زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۳۰۶
۰۵ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۲۱ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۰۰ ق.ظ)WILL نوشته شده توسط:  افزایش تعداد فعالان بورس و سهامداران و وارد شدن پول مردم به بورس به نظرم تأثیر مثبتی روی هممون داره
بهتر از خرید دلار و یورو و طلا و زمین هست چون در مجموع برای جامعه بهتره

نیازی هم نیست خیلی متخصص تحلیل‌های مختلف باشید. می‌تونید مشاوره بگیرید. یاد گرفتن پله پله بورس به همراه وارد کردن پله پله پول به بورس انتخاب خوبیه.
بعضیا میگن بورس ایران سفارشیه. تحلیل براش جواب نمیده. ولی میگن فارکس خوبه و حساب شده است Big Grin

موفق باشید
...

به شخصه خیلی دوست ندارم در این حوزه در مانشت خودم حرفی بزنم اما ذکر چند نکته رو لازم میدونم:

فارکس بسیار پر ریسک هست و غیر موراد کاملا استثنا بهتره افراد اصلا ورود نکنند. علاوه بر ریسک، از نظر مشغله ای که ایجاد میکنه و اینکه دائم باید سیستم رو چک کنی، برای یکی مثل من اصلا جذاب نیست.
در بورس اتفاقا تخصص نیاز هست، خرید پله ای وقتی خوبه که روند رو به درستی تشخیص داده باشید. مشاوره هم خوبه اما کافی نیست. تا پختگی لازم به دست نیاد که از نظر روانی هیجانات کنترل بشه، ورود به بورس هم غلطه. مگر خرید عرضه های اولیه که غیر ۱-۲ مورد مابقی همه سودده بودند. تازه همونم باید بدونید کی بفروشید.

خیلی منتظر موندم یه نفر سپاس بزنه من سپاس بزنم تا یه خورده با گلمون فاصله داشته باشیم Big GrinTongue نشده دیگه

صحبت منم همین بود که بعضیا می‌گن ولی من قبول ندارم که "بورس جای مناسبی نیست برای سرمایه‌گذاری و بهتره بریم به فارکس"
همون عرضه اولیه‌ها به قول شما همه سودده بود. باز قانع نشدم که چرا ورود به بورس غلطه وقتی می‌تونه با نظرات مشاور خرید و فروش انجام بده. قرار نیست از همون اول تعداد سهام بالا بخره. با کم شروع می‌کنه و کم کم یاد می‌گیره. نه اینکه اول بره مدت طولانی بورس رو یاد بگیره و در بورس استاد بشه بعد وارد شه.

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421
ارسال: #۵۲۳۰۷
۰۵ مهر ۱۳۹۸, ۰۴:۰۶ ب.ظ
برادر منم تازگیا ماشینشو فروخته با پولش رفته توی بورس، خانواده م نگرانن پولشو از دست نده البته مجبور شد. ۲‌.۵ ساله تو یه پروژه سدسازی کار می کنه، حقوقش هم خوب بود؛ تا قبلِ نوروز بندرت پیش میومد حقوقشون عقب بیوفته اما تو این ۶ماه فقط ۱ماه حقوق دادن بهشون. از هفته قبل هم گفتن تا اطلاع ثانوی کار تعطیله. اوضاع کار خوب نیست مردم دنبال منبع درآمد هستن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , marvelous , Riemann , alma1988
ارسال: #۵۲۳۰۸
۰۵ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۳۷ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  چجوری یه نفر می‌تونه اینقده ناپخته در مورد همه چی نظر غلط بده؟

کار سختیه یعنی؟ من شخصا در مورد هر موضوعی میتونم نظر بدم اگر زیاد ندونم. بر میگرده به اعتماد به نفس به نظرم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۲۳۰۹
۰۵ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۵۴ ب.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  چجوری یه نفر می‌تونه اینقده ناپخته در مورد همه چی نظر غلط بده؟

کار سختیه یعنی؟ من شخصا در مورد هر موضوعی میتونم نظر بدم اگر زیاد ندونم. بر میگرده به اعتماد به نفس به نظرم...
بعضی ها هم از روی تجربه ی زیاد ممکنه یه چیزی رو بگن. من خودم با این مسئله مخالف بودم ولی الان بهم ثابت شده که سن که بره بالا تجربه هم میره بالا و آدم خود به خود به پختگی میرسه.
بزار بزنی بالای چهل بهت میگم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۲۳۱۰
۰۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۱۰ ق.ظ
(۰۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۰ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  چجوری یه نفر می‌تونه اینقده ناپخته در مورد همه چی نظر غلط بده؟
مثل؟
مثلا قهوه‌خونه‌های سنتی نمیدونم رفتید یا نه، میشینن در مورد همه چی حرف یامفت میزنن. اما در عین حال تجربه‌ی جالبی هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۲۳۱۱
۰۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۳:۰۰ ق.ظ
(۰۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۰ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(05 مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۰ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
مثل؟
مثلا قهوه‌خونه‌های سنتی نمیدونم رفتید یا نه، میشینن در مورد همه چی حرف یامفت میزنن. اما در عین حال تجربه‌ی جالبی هست.

چنان زیبا فضا رو ساختی که نمیتونم باورش کنم. منو یاد فیلم دستفروش اثر محسن مخملباف انداختی.
اپیزود اول زاغه های اطراف تهران، اپیزود دوم یه رویا، اپیزود سوم، دستفروش
اونم تو قهوه خونه های سنتی بود فضاش که همه چرتی از دهنشون درمیاد، جالب اینکه آخرش دعوا میشه.

در کل میخوام بگم راست میگی، من دنبال یه فضا برای خلق صحنه میگشتم، این حرفتو به فال نیک میگیرم.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۲۳۱۲
۰۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۵:۵۹ ب.ظ
خدا را شکر تو عمر کوتاهم تونستم مفهوم پول مثل چرک کف دست میمونه را تمام و کمال درک کنم. یه جوری حسب بانکی آدم با چند تا خرید جزئی خالی میشه که انگار دزد بهت زده و همه دار و ندارتا بردهUndecidedUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Riemann , RASPINA
ارسال: #۵۲۳۱۳
۰۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۹:۳۶ ب.ظ
دقیقا درکت میکنم، من دیروز رفتم یه چند تا ماژیک وایت برد خریدم الان یه قرون ندارم!!!
تو این مملکت به قول تو راحت مفهوم چرکی رو درک میکنه آدم!

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۳۱۴
۰۶ مهر ۱۳۹۸, ۱۱:۴۴ ب.ظ
همچنان صبر میکنیم...
منتظریم...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۲۳۱۵
۰۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۲:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط Riemann.)
خیلی بده که حرف دلت رو نتونی به کسی بگی، از ریز ترین افکار تا آینده‌ و بلند پروازی‌هات !

+ فقط Ravel
ارسال: #۵۲۳۱۶
۰۷ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۰۲ ق.ظ
کاری رو بکن که دوست داری حتی اگه توش پول نباشه و مردم تشویقت نکنن
چیزی نمونده

سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , big cloud
ارسال: #۵۲۳۱۷
۰۷ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۱۹ ق.ظ
بهش ادامه میدم، چون بهش اعتقاد دارم و هیچی مهم تر از این نیست که به کاری که میکنی اعتقاد داشته باشی

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۲۳۱۸
۰۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۲۶ ب.ظ
ربات بودن رو به انسان بودن ترجیح میدادم اگه حق انتخابی داشتم ....
ارسال: #۵۲۳۱۹
۰۷ مهر ۱۳۹۸, ۱۰:۳۹ ب.ظ
اگه میتونی راحت به مردم و خنده هاشون و دست تکون دادنشون اعتماد کنی، خوش به حالت
اگه عاشقی خوش به حالت
اگه نذاشتی کسی به حقوق خانوادت تجاوز کنه خوش به حالت
اگه افسوس نمیخوری که چرا اون کارو کردی و چرا نکردی خوش به حالت
اگه میتونی گریه کنی خوش به حالت
اگه آزاده ای خوش به حالت
اگه از مرگ نمیترسی خوش به حالت
اگه به کارت یقین داری خوش به حالت
اگه قلبت رو زندونی نکردی خوش به حالت
اگه مزه بوسه روی صورتت رو حس میکنی خوش به حالت
اگه موسیقی مثل آب و موج توی ذهنت جریان پیدا میکنه خوش به حالت
اگه فهمیدی کی هستی و داری چه کار میکنی خوش به حالت

ارسال: #۵۲۳۲۰
۰۸ مهر ۱۳۹۸, ۰۱:۱۴ ق.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۲۶ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  ربات بودن رو به انسان بودن ترجیح میدادم اگه حق انتخابی داشتم ....

ربات بودن رو به انسان بودن ترجیح میدادم اگه [وقتی ربات میشدم] حق انتخابی داشتم ....؟؟؟
ربات بودن رو به انسان بودن ترجیح میدادم اگه [وقت آفرینشم] حق انتخابی داشتم ....؟؟؟
ویچ وان؟

احتمالاً دومی منظورته که در اینصورت موافقم.

فی الحال ۳۱ تب در مرورگرم باز هست!
یاد اون جوک قدیمی افتادم که میگفت سرعت اینترنت یه جوریه که ۱۰تا تب لود میکنی عین سیخ کبابی رو منقل یکی یکی چکشون میکنی ببینی کدوم بار اومدن

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close