زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۹۴۶
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۶:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۸ ب.ظ، توسط crevice.)
فکر میکنم این بحثها خیلی شخصیه و قاعده کلی نمیشه واسش پیچید. من به شخصه نه تنها هیچوقت حاضر نیستم با بزرگتر از خودم ازدواج کنم بلکه اختلاف سنی بالا(بالای ۵ سال) رو هم خیلی بیشتر ازش استقبال میکنم.

چقدر امروز کیف داد. البته باس بگم چقدر امروز کیف میده چون هنوز شب یلدا رو در پیش داریم Smile)
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , ezra
ارسال: #۴۸۹۴۷
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۶:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۲۰ ب.ظ، توسط elect.)
+

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Contrary to popular belief, researchers believe that the sweet spot lies in just a one-year gap between spouses who have a much smaller chance of separation at just 3 per cent.

(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  فکر میکنم این بحثها خیلی شخصیه و قاعده کلی نمیشه واسش پیچید. من به شخصه نه تنها هیچوقت حاضر نیستم با بزرگتر از خودم ازدواج کنم بلکه اختلاف سنی بالا(بالای ۵ سال) رو هم خیلی بیشتر ازش استقبال میکنم.

چقدر امروز کیف داد. البته باس بگم چقدر امروز کیف میده چون هنوز شب یلدا رو در پیش داریم Smile)
ب تصمیمهای شخصی دیگران کارییر ندارم. هرکسی حق دارهه بر خودش تصمیمم بگیره

ولی

طبق امارا اختلاغف سن درر ازدواج داره به سمت همسن بوددن میره و این شرایطط احتمال موفقیتت ازدواججو بیشترر مینکه فارغ از سایر پارامترا

//////////////////////////////\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\
ی موجی الان هس پسرای ۶۰ای دارن با دخترای ۷۰ای ازدواجج میکنن با اختالف سن بیشتر از۱۰ حتی تا۲۰

ازنظرمن وحشتناکه توش ی تنهایی ۱۰-۲۰ساله تو پیری میینم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۸۹۴۸
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۶:۲۷ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۸ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  حس خوب یعنی :

یه عده از بچه های دانشگاه های خوب ایران و دنیا اینجان و میشه ازشون کمک گرفت!!
(اینو از صمیم قلب میگم خداییش)

منُ میگن ShyBig Grin

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , Avril89
ارسال: #۴۸۹۴۹
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۶:۳۱ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ی موجی الان هس پسرای ۶۰ای دارن با دخترای ۷۰ای ازدواجج میکنن با اختالف سن بیشتر از۱۰ حتی تا۲۰

شاید دخترای هم سنشون سختگیر بودن و نتونستن کسی رو توی همسن های خودشون پیدا کنن.

ارسال: #۴۸۹۵۰
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۶:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۱ ب.ظ، توسط elect.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  ی موجی الان هس پسرای ۶۰ای دارن با دخترای ۷۰ای ازدواجج میکنن با اختالف سن بیشتر از۱۰ حتی تا۲۰

شاید دخترای هم سنشون سختگیر بودن و نتونستن کسی رو توی همسن های خودشون پیدا کنن.

سختگیری از ج نظر؟

جیزی ک من دیدم از برخوردام تو محیطای متفاوت مثلن یونی باشگاه کلاسای دسگه سر کار و اینا

سنای پایینتر سختگیریاشون ب مادیات و ظاهره سنای بالاتر اخلاق و رفتار و خانواده

من خودم ۶۰ای رو بیشتر قبول دارم از همسنای خودم ب نظرم کار درستی میکنن

و دلیل این موجم که گفتم از نظر من همینه چون پول براشون مهمتره زطبیعتا کسی که ۳۰ و چن سالش باشه شرایط مادی ش بهتر از کسی که ۲۰ و چن سالشه مگه ژن خوبا

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۹۵۱
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۶:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۲ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
بعــــــــــــله دوباره میرسیم به بحث شیرین ازدواج...
این بار مقوله سن و سال مورد بحث قرار میگیره Smile Smile Smile

حالا من کار ندارم چه سنی مناسب هست و نیست...به نظرم آدم باید شعور مزدوج شدن داشته باشه و بعدش ازدواج کنه یا حتی وارد یه رابطه بشه..سن و سالش مهم نیست..مهم توانایی تحمل تفاوت هاست....
و اینکه خواهشا عشق و عاشقی های اول خودتونو فراموش کنید(میدونم نمیشه، ولی این کارو بکنید خواهشا یا بکنیم خواهشا) قبل ازدواج یا قبل از هر رابطه ای..اگرم فهمیدید که پارتنر شما بعد از ازدواج هنوز به فکر کس دیگه‌ای هست ولی شما رو دوست داره، یخورده بیشتر درکش کنید، یخورده بیشتر محبت کنید بهش تا بتونه ازون زندگی قبلی ای که داشت بیرون بیاد، نه که حالت تهاجمی بگیرید و بگید تو خرابی یا هرزه ای(ببخشید این کلمات رو به کار می بر، واقعا عذر میخوام) و هنوز کس دیگه رو میخوای و غلط کردی اومدی پیش من...
زندگی قبلی افراد دست شما نیست و نمیتونید تغییرش بدید و به شما ربطی هم نداره..پس بهتره باهاش کنار بیاید و از حال و آینده‌ی بودن با کسی که دوسش دارید لذت ببرید..در ضمن اینکه آینده پارتنر شما هم دست شما نیست...اسیر نگرفتید که...قرار نیست بیس چاری پیش هم باشید که..قرار هم نیست هرچیزی رو بگید به هم...ولی اعتماد باید داشت..

و اینکه حال بهم زن ترین چیز شاید اینه که بهترین حس هایی که با پارتنرهامون داریم رو طرف مقابلمون یا حتی خو
دمون شاید با کس دیگه‌ای قبل از آشنایی با اون تجربه کردیم و این برای خیلیا قابل هضم نیست Smile (دیگه خیلی سربسته گفتم Smile )

و من الله توفیق....
یلداتون هم مبارکا باشه (لی لی لی لی Smile Smile Smile )

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۴۸۹۵۲
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۷:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۰ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  سختگیری از ج نظر؟
چون نسلی بودن که برای رسیدن به هر چیزی سختی کشیدن شاید برای ازدواج هم سختگیر باشن.

بحث ۱۴+ شده. دیگه برای گروه سنی من مناسب نیست. برم کارتونمو ببینم. Smile

ارسال: #۴۸۹۵۳
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۹:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۲۷ ب.ظ، توسط codin.)
جت لگ خیلی عجیبه الان از خواب بیدار شدم کلی فکر کردم الان صبحه یا شبه به نتیجه نرسیدم رفتم از سایت تایم.ای ار تایم رو چک کردم Sad

(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۸ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  +

Contrary to popular belief, researchers believe that the sweet spot lies in just a one-year gap between spouses who have a much smaller chance of separation at just 3 per cent.

(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۰۶ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  فکر میکنم این بحثها خیلی شخصیه و قاعده کلی نمیشه واسش پیچید. من به شخصه نه تنها هیچوقت حاضر نیستم با بزرگتر از خودم ازدواج کنم بلکه اختلاف سنی بالا(بالای ۵ سال) رو هم خیلی بیشتر ازش استقبال میکنم.

ولی

طبق امارا اختلاغف سن درر ازدواج داره به سمت همسن بوددن میره و این شرایطط احتمال موفقیتت ازدواججو بیشترر مینکه فارغ از سایر پارامترا

ی موجی الان هس پسرای ۶۰ای دارن با دخترای ۷۰ای ازدواجج میکنن با اختالف سن بیشتر از۱۰ حتی تا۲۰

دختر ده شصتی الان میشه بالای ۴۰ سال. خودتونو جای پسر بزارید کلی کار کردی و پول جمع کردی خب الان میخوای یه زن بگیری که از نظر ظاهری جوون باشه و به دلت بشینه. اونور قضیه صادق نیست چون بیشتر دخترا جذب مردهای با سن بالاتر میشن اتفاقا..
ارسال: #۴۸۹۵۴
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴ ب.ظ، توسط elect.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  جت لگ خیلی عجیبه الان از خواب بیدار شدم کلی فکر کردم الان صبحه یا شبه به نتیجه نرسیدم رفتم از سایت تایم.ای ار تایم رو چک کردم Sad

ولی

دختر ده شصتی الان میشه بالای ۴۰ سال. خودتونو جای پسر بزارید کلی کار کردی و پول جمع کردی خب الان میخوای یه زن بگیری که از نظر ظاهری جوون باشه و به دلت بشینه. اونور قضیه صادق نیست چون بیشتر دخترا جذب مردهای با سن بالاتر میشن اتفاقا..
یا خداConfused
چرا تعارف میکنینن یهو بگین پیر زنDodgy

یه پسر ۶۳ با دختر ۶۶ نزدیکتتره یا با دختر ۷۸؟ ی نگاهی به شناسنمه خودش م بندازهSmile

ی دوستی داشتم مادربزرگش فوت شد بعدشش پدربزرگش دنبالل کیس ازد بود ۴۰ ساله مجرد حالا خودش ۷۰ با ۷ تا بچهه و ان تا نوه. ظاهرن ک بعد ۳ نسل تفکر همونهه هنوUndecided

ها اینم بگم ب ضرر خودمم هس ولی سبک زندگیی سالمتر و میک اپ کمترششون بیشتر وقتا جوونتر از ما نششونشون میده

نوه عمو۶۵ای خودم تا کارت ملیش نشون نده کسی باور نمیکنهه ۲۵ بیشترر باششه

سپاس‌گزاری شده توسط: codin , negarin_
ارسال: #۴۸۹۵۵
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۰۹:۵۵ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  دختر ده شصتی الان میشه بالای ۴۰ سال. خودتونو جای پسر بزارید کلی کار کردی و پول جمع کردی خب الان میخوای یه زن بگیری که از نظر ظاهری جوون باشه و به دلت بشینه. اونور قضیه صادق نیست چون بیشتر دخترا جذب مردهای با سن بالاتر میشن اتفاقا..
کنکور، سربازی، کار، پول و ...
لامصب خان ها تمومی نداره که!

سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Saman
ارسال: #۴۸۹۵۶
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۱۵ ب.ظ
هرکس شبی را بی یار بنشیند شبش یلداست Cool
بنابراین
شب یلدای همتون مبارک HeartBlushHeart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , codin , Saman , negarin_ , Avril89
ارسال: #۴۸۹۵۷
۳۰ آذر ۱۳۹۷, ۱۰:۲۶ ب.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  جت لگ خیلی عجیبه الان از خواب بیدار شدم کلی فکر کردم الان صبحه یا شبه به نتیجه نرسیدم رفتم از سایت تایم.ای ار تایم رو چک کردم Sad

ولی

آقا من هر جور حساب میکنم دختر دهه شصت الان بالای چهل سال نمیشه...اگر دقیقا هم متولد شصت باشه الان میشه سی و هفت سال...به چهل هم نمیرسه...حالا بالای چهل دیگه چجوری میشه؟؟ Smile Smile

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , elect , negarin_ , Avril89
ارسال: #۴۸۹۵۸
۰۱ دى ۱۳۹۷, ۰۲:۱۵ ق.ظ
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۲۶ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  جت لگ خیلی عجیبه الان از خواب بیدار شدم کلی فکر کردم الان صبحه یا شبه به نتیجه نرسیدم رفتم از سایت تایم.ای ار تایم رو چک کردم Sad

ولی

آقا من هر جور حساب میکنم دختر دهه شصت الان بالای چهل سال نمیشه...اگر دقیقا هم متولد شصت باشه الان میشه سی و هفت سال...به چهل هم نمیرسه...حالا بالای چهل دیگه چجوری میشه؟؟ Smile Smile
اثرات جت لگهSmile با۶۰نیلادیی اشتب شدهSmile))))))

سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۸۹۵۹
۰۱ دى ۱۳۹۷, ۰۳:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۳۷ ق.ظ، توسط negarin_.)
(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۳ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۷ ۰۳:۵۷ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  ایشون منبع اراییه نکردنن؟
شما کیس کوچیک تر از خودت (بزرگ تر از خودت) داری؟ خب ازدواج کن اگه مشکلی نمیبینی.
نمیدوننم شما چ اصراری داری همیشهه بحثو شخصی کنی؟

حس من اینه کثر پستایی ک ریپلای میکنین با حالت تهاجممیی ج میدین.

(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۴ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  سن مهم نیست به نظر من وقتی دو طرف همدیگه رو بخوان.

تاحدی موافقم. ۲تا ادم حدود ۳۵ مثلن خانم ۲سالم بزرگتر اوکی هس از نطرمن ولی مثلن همین وضعع برا ادم۲۰ ساله نه

(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۰۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(30 آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۰ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  هیچ جوره ازدواج یه خانم با یه آقای کوچکتر از خودش تو مغز من نمیره...حالا هر چی هم آمار بخواد نشون بده...
کلا هم نرم نه تنها تو ایران بلکه همه جای جهان اینطوریه که مرد بزرگتر باشه...
شاهد از غیب رسید.
اینم شاهد من

You may more likely find a wife you'll be contented with long-term if you don't limit your options to people of your age and younger. In fact, as argued above, there's reason to believe you'll be happier with an older woman.

گذشته از این بحثا اینن جملشه شو خ دوس داشتم

"But people will think less of me." Should you make such a major life decision based on some narrow-minded people's definition of normalcy?

(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۰ ب.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  هیچ جوره ازدواج یه خانم با یه آقای کوچکتر از خودش تو مغز من نمیره...حالا هر چی هم آمار بخواد نشون بده...
کلا هم نرم نه تنها تو ایران بلکه همه جای جهان اینطوریه که مرد بزرگتر باشه...

نرم جهانیم همون+_۳ هس مخصوصن هم سن مثلن اینجا امریکا ر مثال زدهه

+

+

The statistics indicate that having a one year age gap is the safest best for a marriage to be successful and lasting.
نظر خودم رو در مورد تفاوت سنی در ازدواج مطرح کردم و برای این حرفم دلایل خیلی زیادی دارم.... اما بالاتر از همه این دلایل، حس مثبتی هست که این ملاک انتخاب در من ایجاد می‌کنه...
صحبت های ده دقیقه ای دکتر هلاکویی بنظرم می‌تونه پایان منطقی این بحث در مورد نرم جامعه، مهم بودن یا نبودن سن و قد و تحصیلات باشه.. اگر مایل باشید در لینک زیر هست..

(۳۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۶:۵۱ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  بعــــــــــــله دوباره میرسیم به بحث شیرین ازدواج...
این بار مقوله سن و سال مورد بحث قرار میگیره Smile Smile Smile

حالا من کار ندارم چه سنی مناسب هست و نیست...به نظرم آدم باید شعور مزدوج شدن داشته باشه و بعدش ازدواج کنه یا حتی وارد یه رابطه بشه..سن و سالش مهم نیست..مهم توانایی تحمل تفاوت هاست....
و اینکه خواهشا عشق و عاشقی های اول خودتونو فراموش کنید(میدونم نمیشه، ولی این کارو بکنید خواهشا یا بکنیم خواهشا) قبل ازدواج یا قبل از هر رابطه ای..اگرم فهمیدید که پارتنر شما بعد از ازدواج هنوز به فکر کس دیگه‌ای هست ولی شما رو دوست داره، یخورده بیشتر درکش کنید، یخورده بیشتر محبت کنید بهش تا بتونه ازون زندگی قبلی ای که داشت بیرون بیاد، نه که حالت تهاجمی بگیرید و بگید تو خرابی یا هرزه ای(ببخشید این کلمات رو به کار می بر، واقعا عذر میخوام) و هنوز کس دیگه رو میخوای و غلط کردی اومدی پیش من...
زندگی قبلی افراد دست شما نیست و نمیتونید تغییرش بدید و به شما ربطی هم نداره..پس بهتره باهاش کنار بیاید و از حال و آینده‌ی بودن با کسی که دوسش دارید لذت ببرید..در ضمن اینکه آینده پارتنر شما هم دست شما نیست...اسیر نگرفتید که...قرار نیست بیس چاری پیش هم باشید که..قرار هم نیست هرچیزی رو بگید به هم...ولی اعتماد باید داشت..

و اینکه حال بهم زن ترین چیز شاید اینه که بهترین حس هایی که با پارتنرهامون داریم رو طرف مقابلمون یا حتی خو
دمون شاید با کس دیگه‌ای قبل از آشنایی با اون تجربه کردیم و این برای خیلیا قابل هضم نیست Smile (دیگه خیلی سربسته گفتم Smile )

و من الله توفیق....
یلداتون هم مبارکا باشه (لی لی لی لی Smile Smile Smile )
چیزی که من فکر میکنم اینه که ما چون تحصیل کرده ایم و توی جامعه بودیم نباید همچین جمله ای رو بگیم و اینطور فکر کنیم و بدونیم که قبل از اینکه وارد رابطه جدیدی بشیم، باید باید باید رابطه قبلی کاملا دفن شده باشه و اونوقت تازه یه آدم نرمال شدیم ...نه اینکه همچین توقعی رو هم داشته باشیم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , elect
ارسال: #۴۸۹۶۰
۰۱ دى ۱۳۹۷, ۰۳:۴۹ ق.ظ
(۰۱ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۰۱ ق.ظ)negarin_ نوشته شده توسط:  نظر خودم رو در مورد تفاوت سنی در ازدواج مطرح کردم و برای این حرفم دلایل خیلی زیادی دارم.... اما بالاتر از همه این دلایل، حس مثبتی هست که این ملاک انتخاب در من ایجاد می‌کنه...
صحبت های ده دقیقه ای دکتر هلاکویی بنظرم می‌تونه پایان منطقی این بحث در مورد نرم جامعه، مهم بودن یا نبودن سن و قد و تحصیلات باشه.. اگر مایل باشید در لینک زیر هست..

دکتر هلاکویی اینجا صرفا در مورد نُرم بودن صحبت می‌کنه و اینکه اگه کسی بتونه نگاهِ جامعه رو مدیریت کنه، مشکلی ایجاد نمی‌کنه (پس نگاه جامعه صرفا می‌تونه یه دلیل باشه). یادمه توو یه برنامه‌ی دیگه‌ش گفته بود واسه بازه‌ی بیست تا سی سال، تا ۵ سال اختلاف از هر دو سمت قابل قبول هست، بازه‌ی سی تا چهل سال هم تا ۷ سال. البته که بستگی به شرایط سنی خانواده‌ی هر دو طرف هم داره.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۴۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۲۳۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۷۰۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close