زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۴۱۱
۰۲ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۵۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
خب دیگه این شبا زیاد دارم وراجی میکنم Smile
یه ریزه موتوا قبل‌َ أن‌ تَموتوا بریم و برگردیم

فعلا واسه یه مدتی کوتاه خدا نگهدار همگیCool

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۹۴۱۲
۰۲ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۱۶ ب.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۲۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(02 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(02 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(02 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ ق.ظ)hope_ نوشته شده توسط:  راه جبرانی نیست؟
نمیدونم. فکر کن ۳-۴ سال از عمرت هدر رفته، میتونی زمان رو برگردونی؟
مطمئنم عمددی نبوده .اگه انقد شمارو مشناسه ک اینو بدونه راحتتر میگذره
من خودم به خودم ظلم کردم. در حق خودم کوتاهی کردم. این خیلی آزارم میده. مدام افکار منفی میاد سراغم و تمرکزُ ازم میگیره. فقط میخوام این کوتاهیُ جبران کنم، یعنی باید اونقدر قوی باشم که ناامید نشم. میدونم خیلی سخته ... -_-
ب جا فکرای منفی ب اینن فک کنیین چ خوب ک الان فمیدین نه ۱۰-۲۰سال دیگه یا دیرتر. خ جلویین الان . شاید بعضیا تا لحظه اخرم نفمن ج کردن باعمرشون

الان دارین ی ظلم دیگه میکنینن ب خودتونن با از دس دادن فرصتت الان, همین لحطه همین ساعتت همینن روز

از صمیم قاب براتون امیدد و انرزی و ارامش خاطر ارزو میکنمHeart

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Soldier's life , diligent , .:tarannom:.
ارسال: #۴۹۴۱۳
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۵۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  الگوریتم و‌ قاعده کلی نداره. من جور دیگه ای شروع کردم. از ته به سر. یا شایدم اصلا بدون سر. [تصویر:  biggrin.gif]
سرمایه‌تو نبازی مشتی؟ Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۹۴۱۴
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۸ ق.ظ، توسط sajadg.)
هر چی میخواهد دل تنگت بگو: هیچی. فقط سکوت یه طیف وسیع از افراد خاصی تو جامعه که با حرف زدن های بی اساس وضعیت رو خراب تر از الان نکنن. #یه کلام خاص-دل نوشته

یه تغییر منفی احساس میکنم این یکی دو روز اخیر ولی علتش رو متوجه نمیشم.
یه روز از خواب که برخاستم Big Grin دیدم خیلی عصبانی هستم. یعنی حس عصبانی بودنه بود ولی خودش نبود.
مشکل اصلی اینه که توی تمرکز هم تاثیر گذاشته. حالا از جنبه های دیگه بگذریم Big Grin داشتم بیلیارد بازی میکردم که از میبینم اصلا حواسم سرجاش نیست. قبلنا مثلا ۵ بازی پشت سر هم میبردم ولی الان از هر دو بازی شاید ۱ ببرم و شاید هر دو رو ببازم.

مشکل کجاست دقیقا؟ یه جورایی انگار هورمونا قاطی شدن Tongue
ارسال: #۴۹۴۱۵
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۲:۱۸ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  سرمایه‌تو نبازی مشتی؟ [تصویر:  biggrin.gif]
علامت سوال لازم نداره Smile
ارسال: #۴۹۴۱۶
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۴:۳۵ ق.ظ
فکر میکنم امشب برای اولین بار به خودم باختم...
شاید این حس بتونه "باید"های کذایی ای که واسه خودم ساختم رو از بین ببره. شاید حذف این "باید"ها بتونه پس از مدتها منجر به آزادی روحی و فکری م بشه...
ارسال: #۴۹۴۱۷
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۴:۳۶ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  سرمایه‌تو نبازی مشتی؟ [تصویر:  biggrin.gif]
بستگی داره چی به قرینه‌ی معنوی حذف شده Big Grin
ارسال: #۴۹۴۱۸
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۴۲ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۰۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  سرمایه‌تو نبازی مشتی؟ [تصویر:  biggrin.gif]
مهمترین سرمایه عمره که وقتی ۵۰ سالت شد به خودت نگی‌ الان فلان کار رو می کردم زندگیم بهتر بود. به علاوه، اگه ریسک پذیری لازم رو نداری وارد کار ریسکی نشی بهتره. اگرچه حتی کار دولتی هم ریسک داره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۹۴۱۹
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۳۴ ق.ظ
جهنم که الزاما "آتش" نیست !
بعضی آدم ها ؛ جهنمِ آدم هایِ دیگرند !
با حرف هایی که می زنند
قضاوت هایی که می کنند
و خونِ دل هایی ؛ که به خوردِ دیگران می دهند !
بعضی آدم ها انصافا از آتش هم بدتر می سوزانند .
اصلا بعضی ها ؛
تاوانِ عصیانِ آباء و اجدادیِ آدم اند .

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , alma1988 , Avril89
ارسال: #۴۹۴۲۰
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۲۶ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
مهمترین سرمایه عمره که وقتی ۵۰ سالت شد به خودت نگی‌ الان فلان کار رو می کردم زندگیم بهتر بود. به علاوه، اگه ریسک پذیری لازم رو نداری وارد کار ریسکی نشی بهتره. اگرچه حتی کار دولتی هم ریسک داره.
من فکر کنم تنها نگرانی ۵۰ سالگی به بعدم این باشه که کسی رو نرنجوندم یا ازار ندادم. دیگه جوونی که تموم بشه چه اهمیتی داره حالا سوار بنز شدی یا پیکان. در اون لحظه اهمیت داره ها ولی وقتی دیگه رفتی توی اواخر میانسالی فکر نکنم حسرت ادم بخوره برای چیزای مادی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988
ارسال: #۴۹۴۲۱
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۳۱ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
من فکر کنم تنها نگرانی ۵۰ سالگی به بعدم این باشه که کسی رو نرنجوندم یا ازار ندادم. دیگه جوونی که تموم بشه چه اهمیتی داره حالا سوار بنز شدی یا پیکان. در اون لحظه اهمیت داره ها ولی وقتی دیگه رفتی توی اواخر میانسالی فکر نکنم حسرت ادم بخوره برای چیزای مادی.
نه. طرف نگاه می‌کنه میبینه سی سال کلاس های بی فایده ضمن خدمت رو رفته، تو جلسات بدون خروجی شرکت کرده و ...

سپاس‌گزاری شده توسط: codin , big cloud , alma1988
ارسال: #۴۹۴۲۲
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۰۵ ق.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۳۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
نه. طرف نگاه می‌کنه میبینه سی سال کلاس های بی فایده ضمن خدمت رو رفته، تو جلسات بدون خروجی شرکت کرده و ...

اها اون که آره.
ارسال: #۴۹۴۲۳
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۳۱ ب.ظ
وقتی منتظری هر دقیقه، ۱۰سال طول میکشه!
نمیفهمه که نمیفهمه...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۹۴۲۴
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۳۶ ب.ظ
(۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۳۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(03 بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۱۸ ق.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  علامت سوال لازم نداره Smile

اها اون که آره.
و «تو اتاقتون بشینید که دارن میان برای بازدید» و باقی حاشیه های که از کار اصلی مهم تر هستن.

ارسال: #۴۹۴۲۵
۰۳ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۴۱ ب.ظ، توسط big cloud.)
دیروز برای اولین بار کامیون سوار شدم. تشخیص دادم شغل راننده کامیونی هم جذابهBig Grin دائم در سفر . فلاسک چای و دستمال یزدی و پیکنیک و جاده و شب و... ( مغزم تاب برداشت)Big Grin

(۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مهمترین سرمایه عمره که وقتی ۵۰ سالت شد به خودت نگی‌ الان فلان کار رو می کردم زندگیم بهتر بود. به علاوه، اگه ریسک پذیری لازم رو نداری وارد کار ریسکی نشی بهتره. اگرچه حتی کار دولتی هم ریسک داره.
در کشور ما همین که زنده موندی خودش ریسک محسوب میشه. هر لحظه احتمال داره وقتی داری ناهار میخوری هواپیما بیاد وسط سفره و دست خلبان که کنده شده بیفته تو بشقابت(زیاد جنایی شد). یا این که موشکی که فرستادن اسرائیل را بزنه جهت یابیش غلط بشه و بزنه یه ور کشور را ببره. حالا که اینجا به دنیا اومدیم و کل زندگیمون ریسکه. پس بهتره ریسکهای دیگه را هم انجام بدیم تا خیالمون راحت باشه ایندفعه اگه بلایی سرمون اومده خودمون کردیم و هیچ دست پشت پرده ای در کار نبودهCool
اولین بار وقتی استعفا دادم از کارم دائم دست و دلم میلرزید( کار پیدا نکنم و...). اما وقتی فهمیدم در کار پیدا کردن و فرصت های جدید را کشف کردن چقد توانا هستم ، خیلی به خودم و قدرت درونیم ایمان آوردم. این ایمان به اندازه ای هست که میتونم همین الان در این لپ تاپ را ببندم و برم بازار تهران و سر سال یه بازاری شده باشم. همیشه تغییر سخته و اولین تغییر سخت تر. اما به محض این که چند بار ریسک کنی دیگه نمیترسی.Shy
همه انسان ها توانایی های زیادی دارن اما ترس نمیزاره قدم بردارن....
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , .:tarannom:. , alma1988

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۴۹۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۶۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close