زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۱۱۰۶
۱۰ تیر ۱۳۹۸, ۰۷:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۵۰ ب.ظ، توسط Javad Street.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
..................................................

(۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۰۰ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ب.ظ)Javad Street نوشته شده توسط:  خانم the best ،اگر باقالی پخته با سرکه و گلپر داشتید مزاحم میشیم.Smile

دیگه قرار شد بیاید کار کنید. آشپزخونه که نیست اونجا برای هرکسی یه غذا سفارش بدم. :دی

حالا که ما باقلا خواستیم در نعمت خشک شد.Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۵۱۱۰۷
۱۰ تیر ۱۳۹۸, ۰۷:۴۸ ب.ظ
سلام دوستان ببخشید یک سوال
استخدام اتش نشانی زده مهندسی کامپیوتر (گرایش نرم افزار) بنده سخت افزار خوندم میشه شرکت کنم یا نه؟؟؟؟؟

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
ارسال: #۵۱۱۰۸
۱۰ تیر ۱۳۹۸, ۰۷:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط Javad Street.)
............................
 سپاس‌گزاری شده توسط: abolfazl pepco
ارسال: #۵۱۱۰۹
۱۰ تیر ۱۳۹۸, ۰۹:۲۵ ب.ظ
این بر چسبای سلامت دیگه اجازه نمی دن ادم از خوردن چیزی لذت ببره یا قند قرمزه یا نمک یا چربی خو ما چی بخوریم؟ من که یه مدت نوشیدنی فقط اب معدنی میگیرم وقتی رو دلستر ساده هم قند زرد شده ادم دیگه چه بگه طعم به این تلخی قند هم زرد باشه! البته شاید بعضیهاش قند کمتری داشته باشه و همون سبز باشه ولی این مارکی که من گرفتم اینجور بود و مسخره بود به نظرم!

think positive
ارسال: #۵۱۱۱۰
۱۰ تیر ۱۳۹۸, ۰۹:۵۶ ب.ظ
عفو هر کسی به اندازه عشقشه
بخشنده ها عاشقن...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , MarkLand , Javad Street
ارسال: #۵۱۱۱۱
۱۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۴۳ ق.ظ
خب خدا رو شکر همه چی سوء تفاهم بود و جفت مون هیچ حسی نداشتیم Smile اینجوری قشنگ تره واقعا
#هوایی

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
ارسال: #۵۱۱۱۲
۱۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۹:۲۸ ق.ظ
(۰۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  جای شما خالی. ما جمعه ها میریم مزرعه شوهرعمه جان و بخاطر اینکه کمکش کمی محصول برداشت میکنم برام جایی اتیشی درست میکنه
قول هم داده اگر برای برداشت خیارها برم کمکش برام صبح زود کله پاچه بار بذاره :دی
من مفتی برای کسی کار نمیکنم :دی
این فعلا دستمزد هفته پیشمه. در همین حد قانعم من :دی
(۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۱۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  صدای مارا از شمال کشور میشنوید...هوا بارانی و بسیار دل انگیز...
حالا که شاهد دو تا فخرفروشی [تصویر:  15.gif] در فواصل زمانی کوتاه بودیم منم استتوس سه ساعت پیش و یه ربع پیشم رو share می‌کنم تُف توو ریا [تصویر:  31.gif]

تصویرِ بالای سر Big Grin
[تصویر:  468937_pkn6_photo_2019-07-01_21-51-53.jpg]

تصویر چپِ سر (خیام رو می‌طلبه به یک یک‌شون پیشنهاد بده) Big Grin
[تصویر:  468937_ctt8_photo_2019-07-01_21-52-08.jpg]

تصویرِ راستِ سر Big Grin
شربنده نمیشه [تصویر:  05.gif]

تصویرِ اخیر (آره خوشمزه بودند) Big Grin
[تصویر:  468937_bnc8_photo_2019-07-01_21-52-14.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Javad Street , nlp@2015 , gogooli , Skyrim , The BesT , Amir V , abolfazl pepco , big cloud , kilookiloo , RASPINA , Avril89
ارسال: #۵۱۱۱۳
۱۱ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۵۰ ق.ظ، توسط Javad Street.)
داش بهنام ،کیوی تو فصل تابستون کجا بود.دفعه بعد حبه قندها رو درشت تر بشکون Big Grin

(۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۵ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  این بر چسبای سلامت دیگه اجازه نمی دن ادم از خوردن چیزی لذت ببره یا قند قرمزه یا نمک یا چربی خو ما چی بخوریم؟ من که یه مدت نوشیدنی فقط اب معدنی میگیرم وقتی رو دلستر ساده هم قند زرد شده ادم دیگه چه بگه طعم به این تلخی قند هم زرد باشه! البته شاید بعضیهاش قند کمتری داشته باشه و همون سبز باشه ولی این مارکی که من گرفتم اینجور بود و مسخره بود به نظرم!
علاوه بر این،برخی محصولات هستن که ترایخته (دست کاری ژنتیکی) ان که در پشت محصول ذکر میشه.
ارسال: #۵۱۱۱۴
۱۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۱۵ ب.ظ
+ آقازاده چیکاره تشریف دارن؟
_ وب خَراش میدن، تا حالا چندتا وب سایت سنگین رو زخمی کردن. چندتا از وب سایت ها هم به علت شدت جراحات down شدن UndecidedHuh

چه اصراریه برای همه چی معادل میسازین خُب.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۱۱۱۵
۱۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۱:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۸ ب.ظ، توسط The BesT.)

یه کار تحقیقاتی که در حال انجام دادن هست درباره همین محصولات هست. شما همین بیسکوئیت ساقه طلایی ساده هم نگاه کنید توی قسمت اجزا تشکیل دهنده اش نوشته لیسیتین سویا( گاهی بصورت صویا) نوشتن. این ترکیب مثل یک غده سرطانی وارد بدن میشه. بدون تعارف تحقیقات داره نشون میده که یکسری بیماریهای کلیوی که مال آقایون بالای ۴۵ سال هست داره توی پسرهای جوان ۲۲-۲۳ ساله رخ میده و سرطانهایی هم که برای خانم بالای ۵۰سال میتونه رخ بده به دختران ۲۰ساله رسیده. فقط بخاطر محصولاتی هست که دستکاری ژنتیکی شدند و دارن وارد کشور میکنن. سود کلانی آقازاده ها با وارد کردنشون به جیب میزنن و البته جون مردم براشون مهم نیست..
محصولات قندی و شیرین به هیچوجه نخورید. فقط خرما و عسل. عسل هم آب شکر قاطیش نباشه !
دلستر و نوشابه که یک سم برای بدن هست ! شما ببینید وقتی نوشابه میخورید ده دقیقه بعد مجدد هوس میکنید یک قلوپ دیگه بخورید و مجدد ده دقیقه بعدبعد و ....
این بخاطر اینه که نوشابه و دلستر قند بدن را بشدت بالا و پایین میبره و سیستم بدن را مختل میکنه

یک کانال تلگرام هست که عضو شوید و به نمایندگان مجلس پیام بدهید و ازشون خواهش کنید اجازه ندهند محصولات تراریخته وارد کشور نکنند

?? لینک کمپین ۱?

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

?? لینک کمپین ۲?

?گردهمایی بزرگ ایرانیان #علیه_مافیای_تراریخته

(۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۲۸ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  تصویر چپِ سر (خیام رو می‌طلبه به یک یک‌شون پیشنهاد بده) [تصویر:  biggrin.gif]
خیام با دیدن این عکس بیهوش میشود :-D
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , MarkLand , Javad Street , Avril89
ارسال: #۵۱۱۱۶
۱۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۳:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۲۲ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  بدون تعارف تحقیقات داره نشون میده که یکسری بیماریهای کلیوی که مال آقایون بالای ۴۵ سال هست داره توی پسرهای جوان ۲۲-۲۳ ساله رخ میده و سرطانهایی هم که برای خانم بالای ۵۰سال میتونه رخ بده به دختران ۲۰ساله رسیده. فقط بخاطر محصولاتی هست که دستکاری ژنتیکی شدند و دارن وارد کشور میکنن.
کدوم تحقیقات؟

(۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۴۷ ق.ظ)Javad Street نوشته شده توسط:  داش بهنام ،کیوی تو فصل تابستون کجا بود.دفعه بعد حبه قندها رو درشت تر بشکون [تصویر:  biggrin.gif]
بابا دیگه اون زمون نیست که اواسط پائیز یخچالای بستنی رو جمع می‌کردند، الان همه چی ۲۴/۷ شده [تصویر:  468943_21.gif]
همین مونده بود قند کلّه بشکونم [تصویر:  468943_21.gif] اتفاقا توو خرید خیلی دقت می‌کنم، بین طعم و سفتی/نرمی و اندازه، این بهترین گزینه بود. کیلوئی هم خدا تومنه باید خودم بزنم توو کار چغندر [تصویر:  468943_22.gif][تصویر:  468943_21.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , Javad Street
ارسال: #۵۱۱۱۷
۱۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۵:۲۸ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۶ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  کدوم تحقیقات؟

نتایج تحقیقاتی که هفته پیش در جلسه ای که با مرکز تحقیقات علوم پزشکی داشتم اعلام کردند. متخصصین کلیوی و غدد اعلام کردند. شیوع بیماریهایی که بخاطر محصولات تراریخته هست. کودهای شیمیایی که جهادکشاورزی به کشاورزان با قیمت مناسب میده و انگار که یک غده سرطانی را وارد بدن میکنند.
ارسال: #۵۱۱۱۸
۱۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  یه کار تحقیقاتی که در حال انجام دادن هست درباره همین محصولات هست. شما همین بیسکوئیت ساقه طلایی ساده هم نگاه کنید توی قسمت اجزا تشکیل دهنده اش نوشته لیسیتین سویا( گاهی بصورت صویا) نوشتن. این ترکیب مثل یک غده سرطانی وارد بدن میشه. ب
لیستین رو من سرچ کردم چیز بدی ننوشته بود دربارش یه نمونش از سویا گرفته میشه یعنی مشکل خاصی داره این ماده؟

think positive
ارسال: #۵۱۱۱۹
۱۱ تیر ۱۳۹۸, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۱۹ ب.ظ، توسط abolfazl pepco.)
(۱۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۵۷ ب.ظ)Javad Street نوشته شده توسط:  
(10 تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۴۸ ب.ظ)abolfazl pepco نوشته شده توسط:  سلام دوستان ببخشید یک سوال
استخدام اتش نشانی زده مهندسی کامپیوتر (گرایش نرم افزار) بنده سخت افزار خوندم میشه شرکت کنم یا نه؟؟؟؟؟
سلام ،سایت استخدامی قسمت نظرات به نظرم چک کن ،یا یه سر بزن به اتش نشانی منطقه تون .

اینم یه سایت

نظر یه بنده خدا

"**سلام بچه ها میخوام یه نکته بگم*
من چند ساله تو اتش نشانی کار میکنم. شغلی هست که باید عشق داشته باشی بهش. صرفا برای خلاصی از بیکاری وارد این شغل نشید. اینو جدی میگم.
در مورد شرایط ثبت نام هم خودتونو گول نزنید. شرایطشو نداشتین ثبت نام نکنید چون وقت خودتونو میگیرین. ببین اگه مدرک تحصیلیتون میخواد شرایط سنی میخوره ثبت نام کنید.
راستی آزمون عملی هم راحت نیست. حداقل بایستی چند سالی ورزش کرده باشی تا بتونی قبول بشی.
یا حق"

داش ابوالفضل، تو نظرت خوندم مجری ازمون سایت جهاد دانشگاهی نه سازمان سنجش
به ادرس:

قسمت تماس با ما شماره داره،زنگ بزن سوالت بپرس
موفق باشی
خیلی ممنونم

همچنان منتظر نتایج ارشد و دعاهای شما عزیران هستم

ای غنچه خندان چرا خون در دل ما میکنی
خاری به خود می بندی و ما را ز سر وا میکنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Javad Street
ارسال: #۵۱۱۲۰
۱۱ تیر ۱۳۹۸, ۱۰:۳۹ ب.ظ
(۱۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۱۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  لیستین رو من سرچ کردم چیز بدی ننوشته بود دربارش یه نمونش از سویا گرفته میشه یعنی مشکل خاصی داره این ماده؟

در موردش گفتن سرطانزاست و جز محصولات تراریخته است. ولی برای جزییاتش از همون دکتر پرسیدم. هنوز جوابم ندادند. جواب دادند خدمتتون اطلاع میدهم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , Javad Street

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۲۲۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۷۰۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close