زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۰۸۱
۱۰ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۲۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۴۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  تو بین لوازم آرایشی خانوما خط چش از همه اغواگر تره
تا حدی که خودشونم از دیدن قیافشون تو آیینه تحت تاثیر قرار میگیرن
به قول قرون وسطاییا یه نیروی شیطانی عجیبی داره به نظرم!
خانومایی که بلد نیستن خط چشم بکشن چی؟ Sad

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , Avril89
ارسال: #۴۹۰۸۲
۱۰ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۳۱ ب.ظ
(۰۹ دى ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  برادران لاریجانی دو تا صندلی کلان دیگه بدست آوردن; اصل لانه کبوتری پشماش ریخت.
اینو به #آن_دیگری باس بگی که تخصیص صندلی‌ها دستشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۹۰۸۳
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۳۴ ق.ظ، توسط ezra.)
(۱۰ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۳۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  اینو به #آن_دیگری باس بگی که تخصیص صندلی‌ها دستشه.
ما صدامون به آن دیگری نمیرسه

(۱۰ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۹ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  خانومایی که بلد نیستن خط چشم بکشن چی؟ [تصویر:  sad.gif]
مگه داریم ؟

ارسال: #۴۹۰۸۴
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۱۰ ق.ظ
(۰۸ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  در حال ترک استفاده از گوشی هوشمند به سر میبرم. واقعا دردش از ترک تریاک و حشیش بیشترهBig Grin
گوشی را گذاشتم روی میز جلو چشمم اما به خودم قول دادم جز برای اس ام اس دادن و زنگ زدن به هیچ عنوان سمتش نرم.
امیدوارم بتونم یه نظمی به زندگیم بدم و از زمان های مرده بیشترین بهره وری را داشته باشم.
جایگزین گوشی هوشمند هم شده کتاب که الان یه نمونش رو میزه و تایمی که خسته میشم ۱۰ صفحه ای ازش را میخونم و باز بر میگیردم سر کار خودمCool

سلام
چه پیشنهاد خوبی
من هم شاید این کار رو بکنم دوتا کتاب هم کاندید کردم که تعریفش را زیاد شنیدم یکی ریگ روان یکی هم جزء از کل که ظاهرا کتاب های جذابی هستند فقط میترسم انقدر غرق در کتاب بشوم که تمرکز برای درس خواندن را ازدست بدهم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۹۰۸۵
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۰۲:۰۶ ق.ظ
آدم تا زمانی که مجرد هست و دغدغه های زیادی داره دست از فضای مجازی برنمیداره ...
ارسال: #۴۹۰۸۶
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۰۲:۳۰ ق.ظ
(۱۰ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۹ ب.ظ)αɾια نوشته شده توسط:  
(10 دى ۱۳۹۷ ۱۰:۴۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  تو بین لوازم آرایشی خانوما خط چش از همه اغواگر تره
خانومایی که بلد نیستن خط چشم بکشن چی؟ Sad
کاش بصورت دیفالت کشیده شده بود :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , αɾια
ارسال: #۴۹۰۸۷
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۰۳:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۴۶ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۱۱ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۱۰ ق.ظ)Soldiers life نوشته شده توسط:  
(08 دى ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  در حال ترک استفاده از گوشی هوشمند به سر میبرم. واقعا دردش از ترک تریاک و حشیش بیشترهBig Grin
گوشی را گذاشتم روی میز جلو چشمم اما به خودم قول دادم جز برای اس ام اس دادن و زنگ زدن به هیچ عنوان سمتش نرم.
امیدوارم بتونم یه نظمی به زندگیم بدم و از زمان های مرده بیشترین بهره وری را داشته باشم.
جایگزین گوشی هوشمند هم شده کتاب که الان یه نمونش رو میزه و تایمی که خسته میشم ۱۰ صفحه ای ازش را میخونم و باز بر میگیردم سر کار خودمCool

سلام
چه پیشنهاد خوبی
من هم شاید این کار رو بکنم دوتا کتاب هم کاندید کردم که تعریفش را زیاد شنیدم یکی ریگ روان یکی هم جزء از کل که ظاهرا کتاب های جذابی هستند فقط میترسم انقدر غرق در کتاب بشوم که تمرکز برای درس خواندن را ازدست بدهم Smile
منم فکر میکنم مشکل این پر کردن وقت با کتاب این هست..البته با خودم گفتم شاید برای من اینجوره... چون من اگر توی تایم استراحت ،حتی اگر برم توی گروه دوستانه تلگرام و پیام های قبلیشون رو بخونم یا یه متنی از کتاب مورد علاقه ام رو بخونم ، وقتی برمیگردم به درس، ذهنم روی اون محتوایی هست که خوندم...برای همین من اینجوری که خودمو شناختم باید تا ساعت خاصی کار کنم بعدش به عنوان جایزه، اون کاری که دوست دارم انجام بدم....
اما صحبت ایشون( جناب big cloud) در مورد شیوه استفاده از وقت، باعث شد حواسم رو بیشتر توی بازه کاریم جمع کنم تا به اون ساعتی که مدنظرم بود برسم...ممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , diligent
ارسال: #۴۹۰۸۸
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۰۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۰۳ ق.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
خبر خوب اینکه دارم دایی میشم برای اولین بار Smile
دایی جون میلاد Smile Smile (چه نوشابه هم واسه خودم باز میکنما...)
بی نهایت خوشحالم..
این حس خوب رو برای همه شما آرزومندم..

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA , big cloud , negarin_ , khayyam , alma1988 , diligent , αɾια , ezra , Avril89
ارسال: #۴۹۰۸۹
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۱۷ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۰ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۴۶ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  تو بین لوازم آرایشی خانوما خط چش از همه اغواگر تره
چ قدر دیدگاه جالبی بود
من فکر می کردم پسرها به این جزئیات توجه نمی کنن و ظاهر ی خانوم را به صورت کلی می بینن و به این جزئیات توجه نمی کنن

(۱۱ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  خبر خوب اینکه دارم دایی میشم برای اولین بار [تصویر:  smile.gif]
دایی جون میلاد [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif] (چه نوشابه هم واسه خودم باز میکنما...)
بی نهایت خوشحالم..
مبارک باشه واقعا حس خیلی خوبیه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۹۰۹۰
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۱۹ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  چ قدر دیدگاه جالبی بود
من فکر می کردم پسرها به این جزئیات توجه نمی کنن و ظاهر ی خانوم را به صورت کلی می بینن و به این جزئیات توجه نمی کنن
جزییاتی که من میبینم رو حتی مادرم هم نمی‌بینه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , khayyam , alma1988 , ezra
ارسال: #۴۹۰۹۱
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۱۹ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۱۶ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(11 دى ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  خبر خوب اینکه دارم دایی میشم برای اولین بار [تصویر:  smile.gif]
دایی جون میلاد [تصویر:  smile.gif] [تصویر:  smile.gif] (چه نوشابه هم واسه خودم باز میکنما...)
بی نهایت خوشحالم..
مبارک باشه واقعا حس خیلی خوبیه
مگه شما هم دایی شدید تا حالا؟!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۴۹۰۹۲
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۱۱ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
نقل قول:
مگه شما هم دایی شدید تا حالا؟!
من دوتا خواهرزاده دارم و ی برادرزاده
که خیلی عاشقشونم
وبا من خیلی صمیمی هستند ی جورایی خودم بزرگ اشون کردم

هر وقت از علاقه خودم به بچه ها میگم غر غر های مامانم شروع میشه که الان باید خودت بچه داشتی .خب ناراحت میشم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , blackhalo1989 , khayyam , diligent
ارسال: #۴۹۰۹۳
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۰۲:۱۹ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۴۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  هر وقت از علاقه خودم به بچه ها میگم غر غر های مامانم شروع میشه که الان باید خودت بچه داشتی .خب ناراحت میشم
منم همینطوری فکر می کنم. شاید شدت علاقه شما به خواهر زاده ها و برادر زاده تون هم دلیلش همین باشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۴۹۰۹۴
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۰۳:۴۸ ب.ظ
کلن حسِ هیچی نیس Big Grin
دلم یه بالشت و پتو میخاد، یه شکم سیر همیشگی و یه پلی لیست بی انتهای موزیک (:
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , big cloud
ارسال: #۴۹۰۹۵
۱۱ دى ۱۳۹۷, ۰۵:۴۸ ب.ظ
(۱۱ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  خبر خوب اینکه دارم دایی میشم برای اولین بار Smile
دایی جون میلاد Smile Smile (چه نوشابه هم واسه خودم باز میکنما...)
بی نهایت خوشحالم..
من وقتی ۱۰ سالم بود دایی شدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , αɾια , alma1988

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۶۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۸۱۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۰۵۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۴ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close