زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۴۲۶
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۶ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ب جا فکرای منفی ب اینن فک کنیین چ خوب ک الان فمیدین نه ۱۰-۲۰سال دیگه یا دیرتر. خ جلویین الان . شاید بعضیا تا لحظه اخرم نفمن ج کردن باعمرشون

الان دارین ی ظلم دیگه میکنینن ب خودتونن با از دس دادن فرصتت الان, همین لحطه همین ساعتت همینن روز

از صمیم قاب براتون امیدد و انرزی و ارامش خاطر ارزو میکنم[تصویر:  heart.gif]
مرسی به خاطر حسای خوبی که هم اینجا هم توی پ خ بهم دادی Heart

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۴۹۴۲۷
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۱۲ ب.ظ
سیر یک روز طعنه زد به پیاز

که تو مسکین چه‌قدر بدبویی

گفت : از عیب خویش بی‌خبری

زان ره، از خلق عیب می‌جویی

پروین اعتصامی
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۴۹۴۲۸
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۵:۱۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۱ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  وقتی منتظری هر دقیقه، ۱۰سال طول میکشه!
نمیفهمه که نمیفهمه...
خیلی بده این اوضاع. مشکل اینجاست که شاید اونم منتظره تو باشه و تو منتظر اونی!
توی سیستم عامل به این میگفتیم Deadlock اگه یادت باشه.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , alma1988 , αɾια , Avril89
ارسال: #۴۹۴۲۹
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۶:۳۷ ب.ظ
فی الواقع هرچی میکشیم از همین دلتنگی های یهویی هست.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Boruto
ارسال: #۴۹۴۳۰
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۱۰ ب.ظ، توسط sajadg.)
(۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ق.ظ)sajadg نوشته شده توسط:  هر چی میخواهد دل تنگت بگو: هیچی. فقط سکوت یه طیف وسیع از افراد خاصی تو جامعه که با حرف زدن های بی اساس وضعیت رو خراب تر از الان نکنن. #یه کلام خاص-دل نوشته

یه تغییر منفی احساس میکنم این یکی دو روز اخیر ولی علتش رو متوجه نمیشم.
یه روز از خواب که برخاستم Big Grin دیدم خیلی عصبانی هستم. یعنی حس عصبانی بودنه بود ولی خودش نبود.
مشکل اصلی اینه که توی تمرکز هم تاثیر گذاشته. حالا از جنبه های دیگه بگذریم Big Grin داشتم بیلیارد بازی میکردم که از میبینم اصلا حواسم سرجاش نیست. قبلنا مثلا ۵ بازی پشت سر هم میبردم ولی الان از هر دو بازی شاید ۱ ببرم و شاید هر دو رو ببازم.

مشکل کجاست دقیقا؟ یه جورایی انگار هورمونا قاطی شدن Tongue

[تصویر:  465678_oioi.JPG]

Big Grin نه واقعا مشکل چیه :/ دیروز اونطوری امروزم اینطوری. کلا دیروز به دلیل نامعلوم حالم خوب نبود. امروز به دلیل نامعلوم حالم خوبه.

این دلیل نامعلوم چی میتونه باشه؟ خواب؟ غذا ؟ محیط؟ اینا نیستن. نمیدونم تنها تفاوت دیروز و امروز این بود که ویتامین ب۱ مصرف کردم همین :|

اون win streak.
ارسال: #۴۹۴۳۱
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۰۳ ب.ظ
قدیما تند حرف میزدم. جدیدا تندتر هم شده. باید از سرعت خویش بکاهم. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۹۴۳۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۴۹ ق.ظ
از پشت میز نشینی همه چیزش را می پذیرم، جز این دیسک کمر لعنتی و دردناک راDodgy
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۹۴۳۳
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۱ ق.ظ، توسط Saman.)
........
ارسال: #۴۹۴۳۴
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۰۲ ق.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  ........
رویت شد. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۹۴۳۵
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  ........
رویت شد. Big Grin
بلک عجب آدمی هستی. چیکار میکنی اینجا Big Grin باگ مانشتی بلک تو Smile)
_______
این بود حرفم :
======
یه خانمی اخیرا مسیج میده و خیلی اصرار داره برم ببینمش.
من اوایلش به خیال اینکه طرف یا میخواد سرکار بذاره یا توهم برداشته جدیش نگرفتم.اما الان روو اعصابه خیلی
۲۸ تا مسیج داده و دو بار تماسشو جواب دادم، حرف هایی میزنه که سرو تهش بهم نمیخوره و ۷ تا مسیج بهش پاسخ دادم فقط که یکیش سلام و ایناس.همه چیزم در موردم میدونه(اسم و اینا . . .)
هیچ سیگنال عاشقی ای هم به هیچکس ندادم یا هیچ مدل سیگنالی.تمام سیگنال ها رو خرج خودم میکنم تازه بازم وقت کم میارم.

چیکارش کنم . . .(ازش میترسم) . . .
هر طور فکر میکنم دلیلی نداره برم ببینمش چون حس میکنم یه دردسری پشتش باشه.طرفم نمیگه چه خریه . . .
توی یکی از مسیجا به شوخی گفتم من فقط دیدار دختر خشگل میام.حالا ۵تا از مسیجاش زوم کرده روو خشگلیش Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۹۴۳۶
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۰۸ ق.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۵ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
رویت شد. Big Grin
_______
این بود حرفم :
======
من اوایلش به خیال اینکه طرف یا میخواد سرکار بذاره یا توهم برداشته جدیش نگرفتم.اما الان روو اعصابه خیلی
۲۸ تا مسیج داده و دو بار تماسشو جواب دادم، حرف هایی میزنه که سرو تهش بهم نمیخوره و ۷ تا مسیج بهش پاسخ دادم فقط که یکیش سلام و ایناس.همه چیزم در موردم میدونه(اسم و اینا . . .)
هیچ سیگنال عاشقی ای هم به هیچکس ندادم یا هیچ مدل سیگنالی.تمام سیگنال ها رو خرج خودم میکنم تازه بازم وقت کم میارم.

هر طور فکر میکنم دلیلی نداره برم تببینمش چون حس میکنم یه دردسری پشتش باشه.طرفم نمیگه چه خریه . . .
توی یکی از مسیجا به شوخی گفتم من فقط دیدار دختر خشگل میام.حالا ۵تا از مسیجاش زوم کرده روو خشگلیش Big Grin
دختری که خودش اینطوری ابراز علاقه میکنه یه جای کارش میلنگه Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۹۴۳۷
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۰۹ ق.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۵۷ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  یه خانمی اخیرا مسیج میده و خیلی اصرار داره برم ببینمش.

هر طور فکر میکنم دلیلی نداره برم ببینمش چون حس میکنم یه دردسری پشتش باشه.طرفم نمیگه چه خریه . . .

اقا مواطب باش سوتی منو ندی..به نظرم سرکاریه..
چند سال پیش (حدود پنج سال) روز دانشجو بیرون بودم، بعد دیدم یهو گوشیم اس ام اس اومد که "روز دانشجو مبارکت باشه میلاد عزیزم" من گفتم خدایا این کی میتونه باشه..بهش پیام دادم مرسی.شما؟؟
گفت من فلانی هستم(فلانی کیه حالا ، یه خانومی همسن من و یکی از فامیلامون که خیلی توی خونه اذیتم میکنن و دست میندازن منو بابتش)
منم یهو جوگیر شدم گفتم به به خانوم فلانی..چه عجب..مرسی مرسی(حالا من حتی شمارش رو هم نداشتم و اصلن باهم صحبت نکردیم)
هیچی دیگه.خوشحال و خندان(نیشم تا بناگوش باز بود) اومدم خونه یهو دیدم بابام و یکی فامیلامون کنار هم نشستن همین که من در رو باز کردم منو دیدن زدن زیر خنده و گفتن ای میلاد چرا اینجور خودتو باختی و ضایع بازی درآوردی ابرو مارو بردیSmile Smile
پشت پرده ی قضیه: این فامیلمون پیش بابام بود، ازش پرسید میلاد کجاست بابا گفت بیرونه...بعد گفت شمارش چنده ادیتش کنم که پدرم شمارم رو داد بعدشم که گفتم بهش شما؟اونم رفت از پدرم اسم اون دختر فامیلمون رو پرسید گفت من فلانی هسنم Smile Smile
اون موقع من گوشی معمولی داشتم...

خلاصه که هنوزم که هنوزه منو میبینه اون فامیلمون و میخنده..

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۹۴۳۸
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۱۷ ق.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۹ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  از پشت میز نشینی همه چیزش را می پذیرم، جز این دیسک کمر لعنتی و دردناک راDodgy
اگه دیسک کمر داری بگو تا من تا حدی راهنماییت کنم چون خودمم دارم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۹۴۳۹
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۳۰ ق.ظ
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۵ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(04 بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
رویت شد. Big Grin
_______
این بود حرفم :
======

هر طور فکر میکنم دلیلی نداره برم تببینمش چون حس میکنم یه دردسری پشتش باشه.طرفم نمیگه چه خریه . . .
دختری که خودش اینطوری ابراز علاقه میکنه یه جای کارش میلنگه Confused
ابراز علاقه . . .
اصا نمیدونم چشه. من گاهی مسیج هاشو دو روز بعد جواب میدم . . .(چندتا کار و فرصت خوب پیش اومده یکیش خارج شدن از ایرانه . . .) هی . . . بماند فعلا . . .
واقعا ذهنم درگیر بقاست تا عاشقی و این چرندیات . . .
ارسال: #۴۹۴۴۰
۰۴ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۴۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۴۱ ق.ظ، توسط crevice.)
(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۰۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
رویت شد. Big Grin
خوشم میاد که حتی مشغول و گرفتار شدنت هم باعث نشده پُستی از زیر دستت در بره Big Grin

(۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ق.ظ)Saman نوشته شده توسط:  ابراز علاقه . . .
اصا نمیدونم چشه. من گاهی مسیج هاشو دو روز بعد جواب میدم . . .(چندتا کار و فرصت خوب پیش اومده یکیش خارج شدن از ایرانه . . .) هی . . . بماند فعلا . . .
واقعا ذهنم درگیر بقاست تا عاشقی و این چرندیات . . .
راه حل که مشخصه، بلاک کن. بلاک جواب نداد بیا پی وی چند تا فحش ۲۰۱۹ بهت یاد بدم همونا رو بدی حلهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۸۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۱۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close