زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۴۰۶
۲۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۲۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۲۳ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  با من بازی میکنی hope01 ؟Cool
میترسم ببازم
آخه خیلی ضعیفم تو شطرنج : )
تقریبا ۹۰ درصد میبازم. : (
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۸۴۰۷
۲۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۲۶ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۲۵ ب.ظ)hope01 نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۲۳ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  با من بازی میکنی hope01 ؟Cool
میترسم ببازم
آخه خیلی ضعیفم تو شطرنج : )

مهم نیست کی ببره بابا.فقط بازی میکنیمSmile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۸۴۰۸
۲۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  مهم نیست کی ببره بابا.فقط بازی میکنیمSmile
من خودم همیشه دوست دارم با قوی تر از خودم بازی کنم.
تعجب میکنم شما تمایل دارید با ضعیف بازی کنید.
باشه
ارسال: #۴۸۴۰۹
۲۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۳۷ ب.ظ، توسط Saman.)
(۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۳۳ ب.ظ)hope01 نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۲۶ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  مهم نیست کی ببره بابا.فقط بازی میکنیمSmile
من خودم همیشه دوست دارم با قوی تر از خودم بازی کنم.
تعجب میکنم شما تمایل دارید با ضعیف بازی کنید.
باشه
خب گی گفته من قوی امBig Grin

چون یه ایموجی با عینک دودی گذاشتمBig Grin

همینجور پیش برم توی فینالم.اونجام دوم بشم عالیه دیگه.خخخخخخ
ارسال: #۴۸۴۱۰
۲۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۵۸ ب.ظ
خداییش دیگه نمیدونیم چه کار کنیم...
امروز برای چندمین بار قند خون مادرم اومد پایین(۴۰)..انسولین میزنه،ولی چون نمیتونه خوب غذا بخوره و چیزای شیرین نیمخوره خیلی، بخاطر همین قندش میاد پایین سریع...
مراقب سلامتی مادر و پدرتون باشید..ایشالله که همیشه شاد و سلامت باشن..اگه سلامت هستن که همینجوری فقط نگاشون کنید و کیف کنید خدایی....
اصن خونه ای که مادرش مریض باشه، انگاری یه غم خاصی هست همش توی خونه...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: hanie_M , negarin_ , Saman , Avril89 , Autumngirl , elect , Riemann , RASPINA , αɾια , Amir V , big cloud , khayyam , .:tarannom:. , SepidehP , Iranian Wizard
ارسال: #۴۸۴۱۱
۲۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۲۳ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۵۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  خداییش دیگه نمیدونیم چه کار کنیم...
امروز برای چندمین بار قند خون مادرم اومد پایین(۴۰)..انسولین میزنه،ولی چون نمیتونه خوب غذا بخوره و چیزای شیرین نیمخوره خیلی، بخاطر همین قندش میاد پایین سریع...
مراقب سلامتی مادر و پدرتون باشید..ایشالله که همیشه شاد و سلامت باشن..اگه سلامت هستن که همینجوری فقط نگاشون کنید و کیف کنید خدایی....
سلام
یه چیزی پیدا کن که شیرین باشه و به مزاج مادرتون سازگار که بخورن.
خود من توی عمرم شاید ده تا باقلوا خوردم و مثلا باقی شیرینی جات شاید ۲۰ تا هم نخوردم.نمیدونمم چرا.خوشم نمیاد.اگر مادرتون از چیز شیرین به این شکل خوشش نمیاد شما میتونید شیره انگور رو استفاده کنید توی مثلا پخت کیک و چیزای از این قبیل . . .
امیدوارم حال مادرتون خوب بشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , khayyam
ارسال: #۴۸۴۱۲
۲۱ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۵۵ ب.ظ
(۱۹ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۵۲ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  اینایی که پیام میدن "سلام" و دیگه هیچی نمیگن، توی زمان محمود غزنوی گیر کردنُ منتظرن سلطان "اذن سخن گفتن" بده بهشون؟ Cool
خطرناک ترین موجودات روی زمینن ، سلام رو میدن و بعدش کمین میکنن تا سلام بدی میپرن درخپاستشون رو مطرح میکنن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , negarin_
ارسال: #۴۸۴۱۳
۲۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۰۹ ب.ظ
+ منو ببخش من بهت خیانت کردم
- اشکال نداره من بدترشو کردم
+ چی؟!
- من بهت اعتماد کردم...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , .:tarannom:.
ارسال: #۴۸۴۱۴
۲۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۴۲ ب.ظ
(۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۵۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  خداییش دیگه نمیدونیم چه کار کنیم...
انشالله که حال مادرتون خوب میشه. نگران نباشید. پیشنهاد میکنم همون شهر خودتون دکتر طب سنتی ببریدشون. ببینید چی طبابت میکنن.
میتونید تهران هم مامانتون را دکتر ببرید تا بهتون یه دکتر خوب معرفی کنم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۸۴۱۵
۲۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۱۶ ب.ظ، توسط Milad_Hosseini.)
(۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۴۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۵۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  خداییش دیگه نمیدونیم چه کار کنیم...
انشالله که حال مادرتون خوب میشه. نگران نباشید. پیشنهاد میکنم همون شهر خودتون دکتر طب سنتی ببریدشون. ببینید چی طبابت میکنن.
میتونید تهران هم مامانتون را دکتر ببرید تا بهتون یه دکتر خوب معرفی کنم؟
خیلی ممنون..لطف دارین..
مشکل فقط همین بیماری دیابت نیست که..بیماری پارکینسون هم داره و نمیتونه درست راه بره...
دکتر طب سنتی هم فایده ای نداره متاسفانه...قبلن رفتیم.

راجع به پارکینسون یه اطلاعاتی بدم به دوستان:
کلن اندام های حرکتی تحلیل میرن و هورمون دوپامین توی مغز این بیمارا ترشح نمیشه و یا کمتر ترشح میشه....کلن دست و پاهاشون میلرزه اگه دارویی نخورن....
تنها دارویی که واسه این بیماری هست داروی لِوودُوپا با نام تجاری مادوپار هست که احتمالا کم پیدا میشه توی بازار..کسایی که خیلی شرایطشون حاد باشه روزی دوزاده، سیزده عدد ازین قرض رو میخورن(مادرم ۶ تا میخوره)...هیچ راه درمانی دیگه ای هم نداره فعلنه(جز عمل جراحی مغز که یه تراشه ای رو روی مغز میزارن و با باتری کار میکنه، توی ایران هم دکتر علی رزم‌کُن توی شیراز-بیمارستان نمازی اگه درست بگم- این عمل ها رو انجام میدن فقط و با ریسک بالا.خیلی باید وضع بیمار حاد باشه تا بخوان این عمل رو واسش انجام بدن..اینستاگرام دکتر رو میتونید سرچ کنید و ببینید عمل ها رو)..

ولی تحقیقاتی که دارن انجام میدن مثل اینکه سیگار و قلیون و حشیش و گل و گراس و کلن چیزایی که نیکوتین دارن، گویا تاثیر داره توی درمان این بیماری و تحقیقات زیادی داره انجام میشه که بتونن یه نسخه دارویی رو از این مواد درست کنن...
تابستون امسال این دارو به شدت کم بود یا بهتر بگم نبود اصلن..خلاصه نسخه ایرانیش رو خریدیم(تفاوتش با نسخه خارجیش مثل اینه که شما ناهار گردن گوسفند بخوری یا خورشت اسفناجSmileSmile )دیدیم که خیر...نسخه ایرانی جوابگو نیست...گُل(Flower منظورم نیستBig Grin) فراهم کردیم، رول کردیم و دادیم به مادرم بکشه..بنده خدا با اون سن و سال یکی دو نخ کشید دید نه، نمیشه...خیلی فضا میرن باهاش و بعدشم که داستان کره خوری و ازین چیزا داره...تنگی نفس هم داشت یه کم...دیگه نکشید...ماهم رفتیم از یه جای دیگه به هر طریقی بود یکی دو بسته داروی خارجی پیدا کردیم و اینکه ایرانی رو هم میخورد کم و بیش...

(۲۱ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۲۳ ب.ظ)Saman نوشته شده توسط:  
(21 آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۵۸ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  خداییش دیگه نمیدونیم چه کار کنیم...
سلام
یه چیزی پیدا کن که شیرین باشه و به مزاج مادرتون سازگار که بخورن.
خود من توی عمرم شاید ده تا باقلوا خوردم و مثلا باقی شیرینی جات شاید ۲۰ تا هم نخوردم.نمیدونمم چرا.خوشم نمیاد.اگر مادرتون از چیز شیرین به این شکل خوشش نمیاد شما میتونید شیره انگور رو استفاده کنید توی مثلا پخت کیک و چیزای از این قبیل . . .
امیدوارم حال مادرتون خوب بشه
خیلی ممنون...لطف داری..
اره...عسل ، میخوره کم و بیش...خرما هم همینطور...
باید یه کسی باشه که کیک بپزه که شیره انگور بریزه داخلش یا نهSmileSmileSmile
کسی نیستSad

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , The BesT
ارسال: #۴۸۴۱۶
۲۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۴:۴۹ ب.ظ
میلادعزیز برای سلامتی مادرتون دعا می کنیم و امیدوارم زودتر خوب بشن ...
یه نوع ماساژ درمانی هست که بهش یومی هوتراپی می گن و در اصلاح و درمان بسیاری از بیماریها مفیده من درباره بیماری پارکینسون از یکی از اساتید یومی هو سوال کردم جواب زیر رو به من دادن اگر خواستی بیشتر صحبت کنی باهاش من کانالشو که تو تلگرام دارن رو برات می فرستم ...

سلام ، یومی هوتراپی راهکاری در درمان بیماری پارکینسون داره ؟

سلام
درزمینه بیماریهاى سیستم مغزى عصبى نوروپاتى،بطور عمومى کمکهاى خوبى میشه کرد،ولى کاملا نسبى هست.

روى افراد مختلف جوابهاى مختلف داده میشه،

برحسب تجربه شخصى خودم که تاالان کارکردم براى پارکینسون،باتوجه به اصلاح تغذیه واصلاح سیستم زندگى بیمار،شیاتسو ویومى هو کمکهاى شایانى کرده است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , negarin_
ارسال: #۴۸۴۱۷
۲۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۳۶ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۱۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  خیلی ممنون...لطف داری..
اره...عسل ، میخوره کم و بیش...خرما هم همینطور...
باید یه کسی باشه که کیک بپزه که شیره انگور بریزه داخلش یا نهSmileSmileSmile
کسی نیستSad
شیره انگور را توی حلوا هم میشه ریخت.
پخت حلوا هم خیلی راحت تر از کیکه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , negarin_
ارسال: #۴۸۴۱۸
۲۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۷:۵۹ ب.ظ
(۲۲ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۴۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
میلادعزیز برای سلامتی مادرتون دعا می کنیم و امیدوارم زودتر خوب بشن ...
یه نوع ماساژ درمانی هست که بهش یومی هوتراپی می گن و در اصلاح و درمان بسیاری از بیماریها مفیده من درباره بیماری پارکینسون از یکی از اساتید یومی هو سوال کردم جواب زیر رو به من دادن اگر خواستی بیشتر صحبت کنی باهاش من کانالشو که تو تلگرام دارن رو برات می فرستم ...

سلام ، یومی هوتراپی راهکاری در درمان بیماری پارکینسون داره ؟

سلام
درزمینه بیماریهاى سیستم مغزى عصبى نوروپاتى،بطور عمومى کمکهاى خوبى میشه کرد،ولى کاملا نسبى هست.

روى افراد مختلف جوابهاى مختلف داده میشه،

برحسب تجربه شخصى خودم که تاالان کارکردم براى پارکینسون،باتوجه به اصلاح تغذیه واصلاح سیستم زندگى بیمار،شیاتسو ویومى هو کمکهاى شایانى کرده است.
مرسی دوست عزیز...
آره سرچ کردم الان توی اینترنت، چیز جالبی به نظر میومد این ماساژ ژاپنی.. ولی خب بعید میدونم توی شهر ما(و حتی توی استان) جایی باشن انجام بدن و مهم تر اینکه اصلن حوصله این کارا رو نداره مادرم..چون قبلا رفتیم ماساژ درمانی..خیلی تاثیری نداره توی روند بیماری..و اصلن سوای همه اینا شکستگی دست داره..واقعا سخته واسش..و اون ویدئوهایی که من دیدیم بعید میدونم خوشش بیاد و بتونه دووم بیاره..
شیاتسو هم باحال بود..

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۸۴۱۹
۲۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۳۵ ب.ظ
سلام . . .
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , αɾια
ارسال: #۴۸۴۲۰
۲۲ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۳۶ ب.ظ
آقای مهندس امیدوارم حال مادرتون روز به روز بهتر بشه..

++ گاهی وقت ها یه اتفاقایی رو آرزو داشتی، بعد که برات اتفاق میفتن دیگه اون حس رو بهشون نداری حتی میگی این چه خواستنی بود که من داشتم...
++ برای فردا هیجان دارم...اگر اتفاق بیفته دیگه حواسم به خواستن هام هست که هر چیزی رو نگم وااووو(که شیش ماه بعد به غلط کنم بیفتم)

--در لایک های مانشت در اکثر موارد فاکتورهایی مهم هست مثل ...نمی‌خوام بگم ولی نگید که نیست چون هست....دلم گرفت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , RASPINA , αɾια , Avril89

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۴۴۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۵۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close