زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۱۲۱
۰۴ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۰۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۵۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چون میشه بعدا باهاش فوتبال بازی کرد. TongueBig Grin
منم دختر بودم، ولی کل دوران کودکیم رو با داداش (بزرگترم) فوتبال بازی می کردم. زیاد دوست نداشتم فوتبال بازی کردن رو، زودم خسته می شدم، برام سخت بود پا به پای اون بدوم، اما به خاطر داداشم باهاش بازی می کردم.
دلیل قانع کننده تر لطفا! Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۸۱۲۲
۰۴ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۱۱ ب.ظ، توسط RASPINA.)
کسی اطلاعاتی در باره social media marketing داره
منظورش بازاریابی در شبکه های اجتماعیه یعنی در فیس بوک و توئیتر و اینتاگرام برای محصول یا کسب و کاری که داریم بازاریابی کنیم؟

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۸۱۲۳
۰۴ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۵ ب.ظ، توسط WILL.)
(۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۰۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  کسی اطلاعاتی در باره social media marketing داره
منظورش بازاریابی در شبکه های اجتماعیه یعنی در فیس بوک و توئیتر و اینتاگرام برای محصول یا کسب و کاری که داریم بازاریابی کنیم؟

ایجاد اعتبار و ارتباط از طریق شبکه‌های اجتماعی
توی این سایت ساده توضیح داده کلا در مورد بازاریابی دیجیتال که شبکه اجتماعی هم شاخه‌ای ازش هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

------------------
نوشته و پاک شد

(۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۴۶ ب.ظ)sara sarvari نوشته شده توسط:  چرا اینقد دنیای ما (مخصوصا کشور ما) مردسالاره؟
چرا همه می خوان بچشون پسر باشه؟
اینا چیزاییه که من هیچوقت نمی تونم هضمشون کنم.

خب رژیم غذایی‌تون رو عوض کنید Big Grin

ولی کی گفته مرد سالاره
اتفاقا زن سالاره

(۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۶:۲۶ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۴۸ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  Undecided
خدا آخرشو بخیر کنه
Sleepy <- این رو زده sleepy ولی بیشتر به نظر از خود مطمئن و ناز و افاده میاد Wink
عصرشم با برقراری تماس تصویری برای پدربزرگ مادربزرگ جهت دیدن بچه ها، نوه ها و نتیجه ها گذشت،
آخرشم خدا بزرگه Smile

موندم شبش چطوری قراره بگذره
احتمالا با موشک دست‌ساز خانگی سفر به ماه رو تجربه کنید
تازه الان ماه با روی کامل به سمت ما رو کرده
خیلی ماه شده
از ببک استفاده کرده فک کنم

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , RASPINA
ارسال: #۴۸۱۲۴
۰۴ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۴۶ ب.ظ)sara sarvari نوشته شده توسط:  چرا اینقد دنیای ما (مخصوصا کشور ما) مردسالاره؟

یاد فیلم دیکتاتور افتادم Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin اون صحنه ای که بچه رو بدنیا میاره توی سوپر مارکت و با ناراحتی برمیگرده به پدر و مادر طرف میگه سطل آشغال کجاست، دختره بچتون Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ما که والا دورو برمون هرکی دیدیم زن سالاری بود...هر چی خانوم بگن...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۸۱۲۵
۰۴ آبان ۱۳۹۷, ۱۰:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط negarin_.)

اتفاقا خیلی جاها اینطوری نیست که پسر بخوان...دوستم بارداره، میگه کاش دختر باشه یا برای منطقه ما معمولا دوست دارن دو تا جنس رو داشته باشن..
من فک میکنم بعضی مناطق کشور ما ، این که پسر میخوان بیشتر دیده میشه اونم بخاطر پیشینه ای که دارن(چون تو خوابگاه بودم و ارتباط با آدم های از مناطق مختلف، این چیزا رو متوجه شدم)

(۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۰۵ ب.ظ)sara sarvari نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۷ ۰۸:۵۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چون میشه بعدا باهاش فوتبال بازی کرد. TongueBig Grin
منم دختر بودم، ولی کل دوران کودکیم رو با داداش (بزرگترم) فوتبال بازی می کردم. زیاد دوست نداشتم فوتبال بازی کردن رو، زودم خسته می شدم، برام سخت بود پا به پای اون بدوم، اما به خاطر داداشم باهاش بازی می کردم.
دلیل قانع کننده تر لطفا! Big Grin

منم همش با داداشم کشتی میگرفتیم، فوتبال بازی میکردیم. راهنمایی که بودم با داداشم کشتی می‌گرفتم شکستش میدادم بعدش یهو بزرگ شد و انگشت پامو کبود کرد ، من دیگه کشتی نگرفتم??
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl
ارسال: #۴۸۱۲۶
۰۴ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۰۵ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۵۳ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  ما که والا دورو برمون هرکی دیدیم زن سالاری بود...هر چی خانوم بگن...
البته زن سالاری با زن زلیلی یه کم فرق می کنه.Big Grin
این که می گم مردسالار یعنی همه قانون های نوشته شده به نفع مرداست. مثه همون قانون چند همسری (انگار که زن جزء دارایی های مرد حساب می شه، می تونه هر چند تایی که خواست داشته باشه). اینکه تا حالا وزیر زن نداشتیم. زن ها نمی تونن رئیس جمهور بشن. نمی تونن برن ورزشگاه... نمی دونم خیلی چیزای دیگه.
امیدوارم یه روز مردای ما بفمن که تا موقعی که اون ارزشی که باید رو واسه زن ها قائل نباشن، زن ها هم براشون پسرای دزد و اختلاص گر و خلافکار بزرگ میکنن.
ارسال: #۴۸۱۲۷
۰۴ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ب.ظ)sara sarvari نوشته شده توسط:  امیدوارم یه روز مردای ما بفمن که تا موقعی که اون ارزشی که باید رو واسه زن ها قائل نباشن، زن ها هم براشون پسرای دزد و اختلاص گر و خلافکار بزرگ میکنن.
چه ربطی داره؟ یه ادم مجرم هزار عامل تو زندگیش تاثیر داشته یه جور میگید انگار مادر اون ادم از عمد اون رو به سمت کشونده این خودش توهین به خانمهاست

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini , elect , RASPINA
ارسال: #۴۸۱۲۸
۰۴ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۱۸ ب.ظ
به نظر من جامعه مردسالار جامعه بی تربیتی است. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara sarvari , RASPINA
ارسال: #۴۸۱۲۹
۰۴ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۲۵ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظر من جامعه مردسالار جامعه بی تربیتی است. [تصویر:  biggrin.gif]
بلک تو اگه سیاست‌مدار می‌شدی، مخصوصا در خارج، مفهوم جدیدی به عنوان far-far-right politics به ادبیات سیاسی اضافه می‌کردی
ارسال: #۴۸۱۳۰
۰۴ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۵۲ ب.ظ
من چقدر ضعیفم که از بی محلیه بی دلیل دختری که درست و حسابی ام همدیگرو نمیشناسیم، ناراحت میشم.
خیلی از این ویژگی ام بدم میاد.
ارسال: #۴۸۱۳۱
۰۴ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۵۸ ب.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۲۵ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  به نظر من جامعه مردسالار جامعه بی تربیتی است. [تصویر:  biggrin.gif]
بلک تو اگه سیاست‌مدار می‌شدی، مخصوصا در خارج، مفهوم جدیدی به عنوان far-far-right politics به ادبیات سیاسی اضافه می‌کردی
اما بدون شوخی در اطرافیان من بیشتر یکی از این دو حالته:
۱- همسران با شیوه مسالمت آمیز قضیه رو حل می کنن.
۲- قدرت ظاهرا دست مرده اما در واقع هر چی زنه بگه همون میشه یا خرج چیزایی میشه که مورد علاقه زنه.

ارسال: #۴۸۱۳۲
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۲۸ ق.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اما بدون شوخی در اطرافیان من بیشتر یکی از این دو حالته:
۲- قدرت ظاهرا دست مرده اما در واقع هر چی زنه بگه همون میشه یا خرج چیزایی میشه که مورد علاقه زنه.
احیانا این قسمت از اطرافیانتون عروسِ دسته گل نمیخوان؟ Angel

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۸۱۳۳
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۴۰ ق.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۲۸ ق.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  
(04 آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اما بدون شوخی در اطرافیان من بیشتر یکی از این دو حالته:
احیانا این قسمت از اطرافیانتون عروسِ دسته گل نمیخوان؟ Angel
دسته گلاشون رو استوندن (به قول کاربر خلیل پرور) Smile

ارسال: #۴۸۱۳۴
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۱:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
دروغ چرا، هوس بیف استراگانوف یا پاستای بیف کردم:
[تصویر:  462741_photo.jpg]
[تصویر:  beef-strogonaf.jpg?w=7700]

سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , RASPINA , big cloud
ارسال: #۴۸۱۳۵
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۱۱ ق.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۲ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  من چقدر ضعیفم که از بی محلیه بی دلیل دختری که درست و حسابی ام همدیگرو نمیشناسیم، ناراحت میشم.
خیلی از این ویژگی ام بدم میاد.
کسی که به خاطر بی محلی یه دختر ناراحت بشود بد است !Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۲۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۸۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close