زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۲۰۳۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۰۱:۰۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۱ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۲۶ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  یکی نیست بگه نیرو را میخوای کارت انجام بشه. اگر نمونه کارش را دیدی بگو یه هفته بیاد. اگه دیدی همونه که میخوای تمومه، نیست هم که بهش بگو. این رفتارهای مریض گونه چیه. چرا همه فکر میکنن برنامه نویس خفنی هستن! یکی نیست بگه داداش شما خیلی خفن بودی الان برای خودت کار میکردی نه بیای اینجا به این و اون زهر بریزی و لذت ببری و چندغاز حقوق بگیری.
اینجور افراد رو باید یه سیلی زد و اومد بیرون Smile
البته اغلب بعد از اینکه سیلی رو میزنن میرن توو Big Grin
باید دررفت Big Grin
یا اینکه اومد بیرون و جلوی در منتظرش موند اونوقت حسابشو رسید
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۲۰۳۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۰۲:۵۳ ق.ظ
کسایی که اول راه کارکردنشون هستن، خیلی حساسیت به خرج بدن در مورد فیلد/تکنولوژی/شرکتی که میخوان درونش شروع به کار بکنن. باید ببینید که مثلا اون شرکتی که توش میخواید کار کنید، در همون حوزه شرکت بالاترش کجا هست و آیا شرکتی بهتر از اون وجود داره یا نه، تکنولوژی هم در وهله اول باید خوشتون بیاد و بخواید تمام وقت روش کار کنید، نه اینکه یک سال پایتون کارکنید و خوشتون نیاد، بعدش خسته بشید برید مثلا جاوا یا اندروید یاد بگیرید. سابقه کار که بره بالا، استخدام شدن تا حدودی سخت تر میشه ! یعنی شرکت‌ها کسی که چهار سال سابقه داره رو به سختی جذب میکنن مگر اینکه توی فیلدش یک متخصص به تمام معنا باشه ! در نتیجه، در سال دوم کارتون (شروع سال سوم) سعی کنید جایی برید که حداقل سه چهار سالی توش بمونید تا یک نیروی سنیور بشید که بعد هر جایی جذبتون کنن.

سال اول یه شرکت معمولی توی حوزه ای که دوست دارید. توی این یک سال به صورت کامل روی توسعه فردی و شغلیتون کار کنید.
سال دوم و سوم برید یه شرکت معتبر و بزرگتر که یکم اسم و رسم داشته باشید
سال چهارم میتونید دست بزارید روی هر شرکتی که دوست دارید با هر حقوقی که مد نظرتون هست.

البته دو قدم قبلی میتونه توی یه جا اتفاق بیفته!
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA , ezra , Avril89
ارسال: #۵۲۰۳۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۰۸:۵۳ ق.ظ
(۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  دوستانی که طرفدار کارهای تیمی هستن میتونن محیط جذاب شرکت های ایرانی را تو تجربه های کاربرا بخونن. این یه نمونشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
از شروع متنش محتوای متنش مشخص بود! ی نفر می‌تونه ۳۰ سال ی کاری رو داغون و اشتباه انجام بده و پنج سال توی ی حرفه‌ای بودن دلیل بر حرفه‌ای شدن نیست. من دولوپر با سابقه ۱۰ ساله دیدم که دانش کمی داشته و در مقابل دولوپر ۲ ساله دیدم که از بهترین‌های زمینه کاری خودش بوده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۲۰۳۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۳۳ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۳ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  از شروع متنش محتوای متنش مشخص بود! ی نفر می‌تونه ۳۰ سال ی کاری رو داغون و اشتباه انجام بده و پنج سال توی ی حرفه‌ای بودن دلیل بر حرفه‌ای شدن نیست. من دولوپر با سابقه ۱۰ ساله دیدم که دانش کمی داشته و در مقابل دولوپر ۲ ساله دیدم که از بهترین‌های زمینه کاری خودش بوده.
کاملا موافقم باهات. اما خیلی از همین شرکت ها توی سابقه نوشتن حداقل ۴ سال. پس براشون مهمه که چهار سال یه جایی کار کرده باشی. پس تخصص حتی اگر یک ساله به دست اومده باشه هیچی.
این بنده خدا شاید تو کارش حرفه ای بوده که از خودش همچنین انتظاری داشته.
من نمیگم سختگیری نشه. اما سوال تخصصی واقعی پرسیدن با سوالای پرت و پلا پرسین فرق دار. توانایی حل مسئله فقط و فقط با کار مشخص میشه. نه این که طرف تو چند دقیقه یه سوال ازش پرسیده بشه و مجبور باشه لحظه ای جواب بده.این آدم شاید هوش هیجانیش کمه و باید یکم بیشتر فکر کنه تا به جواب برسه.
یه موضوع دیگه وقتی آزمون استخدامی در حد گوگله باید حقوق هم در حد گوگل باشه. نه این که شرکت فقط به فکر سودجویی خودش باشه و بخواد با ۶ تا ۷ تومن حقوق یه سنیور را راضی کنه. خیلی از افراد که مراحل استخدامی را رد کردن در این قسمت حقوق مشکل داشتن. نود درصد هم برخورد نیروی فنی خوب بوده و در مقابل نیروی انسانی همه چی را خراب کرده.
ارسال: #۵۲۰۴۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۶ ق.ظ، توسط samane .gh.)
دلم بیش از هرچیزی برای “خودم “ تنگه

ConfusedConfusedConfusedConfusedConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , elect
ارسال: #۵۲۰۴۱
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۰۳:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۱۸ ب.ظ، توسط gogooli.)
کسی نمایندگی دل در تهران می شناسه؟ در پایتخت فقط یکی شون دل ۱۵ اینچی داشت که اون هم رم ۱۶ بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

+ راجع به لپ تاپ های رم ۱۶ با سیستم عامل ویندوز نظرتون روی کدوم است؟
+ hp هم یک مدل با کانفیگ بالا، رم ۳۲ و cpu xeon دارد، منتهی لپ تاپ قیافه و رنگ خوبی ندارد. رنگش در این عکس اوکی است ولی از نزدیک یک رنگ دیگه ای بود شاید هم نور اونجا خیلی بد بوده. ضمن اینکه نمی دونم به hp می شه اعتماد کرد یا نه.

ارسال: #۵۲۰۴۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۰۴:۱۶ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۲۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  کسی نمایندگی دل در تهران می شناسه؟ در پایتخت فقط یکی شون دل ۱۵ اینچی داشت که اون هم رم ۱۶ بود.
+ hp هم یک مدل با کانفیگ بالا، رم ۳۲ و cpu xeon دارد، منتهی لپ تاپ قیافه و رنگ خوبی ندارد. رنگش در این عکس اوکی است ولی از نزدیک یک رنگ دیگه ای بود شاید هم نور اونجا خیلی بد بوده. ضمن اینکه نمی دونم به hp می شه اعتماد کرد یا نه.

۳۲ میلیون می خوای به لپ تاپ پول بدی !!!!؟
بین لپ تاپ ها من asus رو ترجیح میدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , ele
ارسال: #۵۲۰۴۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۰۴:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط gogooli.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(13 شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۲۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  کسی نمایندگی دل در تهران می شناسه؟ در پایتخت فقط یکی شون دل ۱۵ اینچی داشت که اون هم رم ۱۶ بود.

۳۲ میلیون می خوای به لپ تاپ پول بدی !!!!؟
بین لپ تاپ ها من asus رو ترجیح میدم
surface book 2 رو که ۳۶ می داد.
می خواهم یک لپ تاپی باشه تا ۱۰ سال لپ تاپ دیگه ای نگیرم.
من لپ تاپ سونی ام ۱۰ سال عمر کرد ... مک بوک رو انقدر که فروشنده گفت ۱ میلیون نده برای ۱۲۸ گیگ هارد ... هاردش ۱۲۸ است ... دائما باید خالی کنم ...
برای کارم هم نیاز دارم برنامه رو با داده های بزرگ اجرا کنم ...
ایسوس رو همشون مدل G531GT رو پیشنهاد می کردند می گفتند این رو بگیر بعد بده رمش رو ارتقا بدهند این طوری کمتر در می آید ... راستش ازش خوشم نیومد
برندهای دیگه رو نپرسیدم ...
ارسال: #۵۲۰۴۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۰۴:۳۴ ب.ظ
وقتی ۳۳ میلیون می خوای به لپ تاپ پول بدی باید خیلی مواظبش باشی خدایی نکرده بدوزدن یا خفت کنن دیگه برای ادم خیلی سنگین درمیاد خیلی !
من چون از لپ تاپ ایسوس استفاده می کنم از سال ۹۲ به اینور راضی هستم گفتم
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۵۲۰۴۵
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۰۴:۴۴ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۲۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  می خواهم یک لپ تاپی باشه تا ۱۰ سال لپ تاپ دیگه ای نگیرم.
من لپ تاپ سونی ام ۱۰ سال عمر کرد ... مک بوک رو انقدر که فروشنده گفت ۱ میلیون نده برای ۱۲۸ گیگ هارد ... هاردش ۱۲۸ است ... دائما باید خالی کنم ...
برای کارم هم نیاز دارم برنامه رو با داده های بزرگ اجرا کنم ...
به نظرم تصمیم خوبی نیست. منم لپتاپ سونی‌م یه مدت زیادی نگهش داشته بودم ولی آخرا دیگه ابوطیاره شده بود، نسبت به لپتابای جدید ضایع بود. ۵ سال دیگه این لپتاپی که میگید جزو کندهای زمانِ خودش میشه. هم اینکه الان یه پول زیادی بابتش میدید، ۴-۳ سال یه لپتاپ های‌کانفیگ خواهید داشت، دو سال یا کمترِ بعدی یه لپتاپ معمولی میشه، بعد از اونم یه لپتاپ رده پائین. تازه الانم اینی که گفتید ۲/۵ کیلو هست، من لپتاپ دوستم ۵۰ گرم از مال من بیشتر هست به چشمم میاد همون یه ذره اختلاف.
بعد از کجا میدونید تا ۱۰ سال دیگه همین کارای الان رو میخواید بکنید؟ اگه مربوط به شرکتی چیزی هست که بگید یه دسکتاپ یا سرور بدن، اگه از خونه انجام میدید هم من جای شما بودم دسکتاپ میگرفتم (البته خودم راحت نیستم با دسکتاپ، سرور وقتی نزدیکم هست هم با لپتاپ بهش وصل میشم) و با همون لپتاپ مک ۱۲۸ گیگی که داشتم بهش وصل میشدم. تقریبا هر کسی که با حجم داده‌ی زیاد سر و کار داره رو دیدم همین کارو میکنه.
در کل ولی xps دل نسبت به قیمتش خوبه، کانفیگ‌های بیشتری داره نسبت به سرفیس که خودم دارم. سرفیس کیبوردش خوبه ولی جای عرق دست میمونه به خاطر روکش موکت مانندی که داره (شاید توو سرفیس ۲ رفع کرده باشند این مشکل رو). ایسوس هم قیمتش خیلی مناسبه ولی اون اواخر زیاد تق و لقی داشتند اگه میگیرید حتما سر گارانتی‌ش اتمام حجت کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , big cloud
ارسال: #۵۲۰۴۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۰۴:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۴۹ ب.ظ، توسط Amir V.)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۲۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  کسی نمایندگی دل در تهران می شناسه؟ در پایتخت فقط یکی شون دل ۱۵ اینچی داشت که اون هم رم ۱۶ بود.

عجب... باورم نمیشه لپتاپ ۳۳ میلیون. رقم ها عجیب شدن واقعا...

اینقدر اگه میخوای پول بدی، یه چک کن ببین Lenovo X1 Carbon چنده؟‌ من اگه بخوام لپتاپ بخرم اینو میخرم و اینجا هم خیلیا استفاده میکنن.
شروع قیمتش اینجا از ۲۰۰۰ یورو هست که میشه همون ۲۵-۳۰ میلیون تو ایران.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Riemann , big cloud
ارسال: #۵۲۰۴۷
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۲۲ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  surface book 2 رو که ۳۶ می داد.
سرفیس اگه میگیرید بهتره سرفیس لپتاپ باشه، نه سرفیس بوک و سرفیس پرو.
سرفیس بوک رو بیشتر واسه قلمش و نوت برداشتن اینا استفاده میکنن.
ارسال: #۵۲۰۴۸
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
پشیمونم
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , gogooli
ارسال: #۵۲۰۴۹
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۰۹:۵۸ ب.ظ

مگه دل توی تهران نمایندگی داره؟

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
ارسال: #۵۲۰۵۰
۱۳ شهریور ۱۳۹۸, ۱۰:۱۱ ب.ظ
من توی محل کارم با Imac و توی خونه با لپتاپ دل کار میکنم و هردو کانفیگ مشابه دارن ( ۱۶ گیگ رم- هارد ssc - و غیره) ولی واقعا مک خیلی بهتر و سریع تره مخصوصا هنگام کارهای ram-intensive
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , nlp@2015

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۲۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close