زمان کنونی: ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۰۴۹۱
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۱:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۴ ب.ظ، توسط elect.)
.....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl
ارسال: #۵۰۴۹۲
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۱:۲۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
یکی هم روی پست ما reply نمی زنه بگه بدنسازی خوبه ! از گوسفند و اسب و گربه صحبت میشه درباره ورزش به این مهمی و جذابی صحبت نمی شه عجبا

امروز رفتم کنسرت محسن ابراهیم زاده تنها ! احساس می کنم تنهایی مطلق برای من خوب نیست بعد از کنسرت اومدم بیرون بازم تنهایی اسنپ گرفتم اومدم خونه باز رسیدم خونه کسی نبود و شروع کردم به غذا درست کردن Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۵۰۴۹۳
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۱:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۲ ب.ظ، توسط elect.)
......

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۰۴۹۴
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۲:۳۰ ق.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یکی هم روی پست ما reply نمی زنه بگه بدنسازی خوبه ! از گوسفند و اسب و گربه صحبت میشه درباره ورزش به این مهمی و جذابی صحبت نمی شه عجبا
امروز رفتم کنسرت محسن ابراهیم زاده تنها ! احساس می کنم تنهایی مطلق برای من خوب نیست بعد از کنسرت اومدم بیرون بازم تنهایی اسنپ گرفتم اومدم خونه باز رسیدم خونه کسی نبود و شروع کردم به غذا درست کردن [تصویر:  sad.gif]
کنسرت حالتونو بهتر کرد؟ اینطور به نظر نمیاد

///////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
بدنسازی اصولی هم خوبه نه مثل اینا که میشن تخم مرغ روی مداد Undecided

ولی خوبه ورزشکار زیاد داریم اینجا. الان من خیلی ورزشکار نیستم ولی ورزشکارا رو دوست دارمCoolTongue
دو حالت داره ادم ها واقعیت رو بگن یا بخوان یه مسئله رو به زورم شده به خودشون تلقین کنند و وانمود کنند

من حالم با کنسرت بهتر نشد به دلیل اینکه کنسرت اگرم حال منو درست کنه لحظه ای بود ریشه و اصل مسئله نگرانی و افسردگی در تک تک ایرانی ها موج می زنه !
ارسال: #۵۰۴۹۵
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۲:۱۴ ق.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یکی هم روی پست ما reply نمی زنه بگه بدنسازی خوبه ! از گوسفند و اسب و گربه صحبت میشه درباره ورزش به این مهمی و جذابی صحبت نمی شه عجبا

امروز رفتم کنسرت محسن ابراهیم زاده تنها ! احساس می کنم تنهایی مطلق برای من خوب نیست بعد از کنسرت اومدم بیرون بازم تنهایی اسنپ گرفتم اومدم خونه باز رسیدم خونه کسی نبود و شروع کردم به غذا درست کردن Sad
حالتو درک میکنم. چون این مدل و شدت از تنهایی رو منم تجربه کردم. مهمترین توصیه م بهت اینه که سعی نکن با هر دختری این تنهایی رو پرکنی. توصیه دومم اینه ک اکیپای مختلطو شناسایی کن و سعی کن باهاشون اخر هفته هاتو پر کنی. یا اگر مشکله با رفیق جنگای همجنست برو تفریح اهر هفته ها. باشگاهو برو عالیه ولی تنها سرگرمی ت نباشه.
واسه خودت مشخص کن مثلا ماهی یا فصلی یه سفر خوووووب بری. گور بابای پول و پس انداز از جوونی ت لذت ببر. اون سفرام تنها نرو که بدتر دپرست میکنه.
توصیه ی اخرم, به هبچ وجه عجله نکن برای دوس دختر داشتن و یا ازدواج به امید حل شدن این مشکلت. اون چیزا باید خودش اتفاق بیافته
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , khayyam , Riemann , RASPINA , big cloud
ارسال: #۵۰۴۹۶
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۰:۳۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۴:۳۲ ب.ظ، توسط αɾια.)
دیروز صبح به چند نفری که خیلی رو در وایسی دارم باهاشون، پیام دادم و از شدت استرس سریع از برنامه اومدم بیرون که یه وقت آنلاین نباشن، الان رفتم گفتم حتما کلی پیام اومده و اینا ولی... زرشک [تصویر:  467823_22.gif] هیچکدوم جواب ندادن [تصویر:  467823_24.gif]

کاربر خیام: درمورد این انتخاب عجله ای منم با کاربر crevice موافقم. تنهایی سخته، یه وقتایی سخت تر...
ولی انتخاب یه آدم اشتباه از همه چی بدتره!
مثلا شما فقط صرف پر کردن تنهایی با یه آدمی رابطه برقرار میکنی که هیچ علاقه ای بهش نداری... با خودت میگی اشکالی نداره،
ولی بعدها مشکلاتی پیش میاد که به هر دو طرف ضربه میزنه...
نمیخوام شعار بدم که "تنهایی خیلی هم خوبه" و فلان، ولی فعلا وضعیت زندگیت اینه پس به جای حسرت باهاش کنار بیا و سعی کن بهترین لحظات رو واسه خودت بسازی... بعد میبینی تنهایی اونقدرا هم بد و وحشتناک نیست.
از صمیم قلب آرزو میکنم با یه آدم خوب آشنا بشی و هر روز خوشحالتر از دیروزت باشی.

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , nlp@2015 , Avril89 , RASPINA , big cloud , khayyam
ارسال: #۵۰۴۹۷
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۲:۲۷ ب.ظ
(۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۲۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(11 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۹:۴۲ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  امروز رفتم باشگاه سوارکاری، به دنیای اسبا
ورزشیه که واقعا حال آدمو خوب میکنه، ارتباط با یه موجود زنده، هماهنگ شدن باهاش
وقتی اسب ناخن میکنه و نمیتونین تعادلو حفظ کنین، با هم میخورین زمین ولی همون لحظه که افتادی باید بری اسبتو نوازش کنی، یه جورایی اشتباه اسب بوده ولی سریع میری دست میکشی بهش که حالش بد نشه. درد و خراشیدگی خودتو فراموش میکنی، چشمای اسبو چک میکنی.
کاش آدما اینجور حواسشون به هم بود.

////////////\\\\\\\\\\\
فقط نشستن رو سکو و تماشای پرش و سواری دیگران کلی انرژی میده و شنیدن صدای اسبا
ورزش گرونی ب نظر میاد ولی در مقایسه با قلیون و تفریحای اینطوری خیلی باارزشتره و واقعنم انقدر گرون نیست که ب نظر میرسه

ورزش اسب سواری خوبه

ولی ورزش فقط پرورش اندام یه دوره بگیری پروتین وی + آمینو اسید + کراتین میشه قشنگ ترکوند Cool

کجا میری باشگاه منم بیام

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۰۴۹۸
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۱:۴۷ ب.ظ
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۰۲ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  رابطه برد-برد خیلی کمه بین ما
بنظرم الان رابطه برد-برد بیشتر بین اعضای یه خانواده اتفاق می افته خصوصا بین والدین و فرزندان، گاها در موارد دیگه هم پیش میاد ولی خیلی کمتر. دبیرستان یه دوستی داشتم که خیلی باهم مَچ بودیم، تیپ شخصیتیمون هم نزدیک بود و کلا خیلی همدیگه رو درک می کردیم. بعد از اون تا الان چنین دوستی رو تجربه نکردم
-----------------------------------------
طبیعت حس خیلی خوبی بهم میده، صبح جایی می رفتیم که مسیر پر از گلهای لاله بود، خیلی خوب بود. کاش می شد بار و بندیلم رو جمع کنم برم جاهای بکر طبیعت رو ببینم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , codin
ارسال: #۵۰۴۹۹
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۲:۴۱ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷ ق.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  ولی بعد یهو میبینی وسط پیام دادنتون واسه دیدن فوتبال گوشیُ میذاری کنار و تا چند ساعت بعد حتی یادت میره که بری سراغش!
یا مثلا دختره دلتنگتِ میخواد باهات حرف بزنه ولی تو دیدنِ یه فیلمِ احمقانه ی ایرانی رو ترجیح میدی به حرف زدن باهاش!
یا صحبتاتونو به خاطر یکی از همکارایِ خانم معمولیت قطع میکنی و منتظرش میذاری... جالبتر از همه اینا میدونی چیه؟

عجب
ارسال: #۵۰۵۰۰
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۳:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۵۳ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یکی هم روی پست ما reply نمی زنه بگه بدنسازی خوبه !
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تنهایی مطلق برای من خوب نیست

خیام اتفاقا من خیلی خوشحال می‌شم وقتی می‌بینم با وجود تمام مشکلاتی که بارها گفتی (کار، پول و ...) حداقل رو این ورزش و بدن‌سازی و استایل خوب پشتکار داری و بی‌خیالش نمی‌شی، چون خیلی‌ها جدا از بی‌کاری و بی‌پولی، زحمت همون استایل رو هم به خودشون نمی‌دن اما وقت مطالبه که بشه، در عین اینکه هیچ شایستگی‌ای ندارن، اما همه چیز رو با هم می‌خوان.

یه چیزی می‌خوام بهت بگم که بهش باور دارم و این طرز تفکر باعث شده که تو زندگی شانس‌های خوب‌تری نصیبم بشه و اونم اینه که آدم تو هر شرایطی که هست باید باید تشنه یه کم بهتر شدن وضعیتش باشه و به هرچیزی که می‌تونه چنگ بزنه، حالا خیلی از افراد تو این بحث ازدواج فقط کلید کردن روی مسائل مالی، منم می‌گم قبوله و حرف درستیه ولی حالا که پول ندارم، نباید که برم بمیرم، آدم باهوش این کار رو نمی‌کنه، به جای حرف زدن و کاری نکردن، می‌تونم بیام رو یه سری Alternative دیگه کار کنم. آقا پول ندارم، لااقل سعی کنم تحصیلات باکیفیتی داشته باشم، خونه ندارم ولی خودمو تو یک حوزه تخصصی قوی کنم، ماشین ندارم اما می‌تونم برم درست صحبت و ارتباط برقرار کردن رو یاد بگیرم، قیافه دیوید بکامو ندارم ولی می‌تونم برم مثلا بدن‌سازی و ظاهر زیبایی داشته باشم یا شیک لباس بپوشم.

دخترها از قدرت خوششون میاد و قدرت وجوه مختلفی داره، کسی که ثروتمنده نوعی قدرت داره، کسی که کاریزما و جذابیت داره نوعی قدرت داره، کسی که تحصیلات دانشگاهی خوب داره نوعی قدرت داره، کسی که تو یه موضوع خاصی تخصص داره قدرت داره، کسی کلام نافذی داره قدرت داره، حتی کسی که آدم شیک‌پوشی و خوش‌استایلی هم هست، از جنبه‌ای قدرت (در واقع جذابیت) داره. من تنها توصیه‌ای که دارم اینه که سعی کنی به جای تلاش‌های الکی و دست و پا زدن و غصه خوردن، از معمولی بودن فاصله بگیری، هرچقدر امیدوارتر باشی و خودت رو لایق‌تر کنی، بهت قول می‌دم شانس‌ها و موقعیت‌های بهتری نصیبت می‌شه، همین ورزش رو ادامه بده و لطفا دنبال تقویت مهارت‌های ارتباطی هم برو (خیلی خیلی خیلی موضوع مهمیه و کلید حل خیلی از مشکلاته ولی متاسفانه جدی گرفته نمی‌شه). شانسه دیگه یهویی دیدی اونی که خوشت اومد ازش یا اون از تو خوشش اومد، جذابیت ظاهری یا کلامی براش مهم‌تر بود و این هم هستا، مطمئن باش که هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , nlp@2015 , khayyam , Avril89 , RASPINA , WILL , ele , big cloud , MarkLand
ارسال: #۵۰۵۰۱
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۰۴:۴۷ ب.ظ
عموی من هنوز که هنوزه دستاشو میشوره مستقیم میاد تلق تلق میپخشه رو من!!!
پنجاه سالته مرد به خودت بیا [تصویر:  467829_22.gif][تصویر:  467829_24.gif]

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , RASPINA , khayyam
ارسال: #۵۰۵۰۲
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۰:۲۱ ب.ظ
حالا که فاز ورزش برداشتید...

[تصویر:  467832_5iyj_add6aa71b69027fab9d11c52caca63a8.jpg]

نظر شخصیم اینه که
ورزش آموختن یه طرف قصست, از ورزش آموختن طرف مهمترشه

سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , khayyam , big cloud
ارسال: #۵۰۵۰۳
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۰:۴۰ ب.ظ
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۵۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  دخترها از قدرت خوششون میاد و قدرت وجوه مختلفی داره، کسی که ثروتمنده نوعی قدرت داره، کسی که کاریزما و جذابیت داره نوعی قدرت داره، کسی که تحصیلات دانشگاهی خوب داره نوعی قدرت داره، کسی که تو یه موضوع خاصی تخصص داره قدرت داره، کسی کلام نافذی داره قدرت داره، حتی کسی که آدم شیک‌پوشی و خوش‌استایلی هم هست، از جنبه‌ای قدرت (در واقع جذابیت) داره. من تنها توصیه‌ای که دارم اینه که سعی کنی به جای تلاش‌های الکی و دست و پا زدن و غصه خوردن، از معمولی بودن فاصله بگیری، هرچقدر امیدوارتر باشی و خودت رو لایق‌تر کنی، بهت قول می‌دم شانس‌ها و موقعیت‌های بهتری نصیبت می‌شه، همین ورزش رو ادامه بده و لطفا دنبال تقویت مهارت‌های ارتباطی هم برو (خیلی خیلی خیلی موضوع مهمیه و کلید حل خیلی از مشکلاته ولی متاسفانه جدی گرفته نمی‌شه). شانسه دیگه یهویی دیدی اونی که خوشت اومد ازش یا اون از تو خوشش اومد، جذابیت ظاهری یا کلامی براش مهم‌تر بود و این هم هستا، مطمئن باش که هست.
ایناا همش ظاهرشهه. ب قول صربالمثله ایناا مو ک میبینینی , فر مو ی چی دیگسس ک اونوو باس دید.

////////////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
ی توصیه م منن دارمم براتونن. عجلهه نکنیید ولیی وقتیی ادم درستو پیداا کردینن نگینن بعدن بازم فرصتت هس. بپیجونینش( بعدد ی روز پشیمونن برگردیین ک دگه فایده ندارهه

ارسال: #۵۰۵۰۴
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط codin.)
(۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۵۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(12 اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یکی هم روی پست ما reply نمی زنه بگه بدنسازی خوبه !
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۲۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  تنهایی مطلق برای من خوب نیست

خیام اتفاقا من خیلی خوشحال می‌شم وقتی می‌بینم با وجود تمام مشکلاتی که بارها گفتی (کار، پول و ...) حداقل رو این ورزش و بدن‌سازی و استایل خوب پشتکار داری و بی‌خیالش نمی‌شی، چون خیلی‌ها جدا از بی‌کاری و بی‌پولی، زحمت همون استایل رو هم به خودشون نمی‌دن اما وقت مطالبه که بشه، در عین اینکه هیچ شایستگی‌ای ندارن، اما همه چیز رو با هم می‌خوان.

یه چیزی می‌خوام بهت بگم که بهش باور دارم و این طرز تفکر باعث شده که تو زندگی شانس‌های خوب‌تری نصیبم بشه و اونم اینه که آدم تو هر شرایطی که هست باید باید تشنه یه کم بهتر شدن وضعیتش باشه و به هرچیزی که می‌تونه چنگ بزنه، حالا خیلی از افراد تو این بحث ازدواج فقط کلید کردن روی مسائل مالی، منم می‌گم قبوله و حرف درستیه ولی حالا که پول ندارم، نباید که برم بمیرم، آدم باهوش این کار رو نمی‌کنه، به جای حرف زدن و کاری نکردن، می‌تونم بیام رو یه سری Alternative دیگه کار کنم. آقا پول ندارم، لااقل سعی کنم تحصیلات باکیفیتی داشته باشم، خونه ندارم ولی خودمو تو یک حوزه تخصصی قوی کنم، ماشین ندارم اما می‌تونم برم درست صحبت و ارتباط برقرار کردن رو یاد بگیرم، قیافه دیوید بکامو ندارم ولی می‌تونم برم مثلا بدن‌سازی و ظاهر زیبایی داشته باشم یا شیک لباس بپوشم.

دخترها از قدرت خوششون میاد و قدرت وجوه مختلفی داره، کسی که ثروتمنده نوعی قدرت داره، کسی که کاریزما و جذابیت داره نوعی قدرت داره، کسی که تحصیلات دانشگاهی خوب داره نوعی قدرت داره، کسی که تو یه موضوع خاصی تخصص داره قدرت داره، کسی کلام نافذی داره قدرت داره، حتی کسی که آدم شیک‌پوشی و خوش‌استایلی هم هست، از جنبه‌ای قدرت (در واقع جذابیت) داره. من تنها توصیه‌ای که دارم اینه که سعی کنی به جای تلاش‌های الکی و دست و پا زدن و غصه خوردن، از معمولی بودن فاصله بگیری، هرچقدر امیدوارتر باشی و خودت رو لایق‌تر کنی، بهت قول می‌دم شانس‌ها و موقعیت‌های بهتری نصیبت می‌شه، همین ورزش رو ادامه بده و لطفا دنبال تقویت مهارت‌های ارتباطی هم برو (خیلی خیلی خیلی موضوع مهمیه و کلید حل خیلی از مشکلاته ولی متاسفانه جدی گرفته نمی‌شه). شانسه دیگه یهویی دیدی اونی که خوشت اومد ازش یا اون از تو خوشش اومد، جذابیت ظاهری یا کلامی براش مهم‌تر بود و این هم هستا، مطمئن باش که هست.

کسی که تو رو برای قدرت ات میخواد ارزششو داره؟ من شخصا تنهایی را ترجیح میدم به بودن با کسی که منو برای پول و مقام و تحصیلات و غیره بخواد. این که پول و قدرت بدی و عشق بگیری تلخ ترین کمدی زندگیه.
هرچند حرف شما را رد نمیکنم متاسفانه این در مورد بیشتر ادما صادقه و مشاهدتون کاملا درسته به نظر من.
در کل رابطه با جنس مخالف نباید تعیین کنه توی زندگی چه کنید و کی باشید. دنبال چیزایی برید که دوس دارید. نظر منه البته
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , khayyam , big cloud
ارسال: #۵۰۵۰۵
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸, ۱۲:۰۳ ق.ظ
اینو همین الان کشف کردم !

[تصویر:  467835_89daeed5-4f1e-40cd-8881-57ddc4ab1b41.png]

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , salam5

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۵۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۵۳۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۹۵۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close