴۵
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۴ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۴ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  درست کردی؟ چطور شد؟
از همسایه پیاز گرفتم Big Grin یاد ایران افتادم Smile)

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۲۳۴۶
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۵۶ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۵۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۴ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  درست کردی؟ چطور شد؟
از همسایه پیاز گرفتم Big Grin یاد ایران افتادم Smile)
بابا دم همسایه گرم.Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۵۲۳۴۷
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۱۶ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ببخشید که پشت سر هم پست میزنم، خیلی برام گرون تموم شد، واسه اینکه اون موقع که خیلیا تو موز چیکیتا هم نبودن، ما داشتیم ماشینامونو گل میمالیدیم تا از وسط عراقیا فرار کنیم.

اوچیک همه شما هم هستم
اینجا فضای مجازیه ادم ها همدیگه رو نمی شناسن هر چیزی میشه گفت ، من خودم به شخصه دیگه نمی خوام درباره کسی قضاوت کنم ولی یه سوال بزرگی چند وقته ذهنمو درگیر کرده و اون اینکه شما که این همه در تمام زمینه ها فعالیت دارید و تخصص و تجربه چطور این همه وقتتون رو اینجا تلف می کنید !

من کارم تو فضای مجازیه و خیلی هم خاک تو سرمه عاشق این مملکتم. بعدم ترجیح میدم وقتمو اینجا بگذرونم یه چیزیه کاملا شخصی.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۳۴۸
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۳۱ ب.ظ
بچه هایی که در حال حاضر در کشورهای اروپایی هستن(تاکید میکنم تا کس دیگه ای جواب ندهBig Grin) یاد گرفتن آلمانی یا هلندی یا زبان دیگه از انگلیسی چقدر سخت تره؟ به نظرتون چقد زمان میبره تا یه نفر مسلط بشه؟
ارسال: #۵۲۳۴۹
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۵۰ ب.ظ
ایش بین گلوکلیش آینه فراو فون ایران آبر ایش هت گلبت اوبر ناخ دویچ لاند آبر داس فونکسیونره میش نیشت اوبرهاپت نیشت Big Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۳۵۰
۰۹ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۵۲ ب.ظ
(۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(09 مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۰۶ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  ببخشید که پشت سر هم پست میزنم، خیلی برام گرون تموم شد، واسه اینکه اون موقع که خیلیا تو موز چیکیتا هم نبودن، ما داشتیم ماشینامونو گل میمالیدیم تا از وسط عراقیا فرار کنیم.

اوچیک همه شما هم هستم

من کارم تو فضای مجازیه و خیلی هم خاک تو سرمه عاشق این مملکتم. بعدم ترجیح میدم وقتمو اینجا بگذرونم یه چیزیه کاملا شخصی.
اینکه شما کجا و چیکار می کنید فقط به خودتون مربوطه ولی اینکه اینجا شما در لابلای صحبت هاتون یجوری به کاربرهای مانشت توهین می کنید دیگه به خودتون مربوط نیست فقط ، شما هم سعی کنید پست های کوتاه مثل سایر کاربران تو انجمن قرار بدین طوری که توهینی به کسی نشه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۳۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close